zarz眃 kluby galeria
LOZTS
tenis sto硂wy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis sto硂wy
ROZGRYWKI DRU痀NOWE
tenis sto硂wy
Ciekawe strony o tenisie sto硂wym
tenis sto硂wy
Strona Polskiego Zwi眤ku Tenisa Sto硂wego
tenis sto硂wy
Extraklasa M昕czyzn Tenisa Sto硂wego

ROZGRYWKI II LIGI M石CZYZN
SEZON SPORTOWY 2010/2011

II RUNDA ROZGRYWEK

GRUPA AWANSOWA

Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. KS Sygna I Lublin 14 27 107 33
2. MOKS S硂neczny Stok II Bia硑stok 14 23 97 43
3. GLKS Felix Rossosz 14 22 85 55
4. UKS Dojlidy II Bia硑stok 14 19 94 46
5. KTS Wysokie Mazowieckie 14 14 70 70
6. KS CKFiS Be晨yce 14 12 68 72
7. KTS Bielsk Podlaski 14 10 58 82
8. LKS Stok Zakrz體ek 14 10 61 79

GRUPA SPADKOWA

Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. KS Ogniwo Che砿 14 19 94 46
2. UKS Dojlidy III Bia硑stok 14 15 70 70
3. UMKS Bi砱oraj 14 14 66 74
4. UKS Sovit Bialystok 14 12 68 72
5. GUKS Bobry Bobrowniki 14 9 54 86
6. KTS Sygna Lublin UKS Go禼ierad體 14 8 51 89
7. UKS Konar - Kora Korycin 14 5 30 110
8. AZS PWSIP m縜 14 5 47 93

SKDY DRU痀N - II LIGI M石CZYZN
PO I RUNDZIE ROZGRYWEK
RANKING INDYWIDUALNY

1 - KOLEJKA - 09.01.2011 r.
LKS Stok Zakrz體ek : KS Sygna I Lublin 2 : 8
MOKS S硂neczny Stok II Bia硑stok : KTS Wysokie Mazowieckie 7 : 3
KS CKFiS Be晨yce : GLKS Felix Rossosz 4 : 6
KTS Bielsk Podlaski : UKS Dojlidy II Bia硑stok 1 : 9
KS Ogniwo Che砿 : UKS Konar - Kora Korycin 10 : 0
UMKS Bi砱oraj : GUKS Bobry Bobrowniki 5 : 5
UKS Sovit Bialystok : AZS PWSIP m縜 10 : 0
KTS Sygna Lublin UKS Go禼ierad體 : UKS Dojlidy III Bia硑stok 7 : 3

2 - KOLEJKA - 23.01.2011r.
KS Sygna I Lublin : KTS Wysokie Mazowieckie 7 : 3
LKS Stok Zakrz體ek : KS CKFiS Be晨yce 4 : 6
MOKS S硂neczny Stok II Bia硑stok : KTS Bielsk Podlaski 7 : 3
GLKS Felix Rossosz : UKS Dojlidy II Bia硑stok 7 : 3
KS Ogniwo Che砿 : GUKS Bobry Bobrowniki 8 : 2
AZS PWSIP m縜 : UKS Konar - Kora Korycin 5 : 5
KTS Sygna Lublin UKS Go禼ierad體 : UMKS Bi砱oraj 4 : 6
UKS Dojlidy III Bia硑stok : UKS Sovit Bialystok 7 : 3

3 - KOLEJKA - 06.02.2011r.
KS CKFiS Be晨yce : KS Sygna I Lublin 2 : 8
KTS Wysokie Mazowieckie : KTS Bielsk Podlaski 6 : 4
UKS Dojlidy II Bia硑stok : LKS Stok Zakrz體ek 8 : 2
GLKS Felix Rossosz : MOKS S硂neczny Stok II Bia硑stok 6 : 4
KS Ogniwo Che砿 : AZS PWSIP m縜 10 : 0
GUKS Bobry Bobrowniki : KTS Sygna Lublin UKS Go禼ierad體 5 : 5
UKS Konar - Kora Korycin : UKS Dojlidy III Bia硑stok 5 : 5
UMKS Bi砱oraj : UKS Sovit Bialystok 5 : 5

4 - KOLEJKA - 13.02.2011r.
KS Sygna I Lublin : KTS Bielsk Podlaski 9 : 1
UKS Dojlidy II Bia硑stok : KS CKFiS Be晨yce 7 : 3
KTS Wysokie Mazowieckie : GLKS Felix Rossosz 8 : 2
LKS Stok Zakrz體ek : MOKS S硂neczny Stok II Bia硑stok 4 : 6
KS Ogniwo Che砿 : KTS Sygna Lublin UKS Go禼ierad體 8 : 2
AZS PWSIP m縜 : UKS Dojlidy III Bia硑stok 4 : 6
UKS Sovit Bialystok : GUKS Bobry Bobrowniki 5 : 5
UKS Konar - Kora Korycin : UMKS Bi砱oraj 2 : 8

5 - KOLEJKA - 27.02.2011r.
KS Sygna I Lublin : UKS Dojlidy II Bia硑stok 5 : 5
KTS Bielsk Podlaski : GLKS Felix Rossosz 3 : 7
KS CKFiS Be晨yce : MOKS S硂neczny Stok II Bia硑stok 2 : 8
LKS Stok Zakrz體ek : KTS Wysokie Mazowieckie 7 : 3
UKS Dojlidy III Bia硑stok : KS Ogniwo Che砿 10 : 0
UKS Sovit Bialystok : KTS Sygna Lublin UKS Go禼ierad體 10 : 0
UMKS Bi砱oraj : AZS PWSIP m縜 8 : 2
GUKS Bobry Bobrowniki : UKS Konar - Kora Korycin 7 : 3

6 - KOLEJKA - 06.03.2011r.
KS Sygna I Lublin : GLKS Felix Rossosz 8 : 2
UKS Dojlidy II Bia硑stok : MOKS S硂neczny Stok II Bia硑stok 4 : 6
KTS Bielsk Podlaski : LKS Stok Zakrz體ek 5 : 5
KS CKFiS Be晨yce : KTS Wysokie Mazowieckie 4 : 6
KS Ogniwo Che砿 : UKS Sovit Bialystok 10 : 0
UKS Dojlidy III Bia硑stok : UMKS Bi砱oraj 6 : 4
KTS Sygna Lublin UKS Go禼ierad體 : UKS Konar - Kora Korycin 9 : 1
GUKS Bobry Bobrowniki : AZS PWSIP m縜 7 : 3

7 - KOLEJKA - 13.03.2011r.
MOKS S硂neczny Stok II Bia硑stok : KS Sygna I Lublin 4 : 6
GLKS Felix Rossosz : LKS Stok Zakrz體ek 6 : 4
KTS Wysokie Mazowieckie : UKS Dojlidy II Bia硑stok 2 : 8
KTS Bielsk Podlaski : KS CKFiS Be晨yce 4 : 6
UMKS Bi砱oraj : KS Ogniwo Che砿 1 : 9
UKS Sovit Bialystok : UKS Konar - Kora Korycin 4 : 6
UKS Dojlidy III Bia硑stok : GUKS Bobry Bobrowniki 6 : 4
AZS PWSIP m縜 : KTS Sygna Lublin UKS Go禼ierad體 10 : 0

I RUNDA ROZGRYWEK

TABELA - GRUPA I

Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. MOKS S硂neczny Stok II Bia硑stok 7 13 55 15
2. GLKS Felix Rossosz 7 12 49 21
3. KTS Bielsk Podlaski 7 9 37 33
4. KS CKFiS Be晨yce 7 8 41 29
5. UMKS Bi砱oraj 7 6 29 41
6. UKS Dojlidy III Bia硑stok 7 4 27 43
7. AZS PWSIP m縜 7 2 23 47
8. GUKS Bobry Bobrowniki 7 2 19 51

TABELA - GRUPA II

Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. KS Sygna I Lublin 7 14 56 14
2. UKS Dojlidy II Bia硑stok 7 10 50 20
3. KTS Wysokie Mazowieckie 7 8 39 31
4. LKS Stok Zakrz體ek 7 7 33 37
5. KS Ogniwo Che砿 7 7 39 31
6. UKS Sovit Bialystok 7 6 31 39
7. KTS Sygna Lublin UKS Go禼ierad體 7 3 24 46
8. UKS Konar - Kora Korycin 7 1 8 62

SKDY DRU痀N - II LIGI M石CZYZN
RANKING INDYWIDUALNY

1 - KOLEJKA - 03.10.2010 r.
KS Ogniwo Che砿 : KS Sygna I Lublin 4 : 6
KTS Wysokie Mazowieckie : UKS Konar - Kora Korycin 10 : 0
LKS Stok Zakrz體ek : KTS Sygna Lublin UKS Go禼ierad體 7 : 3
UKS Sovit Bialystok : UKS Dojlidy II Bia硑stok 0 : 10
KTS Bielsk Podlaski : MOKS S硂neczny Stok II Bia硑stok 2 : 8
UKS Dojlidy III Bia硑stok : AZS PWSIP m縜 6 : 4
GUKS Bobry Bobrowniki : GLKS Felix Rossosz 1 : 9
UMKS Bi砱oraj : KS CKFiS Be晨yce 1 : 9

 
2 - KOLEJKA - 10.10.2010 r.
MOKS S硂neczny Stok II Bia硑stok : GLKS Felix Rossosz 5 : 5
KTS Bielsk Podlaski : GUKS Bobry Bobrowniki 7 : 3
UKS Dojlidy III Bia硑stok : KS CKFiS Be晨yce 3 : 7
AZS PWSIP m縜 : UMKS Bi砱oraj 5 : 5
KTS Wysokie Mazowieckie : KS Sygna I Lublin 2 : 8
UKS Dojlidy II Bia硑stok : KTS Sygna Lublin UKS Go禼ierad體 7 : 3
UKS Sovit Bialystok : LKS Stok Zakrz體ek 5 : 5
UKS Konar - Kora Korycin : KS Ogniwo Che砿 0 : 10

 
3 - KOLEJKA - 17.10.2010 r.
GUKS Bobry Bobrowniki : UMKS Bi砱oraj 4 : 6
GLKS Felix Rossosz : KS CKFiS Be晨yce 7 : 3
MOKS S硂neczny Stok II Bia硑stok : UKS Dojlidy III Bia硑stok 8 : 2
AZS PWSIP m縜 : KTS Bielsk Podlaski 3 : 7
KTS Sygna Lublin UKS Go禼ierad體 : KS Ogniwo Che砿 3 : 7
KS Sygna I Lublin : LKS Stok Zakrz體ek 8 : 2
UKS Konar - Kora Korycin : UKS Sovit Bialystok 2 : 8
UKS Dojlidy II Bia硑stok : KTS Wysokie Mazowieckie 7 : 3

 
4 - KOLEJKA - 24.10.2010 r.
GLKS Felix Rossosz : KTS Bielsk Podlaski 7 : 3
UMKS Bi砱oraj : MOKS S硂neczny Stok II Bia硑stok 2 : 8
KS CKFiS Be晨yce : AZS PWSIP m縜 7 : 3
GUKS Bobry Bobrowniki : UKS Dojlidy III Bia硑stok 5 : 5
KS Ogniwo Che砿 : KTS Wysokie Mazowieckie 3 : 7
KS Sygna I Lublin : UKS Konar - Kora Korycin 10 : 0
LKS Stok Zakrz體ek : UKS Dojlidy II Bia硑stok 1 : 9
KTS Sygna Lublin UKS Go禼ierad體 : UKS Sovit Bialystok 5 : 5

 
5 - KOLEJKA - 05.12.2010 r.
UMKS Bi砱oraj : GLKS Felix Rossosz 3 : 7
KS CKFiS Be晨yce : GUKS Bobry Bobrowniki 9 : 1
AZS PWSIP m縜 : MOKS S硂neczny Stok II Bia硑stok 2 : 8
UKS Dojlidy III Bia硑stok : KTS Bielsk Podlaski 3 : 7
KS Sygna I Lublin : KTS Sygna Lublin UKS Go禼ierad體 10 : 0
KS Ogniwo Che砿 : LKS Stok Zakrz體ek 4 : 6
UKS Sovit Bialystok : KTS Wysokie Mazowieckie 5 : 5
UKS Dojlidy II Bia硑stok : UKS Konar - Kora Korycin 10 : 0

 
6 - KOLEJKA - 12.12.2010 r.
MOKS S硂neczny Stok II Bia硑stok : KS CKFiS Be晨yce 8 : 2
KTS Bielsk Podlaski : UMKS Bi砱oraj 5 : 5
UKS Dojlidy III Bia硑stok : GLKS Felix Rossosz 5 : 5
AZS PWSIP m縜 : GUKS Bobry Bobrowniki 5 : 5
KS Ogniwo Che砿 : UKS Dojlidy II Bia硑stok 6 : 4
KS Sygna I Lublin : UKS Sovit Bialystok 7 : 3
LKS Stok Zakrz體ek : UKS Konar - Kora Korycin 9 : 1
KTS Sygna Lublin UKS Go禼ierad體 : KTS Wysokie Mazowieckie 5 : 5

 
7 - KOLEJKA - 19.12.2010 r.
UMKS Bi砱oraj : UKS Dojlidy III Bia硑stok 7 : 3
KS CKFiS Be晨yce : KTS Bielsk Podlaski 4 : 6
GUKS Bobry Bobrowniki : MOKS S硂neczny Stok II Bia硑stok 0 : 10
GLKS Felix Rossosz : AZS PWSIP m縜 9 : 1
KTS Wysokie Mazowieckie : LKS Stok Zakrz體ek 7 : 3
UKS Dojlidy II Bia硑stok : KS Sygna I Lublin 3 : 7
UKS Sovit Bialystok : KS Ogniwo Che砿 5 : 5
UKS Konar - Kora Korycin : KTS Sygna Lublin UKS Go禼ierad體 5 : 5

WSTECZ



lozts