zarz眃 kluby galeria
LOZTS
tenis sto硂wy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis sto硂wy
ROZGRYWKI DRU痀NOWE
tenis sto硂wy
Ciekawe strony o tenisie sto硂wym
tenis sto硂wy
Strona Polskiego Zwi眤ku Tenisa Sto硂wego
tenis sto硂wy
Extraklasa M昕czyzn Tenisa Sto硂wego

ROZGRYWKI IV LIGI M石CZYZN GRUPA P樱NOCNA
SEZON SPORTOWY 2010/2011

II RUNDA ROZGRYWEK

GRUPA AWANSOWA

Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. MKS Lewart AGS Lubart體 16 29 157 84
2. UKS Orze K硂czew 16 25 149 91
3. MLKS W硂dawianka W硂dawa 16 25 151 73
4. MKS MOW Pu砤wy 16 22 131 91
5. UMKTS LOB D阞lin 16 15 111 123
6. UKS Kraszak Bia砤 Podlaska 16 14 111 120

GRUPA SPADKOWA

Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. UPKS Arka Ryki 16 16 103 121
2. ULKS D阞owica 16 15 108 123
3. GLKS Ludwiniak Ludwin 16 12 110 130
4. LKS "Sok蟪" Adam體 16 9 97 147
5. ULPKS Promyk Siemie 16 7 89 145
6. UKS Krzywda 16 3 88 157

SKDY DRU痀N - IV LIGI M石CZYZN - GRUPA P樱NOCNA
PO I RUNDZIE ROZGRYWEK
RANKING INDYWIDUALNY - II RUNDA


1 - KOLEJKA - 06.02.2011r.
UMKTS LOB D阞lin : MKS Lewart AGS Lubart體 9 : 9
UKS Kraszak Bia砤 Podlaska : MLKS W硂dawianka W硂dawa 4 : 10
UKS Orze K硂czew : MKS MOW Pu砤wy 10 : 4
GLKS Ludwiniak Ludwin : UKS Krzywda 10 : 3
ULKS D阞owica : ULPKS Promyk Siemie 10 : 8
LKS "Sok蟪" Adam體 : UPKS Arka Ryki 4 : 10

2 - KOLEJKA - 13.02.2011r.
MKS Lewart AGS Lubart體 : UKS Kraszak Bia砤 Podlaska 10 : 2
MKS MOW Pu砤wy : UMKTS LOB D阞lin 10 : 6
MLKS W硂dawianka W硂dawa : UKS Orze K硂czew 8 : 10
ULPKS Promyk Siemie : GLKS Ludwiniak Ludwin 10 : 2
LKS "Sok蟪" Adam體 : UKS Krzywda 10 : 4
UPKS Arka Ryki : ULKS D阞owica 10 : 7

3 - KOLEJKA - 20.02.2011r.
MKS MOW Pu砤wy : MKS Lewart AGS Lubart體 10 : 8
UKS Kraszak Bia砤 Podlaska : UKS Orze K硂czew 0 : 10
UMKTS LOB D阞lin : MLKS W硂dawianka W硂dawa 3 : 10
GLKS Ludwiniak Ludwin : LKS "Sok蟪" Adam體 9 : 9
UPKS Arka Ryki : ULPKS Promyk Siemie 10 : 8
UKS Krzywda : ULKS D阞owica 7 : 10

4 - KOLEJKA - 27.02.2011r.
UMKTS LOB D阞lin : UKS Kraszak Bia砤 Podlaska 10 : 4
MLKS W硂dawianka W硂dawa : MKS MOW Pu砤wy 10 : 5
MKS Lewart AGS Lubart體 : UKS Orze K硂czew 10 : 8
GLKS Ludwiniak Ludwin : UPKS Arka Ryki 4 : 10
ULKS D阞owica : LKS "Sok蟪" Adam體 10 : 6
ULPKS Promyk Siemie : UKS Krzywda 10 : 8

5 - KOLEJKA - 06.03.2011r.
MKS Lewart AGS Lubart體 : MLKS W硂dawianka W硂dawa 10 : 7
UKS Orze K硂czew : UMKTS LOB D阞lin 10 : 7
UKS Kraszak Bia砤 Podlaska : MKS MOW Pu砤wy 9 : 9
ULKS D阞owica : GLKS Ludwiniak Ludwin 9 : 9
UKS Krzywda : UPKS Arka Ryki 6 : 10
LKS "Sok蟪" Adam體 : ULPKS Promyk Siemie 10 : 8

I RUNDA ROZGRYWEK

TABELA

Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. MKS Lewart AGS Lubart體 11 22 110 48
2. MLKS W硂dawianka W硂dawa 11 19 106 41
3. UKS Orze K硂czew 11 17 101 62
4. MKS MOW Pu砤wy 11 17 93 48
5. UKS Kraszak Bia砤 Podlaska 11 13 92 71
6. UMKTS LOB D阞lin 11 12 76 80
7. GLKS Ludwiniak Ludwin 11 8 76 89
8. ULKS D阞owica 11 8 62 83
9. UPKS Arka Ryki 11 6 53 92
10. LKS "Sok蟪" Adam體 11 4 58 106
11. ULPKS Promyk Siemie 11 3 45 105
12. UKS Krzywda 11 3 60 107

SKDY DRU痀N - IV LIGI M石CZYZN - GRUPA P樱NOCNA
RANKING INDYWIDUALNY

1 - KOLEJKA - 03.10.2010 r.
UKS Kraszak Bia砤 Podlaska : LKS "Sok蟪" Adam體 9 : 9
UKS Krzywda : MKS MOW Pu砤wy 1 : 10
MLKS W硂dawianka W硂dawa : MKS Lewart AGS Lubart體 7 : 10
UMKTS LOB D阞lin : UKS Orze K硂czew 6 : 10
ULPKS Promyk Siemie : ULKS D阞owica 2 : 10
UPKS Arka Ryki : GLKS Ludwiniak Ludwin 8 : 10

 
2 - KOLEJKA - 10.10.2010 r.
LKS "Sok蟪" Adam體 : GLKS Ludwiniak Ludwin 7 : 10
ULKS D阞owica : UPKS Arka Ryki 10 : 1
UKS Orze K硂czew : ULPKS Promyk Siemie 10 : 0
MKS Lewart AGS Lubart體 : UMKTS LOB D阞lin 10 : 5
MKS MOW Pu砤wy : MLKS W硂dawianka W硂dawa 4 : 10
UKS Kraszak Bia砤 Podlaska : UKS Krzywda 10 : 5

 
3 - KOLEJKA - 17.10.2010 r.
UKS Krzywda : LKS "Sok蟪" Adam體 8 : 10
MLKS W硂dawianka W硂dawa : UKS Kraszak Bia砤 Podlaska 10 : 5
UMKTS LOB D阞lin : MKS MOW Pu砤wy 0 : 10
ULPKS Promyk Siemie : MKS Lewart AGS Lubart體 5 : 10
UPKS Arka Ryki : UKS Orze K硂czew 4 : 10
GLKS Ludwiniak Ludwin : ULKS D阞owica 10 : 3

 
4 - KOLEJKA - 24.10.2010 r.
LKS "Sok蟪" Adam體 : ULKS D阞owica 6 : 10
UKS Orze K硂czew : GLKS Ludwiniak Ludwin 10 : 4
MKS Lewart AGS Lubart體 : UPKS Arka Ryki 10 : 4
MKS MOW Pu砤wy : ULPKS Promyk Siemie 10 : 5
UKS Kraszak Bia砤 Podlaska : UMKTS LOB D阞lin 10 : 4
UKS Krzywda : MLKS W硂dawianka W硂dawa 3 : 10

 
5 - KOLEJKA - 11.11.2010 r.
MLKS W硂dawianka W硂dawa : LKS "Sok蟪" Adam體 10 : 0
UMKTS LOB D阞lin : UKS Krzywda 10 : 7
ULPKS Promyk Siemie : UKS Kraszak Bia砤 Podlaska 2 : 10
UPKS Arka Ryki : MKS MOW Pu砤wy 0 : 10
GLKS Ludwiniak Ludwin : MKS Lewart AGS Lubart體 6 : 10
ULKS D阞owica : UKS Orze K硂czew 3 : 10

 
6 - KOLEJKA - 14.11.2010 r.
LKS "Sok蟪" Adam體 : UKS Orze K硂czew 0 : 10
MKS Lewart AGS Lubart體 : ULKS D阞owica 10 : 4
MKS MOW Pu砤wy : GLKS Ludwiniak Ludwin 10 : 0
UKS Kraszak Bia砤 Podlaska : UPKS Arka Ryki 10 : 1
UKS Krzywda : ULPKS Promyk Siemie 6 : 10
MLKS W硂dawianka W硂dawa : UMKTS LOB D阞lin 10 : 1

 
7 - KOLEJKA - 05.12.2010 r.
UMKTS LOB D阞lin : LKS "Sok蟪" Adam體 10 : 4
ULPKS Promyk Siemie : MLKS W硂dawianka W硂dawa 0 : 10
UPKS Arka Ryki : UKS Krzywda 10 : 5
GLKS Ludwiniak Ludwin : UKS Kraszak Bia砤 Podlaska 6 : 10
ULKS D阞owica : MKS MOW Pu砤wy 2 : 10
UKS Orze K硂czew : MKS Lewart AGS Lubart體 4 : 10

 
8 - KOLEJKA - 12.12.2010 r.
LKS "Sok蟪" Adam體 : MKS Lewart AGS Lubart體 6 : 10
MKS MOW Pu砤wy : UKS Orze K硂czew 9 : 9
UKS Kraszak Bia砤 Podlaska : ULKS D阞owica 10 : 4
UKS Krzywda : GLKS Ludwiniak Ludwin 10 : 8
MLKS W硂dawianka W硂dawa : UPKS Arka Ryki 10 : 1
UMKTS LOB D阞lin : ULPKS Promyk Siemie 10 : 5

 
9 - KOLEJKA - 19.12.2010 r.
ULPKS Promyk Siemie : LKS "Sok蟪" Adam體 9 : 9
UPKS Arka Ryki : UMKTS LOB D阞lin 4 : 10
GLKS Ludwiniak Ludwin : MLKS W硂dawianka W硂dawa 5 : 10
ULKS D阞owica : UKS Krzywda 10 : 4
UKS Orze K硂czew : UKS Kraszak Bia砤 Podlaska 10 : 8
MKS Lewart AGS Lubart體 : MKS MOW Pu砤wy 10 : 0

 
10 - KOLEJKA - 09.01.2011r.
LKS "Sok蟪" Adam體 : MKS MOW Pu砤wy 6 : 10
UKS Kraszak Bia砤 Podlaska : MKS Lewart AGS Lubart體 5 : 10
UKS Krzywda : UKS Orze K硂czew 9 : 9
MLKS W硂dawianka W硂dawa : ULKS D阞owica 10 : 3
UMKTS LOB D阞lin : GLKS Ludwiniak Ludwin 10 : 7
ULPKS Promyk Siemie : UPKS Arka Ryki 6 : 10

 
11 - KOLEJKA - 16.01.2011r.
UPKS Arka Ryki : LKS "Sok蟪" Adam體 10 : 1
GLKS Ludwiniak Ludwin : ULPKS Promyk Siemie 10 : 1
ULKS D阞owica : UMKTS LOB D阞lin 3 : 10
UKS Orze K硂czew : MLKS W硂dawianka W硂dawa 9 : 9
MKS Lewart AGS Lubart體 : UKS Krzywda 10 : 2
MKS MOW Pu砤wy : UKS Kraszak Bia砤 Podlaska 10 : 5

WSTECZ



lozts