zarz眃 kluby galeria
LOZTS
tenis sto硂wy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis sto硂wy
ROZGRYWKI DRU痀NOWE
tenis sto硂wy
Ciekawe strony o tenisie sto硂wym
tenis sto硂wy
Strona Polskiego Zwi眤ku Tenisa Sto硂wego
tenis sto硂wy
Extraklasa M昕czyzn Tenisa Sto硂wego

wrzesie - 2010
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
04sobota I WTK seniorek i senior體 Radzyn Podlaski
05niedziela I WTK kadetek i kadet體 Tomasz體 Lubelski
11sobota I WTK m硂dziczek i m硂dzik體 cka
11sobota I liga m昕czyzn: Stone Master Trefl Zamo舵 - BISTS Polsport Bielsko Bia砤 Zamo舵
12niedziela I WTK juniorek i junior體 Str罂a
25sobota I liga m昕czyzn: UKTS Alfa Bank Sp蟪dzielczy Radzy Posl. - UKS Edbar Asko 23 Lublin Radzy Podlaski
26niedziela I liga m昕czyzn: UKS Edbar Asko 23 Lublin - PKS Kolping Jaros砤w Lublin
26niedziela P蟪fina硑 do I OTK m硂dzik體, kadet體 i junior體 Ciechan體
pa糳ziernik - 2010
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
02sobota I WTK 縜czek i 縜k體 Lublin
02-03sob.-nd. I OTK seniorek i senior體 Nowa Ruda
02-03sob.-nd. I OTK m硂dziczek i m硂dzik體 Radomsko
03niedziela II liga kobiet i m昕czyzn, III i IV liga m昕czyzn w/g terminarza
10niedziela I liga m昕czyzn: UKS Edbar Asko 23 Lublin - LKS Odra Roeben Ksi阦inice Lublin
10niedziela II liga kobiet i m昕czyzn, III i IV liga m昕czyzn w/g terminarza
16-17sob.-nd. I OTK m硂dziczek i m硂dzik體 Gda駍k
16-17sob.-nd. I OTK juniorek i junior體 Gda駍k
17niedziela II liga kobiet i m昕czyzn, III i IV liga m昕czyzn w/g terminarza
22pi眛ek DMW Uczniowskich Klub體 Sportowych Str罂a
23sobota I liga m昕czyzn: UKTS Alfa Bank Sp蟪dzielczy Radzy Podl. - Jotkel GM EPA Krotosz Krotoszyn Radzy Podlaski
23sobota I liga m昕czyzn: Stone Master Trefl Zamo舵 - UKS Edbar Asko 23 Lublin Zamo舵
24niedziela II liga kobiet i m昕czyzn, III i IV liga m昕czyzn w/g terminarza
24niedziela I liga m昕czyzn: UKS Edbar Asko 23 Lublin - JOTKEL GM EPA Krotosz Krotoszyn Lublin
30sobota I liga m昕czyzn: UKS Edbar Asko 23 Lublin - GUKS Gorzkowice Lublin
listopad - 2010
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
06sobota I liga m昕czyzn: UKTS Alfa Bank Sp蟪dzielczy Radzy Podl. - LKS Odra Roeben Ksi阦inice Radzy Podlaski
06sobota I liga m昕czyzn: Stone Master Trefl Zamo舵 - PKS Kolping Jaros砤w Zamo舵
06-07sob.-nd. Dru縴nowy Turniej UKS o Puchar PZTS - p蟪fina硑 Str罂a
07niedziela Eliminacje wojew骴zkie Pucharu Polski kobiet i m昕czyzn Radzy Podlaski
11czwartek III i IV liga m昕czyzn w/g terminarza
11-14czw.-nd. ITTF Pro Tour Polish Open Warszawa
14niedziela III i IV liga m昕czyzn w/g terminarza
20sobota II WTK m硂dziczek i m硂dzik體 Kocudza
21niedziela II WTK juniorek i junior體 Tomasz體 Lubelski
27sobota I liga m昕czyzn: Stone Master Trefl Zamo舵 - UKTS Alfa Bank Sp蟪dzielczy Radzy Podlaski Zamo舵
27sobota I liga m昕czyzn: UKS Edbar Asko 23 Lublin - KSTS Krosno Lublin
27sobota II WTK kadetek i kadet體 Wola Osowi駍ka
27-28sob.-nd. Dru縴nowy Turniej UKS o Puchar PZTS - fina Radomsko
28niedziela II WTK seniorek i senior體 Tomasz體 Lubelski
grudzie - 2010
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
04sobota I WTK skrzatek i skrzat體 ziska
04-05sob.-nd. II OTK m硂dziczek i m硂dzik體 Krak體
04-05sob.-nd. II OTK juniorek i junior體 Brzeg Dolny
05niedziela II liga kobiet i m昕czyzn, II i IV liga m昕czyzn w/g terminarza
11sobota II WTK 縜czek i 縜k體 Kocudza
11sobota I liga m昕czyzn: UKTS Alfa Bank Sp蟪dzielczy Radzy Podl. - PKS Kolping Jaros砤w Radzy Podlaski
12niedziela II liga kobiet i m昕czyzn, III i IV liga m昕czyzn w/g terminarza
18-19sob.-nd. II OTK seniorek i senior體 Zawiercie
18-19sob.-nd. II OTK kadetek i kadet體 Radzy Podlaski
19niedziela II liga kobiet i m昕czyzn, III i IV liga m昕czyzn w/g terminarza
stycze - 2011
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
08sobota III WTK 縜k體 Nied紈iada
08sobota I liga m昕czyzn w/g terminarza
09niedziela II liga m昕czyzn (8), III i IV liga m昕czyzn (10) w/g terminarza
15sobota II WTK skrzat體 Lubart體
15sobota I liga m昕czyzn w/g terminarza
15-16sob.-nd. Grand Prix Weteran體 Na酬cz體
16niedziela III i IV liga m昕czyzn (11) w/g terminarza
22sobota I liga m昕czyzn w/g terminarza
22sobota I Grand Prix LZS piennik G髍ny
23niedziela II liga m昕czyzn(9), II liga kobiet(1) w/g terminarza
29sobota III WTK m硂dzik體 cka
29sobota I liga m昕czyzn w/g terminarza
30niedziela III WTK senior體 Kocudza
luty - 2011
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
05sobota III WTK kadet體 Str罂a
05-06sob.-nd. III OTK senior體 Ciechan體
06niedziela II liga m昕czyzn(10), II liga kobiet(2), III i IV liga m昕czyzn(1) w/g terminarza
12sobota I liga m昕czyzn w/g terminarza
12sobota IMW 縜k體 Kocudza
13niedziela II Grand Prix LZS Nied紈iada
13niedziela II liga m昕czyzn(11), II liga kobiet(3), III i IV liga (2) w/g terminarza
19sobota MW senior體 Radzy Podlaski
20niedziela III i IV liga m昕czyzn(3) w/g terminarza
20niedziela III WTK skrzat體 Leopold體
25pi眛ek Eliminacje wojew骴zkie PS i PZTS cka
25-27pt.-nd. III OTK kadet體 Brzeg Dolny
26sobota I liga m昕czyzn w/g terminarza
26sobota Olimpiada o Puchar Marsza砶a Wojew骴ztwa Lubelskiego Kocudza
27niedziela II liga m昕czyzn(12), III i IV liga m昕czyzn(4) w/g terminarza
marzec - 2011
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
03-06czw.-nd. IMP senior體 Bia硑stok
05sobota III WTK junior體 piennik G髍ny
06niedziela III i IV liga m昕czyzn (5) w/g terminarza
06niedziela II liga m昕czyzn (14) w/g terminarza
12sobota I liga m昕czyzn w/g terminarza
12sobota Eliminacje wojew骴zkie MOG Kocudza
12-13sob.-nd. III OTK m硂dzik體 Drzonk體
13niedziela Wojew骴zka Parafiada Lubart體
13niedziela Baraz o III lig do uzgodnienia
13niedziela II liga m昕czyzn w/g terminarza
19sobota IMW kadet體 Tomasz體 Lubelski
20niedziela III Grand Prix LZS Niemce
20niedziela Mistrzostwa wojew骴ztwa M硂dzie縪wc體 Wola Osowi駍ka
20niedziela Dru縴nowe Mistrzostwa Wojew骴ztwa 縜k體 Wola Osowinska
24-27czw.-nd. M硂dzie縪we Mistrzostwa Polski -
26-27sob.-nd. Final Turnieju o Puchar PS i PZTS -
26-27sob.-nd. III OTK junior體 Jastrz阞ie
kwiecie - 2011
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
02sobota IMW junior體 Wola Osowi駍ka
02sobota I liga m昕czyzn w/g terminarza
03niedziela IMW m硂dzik體 Str罂a
09sobota IMW i DMW skrzat體 K阷a Piotrawi駍ka
09sobota Mistrzostwa Wojew骴ztwa LZS Wola Osowi駍ka
10niedziela DMW m硂dzik體 i kadet體 Tomasz體 Lubelski
15pi眛ek Memoria Andrzeja Grubby Kazimierz Dolny
16sobota DMW junior體 cka
17niedziela IV Grand Prix LZS Piaski
maj - 2011
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
01niedziela P蟪fina硑 do Dru. i Ind. MP junior體, kadet體 i m硂dzik體 -
02poniedz. Bara縠 o I lig kobiet i m昕czyzn -
12-15czw.-nd. Mistrzostwa Polski Junior體 -
14sobota Mi阣zywojew骴zkie Mistrzostwa M硂dzik體 cka
15niedziela V Grand Prix LZS Ludwin
19-22czw.-nd. Puchar Polski M硂dzik體 -
25-29czw.-nd. ITTF Premium Junior Circut - Polish Junior Open(j,k) Cetniewo
5-8czw.-nd. Mistrzostwa Polski Kadet體 (OOM) Grajewo
czerwiec - 2011
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
04-05sob.-nd. Fina Mini Olympic Games Brzeg Dolny
11-12sob.-nd. Lubelszczyzna TOP-8 Lublin

WSTECZ