zarz眃 kluby galeria
LOZTS
tenis sto硂wy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis sto硂wy
ROZGRYWKI DRU痀NOWE
tenis sto硂wy
Ciekawe strony o tenisie sto硂wym
tenis sto硂wy
Strona Polskiego Zwi眤ku Tenisa Sto硂wego
tenis sto硂wy
Extraklasa M昕czyzn Tenisa Sto硂wego

MDZICY   MDZICZKI
I WTKII WTKIII WTKMistrz. Woj.

KLASYFIKACJA GENERALNA MDZIK覹 2010/2011
Klasyfikacja uwzgl阣nia wyniki ze wszystkich dotychczas rozegranych turniej體

Miejs. Nazwisko i Imi Data Klub Punkty
1. Baranowski Mateusz 01.00 MKS Lewart Lubart體 193
2. G眘ka Bart硂miej 03.98 UPKS Arka Ryki 165
3. W眘ik Mateusz 05.99 UPKS Arka Ryki 155
4. Walaszek Przemys砤w 05.00 UKS Bobry Bobrowniki 149
5. Drzewiecki Adam 12.98 UKS Orlik W髄ka Rokicka 144
6. 痷k Arkadiusz 08.99 ULPKS Promyk Siemie 140
7. Stachyra Adrian 04.98 MKS Lewart Lubart體 135
8. Filipek Jakub 02.00 UPKS Arka Ryki Ryki 134
9. Dr髗d Kamil 01.98 UKS Legion Grab體 Szlachecki 130
10. W硂szek Sylwester 07.99 KTS Sygna Lublin 124
11. Kope Krystian 05.98 UKS Tajfun Mi砶體 118
12. Krasucki Maciej 05.98 LUKS K硂s Wola Skromowska 112
13. Urban Bartosz 02.98 UKS Orlik W髄ka Rokicka 108
14. Kowalski Szymon 05.99 ULKS Dzierzkowice 105
15. Bia砮k Tomasz 08.98 UKS Dynamo Gozd 100
16. Kr髄 S砤womir 07.98 UKS Spartakus Dzwola 96
17. Bajko Kamil 08.99 MLKS W硂dawianka W硂dawa 94
18. Kapusta Jakub 06.99 UKS Legion Grab體 Szlachecki 88
19. Opieka Arkadiusz 05.00 UKS Legion Grab體 Szlachecki 88
20. B砤szczyk Rafa 10.00 UKS Bobry Bobrowniki 84
21. Gierula Wojciech 07.00 UPKS Dawid Tarnogr骴 76
22. Mi硂sz Hubert 03.98 UKS Legion Grab體 Szlachecki 74
23. Barczak Mateusz 09.99 SKS Junior cka 67
24. Grabowski Jakub 02.99 KTS Sygna Lublin 61
25. Koz硂wski Daniel 07.99 LUKS Str罂a 61
26. Ochnik Dominik 04.98 UKS Dynamo Gozd 60
27. Przybys砤wski Bartosz 08.98 MLKS W硂dawianka W硂dawa 59
28. Seroka Szymon 11.01 UPKS Dawid Tarnogr骴 56
29. Banach Wiktor 10.99 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 55
30. Kad硊bowski Jakub 04.98 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 52
31. Antolak Micha 06.99 UPKS Arka Ryki 49
32. Kryczka Patryk 03.98 UKS Dynamo Gozd 47
33. Kozak Sebastian 08.98 MKS Lewart Lubart體 43
34. Ochnik Jakub 02.01 UKS Dynamo G髗d 38
35. K阷a Mateusz 09.98 UKS Bobry Bobrowniki 37
36. Filipek Szymon 08.00 UPKS Arka Ryki 37
37. Jagie吵o Miko砤j 07.98 UKS Bobry Bobrowniki 37
38. Sowa Adam 10.99 UKS Dynamo G髗d 31
39. Stachura Cezary 09.99 SKS Junior cka 31
40. Drzewiecki kasz 10.01 MKS Lewart Lubart體 27
41. Bernat Przemys砤w 11.98 SKS Junior cka 22
42. Trajer Norbert 12.99 UKS Bobry Bobrowniki 22
43. Konowa Dominik 09.98 UKS Optima-Albert Zamo舵 21
44. Obsza駍ki Pawe 11.00 UPKS Dawid Tarnogr骴 21
45. Augustyn B砤縠j 01.98 UKS Optima-Albert Zamo舵 21
46. Potyra Tomasz 06.98 UKS Bobry Bobrowniki 20
47. Krupa Piotr 10.98 UKS Skorpion Zamo舵 20
48. Flis Piotr 05.98 UKS Spartakus Dzwola 20
49. Czerwi駍ki Damian 11.98 LUKS Str罂a 20
50. Smyk Dawid 01.99 UKS Orlik W髄ka Rokicka 20
51. Kowalczyk Bartosz 05.02 MKS Lewart Lubart體 15
52. Kawka Damian 02.00 UPKS Arka Ryki 14
53. Basara Kacper 10.99 UKS Skorpion Zamo舵 13
54. Bielak Micha 09.98 UKS Spartakus Dzwola 13
55. Piwo駍ki kasz 12.02 UPKS Arka Ryki 12
56. Greszta Dawid 12.99 UKS Skorpion Zamo舵 12
57. Po硂wski Marcin 10.99 UKS Bobry Bobrowniki 12
58. J阣rych Piotr 11.99 UKS Dynamo G髗d 12
59. Wachnik Przemys砤w 04.98 UKS Dynamo Gozd 11
60. Tylus Daniel 01.98 LUKS Str罂a 11
61. Kulik Bart硂miej 02.01 UPKS Arka Ryki 11
62. Sadowski Jakub 07.98 MLKS W硂dawianka W硂dawa 10
63. Berezecki Damian 09.99 KTS Sygna Lublin 10
64. Bia硑 Jakub 03.01 ULKS Dzierzkowice 10
65. Czerwieniec Jakub 09.99 UKS Skorpion Zamo舵 9
66. Dy秌o Tomasz 06.98 MLKS W硂dawianka W硂dawa 9
67. Hamziuk Kamil 08.00 MLKS W硂dawianka W硂dawa 8
68. Paw硂wski Micha 08.01 MLKS W硂dawianka W硂dawa 8
69. Drewienkowski Rados砤w 10.99 LUKS K硂s Wola Skromowska 7
70. Dobrza駍ki Rafa 05.99 UKS Go禼ierad體 7
71. Momot Karol 08.98 UMKS Bi砱oraj 7
72. Kamieniarz Kacper 05.98 UKS Go禼ierad體 7
73. Olszak Krystian 04.99 UKS Bobry Bobrowniki 6
74. Boczek Grzegorz 09.98 KKS Sygna Lublin 6
75. Szostak Damian 04.99 SKS Junior cka 6
76. Blacha Micha 08.99 UKS Spartakus Dzwola 6
77. Belka Patryk 04.01 UPKS Arka Ryki 6
78. Sergiel Adrian 10.98 UKS Legion Grab體 Szlachecki 5
79. Sowi駍ki Daniel 06.98 LUKS K硂s Wola Skromowska 5
80. Madej Adrian 05.98 UMKS Bi砱oraj 5
81. Gorzkowski Adam 04.98 LUKS Trefl Zamo舵 5
82. Kapica Pawe 03.98 UKS Go禼ierad體 5
83. Rymarz Pawe 05.98 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 5
84. Jaszczuk Marcin 04.01 MKS Lewart Lubart體 5
85. Zaroda Damian 11.98 UKS Go禼ierad體 5
86. Dadia Dominik 01.01 LUKS Trefl Zamo舵 5
87. Wdowiak Maciej 09.02 KTS Sygna Lublin 4
88. bianka Krystian 06.99 UKS Legion Grab體 Szlachecki 4
89. Siwek Krzysztof 06.98 LUKS K硂s Wola Skromowska 4
90. Sergiel Kacper 01.99 UKS Legion Grab體 Szlachecki 4
91. Kruszczy駍ki Mateusz 06.99 SKS Junior cka 4
92. Godzisz Bart硂miej 06.99 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 4
93. Grabczak Kacper 09.98 KTS Sygna Lublin 4
94. Matuszewski Szymon 02.01 UKS Topspin 51 Lublin 3
95. Waga Jakub 09.98 Niestowarzyszony Niemce 3
96. Koz硂wski Dominik 06.98 Niestowarzyszony Niemce 3
97. Orze Damian 11.98 Niestowarzyszony Niemce 3

I WTKII WTKIII WTKMistrz. Woj.
MDZICY   MDZICZKI

WSTECZ



lozts