zarz眃 kluby galeria
LOZTS
tenis sto硂wy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis sto硂wy
ROZGRYWKI DRU痀NOWE
tenis sto硂wy
Ciekawe strony o tenisie sto硂wym
tenis sto硂wy
Strona Polskiego Zwi眤ku Tenisa Sto硂wego
tenis sto硂wy
Extraklasa M昕czyzn Tenisa Sto硂wego

疉CY   疉CZKI
I WTKII WTKIII WTKPuchar PSMistrz. Woj.

KLASYFIKACJA GENERALNA 疉K覹 2010/2011
Klasyfikacja uwzgl阣nia wyniki ze wszystkich dotychczas rozegranych turniej體

Miejs. Nazwisko i Imi Data Klub Punkty
1. Baranowski Mateusz 01.00 MKS Lewart Lubart體 106
2. Walaszek Przemys砤w 05.00 UKS Bobry Bobrowniki 102
3. B砤szczyk Rafa 10.00 UKS Bobry Bobrowniki 86
4. Opieka Arkadiusz 05.00 UKS Legion Grab體 Szlachecki 77
5. Jaszczuk Marcin 04.01 MKS Lewart Lubart體 75
6. Drzewiecki kasz 10.01 MKS Lewart Lubart體 66
7. Kowalczyk Bartosz 05.02 MKS Lewart Lubart體 57
8. Filipek Jakub 02.00 UPKS Arka Ryki Ryki 51
9. Seroka Szymon 11.01 UPKS Dawid Tarnogr骴 44
10. Beczek Jakub 05.01 UKS Legion Grab體 Szlachecki 42
11. Gierula Wojciech 07.00 UPKS Dawid Tarnogr骴 41
12. Buczak Jakub 05.01 LUKS Trefl Zamo舵 41
13. Owczarkiewicz Miko砤j 06.01 UKS Topspin 51 Lublin 40
14. Ro縩owski Micha 02.01 UKS Topspin 51 Lublin 34
15. Mianowany Mateusz 09.00 UKS Topspin 51 Lublin 34
16. Dyjak Pawe 03.01 LUKS Trefl Zamo舵 34
17. Obsza駍ki Pawe 11.00 UPKS Dawid Tarnogr骴 34
18. Filipek Szymon 08.00 UPKS Arka Ryki 31
19. Buryta Bart硂miej 04.01 UKS Spartakus Dzwola 31
20. Belka Patryk 04.01 UPKS Arka Ryki 30
21. Ochnik Jakub 02.01 UKS Dynamo G髗d 29
22. Wr骲lewski Jakub 04.00 UKS Topspin 51 Lublin 29
23. Nowak Emil 02.01 UKS Topspin 51 Lublin 29
24. Bielecki Damian 04.01 UKS Spartakus Dzwola 28
25. Matuszewski Szymon 02.01 UKS Topspin 51 Lublin 28
26. Sergiel Maciej 06.01 UKS Legion Grab體 Szlachecki 27
27. Mi硂sz Przemyslaw 07.01 UKS Legion Grab體 Szlachecki 26
28. Piekarz Kacper 02.00 LUKS Str罂a 25
29. Dadia Dominik 01.01 LUKS Trefl Zamo舵 25
30. Kulik Bart硂miej 02.01 UPKS Arka Ryki 24
31. Wo糿iak Kacper 04.00 UKS K阷a Piotrawi駍ka 24
32. Hamziuk Kamil 08.00 MLKS W硂dawianka W硂dawa 24
33. Bielak Kacper 10.00 UKS Spartakus Dzwola 24
34. Jagodzinski Micha 01.03 KS Sygna Lublin 21
35. Komar Jakub 07.01 UKS Dynamo G髗d 21
36. 瑀ubek Rafa 04.00 UKS Sok蟪 Jawidz 20
37. Grosman Pawe 09.01. LUKS Trefl Zamo舵 20
38. Kawka Damian 02.00 UPKS Arka Ryki 19
39. Ma砮k Radoslaw 09.00 UKS Spartakus Dzwola 18
40. Papierz Bogdan 05.00 UKS Spartakus Dzwola 18
41. Kr髄 Krzysztof 11.01 UKS Spartakus Dzwola 17
42. Wilkos Jacek 12.01 UKS Spartakus Dzwola 17
43. Szczecki Jacek 03.02 LUKS Jawor Jan體 Lubelski 17
44. Syku砤 Jakub 02.01 UKS Spartakus Dzwola 16
45. Biszczanik Rafa 08.01 TUKS Sok蟪 - Mechanik Tomasz體 Lubelski 16
46. Opieka Rados砤w 09.02 UKS Legion Grab體 Szlachecki 16
47. Flis Kamil 09.00 LUKS Str罂a 14
48. Bargenda Konrad 07.02 KS Sygna Lublin 13
49. Mi硂sz Kacper 04.00 UKS Legion Grab體 Szlachecki 13
50. Flis Mateusz 04.01 UKS Spartakus Dzwola 12
51. Kostrubiec Jakub 06.00 LUKS Trefl Zamo舵 10
52. Kruk Krzysztof 08.01 UKS Topspin 51 Lublin 9
53. R罂alski Krystian 02.02 UKS K阷a Piotrawi駍ka 9
54. Kozak Krystian 01.01 MKS Lewart Lubart體 9
55. Kuchciak Sebastian 05.01 UKS Orlik W髄ka Rokicka 9
56. Janczarek Jakub 11.00 UKS Topspin 51 Lublin 8
57. Mi阫ina Maciej 04.02 MKS Lewart Lubart體 8
58. Do酬縦a Jakub 03.01 UKS Legion Grab體 Szlachecki 8
59. Wdowiak Maciej 09.02 KTS Sygna Lublin 7
60. Nied紈ied Micha 01.00 KTS Sygna Lublin 7
61. Pie駅osz Filip 02.02 UKS Legion Grab體 Szlachecki 6
62. W阦rzyn Karol 08.00 UKS K阷a Piotrawi駍ka 6
63. Gryzio Damian 08.02 UKS Orlik W髄ka Rokicka 5
64. Cio砮k Krzysztof 09.02 UKS Orlik W髄ka Rokicka 5
65. Prz眃ka Szymon 09.02. UKS Legion Grab體 Szlachecki 5
66. Borz阠ki Damian 06.03 MKS Lewart Lubart體 5
67. Polak Przemys砤w 02.00 UPKS B酬kitni Leopold體 5
68. Dusi駍ki Kornel 06.01 UPKS B酬kitni Leopold體 5
69. bianka Krystian 06.01 UKS Dynamo G髗d 5
70. B砤szczak Karol 10.00 SKS Junior cka 4
71. Adamski Radoslaw 02.03 UKS K阷a Piotrawi駍ka 4
72. Wysok Kacper 03.00 SKS Junior cka 4
73. Mi硂sz Sebastian 01.00 UKS Legion Grab體 Szlachecki 4
74. Borowiak Filip 04.00 SP Nr 1 Opole Lubelskie 4
75. Kwiecie Dominik 07.00 SP Nr 1 Opole Lubelskie 4
76. Budzy駍ki Bart硂miej 06.00 SKS Junior cka 4
77. Superson Wojciech 06.00 SP Nr 1 Opole Lubelskie 4
78. Pi髍o Jakub 05.00 UKS K阷a Piotrawi駍ka 4
79. Filipek Jakub 03.00 UPKS Arka Ryki 4
80. Piwo駍ki kasz 12.02 UPKS Arka Ryki 4
81. Lewik Dawid 05.00 CKFiS Be晨yce 4
82. Bordzo Patryk 01.00 MKS Lewart Lubart體 4
83. Budzy駍ki Adrian 05.02 MKS Lewart Lubart體 4
84. Poniatowski Adrian 01.00 CKFiS Be晨yce 4
85. Paw硂wski Micha 08.01 MLKS W硂dawianka W硂dawa 4
86. St阷niak Hubert 01.01 UPKS Arka Ryki 4
87. 瑀ubek Marcin 02.02 UKS Sok蟪 Jawidz 4
88. W硂szek Dominik 07.03 KTS Sygna Lublin 4
89. Wo糿iak Mateusz 09.01 UKS Sok蟪 Jawidz 4
90. Bia硑 Jakub 03.01 ULKS Dzierzkowice 4
91. Maliborski Pawe 09.00 CKFiS Be晨yce 4
92. P砤chta Norbert 08.02 SP 46 Lublin 3
93. Komar Jakub 06.00 MKS Lewart Lubart體 3
94. Polski Bartosz 08.00 LUKS Trefl Zamo舵 3
95. Kami駍ki Damian 04.01 MKS Lewart Lubart體 3
96. Golonka Filip 01.00 MKS Lewart Lubart體 3
97. Owczarkiewicz Dominik 11.02 UKS Topspin 51 Lublin 3
98. Budzy駍ki Filip 03.02 MKS Lewart Lubart體 3
99. P阫ala Bartek 02.03 MKS Lewart Lubart體 3
100. Kocy砤 Kacper 02.03 MKS Lewart Lubart體 3
101. Niewiadomski Dawid 01.00 MKS Lewart Lubart體 3
102. Budzy駍ki Dawid 03.02 MKS Lewart Lubart體 2

I WTKII WTKIII WTKPuchar PSMistrz. Woj.
疉CY   疉CZKI

WSTECZ



lozts