zarząd kluby galeria
LOZTS
tenis stołowy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis stołowy
ROZGRYWKI DRUŻYNOWE
tenis stołowy
Ciekawe strony o tenisie stołowym
tenis stołowy
Strona Polskiego Związku Tenisa Stołowego
tenis stołowy
Extraklasa Mężczyzn Tenisa Stołowego

ROZGRYWKI III LIGI MĘŻCZYZN
SEZON SPORTOWY 2013/2014

II RUNDA ROZGRYWEK

GRUPA AWANSOWA

Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. UKS Wola Osowińska 16 30 130 30
2. KS Perła Rokitno 16 26 106 54
3. KTS Optima Lublin 16 22 97 63
4. LUKS Kłos I Wola Skromowska 16 20 93 67
5. UKS Żaczek I Fajsławice 16 17 88 72
6. MKS MOW Puławy 16 15 74 86

GRUPA SPADKOWA

Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. UPKS Arka Ryki 16 17 75 85
2. KS CKFiS Bełżyce 16 14 82 78
3. SMS Włodawa 16 12 59 101
4. KS Sokół Zwierzyniec 16 12 71 89
5. MKS Lewart II Lubartów 16 5 48 112
6. ULKS Dzierzkowice 16 2 37 123

SKŁADY DRUŻYN - III LIGI MĘŻCZYZN
PO I RUNDZIE ROZGRYWEK
RANKING INDYWIDUALNY - II RUNDA


1 - KOLEJKA - 16.02.2014 r.
UKS Wola Osowińska : LUKS Kłos I Wola Skromowska 7 : 3
KS Perła Rokitno : UKS Żaczek I Fajsławice 5 : 5
MKS MOW Puławy : KTS Optima Lublin 2 : 8
ULKS Dzierzkowice : UPKS Arka Ryki 3 : 7
KS CKFiS Bełżyce : KS Sokół Zwierzyniec 4 : 6
MKS Lewart II Lubartów : SMS Włodawa 3 : 7

2 - KOLEJKA - 23.02.2014r.
UKS Żaczek I Fajsławice : UKS Wola Osowińska 2 : 8
MKS MOW Puławy : KS Perła Rokitno 4 : 6
KTS Optima Lublin : LUKS Kłos I Wola Skromowska 5 : 5
UPKS Arka Ryki : KS Sokół Zwierzyniec 3 : 7
KS CKFiS Bełżyce : MKS Lewart II Lubartów 8 : 2
ULKS Dzierzkowice : SMS Włodawa 3 : 7

3 - KOLEJKA - 02.03.2014r.
UKS Wola Osowińska : MKS MOW Puławy 9 : 1
KTS Optima Lublin : KS Perła Rokitno 5 : 5
LUKS Kłos I Wola Skromowska : UKS Żaczek I Fajsławice 9 : 1
MKS Lewart II Lubartów : UPKS Arka Ryki 4 : 6
SMS Włodawa : KS CKFiS Bełżyce 5 : 5
KS Sokół Zwierzyniec : ULKS Dzierzkowice 8 : 2

4 - KOLEJKA - 09.03.2014r.
KTS Optima Lublin : UKS Wola Osowińska 2 : 8
UKS Żaczek I Fajsławice : MKS MOW Puławy 5 : 5
KS Perła Rokitno : LUKS Kłos I Wola Skromowska 4 : 6
SMS Włodawa : UPKS Arka Ryki 5 : 5
KS Sokół Zwierzyniec : MKS Lewart II Lubartów 9 : 1
KS CKFiS Bełżyce : ULKS Dzierzkowice 10 : 0

5 - KOLEJKA - 30.03.2014r.
UKS Wola Osowińska : KS Perła Rokitno 4 : 6
LUKS Kłos I Wola Skromowska : MKS MOW Puławy 9 : 1
UKS Żaczek I Fajsławice : KTS Optima Lublin 5 : 5
UPKS Arka Ryki : KS CKFiS Bełżyce 5 : 5
ULKS Dzierzkowice : MKS Lewart II Lubartów 5 : 5
KS Sokół Zwierzyniec : SMS Włodawa 4 : 6

I RUNDA ROZGRYWEK

TABELA

Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. UKS Wola Osowińska 11 22 94 16
2. KS Perła Rokitno 11 20 80 30
3. KTS Optima Lublin 11 17 72 38
4. MKS MOW Puławy 11 14 61 49
5. UKS Żaczek I Fajsławice 11 14 70 40
6. LUKS Kłos I Wola Skromowska 11 13 61 49
7. UPKS Arka Ryki 11 11 49 61
8. KS CKFiS Bełżyce 11 8 50 60
9. SMS Włodawa 11 4 29 81
10. MKS Lewart II Lubartów 11 4 33 77
11. KS Sokół Zwierzyniec 11 4 37 73
12. ULKS Dzierzkowice 11 1 24 86

SKŁADY DRUŻYN - III LIGI MĘŻCZYZN
RANKING INDYWIDUALNY

1 - KOLEJKA - 20.10.2013 r.
LUKS Kłos I Wola Skromowska : UKS Wola Osowińska 0 : 10
UPKS Arka Ryki : MKS MOW Puławy 4 : 6
ULKS Dzierzkowice : KS Perła Rokitno 2 : 8
KTS Optima Lublin : UKS Żaczek I Fajsławice 5 : 5
MKS Lewart II Lubartów : KS Sokół Zwierzyniec 8 : 2
KS CKFiS Bełżyce : SMS Włodawa 7 : 3

 
2 - KOLEJKA - 27.10.2013r.
UKS Wola Osowińska : SMS Włodawa 9 : 1
KS Sokół Zwierzyniec : KS CKFiS Bełżyce 2 : 8
UKS Żaczek I Fajsławice : MKS Lewart II Lubartów 10 : 0
KS Perła Rokitno : KTS Optima Lublin 7 : 3
MKS MOW Puławy : ULKS Dzierzkowice 7 : 3
LUKS Kłos I Wola Skromowska : UPKS Arka Ryki 5 : 5

 
3 - KOLEJKA - 03.11.2013r.
UPKS Arka Ryki : UKS Wola Osowińska 1 : 9
ULKS Dzierzkowice : LUKS Kłos I Wola Skromowska 1 : 9
KTS Optima Lublin : MKS MOW Puławy 6 : 4
MKS Lewart II Lubartów : KS Perła Rokitno 1 : 9
KS CKFiS Bełżyce : UKS Żaczek I Fajsławice 3 : 7
SMS Włodawa : KS Sokół Zwierzyniec 5 : 5

 
4 - KOLEJKA - 17.11.2013r.
UKS Wola Osowińska : KS Sokół Zwierzyniec 9 : 1
UKS Żaczek I Fajsławice : SMS Włodawa 10 : 0
KS Perła Rokitno : KS CKFiS Bełżyce 9 : 1
MKS MOW Puławy : MKS Lewart II Lubartów 8 : 2
LUKS Kłos I Wola Skromowska : KTS Optima Lublin 2 : 8
UPKS Arka Ryki : ULKS Dzierzkowice 7 : 3

 
5 - KOLEJKA - 24.11.2013r.
ULKS Dzierzkowice : UKS Wola Osowińska 3 : 7
KTS Optima Lublin : UPKS Arka Ryki 9 : 1
MKS Lewart II Lubartów : LUKS Kłos I Wola Skromowska 1 : 9
KS CKFiS Bełżyce : MKS MOW Puławy 4 : 6
SMS Włodawa : KS Perła Rokitno 1 : 9
KS Sokół Zwierzyniec : UKS Żaczek I Fajsławice 1 : 9

 
6 - KOLEJKA - 01.12.2013r.
UKS Wola Osowińska : UKS Żaczek I Fajsławice 9 : 1
KS Perła Rokitno : KS Sokół Zwierzyniec 6 : 4
MKS MOW Puławy : SMS Włodawa 8 : 2
LUKS Kłos I Wola Skromowska : KS CKFiS Bełżyce 7 : 3
UPKS Arka Ryki : MKS Lewart II Lubartów 6 : 4
ULKS Dzierzkowice : KTS Optima Lublin 1 : 9

 
7 - KOLEJKA - 08.12.2013r.
UKS Wola Osowińska : KTS Optima Lublin 7 : 3
MKS Lewart II Lubartów : ULKS Dzierzkowice 10 : 0
KS CKFiS Bełżyce : UPKS Arka Ryki 3 : 7
SMS Włodawa : LUKS Kłos I Wola Skromowska 2 : 8
KS Sokół Zwierzyniec : MKS MOW Puławy 5 : 5
UKS Żaczek I Fajsławice : KS Perła Rokitno 2 : 8

 
8 - KOLEJKA - 22.12.2013r.
KS Perła Rokitno : UKS Wola Osowińska 2 : 8
MKS MOW Puławy : UKS Żaczek I Fajsławice 6 : 4
LUKS Kłos I Wola Skromowska : KS Sokół Zwierzyniec 7 : 3
UPKS Arka Ryki : SMS Włodawa 9 : 1
ULKS Dzierzkowice : KS CKFiS Bełżyce 3 : 7
KTS Optima Lublin : MKS Lewart II Lubartów 8 : 2

 
9 - KOLEJKA - 05.01.2014r.
UKS Wola Osowińska : MKS Lewart II Lubartów 10 : 0
KS CKFiS Bełżyce : KTS Optima Lublin 4 : 6
SMS Włodawa : ULKS Dzierzkowice 5 : 5
KS Sokół Zwierzyniec : UPKS Arka Ryki 4 : 6
UKS Żaczek I Fajsławice : LUKS Kłos I Wola Skromowska 5 : 5
KS Perła Rokitno : MKS MOW Puławy 7 : 3

 
10 - KOLEJKA - 12.01.2014r.
MKS MOW Puławy : UKS Wola Osowińska 3 : 7
LUKS Kłos I Wola Skromowska : KS Perła Rokitno 4 : 6
UPKS Arka Ryki : UKS Żaczek I Fajsławice 2 : 8
ULKS Dzierzkowice : KS Sokół Zwierzyniec 2 : 8
KTS Optima Lublin : SMS Włodawa 7 : 3
MKS Lewart II Lubartów : KS CKFiS Bełżyce 1 : 9

 
11 - KOLEJKA - 19.01.2014r.
UKS Wola Osowińska : KS CKFiS Bełżyce 9 : 1
SMS Włodawa : MKS Lewart II Lubartów 6 : 4
KS Sokół Zwierzyniec : KTS Optima Lublin 2 : 8
UKS Żaczek I Fajsławice : ULKS Dzierzkowice 9 : 1
KS Perła Rokitno : UPKS Arka Ryki 9 : 1
MKS MOW Puławy : LUKS Kłos I Wola Skromowska 5 : 5

WSTECZ


 

lozts