zarz眃 kluby galeria
LOZTS
tenis sto硂wy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis sto硂wy
ROZGRYWKI DRU痀NOWE
tenis sto硂wy
Ciekawe strony o tenisie sto硂wym
tenis sto硂wy
Strona Polskiego Zwi眤ku Tenisa Sto硂wego
tenis sto硂wy
Extraklasa M昕czyzn Tenisa Sto硂wego

ROZGRYWKI II LIGI M石CZYZN
SEZON SPORTOWY 2009/2010

II RUNDA ROZGRYWEK

GRUPA AWANSOWA

Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. UKS Ruch Edbar-Asko 21 39 162 48
2. GLKS Felix I Rossosz 21 31 121 89
3. KTS Wysokie Mazowieckie 21 27 121 89
4. KS Ogniwo Che砿 21 25 120 90
5. MOKS S硂neczny Stok Bia硑stok 21 24 106 104
6. LKS Stok Zakrz體ek 21 23 109 101
7. KKS Sygna I Lublin 21 22 109 101
8. KS CKFiS Be晨yce 21 22 109 101

GRUPA SPADKOWA

Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. KKS Sygna II Lublin 20 19 88 112
2. KTS Bielsk Podlaski 20 16 91 109
3. UKS Dojlidy III Bia硑stok 20 15 84 116
4. UKS Sovit Bia硑stok 20 15 89 111
5. UKS Go禼ierad體 20 14 93 107
6. UKS Dojlidy IV Baruch 20 9 74 126
7. UMKS Bi砱oraj 20 7 64 136

SKDY DRU痀N - II LIGI M石CZYZN
RANKING INDYWIDUALNY


1 - KOLEJKA - 07.02.2010 r.
UKS Ruch Edbar-Asko : KS CKFiS Be晨yce 9 : 1
GLKS Felix I Rossosz : KKS Sygna I Lublin 6 : 4
KTS Wysokie Mazowieckie : MOKS S硂neczny Stok Bia硑stok 8 : 2
KS Ogniwo Che砿 : LKS Stok Zakrz體ek 9 : 1
UKS Sovit Bia硑stok : KKS Sygna II Lublin 6 : 4
UKS Dojlidy IV Baruch : KTS Bielsk Podlaski 4 : 6
UKS Go禼ierad體 : UKS Dojlidy III Bia硑stok 8 : 2
UMKS Bi砱oraj - PAUZUJE

2 - KOLEJKA - 14.02.2010 r.
UKS Ruch Edbar-Asko : LKS Stok Zakrz體ek 6 : 4
GLKS Felix I Rossosz : KS Ogniwo Che砿 6 : 4
KS CKFiS Be晨yce : KTS Wysokie Mazowieckie 6 : 4
MOKS S硂neczny Stok Bia硑stok : KKS Sygna I Lublin 6 : 4
UKS Dojlidy III Bia硑stok : UKS Dojlidy IV Baruch 5 : 5
UKS Sovit Bia硑stok : KTS Bielsk Podlaski 6 : 4
KKS Sygna II Lublin : UMKS Bi砱oraj 4 : 6
UKS Go禼ierad體 - PAUZUJE

3 - KOLEJKA - 21.02.2010 r.
MOKS S硂neczny Stok Bia硑stok : LKS Stok Zakrz體ek 4 : 6
KKS Sygna I Lublin : KTS Wysokie Mazowieckie 7 : 3
GLKS Felix I Rossosz : KS CKFiS Be晨yce 6 : 4
KS Ogniwo Che砿 : UKS Ruch Edbar-Asko 2 : 8
UMKS Bi砱oraj : KTS Bielsk Podlaski 2 : 8
UKS Dojlidy III Bia硑stok : UKS Sovit Bia硑stok 5 : 5
UKS Go禼ierad體 : UKS Dojlidy IV Baruch 6 : 4
KKS Sygna II Lublin - PAUZUJE

4 - KOLEJKA - 07.03.2010 r.
KTS Wysokie Mazowieckie : LKS Stok Zakrz體ek 7 : 3
MOKS S硂neczny Stok Bia硑stok : GLKS Felix I Rossosz 6 : 4
UKS Ruch Edbar-Asko : KKS Sygna I Lublin 9 : 1
KS CKFiS Be晨yce : KS Ogniwo Che砿 3 : 7
UKS Sovit Bia硑stok : UKS Go禼ierad體 7 : 3
UKS Dojlidy III Bia硑stok : UMKS Bi砱oraj 4 : 6
KTS Bielsk Podlaski : KKS Sygna II Lublin 4 : 6
UKS Dojlidy IV Baruch - PAUZUJE

5 - KOLEJKA - 14.03.2010 r.
KS CKFiS Be晨yce : LKS Stok Zakrz體ek 5 : 5
KKS Sygna I Lublin : KS Ogniwo Che砿 4 : 6
UKS Ruch Edbar-Asko : MOKS S硂neczny Stok Bia硑stok 10 : 0
KTS Wysokie Mazowieckie : GLKS Felix I Rossosz 6 : 4
UKS Dojlidy III Bia硑stok : KKS Sygna II Lublin 6 : 4
UMKS Bi砱oraj : UKS Go禼ierad體 5 : 5
UKS Dojlidy IV Baruch : UKS Sovit Bia硑stok 5 : 5
KTS Bielsk Podlaski - PAUZUJE

6 - KOLEJKA - 21.03.2010 r.
LKS Stok Zakrz體ek : GLKS Felix I Rossosz 7 : 3
UKS Ruch Edbar-Asko : KTS Wysokie Mazowieckie 7 : 3
KS Ogniwo Che砿 : MOKS S硂neczny Stok Bia硑stok 7 : 3
KKS Sygna I Lublin : KS CKFiS Be晨yce 7 : 3
UKS Dojlidy IV Baruch : UMKS Bi砱oraj 6 : 4
UKS Go禼ierad體 : KKS Sygna II Lublin 4 : 6
KTS Bielsk Podlaski : UKS Dojlidy III Bia硑stok 5 : 5
UKS Sovit Bia硑stok - PAUZUJE

7 - KOLEJKA - 18.04.2010 r.
LKS Stok Zakrz體ek : KKS Sygna I Lublin 6 : 4
KS CKFiS Be晨yce : MOKS S硂neczny Stok Bia硑stok 9 : 1
KS Ogniwo Che砿 : KTS Wysokie Mazowieckie 5 : 5
GLKS Felix I Rossosz : UKS Ruch Edbar-Asko 5 : 5
KTS Bielsk Podlaski : UKS Go禼ierad體 5 : 5
KKS Sygna II Lublin : UKS Dojlidy IV Baruch 6 : 4
UKS Sovit Bia硑stok : UMKS Bi砱oraj 6 : 4
UKS Dojlidy III Bia硑stok - PAUZUJE

I RUNDA ROZGRYWEK

TABELA

Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. UKS Ruch Edbar-Asko 14 26 108 32
2. GLKS Felix I Rossosz 14 24 87 53
3. KTS Wysokie Mazowieckie 14 20 85 55
4. MOKS S硂neczny Stok Bia硑stok 14 20 84 56
5. KKS Sygna I Lublin 14 18 78 62
6. KS CKFiS Be晨yce 14 17 78 62
7. KS Ogniwo Che砿 14 16 80 60
8. LKS Stok Zakrz體ek 14 16 77 63
9. KKS Sygna II Lublin 14 13 58 82
10. UKS Dojlidy III Bia硑stok 14 10 57 83
11. KTS Bielsk Podlaski 14 10 59 81
12. UKS Go禼ierad體 14 8 62 78
13. UKS Dojlidy IV Baruch 14 5 46 94
14. UKS Sovit Bia硑stok 14 5 54 86
15. UMKS Bi砱oraj 14 2 37 103


1 - KOLEJKA - 27.09.2009 r.
MOKS S硂neczny Stok Bia硑stok : UKS Ruch Edbar-Asko 3 : 7
KKS Sygna II Lublin : KKS Sygna I Lublin 5 : 5
LKS Stok Zakrz體ek : KTS Wysokie Mazowieckie 5 : 5
KS CKFiS Be晨yce : GLKS Felix I Rossosz 5 : 5
KTS Bielsk Podlaski : KS Ogniwo Che砿 5 : 5
UKS Dojlidy IV Baruch : UKS Dojlidy III Bia硑stok 4 : 6
UKS Go禼ierad體 : UMKS Bi砱oraj 7 : 3
UKS Sovit Bia硑stok - PAUZUJE

 
2 - KOLEJKA - 04.10.2009 r.
UMKS Bi砱oraj : UKS Sovit Bia硑stok 5 : 5
UKS Dojlidy III Bia硑stok : UKS Go禼ierad體 7 : 3
KS Ogniwo Che砿 : UKS Dojlidy IV Baruch 8 : 2
GLKS Felix I Rossosz : KTS Bielsk Podlaski 5 : 5
KTS Wysokie Mazowieckie : KS CKFiS Be晨yce 4 : 6
KKS Sygna I Lublin : LKS Stok Zakrz體ek 5 : 5
MOKS S硂neczny Stok Bia硑stok : KKS Sygna II Lublin 9 : 1
UKS Ruch Edbar-Asko - PAUZUJE

 
3 - KOLEJKA - 11.10.2009 r.
KKS Sygna II Lublin : UKS Ruch Edbar-Asko 5 : 5
LKS Stok Zakrz體ek : MOKS S硂neczny Stok Bia硑stok 4 : 6
KS CKFiS Be晨yce : KKS Sygna I Lublin 2 : 8
KTS Bielsk Podlaski : KTS Wysokie Mazowieckie 2 : 8
UKS Dojlidy IV Baruch : GLKS Felix I Rossosz 3 : 7
UKS Go禼ierad體 : KS Ogniwo Che砿 4 : 6
UKS Sovit Bia硑stok : UKS Dojlidy III Bia硑stok 4 : 6
UMKS Bi砱oraj - PAUZUJE

 
4 - KOLEJKA - 18.10.2009 r.
UKS Ruch Edbar-Asko : UMKS Bi砱oraj 10 : 0
KS Ogniwo Che砿 : UKS Sovit Bia硑stok 5 : 5
GLKS Felix I Rossosz : UKS Go禼ierad體 7 : 3
KTS Wysokie Mazowieckie : UKS Dojlidy IV Baruch 6 : 4
KKS Sygna I Lublin : KTS Bielsk Podlaski 6 : 4
MOKS S硂neczny Stok Bia硑stok : KS CKFiS Be晨yce 8 : 2
KKS Sygna II Lublin : LKS Stok Zakrz體ek 5 : 5
UKS Dojlidy III Bia硑stok - PAUZUJE

 
5 - KOLEJKA - 25.10.2009 r.
LKS Stok Zakrz體ek : UKS Ruch Edbar-Asko 4 : 6
KS CKFiS Be晨yce : KKS Sygna II Lublin 10 : 0
KTS Bielsk Podlaski : MOKS S硂neczny Stok Bia硑stok 4 : 6
UKS Dojlidy IV Baruch : KKS Sygna I Lublin 6 : 4
UKS Go禼ierad體 : KTS Wysokie Mazowieckie 3 : 7
UKS Sovit Bia硑stok : GLKS Felix I Rossosz 4 : 6
UMKS Bi砱oraj : UKS Dojlidy III Bia硑stok 4 : 6
KS Ogniwo Che砿 - PAUZUJE

 
6 - KOLEJKA - 11.11.2009 r.
UKS Ruch Edbar-Asko : UKS Dojlidy III Bia硑stok 8 : 2
KS Ogniwo Che砿 : UMKS Bi砱oraj 9 : 1
KTS Wysokie Mazowieckie : UKS Sovit Bia硑stok 7 : 3
KKS Sygna I Lublin : UKS Go禼ierad體 6 : 4
MOKS S硂neczny Stok Bia硑stok : UKS Dojlidy IV Baruch 8 : 2
KKS Sygna II Lublin : KTS Bielsk Podlaski 5 : 5
LKS Stok Zakrz體ek : KS CKFiS Be晨yce 6 : 4
GLKS Felix I Rossosz - PAUZUJE

 
7 - KOLEJKA - 22.11.2009 r.
KS CKFiS Be晨yce : UKS Ruch Edbar-Asko 1 : 9
KTS Bielsk Podlaski : LKS Stok Zakrz體ek 5 : 5
UKS Dojlidy IV Baruch : KKS Sygna II Lublin 4 : 6
UKS Go禼ierad體 : MOKS S硂neczny Stok Bia硑stok 4 : 6
UKS Sovit Bia硑stok : KKS Sygna I Lublin 5 : 5
UMKS Bi砱oraj : GLKS Felix I Rossosz 3 : 7
UKS Dojlidy III Bia硑stok : KS Ogniwo Che砿 1 : 9
KTS Wysokie Mazowieckie - PAUZUJE

 
8 - KOLEJKA - 29.11.2009 r.
UKS Ruch Edbar-Asko : KS Ogniwo Che砿 7 : 3
GLKS Felix I Rossosz : UKS Dojlidy III Bia硑stok 7 : 3
KTS Wysokie Mazowieckie : UMKS Bi砱oraj 10 : 0
MOKS S硂neczny Stok Bia硑stok : UKS Sovit Bia硑stok 7 : 3
KKS Sygna II Lublin : UKS Go禼ierad體 7 : 3
LKS Stok Zakrz體ek : UKS Dojlidy IV Baruch 8 : 2
KS CKFiS Be晨yce : KTS Bielsk Podlaski 7 : 3
KKS Sygna I Lublin - PAUZUJE

 
9 - KOLEJKA - 06.12.2009 r.
KTS Bielsk Podlaski : UKS Ruch Edbar-Asko 0 : 10
UKS Dojlidy IV Baruch : KS CKFiS Be晨yce 1 : 9
UKS Go禼ierad體 : LKS Stok Zakrz體ek 5 : 5
UKS Sovit Bia硑stok : KKS Sygna II Lublin 5 : 5
UMKS Bi砱oraj : KKS Sygna I Lublin 3 : 7
UKS Dojlidy III Bia硑stok : KTS Wysokie Mazowieckie 4 : 6
KS Ogniwo Che砿 : GLKS Felix I Rossosz 5 : 5
MOKS S硂neczny Stok Bia硑stok - PAUZUJE

 
10 - KOLEJKA - 13.12.2009 r.
UKS Ruch Edbar-Asko : GLKS Felix I Rossosz 5 : 5
KTS Wysokie Mazowieckie : KS Ogniwo Che砿 7 : 3
KKS Sygna I Lublin : UKS Dojlidy III Bia硑stok 6 : 4
MOKS S硂neczny Stok Bia硑stok : UMKS Bi砱oraj 8 : 2
LKS Stok Zakrz體ek : UKS Sovit Bia硑stok 7 : 3
KS CKFiS Be晨yce : UKS Go禼ierad體 7 : 3
KTS Bielsk Podlaski : UKS Dojlidy IV Baruch 6 : 4
KKS Sygna II Lublin - PAUZUJE

 
11 - KOLEJKA - 20.12.2009 r.
UKS Dojlidy IV Baruch : UKS Ruch Edbar-Asko 0 : 10
UKS Go禼ierad體 : KTS Bielsk Podlaski 9 : 1
UKS Sovit Bia硑stok : KS CKFiS Be晨yce 2 : 8
UMKS Bi砱oraj : KKS Sygna II Lublin 4 : 6
UKS Dojlidy III Bia硑stok : MOKS S硂neczny Stok Bia硑stok 2 : 8
KS Ogniwo Che砿 : KKS Sygna I Lublin 4 : 6
GLKS Felix I Rossosz : KTS Wysokie Mazowieckie 7 : 3
LKS Stok Zakrz體ek - PAUZUJE

 
12 - KOLEJKA - 03.01.2010 r.
KTS Wysokie Mazowieckie : UKS Ruch Edbar-Asko 1 : 9
KKS Sygna I Lublin : GLKS Felix I Rossosz 4 : 6
MOKS S硂neczny Stok Bia硑stok : KS Ogniwo Che砿 6 : 4
KKS Sygna II Lublin : UKS Dojlidy III Bia硑stok 7 : 3
LKS Stok Zakrz體ek : UMKS Bi砱oraj 8 : 2
KTS Bielsk Podlaski : UKS Sovit Bia硑stok 8 : 2
UKS Dojlidy IV Baruch : UKS Go禼ierad體 3 : 7
KS CKFiS Be晨yce - PAUZUJE

 
13 - KOLEJKA - 10.01.2010 r.
UKS Ruch Edbar-Asko : UKS Go禼ierad體 8 : 2
UKS Sovit Bia硑stok : UKS Dojlidy IV Baruch 4 : 6
UMKS Bi砱oraj : KS CKFiS Be晨yce 3 : 7
UKS Dojlidy III Bia硑stok : LKS Stok Zakrz體ek 4 : 6
KS Ogniwo Che砿 : KKS Sygna II Lublin 6 : 4
GLKS Felix I Rossosz : MOKS S硂neczny Stok Bia硑stok 6 : 4
KTS Wysokie Mazowieckie : KKS Sygna I Lublin 5 : 5
KTS Bielsk Podlaski - PAUZUJE

 
14 - KOLEJKA - 17.01.2010 r.
KKS Sygna I Lublin : UKS Ruch Edbar-Asko 2 : 8
MOKS S硂neczny Stok Bia硑stok : KTS Wysokie Mazowieckie 4 : 6
KKS Sygna II Lublin : GLKS Felix I Rossosz 2 : 8
LKS Stok Zakrz體ek : KS Ogniwo Che砿 5 : 5
KS CKFiS Be晨yce : UKS Dojlidy III Bia硑stok 8 : 2
KTS Bielsk Podlaski : UMKS Bi砱oraj 8 : 2
UKS Go禼ierad體 : UKS Sovit Bia硑stok 5 : 5
UKS Dojlidy IV Baruch - PAUZUJE

 
15 - KOLEJKA - 24.01.2010 r.
UKS Ruch Edbar-Asko : UKS Sovit Bia硑stok 6 : 4
UMKS Bi砱oraj : UKS Dojlidy IV Baruch 5 : 5
UKS Dojlidy III Bia硑stok : KTS Bielsk Podlaski 7 : 3
KS Ogniwo Che砿 : KS CKFiS Be晨yce 8 : 2
GLKS Felix I Rossosz : LKS Stok Zakrz體ek 6 : 4
KTS Wysokie Mazowieckie : KKS Sygna II Lublin 10 : 0
KKS Sygna I Lublin : MOKS S硂neczny Stok Bia硑stok 9 : 1
UKS Go禼ierad體 - PAUZUJE

WSTECZ