zarz眃 kluby galeria
LOZTS
tenis sto硂wy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis sto硂wy
ROZGRYWKI DRU痀NOWE
tenis sto硂wy
Ciekawe strony o tenisie sto硂wym
tenis sto硂wy
Strona Polskiego Zwi眤ku Tenisa Sto硂wego
tenis sto硂wy
Extraklasa M昕czyzn Tenisa Sto硂wego

ROZGRYWKI IV LIGI M石CZYZN GRUPA P樱NOCNA
SEZON SPORTOWY 2009/2010

II RUNDA ROZGRYWEK

GRUPA AWANSOWA

Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. LUKS K硂s Wola Skromowska 16 30 158 49
2. UKS Wola Osowi駍ka 16 27 141 82
3. MKS MOW Pu砤wy 16 24 141 87
4. UKS Dystans Nied紈iada 16 18 130 112
5. LKS Sok蟪 Adam體 16 18 133 110
6. UKS Bobry II Bobrowniki 16 12 109 139

GRUPA SPADKOWA

Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. ULKS D阞owica 16 19 122 101
2. KTS Pantera Parczew 16 15 110 118
3. GLKS Felix II Rossosz 16 10 94 142
4. MKS Lewart AGS Lubart體 16 8 87 148
5. ULPKS Promyk I Siemie 16 7 114 154
6. ULPKS Promyk II Siemie 16 4 57 154

SKDY DRU痀N - IV LIGI M石CZYZN - GRUPA P樱NOCNA
RANKING INDYWIDUALNY


1 - KOLEJKA - 10.01.2010 r.
LKS Sok蟪 Adam體 : UKS Wola Osowi駍ka 6 : 10
UKS Dystans Nied紈iada : MKS MOW Pu砤wy 6 : 10
LUKS K硂s Wola Skromowska : UKS Bobry II Bobrowniki 10 : 3
GLKS Felix II Rossosz : MKS Lewart AGS Lubart體 10 : 8
ULPKS Promyk I Siemie : KTS Pantera Parczew 8 : 10
ULKS D阞owica : ULPKS Promyk II Siemie 10 : 1

2 - KOLEJKA - 17.01.2010 r.
UKS Bobry II Bobrowniki : UKS Wola Osowi駍ka 3 : 10
MKS MOW Pu砤wy : LKS Sok蟪 Adam體 10 : 8
LUKS K硂s Wola Skromowska : UKS Dystans Nied紈iada 10 : 3
ULPKS Promyk II Siemie : MKS Lewart AGS Lubart體 5 : 10
ULPKS Promyk I Siemie : GLKS Felix II Rossosz 7 : 10
ULKS D阞owica : KTS Pantera Parczew 7 : 10

3 - KOLEJKA - 24.01.2010 r.
UKS Bobry II Bobrowniki : UKS Dystans Nied紈iada 6 : 10
UKS Wola Osowi駍ka : MKS MOW Pu砤wy 10 : 4
LKS Sok蟪 Adam體 : LUKS K硂s Wola Skromowska 6 : 10
KTS Pantera Parczew : ULPKS Promyk II Siemie 10 : 1
MKS Lewart AGS Lubart體 : ULPKS Promyk I Siemie 9 : 9
ULKS D阞owica : GLKS Felix II Rossosz 9 : 9

4 - KOLEJKA - 07.02.2010 r.
LKS Sok蟪 Adam體 : UKS Dystans Nied紈iada 10 : 7
UKS Bobry II Bobrowniki : MKS MOW Pu砤wy 7 : 10
LUKS K硂s Wola Skromowska : UKS Wola Osowi駍ka 8 : 10
KTS Pantera Parczew : GLKS Felix II Rossosz 10 : 3
ULPKS Promyk II Siemie : ULPKS Promyk I Siemie 10 : 6
MKS Lewart AGS Lubart體 : ULKS D阞owica 2 : 10

5 - KOLEJKA - 14.02.2010 r.
UKS Bobry II Bobrowniki : LKS Sok蟪 Adam體 5 : 10
UKS Wola Osowi駍ka : UKS Dystans Nied紈iada 10 : 8
MKS MOW Pu砤wy : LUKS K硂s Wola Skromowska 8 : 10
GLKS Felix II Rossosz : ULPKS Promyk II Siemie 10 : 8
KTS Pantera Parczew : MKS Lewart AGS Lubart體 10 : 1
ULPKS Promyk I Siemie : ULKS D阞owica 3 : 10

I RUNDA ROZGRYWEK

TABELA

Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. LUKS K硂s Wola Skromowska 11 22 110 19
2. MKS MOW Pu砤wy 11 18 99 46
3. UKS Wola Osowi駍ka 11 17 91 53
4. UKS Dystans Nied紈iada 11 16 96 66
5. LKS Sok蟪 Adam體 11 14 93 68
6. UKS Bobry II Bobrowniki 11 12 85 89
7. ULKS D阞owica 11 12 76 76
8. ULPKS Promyk I Siemie 11 6 81 105
9. KTS Pantera Parczew 11 5 60 98
10. MKS Lewart AGS Lubart體 11 5 57 104
11. GLKS Felix II Rossosz 11 3 52 100
12. ULPKS Promyk II Siemie 11 2 32 108


1 - KOLEJKA - 27.09.2009r.
MKS MOW Pu砤wy : UKS Bobry II Bobrowniki 10 : 5
UKS Wola Osowi駍ka : LUKS K硂s Wola Skromowska 0 : 10
GLKS Felix II Rossosz : KTS Pantera Parczew 7 : 10
UKS Dystans Nied紈iada : MKS Lewart AGS Lubart體 10 : 3
LKS Sok蟪 Adam體 : ULKS D阞owica 10 : 2
ULPKS Promyk I Siemie : ULPKS Promyk II Siemie 10 : 7

 
2 - KOLEJKA - 04.10.2009r.
UKS Bobry II Bobrowniki : ULPKS Promyk II Siemie 10 : 5
ULKS D阞owica : ULPKS Promyk I Siemie 10 : 6
MKS Lewart AGS Lubart體 : LKS Sok蟪 Adam體 3 : 10
KTS Pantera Parczew : UKS Dystans Nied紈iada 8 : 10
LUKS K硂s Wola Skromowska : GLKS Felix II Rossosz 10 : 3
MKS MOW Pu砤wy : UKS Wola Osowi駍ka 10 : 2

 
3 - KOLEJKA - 11.10.2009 r.
UKS Wola Osowi駍ka : UKS Bobry II Bobrowniki 10 : 5
GLKS Felix II Rossosz : MKS MOW Pu砤wy 2 : 10
UKS Dystans Nied紈iada : LUKS K硂s Wola Skromowska 3 : 10
LKS Sok蟪 Adam體 : KTS Pantera Parczew 10 : 1
ULPKS Promyk I Siemie : MKS Lewart AGS Lubart體 8 : 10
ULPKS Promyk II Siemie : ULKS D阞owica 1 : 10

 
4 - KOLEJKA - 18.10.2009 r.
UKS Bobry II Bobrowniki : ULKS D阞owica 10 : 7
MKS Lewart AGS Lubart體 : ULPKS Promyk II Siemie 8 : 10
KTS Pantera Parczew : ULPKS Promyk I Siemie 6 : 10
LUKS K硂s Wola Skromowska : LKS Sok蟪 Adam體 10 : 4
MKS MOW Pu砤wy : UKS Dystans Nied紈iada 9 : 9
UKS Wola Osowi駍ka : GLKS Felix II Rossosz 10 : 1

 
5 - KOLEJKA - 25.10.2009 r.
GLKS Felix II Rossosz : UKS Bobry II Bobrowniki 2 : 10
UKS Dystans Nied紈iada : UKS Wola Osowi駍ka 9 : 9
LKS Sok蟪 Adam體 : MKS MOW Pu砤wy 9 : 9
ULPKS Promyk I Siemie : LUKS K硂s Wola Skromowska 3 : 10
ULPKS Promyk II Siemie : KTS Pantera Parczew 2 : 10
ULKS D阞owica : MKS Lewart AGS Lubart體 10 : 3

 
6 - KOLEJKA - 11.11.2009 r.
UKS Bobry II Bobrowniki : MKS Lewart AGS Lubart體 10 : 7
KTS Pantera Parczew : ULKS D阞owica 7 : 10
LUKS K硂s Wola Skromowska : ULPKS Promyk II Siemie 10 : 2
MKS MOW Pu砤wy : ULPKS Promyk I Siemie 10 : 3
UKS Wola Osowi駍ka : LKS Sok蟪 Adam體 10 : 7
GLKS Felix II Rossosz : UKS Dystans Nied紈iada 2 : 10

 
7 - KOLEJKA - 22.11.2009 r.
UKS Dystans Nied紈iada : UKS Bobry II Bobrowniki 10 : 3
LKS Sok蟪 Adam體 : GLKS Felix II Rossosz 10 : 5
ULPKS Promyk I Siemie : UKS Wola Osowi駍ka 5 : 10
ULPKS Promyk II Siemie : MKS MOW Pu砤wy 0 : 10
ULKS D阞owica : LUKS K硂s Wola Skromowska 1 : 10
MKS Lewart AGS Lubart體 : KTS Pantera Parczew 9 : 9

 
8 - KOLEJKA - 29.11.2009 r.
UKS Bobry II Bobrowniki : KTS Pantera Parczew 10 : 6
LUKS K硂s Wola Skromowska : MKS Lewart AGS Lubart體 10 : 2
MKS MOW Pu砤wy : ULKS D阞owica 10 : 3
UKS Wola Osowi駍ka : ULPKS Promyk II Siemie 10 : 1
GLKS Felix II Rossosz : ULPKS Promyk I Siemie 9 : 9
UKS Dystans Nied紈iada : LKS Sok蟪 Adam體 10 : 4

 
9 - KOLEJKA - 06.12.2009 r.
LKS Sok蟪 Adam體 : UKS Bobry II Bobrowniki 9 : 9
ULPKS Promyk I Siemie : UKS Dystans Nied紈iada 6 : 10
ULPKS Promyk II Siemie : GLKS Felix II Rossosz 6 : 10
ULKS D阞owica : UKS Wola Osowi駍ka 3 : 10
MKS Lewart AGS Lubart體 : MKS MOW Pu砤wy 2 : 10
KTS Pantera Parczew : LUKS K硂s Wola Skromowska 0 : 10

 
10 - KOLEJKA - 13.12.2009 r.
UKS Bobry II Bobrowniki : LUKS K硂s Wola Skromowska 0 : 10
MKS MOW Pu砤wy : KTS Pantera Parczew 10 : 1
UKS Wola Osowi駍ka : MKS Lewart AGS Lubart體 10 : 0
GLKS Felix II Rossosz : ULKS D阞owica 4 : 10
UKS Dystans Nied紈iada : ULPKS Promyk II Siemie 10 : 2
LKS Sok蟪 Adam體 : ULPKS Promyk I Siemie 10 : 8

 
11 - KOLEJKA - 20.12.2009 r.
ULPKS Promyk I Siemie : UKS Bobry II Bobrowniki 9 : 9
ULPKS Promyk II Siemie : LKS Sok蟪 Adam體 1 : 10
ULKS D阞owica : UKS Dystans Nied紈iada 10 : 5
MKS Lewart AGS Lubart體 : GLKS Felix II Rossosz 10 : 7
KTS Pantera Parczew : UKS Wola Osowi駍ka 2 : 10
LUKS K硂s Wola Skromowska : MKS MOW Pu砤wy 10 : 1

WSTECZ