ZARZAD KLUBY GALERIA

LOZTS
tenis sto�owy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis sto�owy
ROZGRYWKI DRU�YNOWE
tenis sto�owy
Ciekawe strony o tenisie sto�owym
tenis sto�owy
Strona Polskiego Zwi�zku Tenisa Sto�owego
tenis sto�owy
Extraklasa M�czyzn Tenisa Sto�owego

IXXXIXIIIIIIIIIVVVI

wrzesień - 2014
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
06sobota I liga K + M (1) w/g kalendarza
13sobota I liga K + M (2) w/g kalendarza
13sobota I WTK młodzików Lubartów
14niedziela I WTK seniorów Tomaszów Lubelski
20sobota MINI CUP Drzonków
20sobota I liga K + M (3) w/g kalendarza
20sobota I WTK kadetów + skrzaci Stróża
21niedziela I WTK juniorów Stróża
26-28pt.-nd. I Grand Prix Polski młodzików Nowa Ruda
październik - 2014
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
03-05pt.-nd. I Grand Prix Polski kadetów Kraków
04sobota I liga K + M (4) w/g kalendarza
10-12pt.-nd. I Grand Prix Polski juniorów Drzonków
11sobota I WTK żaków Wola Osowińska
17-19pt.-nd. I Grand Prix Polski seniorów Radom
18sobota MW UKS - ów Łucka
19niedziela II, III i IV liga (1) w/g terminarza
24-26pt.-nd. I Grand Prix Polski żaków Łódź
25sobota I liga K + M (5) w/g kalendarza
26niedziela II, III i IV liga (2) w/g terminarza
listopad - 2014
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
08sobota I liga K + M (6) w/g kalendarza
08sobota II WTK kadetów + skrzatów Kocudza
09niedziela II WTK seniorów Tomaszów Lubelski
16niedziela II liga K + M (3) w/g terminarza
22sobota I liga K + M (7) w/g kalendarza
22sobota II WTK młodzików Zamość
23niedziela II liga K + M (4) w/g terminarza
29sobota II WTK juniorów Tomaszów Lubelski
29sobota I liga K + M (8) w/g kalendarza
29-30sob.-nd. Finał Turnieju UKS Kraków
30niedziela II liga K + M (5) w/g terminarza
grudzień - 2014
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
05-07poniedz. II Grand Prix Polski kadetów Zielona Góra
06pt.-nd. I liga K + M (9) w/g kalendarza
12-14pt.-nd. II Grand Prix Polski juniorów Brzeg Dolny
13sobota II WTK żaków Ryki
14niedziela II liga K + M (7) w/g terminarza
19-21pt.-nd. II Grand Prix Polski żaków Brzeg Dolny
19-21pt.-nd. II Grand Prix Polski seniorów Zawiercie
styczeń - 2015
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
03sobota III WTK seniorów Biłgoraj
04niedziela II, III i IV liga K + M (8) w/g terminarza
09-11pt.-nd. II Grand Prix Polski młodzików Bilcza
10sobota I liga K + M (10) w/g kalendarza
11niedziela II, III i IV liga K + M (10) w/g terminarza
17sobota I liga K + M (11) w/g kalendarza
18niedziela II, III i IV liga K + M (11) w/g terminarza
23-25pt.-nd. III Grand Prix Polski seniorów Jarosław
25niedziela II, III i IV liga K + M (12) w/g terminarza
31sobota Puchar Polski K + M - elim. woj. Biłgoraj
luty - 2015
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
01niedziela IMW seniorów - ind., deble i mixty Tomaszów Lubelski
07sobota I liga K + M (12) w/g kalendarza
14sobota I liga K + M (13) w/g kalendarza
14sobota III WTK juniorów Kocudza
15niedziela II, III i IV liga K + M (13) w/g terminarza
21sobota III WTK kadetów + skrzaci Kocudza
21sobota I liga K + M (14) w/g kalendarza
22niedziela II, III i IV liga K + M (14) w/g terminarza
28sobota III WTK młodzików Wola Osowińska
28sobota Młodzieżowe Mistrzostwa Województwa - ind, deble i mixty Wola Osowińska
marzec - 2015
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
01pt.-nd. III Grand Prix Polski juniorów Łomża
05-08czw.-nd. Mistrzostwa Polski seniorów do ustalenia
07sobota III WTK żaków Łucka
08niedziela II, III i IV liga K + M (15) w/g terminarza
13-15pt.-nd. III Grand Prix Polski młodzików Wałbrzych
14sobota I liga K + M (15) w/g kalendarza
15niedziela II, III i IV liga K + M (16) w/g terminarza
20piątek Memoriał A. Grubby Łucka
20-22pt.-nd. III Grand Prix Polski kadetów Łaziska Górne
21sobota Półfinał Pucharu Polski K + M do ustalenia
21sobota MW Młodzików Młodszych Kocudza
22niedziela II, III i IV liga K + M (17) w/g terminarza
26-29czw.-nd. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Ostróda
28sobota IMW i DMW juniorów Biłgoraj
kwiecień - 2015
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
11sobota IMW kadetów - ind, deble i mixty Wola Osowińska
11sobota IMW skrzatów - ind., deble Wola Osowińska
11-12sob.-nd. Finał Pucharu Polski K + M do ustalenia
12niedziela Baraż o III ligę Werbkowice
12niedziela DMW skrzatek i skrzatów Grabów Szlachecki
17-19pt.-nd. II Grand Prix Polski żaków Ropczyce
18sobota I liga K + M (16) w/g kalendarza
25sobota IMW młodzików - ind, deble i mixty Łucka
25sobota I liga K + M (17) w/g kalendarza
26niedziela Elim. do MP w kat. młodzieżowych Zamość
maj - 2015
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
01-03pt.-nd. IMP i DMP juniorów Kraków
09sobota DMW młodzików Ryki
14-17czw.-nd. IMP i DMP młodzików Luboń
16sobota DMW kadetów Kocudza
21-24czw.-nd. IMP i DMP kadetów Krosno
23sobota DMW żaków Łucka
30sobota IMW żaków - ind, deble i mixty Ryki
czerwiec - 2015
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
06sobota TOP - 8 żacy i kadeci Włodawa
07niedziela TOP - 8 młodzicy i juniorzy Włodawa
12-14pt.-nd. IMP i DMP żaków Międzyzdroje
20-21sob.-nd. Mistrzostwa Polski LZS Raszków
27-28sob.-nd. Finał MOG do ustalenia

IXXXIXIIIIIIIIIVVVI

WSTECZ