ZARZAD KLUBY GALERIA

LOZTS
tenis sto這wy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis sto這wy
ROZGRYWKI DRU玆NOWE
tenis sto這wy
Ciekawe strony o tenisie sto這wym
tenis sto這wy
Strona Polskiego Zwi您ku Tenisa Sto這wego
tenis sto這wy
Extraklasa M篹czyzn Tenisa Sto這wego

IXXXIXII

wrzesie - 2015
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
05sobota AZS UMCS Optima Lublin- SKTS Sochaczew Lublin
12sobota UPKS Arka-PGKiM Ryki - KU AZS UE II Wroc豉w Ryki
12sobota KS Viret CMC Zawiercie - AUKS PWSZ Trefl Zamo嗆 Zawiercie
12sobota I WTK juniorek i junior闚 W這dawa
13niedziela ZKS MAZEL Zielona G鏎a - AUKS PWSZ Trefl Zamo嗆 Zielona G鏎a
13niedziela KS Zamek Tarnobrzeg - AZS UMCS Optima Lublin Tarnobrzeg
13niedziela P馧fina Mini Olympic Games Wyszogr鏚
15wtorek AZS UMCS Optima Lublin - LUKS Agro-Siec Che軛no Lublin
17-20czw.-nd. MINI CUP Drzonk闚
19sobota RKS Cukrownik Chybie - UPKS Arka - PGKiM Ryki Chybie
19sobota I WTK m這dziczek i m這dzik闚 Kocudza
19-20sob.-nd. I Grand Prix Polski Weteran闚 Lidzbark Warmi雟ki
20niedziela I WTK seniorek i senior闚 Tomaszow Lubelski
25-27pt.-nd. I Grand Prix Polski m這dziczek i m這dzik闚 Lidzbark Warmi雟ki
26sobota UPKS Arka-PGKM Ryki - KS Bronowianka Krak闚 Ryki
26sobota UKS VILLA-VERDE Ole郾o - AUKS PWSZ Trefl Zamo嗆 Ole郾o
26sobota I WTK kadetek i kadet闚, skrzatek i skrzat闚 Tomasz闚 Lubelski
pa寮ziernik - 2015
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
02-04pt.-nd. I Grand Prix Polski kadetek i kadet闚 Krak闚
03sobota MKS Jedynka 鏚 - UPKS Arka-PGKM Ryki
03sobota AUKS PWSZ Trefl Zamo嗆 - UKS Dwunastka-Betard Wroc豉w Zamo嗆
03sobota Dru篡nowy Turniej Uczniowski - el. woj. ㄆcka
09-11pt.-nd. I Grand Prix Polski juniorek i junior闚 υm瘸
10-11sob.-nd. Puchar ETTU CUP z udzia貫m AZS UMCS Optima Lublin Lublin
16-18pt.-nd. I Grand Prix Polski seniorek i senior闚 Nowa Ruda
17-18sob.-nd. Grand Prix Polski Weteran闚 Wieliczka
17-18sob.-nd. Final Mini Olympic Games Jastrz瑿ie Zdr鎩
18niedziela II liga kobiet i III liga m篹czyzn w/g terminarza
20wtorek AZS UMCS Optima Lublin - AZS AJD Cz瘰tochowa Lublin
24sobota I WTK 瘸czek i ak闚 Kocudza
25niedziela II liga K+M, III i IV liga m篹czyzn W/g terminarza
31sobota UPKS Arka-PGKiM Ryki - LZS Orion Branda Bukowice Ryki
31sobota MKS Pogo Siedlce - AUKS PWSZ Trefl Zamo嗆 Siedlce
listopad - 2015
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
06-08pt.-nd. I Grand Prix Polski 瘸czek i 瘸k闚 Jastrz瑿ie Zdr鎩
07sobota KS Bronowianka Krak闚 - AZS UMCS Optima Lublin Krak闚
07sobota AUKS PWSZ Trefl Zamo嗆 - TKS Opoka Trzebinia Zamo嗆
07sobota MLKS 好ie積ik Stronie 奸御kie - UPKS Arka-PGKiM Ryki Stronie 奸御kie
08niedziela II Lliga K+M, III i IV liga m篹czyzn w/g terminarza
11鈔oda ligowy termin rezerwowy -
14sobota II WTK m這dziczek i m這dzik闚 Tomasz闚 Lubelski
14sobota LZS Victoria Chr騥cice - UPKS Arka-PGKiM Ryki Chr騥cice
14sobota KS Pegaz ζ鎍ut - AUKS PWSZ Trefl Zamo嗆 ζ鎍ut
14-15sobota 3 Grand Prix Polski Weteran闚 Bia造stok
15niedziela II liga K i IV liga m篹czyzn w/g terminarza
15niedziela AZS UMCS Optima Lublin-KGHM Polkowice Lublin
15niedziela AZS PWSZ Nysa - UPKS Arka-PGKiM Ryki Nysa
15niedziela II WTK juniorek i junior闚 Tomasz闚 Lubelski
20pi徠ek POLMLEK ZAMER Lidzbark Warm. - AZS UMCS Optima Lublin Lidzbark Warmi雟ki
20-22pt.-nd. II Grand Prix Polski m這dziczek i m這dzik闚 Zielona G鏎a
21sobota IKST Bro Radom - AUKS PWSZ Trefl Zamo嗆 Radom
28sobota II WTK Kadetek i kadet闚, skrzatek i skrzat闚 Kra郾ik
28sobota UPKS Arka-PGKiM Ryki Ryki
28-29sob.-nd. Final Dru篡nowego Turnieju Uczniowskiego Krak闚
29niedziela II WTK seniorek i senior闚 W這dawa
grudzie - 2015
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
04pi徠ek AZS UMCS Optima Lublin - GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn Lublin
04-06pt.-nd. II Grand Prix Polski kadetek i kadet闚 Krosno
05sobota AUKS PWSZ Trefl Zamo嗆 - BISTS Bielska Biala Zamo嗆
06niedziela KU AZS UE Wroc豉w - AZS UMCS Optima Lublin Wroc豉w
06niedziela II liga K+M, III i IV liga m篹czyzn w/g terminarza
11-13pt.-nd. II Grand Prix Polskijuniorek i junior闚 Zielona G鏎a
12sobota II WTK 瘸k闚 i 瘸czek Zamo嗆
12-13sob.-nd. 4 Grand Prix Polski Weteran闚 W璕ierska G鏎ka
13niedziela II liga K+M, III i IV liga m篹czyzn w/g terminarza
18-20pt.-nd. II Grand Prix Polski seniorek i senior闚 Zawiercie
19-20sob.-nd. Og鏊nopolski 安iateczny turniej tenisa sto這wego do ustalenia
20niedziela II liga K+M, III i IV liga m篹czyzn w/g terminarza

IXXXIXII

WSTECZ