ZARZAD KLUBY GALERIA

LOZTS
tenis sto�owy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis sto�owy
ROZGRYWKI DRU�YNOWE
tenis sto�owy
Ciekawe strony o tenisie sto�owym
tenis sto�owy
Strona Polskiego Zwi�zku Tenisa Sto�owego
tenis sto�owy
Extraklasa M�czyzn Tenisa Sto�owego

IXXXIXII

wrzesień - 2015
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
05sobota AZS UMCS Optima Lublin- SKTS Sochaczew Lublin
12sobota UPKS Arka-PGKiM Ryki - KU AZS UE II Wrocław Ryki
12sobota KS Viret CMC Zawiercie - AUKS PWSZ Trefl Zamość Zawiercie
12sobota I WTK juniorek i juniorów Włodawa
13niedziela ZKS MAZEL Zielona Góra - AUKS PWSZ Trefl Zamość Zielona Góra
13niedziela KS Zamek Tarnobrzeg - AZS UMCS Optima Lublin Tarnobrzeg
13niedziela Półfinał Mini Olympic Games Wyszogród
15wtorek AZS UMCS Optima Lublin - LUKS Agro-Siec Chełmno Lublin
17-20czw.-nd. MINI CUP Drzonków
19sobota RKS Cukrownik Chybie - UPKS Arka - PGKiM Ryki Chybie
19sobota I WTK młodziczek i młodzików Kocudza
19-20sob.-nd. I Grand Prix Polski Weteranów Lidzbark Warmiński
20niedziela I WTK seniorek i seniorów Tomaszow Lubelski
25-27pt.-nd. I Grand Prix Polski młodziczek i młodzików Lidzbark Warmiński
26sobota UPKS Arka-PGKM Ryki - KS Bronowianka Kraków Ryki
26sobota UKS VILLA-VERDE Oleśno - AUKS PWSZ Trefl Zamość Oleśno
26sobota I WTK kadetek i kadetów, skrzatek i skrzatów Tomaszów Lubelski
październik - 2015
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
02-04pt.-nd. I Grand Prix Polski kadetek i kadetów Kraków
03sobota MKS Jedynka Łódź - UPKS Arka-PGKM Ryki Łódż
03sobota AUKS PWSZ Trefl Zamość - UKS Dwunastka-Betard Wrocław Zamość
03sobota Drużynowy Turniej Uczniowski - el. woj. Łucka
09-11pt.-nd. I Grand Prix Polski juniorek i juniorów Łomża
10-11sob.-nd. Puchar ETTU CUP z udziałem AZS UMCS Optima Lublin Lublin
16-18pt.-nd. I Grand Prix Polski seniorek i seniorów Nowa Ruda
17-18sob.-nd. Grand Prix Polski Weteranów Wieliczka
17-18sob.-nd. Final Mini Olympic Games Jastrzębie Zdrój
18niedziela II liga kobiet i III liga mężczyzn w/g terminarza
20wtorek AZS UMCS Optima Lublin - AZS AJD Częstochowa Lublin
24sobota I WTK żaczek i aków Kocudza
25niedziela II liga K+M, III i IV liga mężczyzn W/g terminarza
31sobota UPKS Arka-PGKiM Ryki - LZS Orion Branda Bukowice Ryki
31sobota MKS Pogoń Siedlce - AUKS PWSZ Trefl Zamość Siedlce
listopad - 2015
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
06-08pt.-nd. I Grand Prix Polski żaczek i żaków Jastrzębie Zdrój
07sobota KS Bronowianka Kraków - AZS UMCS Optima Lublin Kraków
07sobota AUKS PWSZ Trefl Zamość - TKS Opoka Trzebinia Zamość
07sobota MLKS Śnieżnik Stronie Śląskie - UPKS Arka-PGKiM Ryki Stronie Śląskie
08niedziela II Lliga K+M, III i IV liga mężczyzn w/g terminarza
11środa ligowy termin rezerwowy -
14sobota II WTK młodziczek i młodzików Tomaszów Lubelski
14sobota LZS Victoria Chróścice - UPKS Arka-PGKiM Ryki Chróścice
14sobota KS Pegaz Łańcut - AUKS PWSZ Trefl Zamość Łańcut
14-15sobota 3 Grand Prix Polski Weteranów Białystok
15niedziela II liga K i IV liga mężczyzn w/g terminarza
15niedziela AZS UMCS Optima Lublin-KGHM Polkowice Lublin
15niedziela AZS PWSZ Nysa - UPKS Arka-PGKiM Ryki Nysa
15niedziela II WTK juniorek i juniorów Tomaszów Lubelski
20piątek POLMLEK ZAMER Lidzbark Warm. - AZS UMCS Optima Lublin Lidzbark Warmiński
20-22pt.-nd. II Grand Prix Polski młodziczek i młodzików Zielona Góra
21sobota IKST Broń Radom - AUKS PWSZ Trefl Zamość Radom
28sobota II WTK Kadetek i kadetów, skrzatek i skrzatów Kraśnik
28sobota UPKS Arka-PGKiM Ryki Ryki
28-29sob.-nd. Final Drużynowego Turnieju Uczniowskiego Kraków
29niedziela II WTK seniorek i seniorów Włodawa
grudzień - 2015
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
04piątek AZS UMCS Optima Lublin - GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn Lublin
04-06pt.-nd. II Grand Prix Polski kadetek i kadetów Krosno
05sobota AUKS PWSZ Trefl Zamość - BISTS Bielska Biala Zamość
06niedziela KU AZS UE Wrocław - AZS UMCS Optima Lublin Wrocław
06niedziela II liga K+M, III i IV liga mężczyzn w/g terminarza
11-13pt.-nd. II Grand Prix Polskijuniorek i juniorów Zielona Góra
12sobota II WTK żaków i żaczek Zamość
12-13sob.-nd. 4 Grand Prix Polski Weteranów Węgierska Górka
13niedziela II liga K+M, III i IV liga mężczyzn w/g terminarza
18-20pt.-nd. II Grand Prix Polski seniorek i seniorów Zawiercie
19-20sob.-nd. Ogólnopolski Świateczny turniej tenisa stołowego do ustalenia
20niedziela II liga K+M, III i IV liga mężczyzn w/g terminarza

IXXXIXII

WSTECZ