ZARZAD KLUBY GALERIA

LOZTS
tenis sto�owy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis sto�owy
ROZGRYWKI DRU�YNOWE
tenis sto�owy
Ciekawe strony o tenisie sto�owym
tenis sto�owy
Strona Polskiego Zwi�zku Tenisa Sto�owego
tenis sto�owy
Extraklasa M�czyzn Tenisa Sto�owego

styczeń - 2017
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
07sobota I liga m PWSZ Zamość - UKS Dwunastka - Betard Wrocław Zamość
08niedziela II, III, IV liga M W/g terminarza
08niedziela I liga k AZS UMCS OPTIMA Lublin - KSTS MOSIR KARPATY Krosno Lublin
09poniedz. Ek k KU AZS UE Wrocław - AZS UMCS OPTIMA Lublin Wrocław
13piątek Ek k GLKS WANCL SCANIA Nadarzyn - AZS UMCS OPTIMA Lublin Nadarzyn
14sobota Ek k AZS UMCS OPTIMA Lublin - POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński Lublin
14sobota I liga m WITMAR PODWAWELSKI Krakow - PWSZ Zamość Kraków14
14sobota I liga k AZS UMCS OPTIMA II Lublin - RKS CUKROWNIK OKA Chybie Lublin
14-15sob.-nd. 5 Grand Prix Polski Weteranów Krapkowice
15niedziela III WTK seniorek i seniorów Biłgoraj
16-27poniedz. Ferie zimowe -
21sobota Elim. wojewódzkie Pucharu Polski kobiet i mężczyzn Biłgoraj
21sobota I liga k AZS UMCS OPTIMA II Lublin - Klub AZS PWSZ Nysa g. 16 Lublin
21-22sob.-nd. II Grand Prix Polski żaczek i żaków Gdańsk
22niedziela II, III, IV liga mężczyzn - termin rezerwowy21-22 -
27-29pt.-nd. 3 Grand Prix Polski seniorek i seniorów Łomża
28sobota IMW weteranów - kat. 40-49 lat,50-59 lat, 60 i starsi m, kobiety open Tomaszów Lubelski
29niedziela II, III , IV liga m W/g terminarza
luty - 2017
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
04sobota 3 WTK juniorek i juniorów Włodawa
04sobota I liga m PWSZ Zamość - TTS POLONIA II Bytom Zamość
05niedziela II, III, IV liga m w/g terminarza
11sobota I liga k KU AZS UE Wrocław - AZS UMCS OPTIMA Lublin Wrocław
11sobota I liga m ZKS MAZEL Zielona Góra - PWSZ Zamość Zielona Góra
11sobota Ek k AZS UMCS OPTIMA Lublin - SKTS Sochaczew Lublin
12niedziela II, III liga m w/g terminarza
13poniedz. Ek k KTS Tarnobrzed - AZS UMCS OPTIMA Lublin Tarnobrzeg
18sobota I liga k MLKS UKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie - AZS UMCS II Lublin Stronie Śląskie
18sobota I liga m PWSZ Zamość - BISTS Bielsko-Biała Zamość
18-19sob.-nd. 6 Grand Prix weteranów Jastrzębie Zdrój
19niedziela IMW seniorek i seniorów + elim. do IMP Tomaszów Lubelski
25sobota 3 WTK młodzików + Młodziezowe Mistrzostwa Województwa Zamość
25-26sob.-nd. 3 Grand Prix Polski juniorek i juniorów Krosno
marzec - 2017
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
02-05czw.-nd. IMP seniorek i seniorów Częstochowa
04sobota 3 WTK kadetek i kadetów Tomaszów Lubelski
05niedziela II, III liga m w/g terminarza
10-12pt.-nd. 3 Grand Prix Polski młodziczek i młodzików Gdańsk
11sobota Ek k AZS UMCS OPTIMA Lublin - UKS CHROBRY Międzyzdroje Lublin
11sobota I liga m PWSZ Zamość - UKS VILLA VERDE Olesno Zamość
11sobota I liga k AZS UMCS OPTIMA Lublin - LZS VICTORIA Chróścice Lublin
12niedziela II, III,IV liga k + m w/g terminarza
18sobota 3 WTK żaczek i żaków; 3 WTK skrzatek i skrzatów Zamość
18sobota Ek k AZS UMCS OPTIMA Lublin - KS BRONOWIANKA Kraków Lublin
18-19sob.-nd. 7 Grand Prix Polski Weteranów Warszawa
19niedziela II, III, IV liga k + m w/g terminarza
25sobota IMW juniorów + DMW młodzikówów Włodawa
25sobota Ek k AZS UMCS OPTIMA Lublin - BEBETTO AZS AJD Częstochowa Lublin
25sobota I liga k AZS UMCS OPTIMA II Lublin - KS BRONOWIANKA II Kraków Lublin
25sobota I liga m IKTS BROŃ Radom - PWSZ Zamość Radom
26niedziela I liga m PWSZ Zamość - LKS ODRA METRACO SA Miękinia Zamość
26niedziela II, III, IV liga k + m w/g terminarza
kwiecień - 2017
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
01sobota DMW juniorów + DMW skrzatów Tomaszów Lubelski
01sobota Ek k MKS JEDYNKS Łódź - AZS UMCS OPTIMA Lublin Łódź
01-02sob.-nd. 3 Grand Prix Polski kadetek i kadetów Luboń
02niedziela II, III liga K + M, IV liga M w/g terminarza
07piątek Eliminacje wojewódzkie - Memorial Andrzeja Grubby Łucka
07-09pt.-nd. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Białystok
08sobota IMW młodziczek i młodzików + el. woj. do MP juniorów Biłgoraj
09niedziela II, III liga K + M, IV liga M w/g terminarza
22sobota I liga k KS GORCE Nowy Targ - AZS UMCS OPTIMA II Lublin Nowy Targ
22sobota IMW kadetek i kadetów Kocudza
22-23sob.-nd. 3 Grand Prix Polski żaczek i żaków Kwidzyń
22-23sob.-nd. 8 Grand Prix Polski Weteranów Radom
23niedziela DMW kadetek i kadetów Kocudza
23niedziela Baraże o III ligę i prawo gry o I ligę (1) -
27-30czw.-nd. IMP + DMP juniorek i juniorów Wałbrzych
29sobota IMW żaczek i żaków + el. woj. do MP młodzików Łucka
30niedziela DMW żaczek i żaków Ryki
30niedziela Baraże o III ligę i prawo gry o I ligę -
maj - 2017
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
04-07czw.-nd. IMP i DMP młodzików Krosno
06sobota El. woj. do IMP żaków, kadetów + IMW skrzatów Łucka
06sobota I liga m GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak - PWSZ Zamość Frysztak
06sobota I liga k MKS SKARBEK Tarnowskie Góry - AZS UMCS OPTIMA II Lublin Tarnowskie Góry
07niedziela Baraże o III ligę i prawo gry o I ligę - termin rezerwowy -
11-14czw.-nd. IMP i DMP kadetów (OOM) Drzonków
13sobota MW młodzików młodszych Kocudza
20-21sob.-nd. 9 Grand Prix Polski weteranów Łomża
27sobota Lubelszczyzna TOP-8; żacy i kadeci -
28niedziela Lubelszczyzna TOP-8; młodzicy i juniorzy -
czerwiec - 2017
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
09-11sob.-nd. IMP weteranów Wałbrzych
10-11sob.-nd. Finał Ogólnopolski XI Memoriału Andrzeja Grubby Sopot
16-18pt.-nd. IMP żaczek i żaków Kraków

IIIIIIIVVVI

WSTECZ