ZARZAD KLUBY GALERIA

LOZTS
tenis sto�owy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis sto�owy
ROZGRYWKI DRU�YNOWE
tenis sto�owy
Ciekawe strony o tenisie sto�owym
tenis sto�owy
Strona Polskiego Zwi�zku Tenisa Sto�owego
tenis sto�owy
Extraklasa M�czyzn Tenisa Sto�owego

ROZGRYWKI II LIGI MĘŻCZYZN
SEZON SPORTOWY 2017/2018

II RUNDA ROZGRYWEK

GRUPA AWANSOWA

Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. KS Ogniwo Chełm 16 28 125 35
2. KTS Optima Lublin 16 28 114 46
3. UPKS Błękitni Leopoldów 16 22 104 56
4. MKS Lewart I Lubartów 16 20 93 67
5. SMS Włodawa 16 19 90 70
6. UKS Grot-Michał I Werbkowice 16 11 67 93

GRUPA SPADKOWA

Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. TBV Sygnał I Lublin 16 16 74 86
2. UKS Wola Osowińska 16 15 77 83
3. MKS Lewart II Lubartów 16 12 64 96
4. LUKS Kłos I Wola Skromowska 16 12 71 89
5. TUKS Sokół Mechanik Tomaszów Lubelski 16 6 47 113
6. UMKS Biłgoraj 16 3 34 126

SKŁADY DRUŻYN - II LIGI MĘŻCZYZN
PO I RUNDZIE ROZGRYWEK
RANKING INDYWIDUALNY - II RUNDA


1 - KOLEJKA - 11.02.2018r.
UKS Grot-Michał I Werbkowice : KTS Optima Lublin 1 : 9
KS Ogniwo Chełm : MKS Lewart I Lubartów 9 : 1
SMS Włodawa : UPKS Błękitni Leopoldów 2 : 8
TBV Sygnał I Lublin : UMKS Biłgoraj 8 : 2
UKS Wola Osowińska : LUKS Kłos I Wola Skromowska 3 : 7
TUKS Sokół Mechanik Tomaszów Lubelski : MKS Lewart II Lubartów 4 : 6

2 - KOLEJKA - 18.02.2018R.
KTS Optima Lublin : MKS Lewart I Lubartów 7 : 3
KS Ogniwo Chełm : SMS Włodawa 9 : 1
UPKS Błękitni Leopoldów : UKS Grot-Michał I Werbkowice 9 : 1
LUKS Kłos I Wola Skromowska : TBV Sygnał I Lublin 6 : 4
TUKS Sokół Mechanik Tomaszów Lubelski : UKS Wola Osowińska 5 : 5
UMKS Biłgoraj : MKS Lewart II Lubartów 5 : 5

3 - KOLEJKA - 04.03.2018r.
KTS Optima Lublin : SMS Włodawa 9 : 1
KS Ogniwo Chełm : UPKS Błękitni Leopoldów 7 : 3
MKS Lewart I Lubartów : UKS Grot-Michał I Werbkowice 7 : 3
TBV Sygnał I Lublin : TUKS Sokół Mechanik Tomaszów Lubelski 7 : 3
MKS Lewart II Lubartów : UKS Wola Osowińska 3 : 7
LUKS Kłos I Wola Skromowska : UMKS Biłgoraj 7 : 3

4 - KOLEJKA - 18.03.2018R.
UPKS Błękitni Leopoldów : KTS Optima Lublin 4 : 6
MKS Lewart I Lubartów : SMS Włodawa 5 : 5
UKS Grot-Michał I Werbkowice : KS Ogniwo Chełm 2 : 8
MKS Lewart II Lubartów : TBV Sygnał I Lublin 5 : 5
LUKS Kłos I Wola Skromowska : TUKS Sokół Mechanik Tomaszów Lubelski 10 : 0
UKS Wola Osowińska : UMKS Biłgoraj 10 : 0

5 - KOLEJKA - 08.04.2018r.
KTS Optima Lublin : KS Ogniwo Chełm 2 : 8
SMS Włodawa : UKS Grot-Michał I Werbkowice 10 : 0
UPKS Błękitni Leopoldów : MKS Lewart I Lubartów 4 : 6
UKS Wola Osowińska : TBV Sygnał I Lublin 5 : 5
UMKS Biłgoraj : TUKS Sokół Mechanik Tomaszów Lubelski 6 : 4
MKS Lewart II Lubartów : LUKS Kłos I Wola Skromowska 6 : 4

I RUNDA ROZGRYWEK


Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. KTS Optima Lublin 11 20 81 29
2. KS Ogniwo Chełm 11 18 84 26
3. UPKS Błękitni Leopoldów 11 18 76 34
4. SMS Włodawa 11 16 71 39
5. MKS Lewart I Lubartów 11 15 71 39
6. UKS Grot-Michał I Werbkowice 11 11 60 50
7. TBV Sygnał I Lublin 11 10 45 65
8. UKS Wola Osowińska 11 9 47 63
9. MKS Lewart II Lubartów 11 6 39 71
10. TUKS Sokół Mechanik Tomaszów Lubelski 11 5 31 79
11. LUKS Kłos I Wola Skromowska 11 4 37 73
12. UMKS Biłgoraj 11 0 18 92

SKŁADY DRUŻYN - II LIGI MĘŻCZYZN
RANKING INDYWIDUALNY

1 - KOLEJKA - 15.10.2017 r.
MKS Lewart I Lubartów : MKS Lewart II Lubartów 8 : 2
UKS Grot-Michał I Werbkowice : TBV Sygnał I Lublin 8 : 2
SMS Włodawa : KS Ogniwo Chełm 5 : 5
UMKS Biłgoraj : UPKS Błękitni Leopoldów 0 : 10
UKS Wola Osowińska : KTS Optima Lublin 1 : 9
TUKS Sokół Mechanik Tomaszów Lubelski : LUKS Kłos I Wola Skromowska 5 : 5

 
2 - KOLEJKA - 22.10.2017r.
MKS Lewart II Lubartów : UKS Grot-Michał I Werbkowice 5 : 5
TBV Sygnał I Lublin : SMS Włodawa 3 : 7
KS Ogniwo Chełm : UMKS Biłgoraj 10 : 0
UPKS Błękitni Leopoldów : UKS Wola Osowińska 6 : 4
KTS Optima Lublin : TUKS Sokół Mechanik Tomaszów Lubelski 7 : 3
LUKS Kłos I Wola Skromowska : MKS Lewart I Lubartów 2 : 8

 
3 - KOLEJKA - 29.10.2017r.
SMS Włodawa : MKS Lewart II Lubartów 8 : 2
UMKS Biłgoraj : TBV Sygnał I Lublin 3 : 7
UKS Wola Osowińska : KS Ogniwo Chełm 2 : 8
TUKS Sokół Mechanik Tomaszów Lubelski : UPKS Błękitni Leopoldów 3 : 7
LUKS Kłos I Wola Skromowska : KTS Optima Lublin 3 : 7
UKS Grot-Michał I Werbkowice : MKS Lewart I Lubartów 3 : 7

 
4 - KOLEJKA - 19.11.2017r.
MKS Lewart II Lubartów : UMKS Biłgoraj 7 : 3
TBV Sygnał I Lublin : UKS Wola Osowińska 6 : 4
KS Ogniwo Chełm : TUKS Sokół Mechanik Tomaszów Lubelski 10 : 0
UPKS Błękitni Leopoldów : LUKS Kłos I Wola Skromowska 8 : 2
MKS Lewart I Lubartów : KTS Optima Lublin 3 : 7
UKS Grot-Michał I Werbkowice : SMS Włodawa 3 : 7

 
5 - KOLEJKA - 26.11.2017r.
UKS Wola Osowińska : MKS Lewart II Lubartów 5 : 5
TUKS Sokół Mechanik Tomaszów Lubelski : TBV Sygnał I Lublin 3 : 7
LUKS Kłos I Wola Skromowska : KS Ogniwo Chełm 2 : 8
KTS Optima Lublin : UPKS Błękitni Leopoldów 5 : 5
UMKS Biłgoraj : UKS Grot-Michał I Werbkowice 1 : 9
SMS Włodawa : MKS Lewart I Lubartów 5 : 5

 
6 - KOLEJKA - 03.12.2017r.
MKS Lewart II Lubartów : TUKS Sokół Mechanik Tomaszów Lubelski 4 : 6
TBV Sygnał I Lublin : LUKS Kłos I Wola Skromowska 7 : 3
KS Ogniwo Chełm : KTS Optima Lublin 5 : 5
MKS Lewart I Lubartów : UPKS Błękitni Leopoldów 3 : 7
UKS Grot-Michał I Werbkowice : UKS Wola Osowińska 4 : 6
SMS Włodawa : UMKS Biłgoraj 7 : 3

 
7 - KOLEJKA - 10.12.2017r.
LUKS Kłos I Wola Skromowska : MKS Lewart II Lubartów 3 : 7
KTS Optima Lublin : TBV Sygnał I Lublin 8 : 2
UPKS Błękitni Leopoldów : KS Ogniwo Chełm 5 : 5
TUKS Sokół Mechanik Tomaszów Lubelski : UKS Grot-Michał I Werbkowice 0 : 10
UKS Wola Osowińska : SMS Włodawa 1 : 9
UMKS Biłgoraj : MKS Lewart I Lubartów 1 : 9

 
8 - KOLEJKA - 17.12.2017r.
MKS Lewart II Lubartów : KTS Optima Lublin 2 : 8
TBV Sygnał I Lublin : UPKS Błękitni Leopoldów 3 : 7
MKS Lewart I Lubartów : KS Ogniwo Chełm 5 : 5
UKS Grot-Michał I Werbkowice : LUKS Kłos I Wola Skromowska 9 : 1
SMS Włodawa : TUKS Sokół Mechanik Tomaszów Lubelski 10 : 0
UMKS Biłgoraj : UKS Wola Osowińska 3 : 7

 
9 - KOLEJKA - 07.01.2018r.
KS Ogniwo Chełm : TBV Sygnał I Lublin 9 : 1
UPKS Błękitni Leopoldów : MKS Lewart II Lubartów 9 : 1
KTS Optima Lublin : UKS Grot-Michał I Werbkowice 8 : 2
LUKS Kłos I Wola Skromowska : SMS Włodawa 2 : 8
TUKS Sokół Mechanik Tomaszów Lubelski : UMKS Biłgoraj 7 : 3
UKS Wola Osowińska : MKS Lewart I Lubartów 5 : 5

 
10 - KOLEJKA - 14.01.2018e.
MKS Lewart II Lubartów : KS Ogniwo Chełm 0 : 10
MKS Lewart I Lubartów : TBV Sygnał I Lublin 9 : 1
UKS Grot-Michał I Werbkowice : UPKS Błękitni Leopoldów 6 : 4
SMS Włodawa : KTS Optima Lublin 3 : 7
UMKS Biłgoraj : LUKS Kłos I Wola Skromowska 1 : 9
UKS Wola Osowińska : TUKS Sokół Mechanik Tomaszów Lubelski 7 : 3

 
11 - KOLEJKA - 20.01.2018r.
TBV Sygnał I Lublin : MKS Lewart II Lubartów 6 : 4
KS Ogniwo Chełm : UKS Grot-Michał I Werbkowice 9 : 1
UPKS Błękitni Leopoldów : SMS Włodawa 8 : 2
KTS Optima Lublin : UMKS Biłgoraj 10 : 0
LUKS Kłos I Wola Skromowska : UKS Wola Osowińska 5 : 5
TUKS Sokół Mechanik Tomaszów Lubelski : MKS Lewart I Lubartów 1 : 9

 

WSTECZ


lozts