ZARZAD KLUBY GALERIA

LOZTS
tenis sto這wy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis sto這wy
ROZGRYWKI DRU玆NOWE
tenis sto這wy
Ciekawe strony o tenisie sto這wym
tenis sto這wy
Strona Polskiego Zwi您ku Tenisa Sto這wego
tenis sto這wy
Extraklasa M篹czyzn Tenisa Sto這wego

ROZGRYWKI II LIGI M坒CZYZN
SEZON SPORTOWY 2017/2018

II RUNDA ROZGRYWEK

GRUPA AWANSOWA

Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. KS Ogniwo Che軛 16 28 125 35
2. KTS Optima Lublin 16 28 114 46
3. UPKS B喚kitni Leopold闚 16 22 104 56
4. MKS Lewart I Lubart闚 16 20 93 67
5. SMS W這dawa 16 19 90 70
6. UKS Grot-Micha I Werbkowice 16 11 67 93

GRUPA SPADKOWA

Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. TBV Sygna I Lublin 16 16 74 86
2. UKS Wola Osowi雟ka 16 15 77 83
3. MKS Lewart II Lubart闚 16 12 64 96
4. LUKS K這s I Wola Skromowska 16 12 71 89
5. TUKS Sok馧 Mechanik Tomasz闚 Lubelski 16 6 47 113
6. UMKS Bi貪oraj 16 3 34 126

SKxDY DRU玆N - II LIGI M坒CZYZN
PO I RUNDZIE ROZGRYWEK
RANKING INDYWIDUALNY - II RUNDA


1 - KOLEJKA - 11.02.2018r.
UKS Grot-Micha I Werbkowice : KTS Optima Lublin 1 : 9
KS Ogniwo Che軛 : MKS Lewart I Lubart闚 9 : 1
SMS W這dawa : UPKS B喚kitni Leopold闚 2 : 8
TBV Sygna I Lublin : UMKS Bi貪oraj 8 : 2
UKS Wola Osowi雟ka : LUKS K這s I Wola Skromowska 3 : 7
TUKS Sok馧 Mechanik Tomasz闚 Lubelski : MKS Lewart II Lubart闚 4 : 6

2 - KOLEJKA - 18.02.2018R.
KTS Optima Lublin : MKS Lewart I Lubart闚 7 : 3
KS Ogniwo Che軛 : SMS W這dawa 9 : 1
UPKS B喚kitni Leopold闚 : UKS Grot-Micha I Werbkowice 9 : 1
LUKS K這s I Wola Skromowska : TBV Sygna I Lublin 6 : 4
TUKS Sok馧 Mechanik Tomasz闚 Lubelski : UKS Wola Osowi雟ka 5 : 5
UMKS Bi貪oraj : MKS Lewart II Lubart闚 5 : 5

3 - KOLEJKA - 04.03.2018r.
KTS Optima Lublin : SMS W這dawa 9 : 1
KS Ogniwo Che軛 : UPKS B喚kitni Leopold闚 7 : 3
MKS Lewart I Lubart闚 : UKS Grot-Micha I Werbkowice 7 : 3
TBV Sygna I Lublin : TUKS Sok馧 Mechanik Tomasz闚 Lubelski 7 : 3
MKS Lewart II Lubart闚 : UKS Wola Osowi雟ka 3 : 7
LUKS K這s I Wola Skromowska : UMKS Bi貪oraj 7 : 3

4 - KOLEJKA - 18.03.2018R.
UPKS B喚kitni Leopold闚 : KTS Optima Lublin 4 : 6
MKS Lewart I Lubart闚 : SMS W這dawa 5 : 5
UKS Grot-Micha I Werbkowice : KS Ogniwo Che軛 2 : 8
MKS Lewart II Lubart闚 : TBV Sygna I Lublin 5 : 5
LUKS K這s I Wola Skromowska : TUKS Sok馧 Mechanik Tomasz闚 Lubelski 10 : 0
UKS Wola Osowi雟ka : UMKS Bi貪oraj 10 : 0

5 - KOLEJKA - 08.04.2018r.
KTS Optima Lublin : KS Ogniwo Che軛 2 : 8
SMS W這dawa : UKS Grot-Micha I Werbkowice 10 : 0
UPKS B喚kitni Leopold闚 : MKS Lewart I Lubart闚 4 : 6
UKS Wola Osowi雟ka : TBV Sygna I Lublin 5 : 5
UMKS Bi貪oraj : TUKS Sok馧 Mechanik Tomasz闚 Lubelski 6 : 4
MKS Lewart II Lubart闚 : LUKS K這s I Wola Skromowska 6 : 4

I RUNDA ROZGRYWEK


Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. KTS Optima Lublin 11 20 81 29
2. KS Ogniwo Che軛 11 18 84 26
3. UPKS B喚kitni Leopold闚 11 18 76 34
4. SMS W這dawa 11 16 71 39
5. MKS Lewart I Lubart闚 11 15 71 39
6. UKS Grot-Micha I Werbkowice 11 11 60 50
7. TBV Sygna I Lublin 11 10 45 65
8. UKS Wola Osowi雟ka 11 9 47 63
9. MKS Lewart II Lubart闚 11 6 39 71
10. TUKS Sok馧 Mechanik Tomasz闚 Lubelski 11 5 31 79
11. LUKS K這s I Wola Skromowska 11 4 37 73
12. UMKS Bi貪oraj 11 0 18 92

SKxDY DRU玆N - II LIGI M坒CZYZN
RANKING INDYWIDUALNY

1 - KOLEJKA - 15.10.2017 r.
MKS Lewart I Lubart闚 : MKS Lewart II Lubart闚 8 : 2
UKS Grot-Micha I Werbkowice : TBV Sygna I Lublin 8 : 2
SMS W這dawa : KS Ogniwo Che軛 5 : 5
UMKS Bi貪oraj : UPKS B喚kitni Leopold闚 0 : 10
UKS Wola Osowi雟ka : KTS Optima Lublin 1 : 9
TUKS Sok馧 Mechanik Tomasz闚 Lubelski : LUKS K這s I Wola Skromowska 5 : 5

 
2 - KOLEJKA - 22.10.2017r.
MKS Lewart II Lubart闚 : UKS Grot-Micha I Werbkowice 5 : 5
TBV Sygna I Lublin : SMS W這dawa 3 : 7
KS Ogniwo Che軛 : UMKS Bi貪oraj 10 : 0
UPKS B喚kitni Leopold闚 : UKS Wola Osowi雟ka 6 : 4
KTS Optima Lublin : TUKS Sok馧 Mechanik Tomasz闚 Lubelski 7 : 3
LUKS K這s I Wola Skromowska : MKS Lewart I Lubart闚 2 : 8

 
3 - KOLEJKA - 29.10.2017r.
SMS W這dawa : MKS Lewart II Lubart闚 8 : 2
UMKS Bi貪oraj : TBV Sygna I Lublin 3 : 7
UKS Wola Osowi雟ka : KS Ogniwo Che軛 2 : 8
TUKS Sok馧 Mechanik Tomasz闚 Lubelski : UPKS B喚kitni Leopold闚 3 : 7
LUKS K這s I Wola Skromowska : KTS Optima Lublin 3 : 7
UKS Grot-Micha I Werbkowice : MKS Lewart I Lubart闚 3 : 7

 
4 - KOLEJKA - 19.11.2017r.
MKS Lewart II Lubart闚 : UMKS Bi貪oraj 7 : 3
TBV Sygna I Lublin : UKS Wola Osowi雟ka 6 : 4
KS Ogniwo Che軛 : TUKS Sok馧 Mechanik Tomasz闚 Lubelski 10 : 0
UPKS B喚kitni Leopold闚 : LUKS K這s I Wola Skromowska 8 : 2
MKS Lewart I Lubart闚 : KTS Optima Lublin 3 : 7
UKS Grot-Micha I Werbkowice : SMS W這dawa 3 : 7

 
5 - KOLEJKA - 26.11.2017r.
UKS Wola Osowi雟ka : MKS Lewart II Lubart闚 5 : 5
TUKS Sok馧 Mechanik Tomasz闚 Lubelski : TBV Sygna I Lublin 3 : 7
LUKS K這s I Wola Skromowska : KS Ogniwo Che軛 2 : 8
KTS Optima Lublin : UPKS B喚kitni Leopold闚 5 : 5
UMKS Bi貪oraj : UKS Grot-Micha I Werbkowice 1 : 9
SMS W這dawa : MKS Lewart I Lubart闚 5 : 5

 
6 - KOLEJKA - 03.12.2017r.
MKS Lewart II Lubart闚 : TUKS Sok馧 Mechanik Tomasz闚 Lubelski 4 : 6
TBV Sygna I Lublin : LUKS K這s I Wola Skromowska 7 : 3
KS Ogniwo Che軛 : KTS Optima Lublin 5 : 5
MKS Lewart I Lubart闚 : UPKS B喚kitni Leopold闚 3 : 7
UKS Grot-Micha I Werbkowice : UKS Wola Osowi雟ka 4 : 6
SMS W這dawa : UMKS Bi貪oraj 7 : 3

 
7 - KOLEJKA - 10.12.2017r.
LUKS K這s I Wola Skromowska : MKS Lewart II Lubart闚 3 : 7
KTS Optima Lublin : TBV Sygna I Lublin 8 : 2
UPKS B喚kitni Leopold闚 : KS Ogniwo Che軛 5 : 5
TUKS Sok馧 Mechanik Tomasz闚 Lubelski : UKS Grot-Micha I Werbkowice 0 : 10
UKS Wola Osowi雟ka : SMS W這dawa 1 : 9
UMKS Bi貪oraj : MKS Lewart I Lubart闚 1 : 9

 
8 - KOLEJKA - 17.12.2017r.
MKS Lewart II Lubart闚 : KTS Optima Lublin 2 : 8
TBV Sygna I Lublin : UPKS B喚kitni Leopold闚 3 : 7
MKS Lewart I Lubart闚 : KS Ogniwo Che軛 5 : 5
UKS Grot-Micha I Werbkowice : LUKS K這s I Wola Skromowska 9 : 1
SMS W這dawa : TUKS Sok馧 Mechanik Tomasz闚 Lubelski 10 : 0
UMKS Bi貪oraj : UKS Wola Osowi雟ka 3 : 7

 
9 - KOLEJKA - 07.01.2018r.
KS Ogniwo Che軛 : TBV Sygna I Lublin 9 : 1
UPKS B喚kitni Leopold闚 : MKS Lewart II Lubart闚 9 : 1
KTS Optima Lublin : UKS Grot-Micha I Werbkowice 8 : 2
LUKS K這s I Wola Skromowska : SMS W這dawa 2 : 8
TUKS Sok馧 Mechanik Tomasz闚 Lubelski : UMKS Bi貪oraj 7 : 3
UKS Wola Osowi雟ka : MKS Lewart I Lubart闚 5 : 5

 
10 - KOLEJKA - 14.01.2018e.
MKS Lewart II Lubart闚 : KS Ogniwo Che軛 0 : 10
MKS Lewart I Lubart闚 : TBV Sygna I Lublin 9 : 1
UKS Grot-Micha I Werbkowice : UPKS B喚kitni Leopold闚 6 : 4
SMS W這dawa : KTS Optima Lublin 3 : 7
UMKS Bi貪oraj : LUKS K這s I Wola Skromowska 1 : 9
UKS Wola Osowi雟ka : TUKS Sok馧 Mechanik Tomasz闚 Lubelski 7 : 3

 
11 - KOLEJKA - 20.01.2018r.
TBV Sygna I Lublin : MKS Lewart II Lubart闚 6 : 4
KS Ogniwo Che軛 : UKS Grot-Micha I Werbkowice 9 : 1
UPKS B喚kitni Leopold闚 : SMS W這dawa 8 : 2
KTS Optima Lublin : UMKS Bi貪oraj 10 : 0
LUKS K這s I Wola Skromowska : UKS Wola Osowi雟ka 5 : 5
TUKS Sok馧 Mechanik Tomasz闚 Lubelski : MKS Lewart I Lubart闚 1 : 9

 

WSTECZ


lozts