ZARZAD KLUBY GALERIA

LOZTS
tenis stołowy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis stołowy
ROZGRYWKI DRUŻYNOWE
tenis stołowy
Ciekawe strony o tenisie stołowym
tenis stołowy
Strona Polskiego Związku Tenisa Stołowego
tenis stołowy
Extraklasa Mężczyzn Tenisa Stołowego

ROZGRYWKI II LIGI MĘŻCZYZN
SEZON SPORTOWY 2017/2018

II RUNDA ROZGRYWEK

GRUPA AWANSOWA

Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. MKS Lewart I Lubartów 16 31 117 43
2. ATS Lublin 16 23 103 57
3. KS Ogniwo Chełm 16 22 102 58
4. UPKS Błękitni Leopoldów 16 18 86 74
5. UKS Grot-Michał I Werbkowice 16 17 92 68
6. KS Heksa Niedrzwica Duża 16 17 85 75

GRUPA SPADKOWA

Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. LUKS Kłos I Wola Skromowska 16 15 72 88
2. KS Sygnał Meblohurt II Lublin 16 13 69 91
3. UKS Wola Osowińska 16 10 60 100
4. SMS Włodawa 16 10 58 102
5. KS Sygnał Meblohurt I Lublin 16 10 62 98
6. KSGCH Kłos Chełm 16 6 54 106

SKŁADY DRUŻYN - II LIGI MĘŻCZYZN
PO I RUNDZIE ROZGRYWEK
RANKING INDYWIDUALNY - II RUNDA


1 - KOLEJKA - 03.03.2019 r.
UPKS Błękitni Leopoldów : MKS Lewart I Lubartów 5 : 5
KS Heksa Niedrzwica Duża : KS Ogniwo Chełm 4 : 6
ATS Lublin : UKS Grot-Michał I Werbkowice 7 : 3
KSGCH Kłos Chełm : SMS Włodawa 3 : 7
UKS Wola Osowińska : LUKS Kłos I Wola Skromowska 4 : 6
KS Sygnał Meblohurt II Lublin : KS Sygnał Meblohurt I Lublin 4 : 6

2 - KOLEJKA - 17.03.2019 r.
MKS Lewart I Lubartów : KS Heksa Niedrzwica Duża 6 : 4
UKS Grot-Michał I Werbkowice : KS Ogniwo Chełm 3 : 7
UPKS Błękitni Leopoldów : ATS Lublin 7 : 3
SMS Włodawa : KS Sygnał Meblohurt II Lublin 6 : 4
LUKS Kłos I Wola Skromowska : KS Sygnał Meblohurt I Lublin 7 : 3
UKS Wola Osowińska : KSGCH Kłos Chełm 6 : 4

3 - KOLEJKA - 17.03.2019 r.
UKS Grot-Michał I Werbkowice : MKS Lewart I Lubartów 2 : 8
KS Ogniwo Chełm : ATS Lublin 4 : 6
UPKS Błękitni Leopoldów : KS Heksa Niedrzwica Duża 7 : 3
KS Sygnał Meblohurt I Lublin : SMS Włodawa 4 : 6
KS Sygnał Meblohurt II Lublin : UKS Wola Osowińska 6 : 4
LUKS Kłos I Wola Skromowska : KSGCH Kłos Chełm 6 : 4

4 - KOLEJKA - 24.03.2019 r.
ATS Lublin : MKS Lewart I Lubartów 3 : 7
UKS Grot-Michał I Werbkowice : KS Heksa Niedrzwica Duża 5 : 5
UPKS Błękitni Leopoldów : KS Ogniwo Chełm 6 : 4
LUKS Kłos I Wola Skromowska : SMS Włodawa 9 : 1
UKS Wola Osowińska : KS Sygnał Meblohurt I Lublin 5 : 5
KS Sygnał Meblohurt II Lublin : KSGCH Kłos Chełm 9 : 1

5 - KOLEJKA - 14.04.2019 r.
MKS Lewart I Lubartów : KS Ogniwo Chełm 7 : 3
UPKS Błękitni Leopoldów : UKS Grot-Michał I Werbkowice 6 : 4
ATS Lublin : KS Heksa Niedrzwica Duża 8 : 2
UKS Wola Osowińska : SMS Włodawa 5 : 5
KS Sygnał Meblohurt I Lublin : KSGCH Kłos Chełm 8 : 2
KS Sygnał Meblohurt II Lublin : LUKS Kłos I Wola Skromowska 7 : 3

I RUNDA ROZGRYWEK


Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. MKS Lewart I Lubartów 11 22 84 26
2. KS Ogniwo Chełm 11 18 78 32
3. ATS Lublin 11 17 76 34
4. UKS Grot-Michał I Werbkowice 11 16 75 35
5. KS Heksa Niedrzwica Duża 11 16 67 43
6. UPKS Błękitni Leopoldów 11 9 55 55
7. KS Sygnał Meblohurt II Lublin 11 7 39 71
8. LUKS Kłos I Wola Skromowska 11 7 41 69
9. UKS Wola Osowińska 11 6 36 74
10. KSGCH Kłos Chełm 11 6 40 70
11. KS Sygnał Meblohurt I Lublin 11 5 36 74
12. SMS Włodawa 11 3 33 77

SKŁADY DRUŻYN - II LIGI MĘŻCZYZN
RANKING INDYWIDUALNY

1 - KOLEJKA - 07.10.2018 r.
UKS Grot-Michał I Werbkowice : ATS Lublin 2 : 8
LUKS Kłos I Wola Skromowska : UKS Wola Osowińska 8 : 2
MKS Lewart I Lubartów : SMS Włodawa 9 : 1
KS Sygnał Meblohurt I Lublin : KS Sygnał Meblohurt II Lublin 4 : 6
KS Heksa Niedrzwica Duża : UPKS Błękitni Leopoldów 6 : 4
KSGCH Kłos Chełm : KS Ogniwo Chełm 2 : 8

 
2 - KOLEJKA - 21.10.2018r.
ATS Lublin : KS Ogniwo Chełm 5 : 5
UPKS Błękitni Leopoldów : KSGCH Kłos Chełm 8 : 2
KS Sygnał Meblohurt II Lublin : KS Heksa Niedrzwica Duża 3 : 7
SMS Włodawa : KS Sygnał Meblohurt I Lublin 5 : 5
UKS Wola Osowińska : MKS Lewart I Lubartów 3 : 7
UKS Grot-Michał I Werbkowice : LUKS Kłos I Wola Skromowska 9 : 1

 
3 - KOLEJKA - 28.10.2018r.
LUKS Kłos I Wola Skromowska : ATS Lublin 1 : 9
MKS Lewart I Lubartów : UKS Grot-Michał I Werbkowice 6 : 4
KS Sygnał Meblohurt I Lublin : UKS Wola Osowińska 5 : 5
KS Heksa Niedrzwica Duża : SMS Włodawa 8 : 2
KSGCH Kłos Chełm : KS Sygnał Meblohurt II Lublin 6 : 4
KS Ogniwo Chełm : UPKS Błękitni Leopoldów 6 : 4

 
4 - KOLEJKA - 25.11.2018 r.
ATS Lublin : UPKS Błękitni Leopoldów 6 : 4
KS Sygnał Meblohurt II Lublin : KS Ogniwo Chełm 0 : 10
SMS Włodawa : KSGCH Kłos Chełm 3 : 7
UKS Wola Osowińska : KS Heksa Niedrzwica Duża 1 : 9
UKS Grot-Michał I Werbkowice : KS Sygnał Meblohurt I Lublin 9 : 1
LUKS Kłos I Wola Skromowska : MKS Lewart I Lubartów 1 : 9

 
5 - KOLEJKA - 09.12.2018 r.
MKS Lewart I Lubartów : ATS Lublin 7 : 3
KS Sygnał Meblohurt I Lublin : LUKS Kłos I Wola Skromowska 6 : 4
KS Heksa Niedrzwica Duża : UKS Grot-Michał I Werbkowice 4 : 6
KSGCH Kłos Chełm : UKS Wola Osowińska 4 : 6
KS Ogniwo Chełm : SMS Włodawa 8 : 2
UPKS Błękitni Leopoldów : KS Sygnał Meblohurt II Lublin 8 : 2

 
6 - KOLEJKA - 16.12.2018 r.
ATS Lublin : KS Sygnał Meblohurt II Lublin 8 : 2
SMS Włodawa : UPKS Błękitni Leopoldów 6 : 4
UKS Wola Osowińska : KS Ogniwo Chełm 2 : 8
UKS Grot-Michał I Werbkowice : KSGCH Kłos Chełm 8 : 2
LUKS Kłos I Wola Skromowska : KS Heksa Niedrzwica Duża 3 : 7
MKS Lewart I Lubartów : KS Sygnał Meblohurt I Lublin 9 : 1

 
7 - KOLEJKA - 06.01.2019 r. .
KS Sygnał Meblohurt I Lublin : ATS Lublin 2 : 8
KS Heksa Niedrzwica Duża : MKS Lewart I Lubartów 3 : 7
KS Ogniwo Chełm : UKS Grot-Michał I Werbkowice 7 : 3
UPKS Błękitni Leopoldów : UKS Wola Osowińska 9 : 1
KSGCH Kłos Chełm : LUKS Kłos I Wola Skromowska 4 : 6
KS Sygnał Meblohurt II Lublin : SMS Włodawa 6 : 4

 
8 - KOLEJKA - 13.01.2019 r.
ATS Lublin : SMS Włodawa 9 : 1
UKS Wola Osowińska : KS Sygnał Meblohurt II Lublin 5 : 5
UKS Grot-Michał I Werbkowice : UPKS Błękitni Leopoldów 9 : 1
LUKS Kłos I Wola Skromowska : KS Ogniwo Chełm 2 : 8
MKS Lewart I Lubartów : KSGCH Kłos Chełm 8 : 2
KS Sygnał Meblohurt I Lublin : KS Heksa Niedrzwica Duża 3 : 7

 
9 - KOLEJKA - 20.01.2019 r.
KS Heksa Niedrzwica Duża : ATS Lublin 6 : 4
KSGCH Kłos Chełm : KS Sygnał Meblohurt I Lublin 5 : 5
KS Ogniwo Chełm : MKS Lewart I Lubartów 4 : 6
UPKS Błękitni Leopoldów : LUKS Kłos I Wola Skromowska 5 : 5
KS Sygnał Meblohurt II Lublin : UKS Grot-Michał I Werbkowice 2 : 8
SMS Włodawa : UKS Wola Osowińska 4 : 6

 
10 - KOLEJKA - 27.01.2019 r.
ATS Lublin : UKS Wola Osowińska 7 : 3
UKS Grot-Michał I Werbkowice : SMS Włodawa 9 : 1
LUKS Kłos I Wola Skromowska : KS Sygnał Meblohurt II Lublin 4 : 6
MKS Lewart I Lubartów : UPKS Błękitni Leopoldów 9 : 1
KS Sygnał Meblohurt I Lublin : KS Ogniwo Chełm 1 : 9
KS Heksa Niedrzwica Duża : KSGCH Kłos Chełm 5 : 5

 
11 - KOLEJKA - 03.02.2019 r.
KSGCH Kłos Chełm : ATS Lublin 1 : 9
KS Ogniwo Chełm : KS Heksa Niedrzwica Duża 5 : 5
UPKS Błękitni Leopoldów : KS Sygnał Meblohurt I Lublin 7 : 3
KS Sygnał Meblohurt II Lublin : MKS Lewart I Lubartów 3 : 7
SMS Włodawa : LUKS Kłos I Wola Skromowska 4 : 6
UKS Wola Osowińska : UKS Grot-Michał I Werbkowice 2 : 8

 

WSTECZ


lozts