ZARZAD KLUBY GALERIA

LOZTS
tenis stołowy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis stołowy
ROZGRYWKI DRUŻYNOWE
tenis stołowy
Ciekawe strony o tenisie stołowym
tenis stołowy
Strona Polskiego Związku Tenisa Stołowego
tenis stołowy
Extraklasa Mężczyzn Tenisa Stołowego

ROZGRYWKI II LIGI MĘŻCZYZN
SEZON SPORTOWY 2019/2020

II RUNDA ROZGRYWEK

GRUPA AWANSOWA

Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. MKS Lewart I Lubartów 14 26 113 27
2. UPKS Błękitni Leopoldów 14 25 96 44
3. KS Ogniwo Chełm 14 19 87 53
4. UKS Wola Osowińska 13 14 67 63
5. SMS Włodawa 14 13 69 71
6. KS Sygnał Meblohurt I Lublin 13 13 64 66

GRUPA SPADKOWA

Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. KS CKFiS I Bełżyce 14 16 68 72
2. ATS AKANZA Lublin 14 12 63 77
3. KS Sygnał Meblohurt II Lublin 14 10 60 80
4. UKS Grot-Michał I Werbkowice 14 8 52 88
5. LUKS Kłos Wola Skromowska 14 6 48 92
6. UKS Żaczek I Fajsławice 14 4 43 97

SKŁADY DRUŻYN - II LIGI MĘŻCZYZN
PO I RUNDZIE ROZGRYWEK
RANKING INDYWIDUALNY - II RUNDA


1 - KOLEJKA - 09.02.2020 r.
KS Sygnał Meblohurt I Lublin : UPKS Błękitni Leopoldów 3 : 7
MKS Lewart I Lubartów : SMS Włodawa 9 : 1
UKS Wola Osowińska : KS Ogniwo Chełm 3 : 7
UKS Żaczek I Fajsławice : KS CKFiS I Bełżyce 5 : 5
LUKS Kłos Wola Skromowska : ATS AKANZA Lublin 7 : 3
UKS Grot-Michał I Werbkowice : KS Sygnał Meblohurt II Lublin 5 : 5

2 - KOLEJKA - 23.02.2020 r.
UPKS Błękitni Leopoldów : SMS Włodawa 6 : 4
KS Ogniwo Chełm : MKS Lewart I Lubartów 4 : 6
UKS Wola Osowińska : KS Sygnał Meblohurt I Lublin PRZEŁOŻONY
LUKS Kłos Wola Skromowska : KS CKFiS I Bełżyce 4 : 6
KS Sygnał Meblohurt II Lublin : ATS AKANZA Lublin 5 : 5
UKS Grot-Michał I Werbkowice : UKS Żaczek I Fajsławice 5 : 5

3 - KOLEJKA - 01.03.2020 r.
UPKS Błękitni Leopoldów : UKS Wola Osowińska 5 : 5
KS Sygnał Meblohurt I Lublin : MKS Lewart I Lubartów 1 : 9
KS Ogniwo Chełm : SMS Włodawa 7 : 3
UKS Grot-Michał I Werbkowice : KS CKFiS I Bełżyce 4 : 6
UKS Żaczek I Fajsławice : ATS AKANZA Lublin 2 : 8
KS Sygnał Meblohurt II Lublin : LUKS Kłos Wola Skromowska 7 : 3

I RUNDA ROZGRYWEK


Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. UPKS Błękitni Leopoldów 11 20 78 32
2. MKS Lewart I Lubartów 11 20 89 21
3. KS Ogniwo Chełm 11 15 69 41
4. UKS Wola Osowińska 11 13 59 51
5. SMS Włodawa 11 13 61 49
6. KS Sygnał Meblohurt I Lublin 11 13 60 50
7. KS CKFiS I Bełżyce 11 11 51 59
8. ATS AKANZA Lublin 11 9 47 63
9. KS Sygnał Meblohurt II Lublin 11 6 43 67
10. UKS Grot-Michał I Werbkowice 11 6 38 72
11. LUKS Kłos Wola Skromowska 11 4 34 76
12. UKS Żaczek I Fajsławice 11 2 31 79

SKŁADY DRUŻYN - II LIGI MĘŻCZYZN
RANKING INDYWIDUALNY

1 - KOLEJKA - 13.10.2019r.
ATS AKANZA Lublin : LUKS Kłos Wola Skromowska 5 : 5
UKS Grot-Michał I Werbkowice : SMS Włodawa 3 : 7
KS Sygnał Meblohurt I Lublin : KS Sygnał Meblohurt II Lublin 7 : 3
UKS Żaczek I Fajsławice : UPKS Błękitni Leopoldów 4 : 6
KS Ogniwo Chełm : UKS Wola Osowińska 8 : 2
KS CKFiS I Bełżyce : MKS Lewart I Lubartów 0 : 10

 
2 - KOLEJKA - 20.10.2019r.
LUKS Kłos Wola Skromowska : MKS Lewart I Lubartów 2 : 8
UKS Wola Osowińska : KS CKFiS I Bełżyce 5 : 5
UPKS Błękitni Leopoldów : KS Ogniwo Chełm 3 : 7
KS Sygnał Meblohurt II Lublin : UKS Żaczek I Fajsławice 7 : 3
SMS Włodawa : KS Sygnał Meblohurt I Lublin 6 : 4
ATS AKANZA Lublin : UKS Grot-Michał I Werbkowice 5 : 5

 
3 - KOLEJKA - 27.10.2019r.
UKS Grot-Michał I Werbkowice : LUKS Kłos Wola Skromowska 8 : 2
KS Sygnał Meblohurt I Lublin : ATS AKANZA Lublin 8 : 2
UKS Żaczek I Fajsławice : SMS Włodawa 2 : 8
KS Ogniwo Chełm : KS Sygnał Meblohurt II Lublin 4 : 6
KS CKFiS I Bełżyce : UPKS Błękitni Leopoldów 2 : 8
MKS Lewart I Lubartów : UKS Wola Osowińska 8 : 2

 
4 - KOLEJKA - 03.11.2019r.
LUKS Kłos Wola Skromowska : UKS Wola Osowińska 2 : 8
UPKS Błękitni Leopoldów : MKS Lewart I Lubartów 6 : 4
KS Sygnał Meblohurt II Lublin : KS CKFiS I Bełżyce 4 : 6
SMS Włodawa : KS Ogniwo Chełm 5 : 5
ATS AKANZA Lublin : UKS Żaczek I Fajsławice 6 : 4
UKS Grot-Michał I Werbkowice : KS Sygnał Meblohurt I Lublin 2 : 8

 
5 - KOLEJKA - 11.11.2019 r.
KS Sygnał Meblohurt I Lublin : LUKS Kłos Wola Skromowska 7 : 3
UKS Żaczek I Fajsławice : UKS Grot-Michał I Werbkowice 4 : 6
KS Ogniwo Chełm : ATS AKANZA Lublin 5 : 5
KS CKFiS I Bełżyce : SMS Włodawa 2 : 8
MKS Lewart I Lubartów : KS Sygnał Meblohurt II Lublin 10 : 0
UKS Wola Osowińska : UPKS Błękitni Leopoldów 3 : 7

 
6 - KOLEJKA - 17.11.2019r.
LUKS Kłos Wola Skromowska : UPKS Błękitni Leopoldów 2 : 8
KS Sygnał Meblohurt II Lublin : UKS Wola Osowińska 3 : 7
SMS Włodawa : MKS Lewart I Lubartów 4 : 6
ATS AKANZA Lublin : KS CKFiS I Bełżyce 5 : 5
UKS Grot-Michał I Werbkowice : KS Ogniwo Chełm 2 : 8
KS Sygnał Meblohurt I Lublin : UKS Żaczek I Fajsławice 9 : 1

 
7 - KOLEJKA - 24.11.2019 r.
UKS Żaczek I Fajsławice : LUKS Kłos Wola Skromowska 7 : 3
KS Ogniwo Chełm : KS Sygnał Meblohurt I Lublin 5 : 5
KS CKFiS I Bełżyce : UKS Grot-Michał I Werbkowice 8 : 2
MKS Lewart I Lubartów : ATS AKANZA Lublin 7 : 3
UKS Wola Osowińska : SMS Włodawa 7 : 3
UPKS Błękitni Leopoldów : KS Sygnał Meblohurt II Lublin 7 : 3

 
8 - KOLEJKA - 01.12.2019 r.
LUKS Kłos Wola Skromowska : KS Sygnał Meblohurt II Lublin 6 : 4
SMS Włodawa : UPKS Błękitni Leopoldów 3 : 7
ATS AKANZA Lublin : UKS Wola Osowińska 5 : 5
UKS Grot-Michał I Werbkowice : MKS Lewart I Lubartów 1 : 9
KS Sygnał Meblohurt I Lublin : KS CKFiS I Bełżyce 5 : 5
UKS Żaczek I Fajsławice : KS Ogniwo Chełm 2 : 8

 
9 - KOLEJKA - 08.12.2019 r.
KS Ogniwo Chełm : LUKS Kłos Wola Skromowska 10 : 0
KS CKFiS I Bełżyce : UKS Żaczek I Fajsławice 8 : 2
MKS Lewart I Lubartów : KS Sygnał Meblohurt I Lublin 10 : 0
UKS Wola Osowińska : UKS Grot-Michał I Werbkowice 7 : 3
UPKS Błękitni Leopoldów : ATS AKANZA Lublin 9 : 1
KS Sygnał Meblohurt II Lublin : SMS Włodawa 3 : 7

 
10 - KOLEJKA - 15.12.2019 r.
LUKS Kłos Wola Skromowska : SMS Włodawa 5 : 5
ATS AKANZA Lublin : KS Sygnał Meblohurt II Lublin 5 : 5
UKS Grot-Michał I Werbkowice : UPKS Błękitni Leopoldów 1 : 9
KS Sygnał Meblohurt I Lublin : UKS Wola Osowińska 5 : 5
UKS Żaczek I Fajsławice : MKS Lewart I Lubartów 0 : 10
KS Ogniwo Chełm : KS CKFiS I Bełżyce 6 : 4

 
11 - KOLEJKA - 22.12.2019 r.
KS CKFiS I Bełżyce : LUKS Kłos Wola Skromowska 6 : 4
MKS Lewart I Lubartów : KS Ogniwo Chełm 7 : 3
UKS Wola Osowińska : UKS Żaczek I Fajsławice 8 : 2
UPKS Błękitni Leopoldów : KS Sygnał Meblohurt I Lublin 8 : 2
KS Sygnał Meblohurt II Lublin : UKS Grot-Michał I Werbkowice 5 : 5
SMS Włodawa : ATS AKANZA Lublin 5 : 5

 

lozts