ZARZAD KLUBY GALERIA

LOZTS
tenis stołowy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis stołowy
ROZGRYWKI DRUŻYNOWE
tenis stołowy
Ciekawe strony o tenisie stołowym
tenis stołowy
Strona Polskiego Związku Tenisa Stołowego
tenis stołowy
Extraklasa Mężczyzn Tenisa Stołowego

ROZGRYWKI III LIGI MĘŻCZYZN
SEZON SPORTOWY 2014/2015

II RUNDA ROZGRYWEK

GRUPA AWANSOWA

Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. KS Perła Rokitno 16 27 111 49
2. LUKS Kłos I Wola Skromowska 16 25 98 62
3. UKS Żaczek Fajsławice 16 19 85 75
4. KS MOSiR Huragan Międzyrzec 16 18 84 76
5. UPKS Arka Ryki 16 13 73 87

GRUPA SPADKOWA

Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. KTS Optima Lublin 16 18 86 74
2. MKS Lewart II Lubartów 16 17 89 71
3. KSGCH Kłos Chełm 16 14 80 80
4. KS Ogniwo II Chełm 16 12 66 94
5. KS Sokół Zwierzyniec 16 9 70 90
6. SMS Włodawa Eko-Różanka 16 6 46 114

SKŁADY DRUŻYN - III LIGI MĘŻCZYZN
PO I RUNDZIE ROZGRYWEK
RANKING INDYWIDUALNY - II RUNDA


1 - KOLEJKA - 25.01.2015r.
MKS MOW Puławy : LUKS Kłos I Wola Skromowska 2 : 8
KS Perła Rokitno : KS MOSiR Huragan Międzyrzec 8 : 2
UKS Żaczek Fajsławice : UPKS Arka Ryki 5 : 5
KTS Optima Lublin : KS Sokół Zwierzyniec 3 : 7
MKS Lewart II Lubartów : SMS Włodawa Eko-Różanka 9 : 1
KSGCH Kłos Chełm : KS Ogniwo II Chełm 5 : 5

2 - KOLEJKA - 15.02.2015r.
LUKS Kłos I Wola Skromowska : KS MOSiR Huragan Międzyrzec 4 : 6
KS Perła Rokitno : UPKS Arka Ryki 6 : 4
MKS MOW Puławy : UKS Żaczek Fajsławice 3 : 7
KTS Optima Lublin : SMS Włodawa Eko-Różanka 10 : 0
MKS Lewart II Lubartów : KSGCH Kłos Chełm 5 : 5
KS Sokół Zwierzyniec : KS Ogniwo II Chełm 7 : 3

3 - KOLEJKA - 22.02.2015r.
LUKS Kłos I Wola Skromowska : UPKS Arka Ryki 7 : 3
UKS Żaczek Fajsławice : KS Perła Rokitno 5 : 5
KS MOSiR Huragan Międzyrzec : MKS MOW Puławy 7 : 3
KTS Optima Lublin : KSGCH Kłos Chełm 8 : 2
MKS Lewart II Lubartów : KS Ogniwo II Chełm 6 : 4
SMS Włodawa Eko-Różanka : KS Sokół Zwierzyniec 2 : 8

4 - KOLEJKA - 08.03.2015r.
LUKS Kłos I Wola Skromowska : UKS Żaczek Fajsławice 6 : 4
UPKS Arka Ryki : KS MOSiR Huragan Międzyrzec 2 : 8
MKS MOW Puławy : KS Perła Rokitno 1 : 9
KS Ogniwo II Chełm : KTS Optima Lublin 5 : 5
KSGCH Kłos Chełm : SMS Włodawa Eko-Różanka 10 : 0
KS Sokół Zwierzyniec : MKS Lewart II Lubartów 2 : 8

5 - KOLEJKA - 15.03.2015r.
LUKS Kłos I Wola Skromowska : KS Perła Rokitno 4 : 6
UPKS Arka Ryki : MKS MOW Puławy 0 : 10
UKS Żaczek Fajsławice : KS MOSiR Huragan Międzyrzec 7 : 3
KTS Optima Lublin : MKS Lewart II Lubartów 6 : 4
KSGCH Kłos Chełm : KS Sokół Zwierzyniec 7 : 3
SMS Włodawa Eko-Różanka : KS Ogniwo II Chełm 4 : 6

I RUNDA ROZGRYWEK

TABELA

Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. LUKS Kłos I Wola Skromowska 11 19 69 41
2. KS Perła Rokitno 11 18 77 33
3. UKS Żaczek Fajsławice 11 13 57 53
4. UPKS Arka Ryki 11 12 59 51
5. KS MOSiR Huragan Międzyrzec 11 12 58 52
6. MKS MOW Puławy 11 12 53 57
7. KTS Optima Lublin 11 11 54 56
8. MKS Lewart II Lubartów 11 10 57 53
9. KS Ogniwo II Chełm 11 8 43 67
10. KSGCH Kłos Chełm 11 8 51 59
11. SMS Włodawa Eko-Różanka 11 6 39 71
12. KS Sokół Zwierzyniec 11 3 43 67

SKŁADY DRUŻYN - III LIGI MĘŻCZYZN
RANKING INDYWIDUALNY

1 - KOLEJKA - 19.10.2014 r.
KS Ogniwo II Chełm : MKS Lewart II Lubartów 2 : 8
KS MOSiR Huragan Międzyrzec : KTS Optima Lublin 3 : 7
LUKS Kłos I Wola Skromowska : KS Sokół Zwierzyniec 6 : 4
KSGCH Kłos Chełm : UPKS Arka Ryki 7 : 3
UKS Żaczek Fajsławice : MKS MOW Puławy 7 : 3
SMS Włodawa Eko-Różanka : KS Perła Rokitno 1 : 9

 
2 - KOLEJKA - 26.10.2014r.
MKS Lewart II Lubartów : KS Perła Rokitno 5 : 5
MKS MOW Puławy : SMS Włodawa Eko-Różanka 8 : 2
UPKS Arka Ryki : UKS Żaczek Fajsławice 4 : 6
KS Sokół Zwierzyniec : KSGCH Kłos Chełm 5 : 5
KTS Optima Lublin : LUKS Kłos I Wola Skromowska 4 : 6
KS Ogniwo II Chełm : KS MOSiR Huragan Międzyrzec 7 : 3

 
3 - KOLEJKA - 16.11.2014r.
KS MOSiR Huragan Międzyrzec : MKS Lewart II Lubartów 6 : 4
LUKS Kłos I Wola Skromowska : KS Ogniwo II Chełm 9 : 1
KSGCH Kłos Chełm : KTS Optima Lublin 4 : 6
UKS Żaczek Fajsławice : KS Sokół Zwierzyniec 6 : 4
SMS Włodawa Eko-Różanka : UPKS Arka Ryki 3 : 7
KS Perła Rokitno : MKS MOW Puławy 9 : 1

 
4 - KOLEJKA - 23.11.2014r.
MKS Lewart II Lubartów : MKS MOW Puławy 5 : 5
UPKS Arka Ryki : KS Perła Rokitno 6 : 4
KS Sokół Zwierzyniec : SMS Włodawa Eko-Różanka 5 : 5
KTS Optima Lublin : UKS Żaczek Fajsławice 5 : 5
KS Ogniwo II Chełm : KSGCH Kłos Chełm 7 : 3
KS MOSiR Huragan Międzyrzec : LUKS Kłos I Wola Skromowska 3 : 7

 
5 - KOLEJKA - 30.11.2014r.
LUKS Kłos I Wola Skromowska : MKS Lewart II Lubartów 6 : 4
KSGCH Kłos Chełm : KS MOSiR Huragan Międzyrzec 4 : 6
UKS Żaczek Fajsławice : KS Ogniwo II Chełm 8 : 2
SMS Włodawa Eko-Różanka : KTS Optima Lublin 5 : 5
KS Perła Rokitno : KS Sokół Zwierzyniec 8 : 2
MKS MOW Puławy : UPKS Arka Ryki 3 : 7

 
6 - KOLEJKA - 07.12.2014r.
MKS Lewart II Lubartów : UPKS Arka Ryki 3 : 7
KS Sokół Zwierzyniec : MKS MOW Puławy 5 : 5
KTS Optima Lublin : KS Perła Rokitno 2 : 8
KS Ogniwo II Chełm : SMS Włodawa Eko-Różanka 4 : 6
KS MOSiR Huragan Międzyrzec : UKS Żaczek Fajsławice 9 : 1
LUKS Kłos I Wola Skromowska : KSGCH Kłos Chełm 7 : 3

 
7 - KOLEJKA - 14.12.2014r.
KSGCH Kłos Chełm : MKS Lewart II Lubartów 6 : 4
UKS Żaczek Fajsławice : LUKS Kłos I Wola Skromowska 4 : 6
SMS Włodawa Eko-Różanka : KS MOSiR Huragan Międzyrzec 2 : 8
KS Perła Rokitno : KS Ogniwo II Chełm 9 : 1
MKS MOW Puławy : KTS Optima Lublin 5 : 5
UPKS Arka Ryki : KS Sokół Zwierzyniec 6 : 4

 
8 - KOLEJKA - 21.12.2014r.
MKS Lewart II Lubartów : KS Sokół Zwierzyniec 7 : 3
KTS Optima Lublin : UPKS Arka Ryki 3 : 7
KS Ogniwo II Chełm : MKS MOW Puławy 4 : 6
KS MOSiR Huragan Międzyrzec : KS Perła Rokitno 3 : 7
LUKS Kłos I Wola Skromowska : SMS Włodawa Eko-Różanka 8 : 2
KSGCH Kłos Chełm : UKS Żaczek Fajsławice 6 : 4

 
9 - KOLEJKA - 04.01.2015r.
UKS Żaczek Fajsławice : MKS Lewart II Lubartów 6 : 4
SMS Włodawa Eko-Różanka : KSGCH Kłos Chełm 6 : 4
KS Perła Rokitno : LUKS Kłos I Wola Skromowska 7 : 3
MKS MOW Puławy : KS MOSiR Huragan Międzyrzec 6 : 4
UPKS Arka Ryki : KS Ogniwo II Chełm 4 : 6
KS Sokół Zwierzyniec : KTS Optima Lublin 4 : 6

 
10 - KOLEJKA - 11.01.2015r.
MKS Lewart II Lubartów : KTS Optima Lublin 6 : 4
KS Ogniwo II Chełm : KS Sokół Zwierzyniec 6 : 4
KS MOSiR Huragan Międzyrzec : UPKS Arka Ryki 6 : 4
LUKS Kłos I Wola Skromowska : MKS MOW Puławy 5 : 5
KSGCH Kłos Chełm : KS Perła Rokitno 5 : 5
UKS Żaczek Fajsławice : SMS Włodawa Eko-Różanka 6 : 4

 
11 - KOLEJKA - 18.01.2015tr.
SMS Włodawa Eko-Różanka : MKS Lewart II Lubartów 3 : 7
KS Perła Rokitno : UKS Żaczek Fajsławice 6 : 4
MKS MOW Puławy : KSGCH Kłos Chełm 6 : 4
UPKS Arka Ryki : LUKS Kłos I Wola Skromowska 4 : 6
KS Sokół Zwierzyniec : KS MOSiR Huragan Międzyrzec 3 : 7
KTS Optima Lublin : KS Ogniwo II Chełm 7 : 3

 

WSTECZ


lozts