ZARZAD KLUBY GALERIA

LOZTS
tenis sto�owy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis sto�owy
ROZGRYWKI DRU�YNOWE
tenis sto�owy
Ciekawe strony o tenisie sto�owym
tenis sto�owy
Strona Polskiego Zwi�zku Tenisa Sto�owego
tenis sto�owy
Extraklasa M�czyzn Tenisa Sto�owego

ROZGRYWKI III LIGI MĘŻCZYZN
SEZON SPORTOWY 2017/2018

II RUNDA ROZGRYWEK

GRUPA AWANSOWA

Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. KS Heksa Niedrzwica Duża 16 29 103 57
2. KSGCH Kłos Chełm 16 25 113 47
3. KS Perła Rokitno 16 19 87 73
4. TBV Sygnał II Lublin 16 19 85 75
5. MKS MOW Puławy 16 17 86 74
6. UKS Żaczek Fajsławice 16 16 72 88

GRUPA SPADKOWA

Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. KS Sokół Zwierzyniec 16 16 89 71
2. UKS Grot-Michał II Werbkowice 16 13 70 90
3. LUKS Kłos II Wola Skromowska 16 11 57 103
4. MLKS Wola Sernicka 16 11 75 85
5. KTS Topspin Kurów 16 11 75 85
6. UM-KTS LOB Dęblin 16 7 56 104

SKŁADY DRUŻYN - III LIGI MĘŻCZYZN
PO I RUNDZIE ROZGRYWEK
RANKING INDYWIDUALNY - II RUNDA


1 - KOLEJKA - 11.02.2018r.
KSGCH Kłos Chełm : UKS Żaczek Fajsławice 9 : 1
TBV Sygnał II Lublin : KS Heksa Niedrzwica Duża 4 : 6
KS Perła Rokitno : MKS MOW Puławy 2 : 8
MLKS Wola Sernicka : UKS Grot-Michał II Werbkowice 4 : 6
UM-KTS LOB Dęblin : KTS Topspin Kurów 8 : 2
KS Sokół Zwierzyniec : LUKS Kłos II Wola Skromowska 9 : 1

2 - KOLEJKA - 18.02.2018R.
KSGCH Kłos Chełm : TBV Sygnał II Lublin 8 : 2
KS Heksa Niedrzwica Duża : MKS MOW Puławy 8 : 2
UKS Żaczek Fajsławice : KS Perła Rokitno 7 : 3
UM-KTS LOB Dęblin : MLKS Wola Sernicka 4 : 6
LUKS Kłos II Wola Skromowska : KTS Topspin Kurów 7 : 3
UKS Grot-Michał II Werbkowice : KS Sokół Zwierzyniec 5 : 5

3 - KOLEJKA - 04.03.2018r.
MKS MOW Puławy : KSGCH Kłos Chełm 2 : 8
KS Heksa Niedrzwica Duża : KS Perła Rokitno 7 : 3
UKS Żaczek Fajsławice : TBV Sygnał II Lublin 2 : 8
LUKS Kłos II Wola Skromowska : MLKS Wola Sernicka 6 : 4
KS Sokół Zwierzyniec : KTS Topspin Kurów 9 : 1
UKS Grot-Michał II Werbkowice : UM-KTS LOB Dęblin 7 : 3

4 - KOLEJKA - 18.03.2018R.
KS Perła Rokitno : KSGCH Kłos Chełm 6 : 4
TBV Sygnał II Lublin : MKS MOW Puławy 6 : 4
UKS Żaczek Fajsławice : KS Heksa Niedrzwica Duża 2 : 8
KS Sokół Zwierzyniec : MLKS Wola Sernicka 7 : 3
UM-KTS LOB Dęblin : LUKS Kłos II Wola Skromowska 5 : 5
KTS Topspin Kurów : UKS Grot-Michał II Werbkowice 4 : 6

5 - KOLEJKA - 08.04.2018r.
KSGCH Kłos Chełm : KS Heksa Niedrzwica Duża 4 : 6
UKS Żaczek Fajsławice : MKS MOW Puławy 6 : 4
TBV Sygnał II Lublin : KS Perła Rokitno 5 : 5
KTS Topspin Kurów : MLKS Wola Sernicka 7 : 3
LUKS Kłos II Wola Skromowska : UKS Grot-Michał II Werbkowice 2 : 8
UM-KTS LOB Dęblin : KS Sokół Zwierzyniec 1 : 9

I RUNDA ROZGRYWEK

TABELA

Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. KSGCH Kłos Chełm 11 19 80 30
2. KS Heksa Niedrzwica Duża 11 19 68 42
3. KS Perła Rokitno 11 16 68 42
4. TBV Sygnał II Lublin 11 14 60 50
5. MKS MOW Puławy 11 13 66 44
6. UKS Żaczek Fajsławice 11 12 54 56
7. MLKS Wola Sernicka 11 9 55 55
8. KTS Topspin Kurów 11 9 50 60
9. KS Sokół Zwierzyniec 11 7 50 60
10. LUKS Kłos II Wola Skromowska 11 6 36 74
11. UM-KTS LOB Dęblin 11 4 35 75
12. UKS Grot-Michał II Werbkowice 11 4 38 72

SKŁADY DRUŻYN - III LIGI MĘŻCZYZN
RANKING INDYWIDUALNY

1 - KOLEJKA - 15.10.2017 r.
LUKS Kłos II Wola Skromowska : KS Sokół Zwierzyniec 2 : 8
UKS Grot-Michał II Werbkowice : TBV Sygnał II Lublin 6 : 4
KTS Topspin Kurów : UM-KTS LOB Dęblin 6 : 4
KS Heksa Niedrzwica Duża : UKS Żaczek Fajsławice 4 : 6
KSGCH Kłos Chełm : MKS MOW Puławy 8 : 2
KS Perła Rokitno : MLKS Wola Sernicka 7 : 3

 
2 - KOLEJKA - 22.10.2017r.
KS Sokół Zwierzyniec : UKS Grot-Michał II Werbkowice 6 : 4
TBV Sygnał II Lublin : KTS Topspin Kurów 6 : 4
UM-KTS LOB Dęblin : KS Heksa Niedrzwica Duża 5 : 5
UKS Żaczek Fajsławice : KSGCH Kłos Chełm 1 : 9
MKS MOW Puławy : KS Perła Rokitno 6 : 4
MLKS Wola Sernicka : LUKS Kłos II Wola Skromowska 10 : 0

 
3 - KOLEJKA - 29.10.2017r.
KTS Topspin Kurów : KS Sokół Zwierzyniec 6 : 4
KS Heksa Niedrzwica Duża : TBV Sygnał II Lublin 7 : 3
KSGCH Kłos Chełm : UM-KTS LOB Dęblin 8 : 2
KS Perła Rokitno : UKS Żaczek Fajsławice 5 : 5
MLKS Wola Sernicka : MKS MOW Puławy 4 : 6
UKS Grot-Michał II Werbkowice : LUKS Kłos II Wola Skromowska 7 : 3

 
4 - KOLEJKA - 19.11.2017r.
KS Sokół Zwierzyniec : KS Heksa Niedrzwica Duża 2 : 8
TBV Sygnał II Lublin : KSGCH Kłos Chełm 7 : 3
UM-KTS LOB Dęblin : KS Perła Rokitno 2 : 8
UKS Żaczek Fajsławice : MLKS Wola Sernicka 5 : 5
LUKS Kłos II Wola Skromowska : MKS MOW Puławy 2 : 8
UKS Grot-Michał II Werbkowice : KTS Topspin Kurów 4 : 6

 
5 - KOLEJKA - 26.11.2017r.
KSGCH Kłos Chełm : KS Sokół Zwierzyniec 8 : 2
KS Perła Rokitno : TBV Sygnał II Lublin 7 : 3
MLKS Wola Sernicka : UM-KTS LOB Dęblin 8 : 2
MKS MOW Puławy : UKS Żaczek Fajsławice 5 : 5
KS Heksa Niedrzwica Duża : UKS Grot-Michał II Werbkowice 9 : 1
KTS Topspin Kurów : LUKS Kłos II Wola Skromowska 3 : 7

 
6 - KOLEJKA - 03.12.2017r.
KS Sokół Zwierzyniec : KS Perła Rokitno 4 : 6
TBV Sygnał II Lublin : MLKS Wola Sernicka 6 : 4
UM-KTS LOB Dęblin : MKS MOW Puławy 0 : 10
LUKS Kłos II Wola Skromowska : UKS Żaczek Fajsławice 7 : 3
UKS Grot-Michał II Werbkowice : KSGCH Kłos Chełm 1 : 9
KTS Topspin Kurów : KS Heksa Niedrzwica Duża 4 : 6

 
7 - KOLEJKA - 10.12.2017r.
MLKS Wola Sernicka : KS Sokół Zwierzyniec 2 : 8
MKS MOW Puławy : TBV Sygnał II Lublin 5 : 5
UKS Żaczek Fajsławice : UM-KTS LOB Dęblin 8 : 2
KS Perła Rokitno : UKS Grot-Michał II Werbkowice 7 : 3
KSGCH Kłos Chełm : KTS Topspin Kurów 8 : 2
KS Heksa Niedrzwica Duża : LUKS Kłos II Wola Skromowska 7 : 3

 
8 - KOLEJKA - 17.12.2017r.
KS Sokół Zwierzyniec : MKS MOW Puławy 3 : 7
TBV Sygnał II Lublin : UKS Żaczek Fajsławice 5 : 5
LUKS Kłos II Wola Skromowska : UM-KTS LOB Dęblin 7 : 3
UKS Grot-Michał II Werbkowice : MLKS Wola Sernicka 4 : 6
KTS Topspin Kurów : KS Perła Rokitno 4 : 6
KS Heksa Niedrzwica Duża : KSGCH Kłos Chełm 4 : 6

 
9 - KOLEJKA - 07.01.2018r.
UM-KTS LOB Dęblin : TBV Sygnał II Lublin 2 : 8
UKS Żaczek Fajsławice : KS Sokół Zwierzyniec 6 : 4
MKS MOW Puławy : UKS Grot-Michał II Werbkowice 8 : 2
MLKS Wola Sernicka : KTS Topspin Kurów 6 : 4
KS Perła Rokitno : KS Heksa Niedrzwica Duża 4 : 6
KSGCH Kłos Chełm : LUKS Kłos II Wola Skromowska 9 : 1

 
10 - KOLEJKA - 14.01.2018e.
KS Sokół Zwierzyniec : UM-KTS LOB Dęblin 5 : 5
LUKS Kłos II Wola Skromowska : TBV Sygnał II Lublin 3 : 7
UKS Grot-Michał II Werbkowice : UKS Żaczek Fajsławice 4 : 6
KTS Topspin Kurów : MKS MOW Puławy 5 : 5
KS Heksa Niedrzwica Duża : MLKS Wola Sernicka 6 : 4
KSGCH Kłos Chełm : KS Perła Rokitno 5 : 5

 
11 - KOLEJKA - 20.01.2018r.
TBV Sygnał II Lublin : KS Sokół Zwierzyniec 6 : 4
UM-KTS LOB Dęblin : UKS Grot-Michał II Werbkowice 8 : 2
UKS Żaczek Fajsławice : KTS Topspin Kurów 4 : 6
MKS MOW Puławy : KS Heksa Niedrzwica Duża 4 : 6
MLKS Wola Sernicka : KSGCH Kłos Chełm 3 : 7
KS Perła Rokitno : LUKS Kłos II Wola Skromowska 9 : 1

 

WSTECZ


lozts