ZARZAD KLUBY GALERIA

LOZTS
tenis sto�owy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis sto�owy
ROZGRYWKI DRU�YNOWE
tenis sto�owy
Ciekawe strony o tenisie sto�owym
tenis sto�owy
Strona Polskiego Zwi�zku Tenisa Sto�owego
tenis sto�owy
Extraklasa M�czyzn Tenisa Sto�owego

ROZGRYWKI IV LIGI MĘŻCZYZN GRUPA POŁUDNIOWA
SEZON SPORTOWY 2014/2015

II RUNDA ROZGRYWEK

GRUPA AWANSOWA

Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. UKS Grot-Michał Werbkowice 13 24 128 42
2. MLKS Wola Sernicka 13 23 124 51
3. UKS Optima I Zamość 13 19 115 55
4. UKS Optima II Zamość 13 14 82 94
5. UKS Ogólniak Hrubieszów 13 9 78 94

GRUPA SPADKOWA

Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. KS Sygnał II Lublin 13 14 93 87
2. KS GOK Trzydnik Duży 13 11 79 96
3. MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 13 8 86 113
4. UKS MOSiR Włodawa 13 4 43 115
5. UKS Niemce 13 4 43 124

SKŁADY DRUŻYN - IV LIGI MĘŻCZYZN GRUPA POŁUDNIOWA
PO I RUNDZIE ROZGRYWEK
RANKING INDYWIDUALNY - II RUNDA


1 - KOLEJKA - 15.02.2015r.
MLKS Wola Sernicka : UKS Ogólniak Hrubieszów 10 : 3
UKS Optima I Zamość : UKS Optima II Zamość 10 : 3
KS Sygnał II Lublin : UKS Niemce 10 : 1
MUKS Roztocze Szczebrzeszyn : UKS MOSiR Włodawa 10 : 4
UKS Grot-Michał Werbkowice - PAUZUJE
KS GOK Trzydnik Duży - PAUZUJE

2 - KOLEJKA - 22.02.2015r.
MLKS Wola Sernicka : UKS Optima II Zamość 10 : 2
UKS Ogólniak Hrubieszów : UKS Grot-Michał Werbkowice 7 : 10
UKS MOSiR Włodawa : KS Sygnał II Lublin 1 : 10
KS GOK Trzydnik Duży : UKS Niemce 10 : 4
UKS Optima I Zamość - PAUZUJE
MUKS Roztocze Szczebrzeszyn - PAUZUJE

3 - KOLEJKA - 08.03.2015r.
UKS Optima II Zamość : UKS Grot-Michał Werbkowice 0 : 10
UKS Optima I Zamość : MLKS Wola Sernicka 8 : 10
KS GOK Trzydnik Duży : UKS MOSiR Włodawa 10 : 2
MUKS Roztocze Szczebrzeszyn : KS Sygnał II Lublin 7 : 10
UKS Ogólniak Hrubieszów - PAUZUJE
UKS Niemce - PAUZUJE

4 - KOLEJKA - 15.03.2015r.
UKS Grot-Michał Werbkowice : UKS Optima I Zamość 9 : 9
UKS Optima II Zamość : UKS Ogólniak Hrubieszów 10 : 6
MUKS Roztocze Szczebrzeszyn : KS GOK Trzydnik Duży 9 : 9
UKS Niemce : UKS MOSiR Włodawa 10 : 6
MLKS Wola Sernicka - PAUZUJE
KS Sygnał II Lublin - PAUZUJE

5 - KOLEJKA - 22.03.2015r.
MLKS Wola Sernicka : UKS Grot-Michał Werbkowice 9 : 9
UKS Ogólniak Hrubieszów : UKS Optima I Zamość 2 : 10
KS Sygnał II Lublin : KS GOK Trzydnik Duży 10 : 6
UKS Niemce : MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 9 : 9
UKS Optima II Zamość - PAUZUJE
UKS MOSiR Włodawa - PAUZUJE

I RUNDA ROZGRYWEK

TABELA

Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. UKS Grot-Michał Werbkowice 9 18 90 17
2. MLKS Wola Sernicka 9 16 85 29
3. UKS Optima I Zamość 9 14 78 31
4. UKS Optima II Zamość 9 12 67 58
5. UKS Ogólniak Hrubieszów 9 9 60 54
6. KS GOK Trzydnik Duży 9 6 44 71
7. KS Sygnał II Lublin 9 6 53 72
8. MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 9 4 51 81
9. UKS MOSiR Włodawa 9 4 30 75
10. UKS Niemce 9 1 19 89

SKŁADY DRUŻYN - IV LIGI MĘŻCZYZN GRUPA POŁUDNIOWA
RANKING INDYWIDUALNY - II RUNDA


1 - KOLEJKA - 19.10.2014 r.
UKS MOSiR Włodawa : KS GOK Trzydnik Duży 10 : 2
UKS Grot-Michał Werbkowice : UKS Ogólniak Hrubieszów 10 : 1
MLKS Wola Sernicka : MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 10 : 1
UKS Niemce : KS Sygnał II Lublin 2 : 10
UKS Optima II Zamość : UKS Optima I Zamość 1 : 10

 
2 - KOLEJKA - 26.10.2014r.
KS GOK Trzydnik Duży : UKS Optima I Zamość 4 : 10
KS Sygnał II Lublin : UKS Optima II Zamość 8 : 10
MUKS Roztocze Szczebrzeszyn : UKS Niemce 9 : 9
UKS Ogólniak Hrubieszów : MLKS Wola Sernicka 1 : 10
UKS MOSiR Włodawa : UKS Grot-Michał Werbkowice 1 : 10

 
3 - KOLEJKA - 16.11.2014r.
UKS Grot-Michał Werbkowice : KS GOK Trzydnik Duży 10 : 1
MLKS Wola Sernicka : UKS MOSiR Włodawa 10 : 2
UKS Niemce : UKS Ogólniak Hrubieszów 0 : 10
UKS Optima II Zamość : MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 10 : 7
UKS Optima I Zamość : KS Sygnał II Lublin 10 : 0

 
4 - KOLEJKA - 23.11.2014r.
KS GOK Trzydnik Duży : KS Sygnał II Lublin 10 : 7
MUKS Roztocze Szczebrzeszyn : UKS Optima I Zamość 2 : 10
UKS Ogólniak Hrubieszów : UKS Optima II Zamość 6 : 10
UKS MOSiR Włodawa : UKS Niemce 10 : 3
UKS Grot-Michał Werbkowice : MLKS Wola Sernicka 10 : 5

 
5 - KOLEJKA - 30.11.2014r.
MLKS Wola Sernicka : KS GOK Trzydnik Duży 10 : 0
UKS Niemce : UKS Grot-Michał Werbkowice 1 : 10
UKS Optima II Zamość : UKS MOSiR Włodawa 10 : 2
UKS Optima I Zamość : UKS Ogólniak Hrubieszów 10 : 3
KS Sygnał II Lublin : MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 10 : 8

 
6 - KOLEJKA - 07.12.2014r.
KS GOK Trzydnik Duży : MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 10 : 4
UKS Ogólniak Hrubieszów : KS Sygnał II Lublin 10 : 2
UKS MOSiR Włodawa : UKS Optima I Zamość 0 : 10
UKS Grot-Michał Werbkowice : UKS Optima II Zamość 10 : 1
MLKS Wola Sernicka : UKS Niemce 10 : 2

 
7 - KOLEJKA - 14.12.2014r.
UKS Niemce : KS GOK Trzydnik Duży 0 : 10
UKS Optima II Zamość : MLKS Wola Sernicka 5 : 10
UKS Optima I Zamość : UKS Grot-Michał Werbkowice 4 : 10
KS Sygnał II Lublin : UKS MOSiR Włodawa 10 : 2
MUKS Roztocze Szczebrzeszyn : UKS Ogólniak Hrubieszów 9 : 9

 
8 - KOLEJKA - 21.12.2014r.
KS GOK Trzydnik Duży : UKS Ogólniak Hrubieszów 3 : 10
UKS MOSiR Włodawa : MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 3 : 10
UKS Grot-Michał Werbkowice : KS Sygnał II Lublin 10 : 2
MLKS Wola Sernicka : UKS Optima I Zamość 10 : 4
UKS Niemce : UKS Optima II Zamość 1 : 10

 
9 - KOLEJKA - 04.01.2015r.
UKS Optima II Zamość : KS GOK Trzydnik Duży 10 : 4
UKS Optima I Zamość : UKS Niemce 10 : 1
KS Sygnał II Lublin : MLKS Wola Sernicka 4 : 10
MUKS Roztocze Szczebrzeszyn : UKS Grot-Michał Werbkowice 1 : 10
UKS Ogólniak Hrubieszów : UKS MOSiR Włodawa 10 : 0

 

WSTECZ


lozts