ZARZAD KLUBY GALERIA

LOZTS
tenis sto這wy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis sto這wy
ROZGRYWKI DRU玆NOWE
tenis sto這wy
Ciekawe strony o tenisie sto這wym
tenis sto這wy
Strona Polskiego Zwi您ku Tenisa Sto這wego
tenis sto這wy
Extraklasa M篹czyzn Tenisa Sto這wego

ROZGRYWKI IV LIGI M坒CZYZN GRUPA POΣDNIOWA
SEZON SPORTOWY 2014/2015

II RUNDA ROZGRYWEK

GRUPA AWANSOWA

Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. UKS Grot-Micha Werbkowice 13 24 128 42
2. MLKS Wola Sernicka 13 23 124 51
3. UKS Optima I Zamo嗆 13 19 115 55
4. UKS Optima II Zamo嗆 13 14 82 94
5. UKS Og鏊niak Hrubiesz闚 13 9 78 94

GRUPA SPADKOWA

Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. KS Sygna II Lublin 13 14 93 87
2. KS GOK Trzydnik Du篡 13 11 79 96
3. MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 13 8 86 113
4. UKS MOSiR W這dawa 13 4 43 115
5. UKS Niemce 13 4 43 124

SKxDY DRU玆N - IV LIGI M坒CZYZN GRUPA POΣDNIOWA
PO I RUNDZIE ROZGRYWEK
RANKING INDYWIDUALNY - II RUNDA


1 - KOLEJKA - 15.02.2015r.
MLKS Wola Sernicka : UKS Og鏊niak Hrubiesz闚 10 : 3
UKS Optima I Zamo嗆 : UKS Optima II Zamo嗆 10 : 3
KS Sygna II Lublin : UKS Niemce 10 : 1
MUKS Roztocze Szczebrzeszyn : UKS MOSiR W這dawa 10 : 4
UKS Grot-Micha Werbkowice - PAUZUJE
KS GOK Trzydnik Du篡 - PAUZUJE

2 - KOLEJKA - 22.02.2015r.
MLKS Wola Sernicka : UKS Optima II Zamo嗆 10 : 2
UKS Og鏊niak Hrubiesz闚 : UKS Grot-Micha Werbkowice 7 : 10
UKS MOSiR W這dawa : KS Sygna II Lublin 1 : 10
KS GOK Trzydnik Du篡 : UKS Niemce 10 : 4
UKS Optima I Zamo嗆 - PAUZUJE
MUKS Roztocze Szczebrzeszyn - PAUZUJE

3 - KOLEJKA - 08.03.2015r.
UKS Optima II Zamo嗆 : UKS Grot-Micha Werbkowice 0 : 10
UKS Optima I Zamo嗆 : MLKS Wola Sernicka 8 : 10
KS GOK Trzydnik Du篡 : UKS MOSiR W這dawa 10 : 2
MUKS Roztocze Szczebrzeszyn : KS Sygna II Lublin 7 : 10
UKS Og鏊niak Hrubiesz闚 - PAUZUJE
UKS Niemce - PAUZUJE

4 - KOLEJKA - 15.03.2015r.
UKS Grot-Micha Werbkowice : UKS Optima I Zamo嗆 9 : 9
UKS Optima II Zamo嗆 : UKS Og鏊niak Hrubiesz闚 10 : 6
MUKS Roztocze Szczebrzeszyn : KS GOK Trzydnik Du篡 9 : 9
UKS Niemce : UKS MOSiR W這dawa 10 : 6
MLKS Wola Sernicka - PAUZUJE
KS Sygna II Lublin - PAUZUJE

5 - KOLEJKA - 22.03.2015r.
MLKS Wola Sernicka : UKS Grot-Micha Werbkowice 9 : 9
UKS Og鏊niak Hrubiesz闚 : UKS Optima I Zamo嗆 2 : 10
KS Sygna II Lublin : KS GOK Trzydnik Du篡 10 : 6
UKS Niemce : MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 9 : 9
UKS Optima II Zamo嗆 - PAUZUJE
UKS MOSiR W這dawa - PAUZUJE

I RUNDA ROZGRYWEK

TABELA

Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. UKS Grot-Micha Werbkowice 9 18 90 17
2. MLKS Wola Sernicka 9 16 85 29
3. UKS Optima I Zamo嗆 9 14 78 31
4. UKS Optima II Zamo嗆 9 12 67 58
5. UKS Og鏊niak Hrubiesz闚 9 9 60 54
6. KS GOK Trzydnik Du篡 9 6 44 71
7. KS Sygna II Lublin 9 6 53 72
8. MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 9 4 51 81
9. UKS MOSiR W這dawa 9 4 30 75
10. UKS Niemce 9 1 19 89

SKxDY DRU玆N - IV LIGI M坒CZYZN GRUPA POΣDNIOWA
RANKING INDYWIDUALNY - II RUNDA


1 - KOLEJKA - 19.10.2014 r.
UKS MOSiR W這dawa : KS GOK Trzydnik Du篡 10 : 2
UKS Grot-Micha Werbkowice : UKS Og鏊niak Hrubiesz闚 10 : 1
MLKS Wola Sernicka : MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 10 : 1
UKS Niemce : KS Sygna II Lublin 2 : 10
UKS Optima II Zamo嗆 : UKS Optima I Zamo嗆 1 : 10

 
2 - KOLEJKA - 26.10.2014r.
KS GOK Trzydnik Du篡 : UKS Optima I Zamo嗆 4 : 10
KS Sygna II Lublin : UKS Optima II Zamo嗆 8 : 10
MUKS Roztocze Szczebrzeszyn : UKS Niemce 9 : 9
UKS Og鏊niak Hrubiesz闚 : MLKS Wola Sernicka 1 : 10
UKS MOSiR W這dawa : UKS Grot-Micha Werbkowice 1 : 10

 
3 - KOLEJKA - 16.11.2014r.
UKS Grot-Micha Werbkowice : KS GOK Trzydnik Du篡 10 : 1
MLKS Wola Sernicka : UKS MOSiR W這dawa 10 : 2
UKS Niemce : UKS Og鏊niak Hrubiesz闚 0 : 10
UKS Optima II Zamo嗆 : MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 10 : 7
UKS Optima I Zamo嗆 : KS Sygna II Lublin 10 : 0

 
4 - KOLEJKA - 23.11.2014r.
KS GOK Trzydnik Du篡 : KS Sygna II Lublin 10 : 7
MUKS Roztocze Szczebrzeszyn : UKS Optima I Zamo嗆 2 : 10
UKS Og鏊niak Hrubiesz闚 : UKS Optima II Zamo嗆 6 : 10
UKS MOSiR W這dawa : UKS Niemce 10 : 3
UKS Grot-Micha Werbkowice : MLKS Wola Sernicka 10 : 5

 
5 - KOLEJKA - 30.11.2014r.
MLKS Wola Sernicka : KS GOK Trzydnik Du篡 10 : 0
UKS Niemce : UKS Grot-Micha Werbkowice 1 : 10
UKS Optima II Zamo嗆 : UKS MOSiR W這dawa 10 : 2
UKS Optima I Zamo嗆 : UKS Og鏊niak Hrubiesz闚 10 : 3
KS Sygna II Lublin : MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 10 : 8

 
6 - KOLEJKA - 07.12.2014r.
KS GOK Trzydnik Du篡 : MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 10 : 4
UKS Og鏊niak Hrubiesz闚 : KS Sygna II Lublin 10 : 2
UKS MOSiR W這dawa : UKS Optima I Zamo嗆 0 : 10
UKS Grot-Micha Werbkowice : UKS Optima II Zamo嗆 10 : 1
MLKS Wola Sernicka : UKS Niemce 10 : 2

 
7 - KOLEJKA - 14.12.2014r.
UKS Niemce : KS GOK Trzydnik Du篡 0 : 10
UKS Optima II Zamo嗆 : MLKS Wola Sernicka 5 : 10
UKS Optima I Zamo嗆 : UKS Grot-Micha Werbkowice 4 : 10
KS Sygna II Lublin : UKS MOSiR W這dawa 10 : 2
MUKS Roztocze Szczebrzeszyn : UKS Og鏊niak Hrubiesz闚 9 : 9

 
8 - KOLEJKA - 21.12.2014r.
KS GOK Trzydnik Du篡 : UKS Og鏊niak Hrubiesz闚 3 : 10
UKS MOSiR W這dawa : MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 3 : 10
UKS Grot-Micha Werbkowice : KS Sygna II Lublin 10 : 2
MLKS Wola Sernicka : UKS Optima I Zamo嗆 10 : 4
UKS Niemce : UKS Optima II Zamo嗆 1 : 10

 
9 - KOLEJKA - 04.01.2015r.
UKS Optima II Zamo嗆 : KS GOK Trzydnik Du篡 10 : 4
UKS Optima I Zamo嗆 : UKS Niemce 10 : 1
KS Sygna II Lublin : MLKS Wola Sernicka 4 : 10
MUKS Roztocze Szczebrzeszyn : UKS Grot-Micha Werbkowice 1 : 10
UKS Og鏊niak Hrubiesz闚 : UKS MOSiR W這dawa 10 : 0

 

WSTECZ


lozts