ZARZAD KLUBY GALERIA

LOZTS
tenis stołowy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis stołowy
ROZGRYWKI DRUŻYNOWE
tenis stołowy
Ciekawe strony o tenisie stołowym
tenis stołowy
Strona Polskiego Związku Tenisa Stołowego
tenis stołowy
Extraklasa Mężczyzn Tenisa Stołowego

ROZGRYWKI IV LIGI MĘŻCZYZN GRUPA POŁUDNIOWA
SEZON SPORTOWY 2016/2017

II RUNDA ROZGRYWEK

TABELA

Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. KS Sokół Zwierzyniec 14 26 137 37
2. UKS Optima I Zamość 14 22 125 59
3. SMS II Włodawa 14 20 116 74
4. UKS Optima II Zamość 14 14 93 107
5. AUKS PWSZ Trefl II Zamość 14 11 85 125
6. KS GOK Trzydnik Duży 14 11 87 111
7. AZS UMCS II Lublin 14 4 67 126
8. MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 14 4 62 133

SKŁADY DRUŻYN - IV LIGI MĘŻCZYZN GRUPA POŁUDNIOWA
PO I RUNDZIE ROZGRYWEK
RANKING INDYWIDUALNY - II RUNDA


1 - KOLEJKA - 12.02.2017 r.
KS Sokół Zwierzyniec : MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 10 : 2
UKS Optima I Zamość : AZS UMCS II Lublin 10 : 0
SMS II Włodawa : KS GOK Trzydnik Duży 10 : 3
AUKS PWSZ Trefl II Zamość : UKS Optima II Zamość 10 : 8

2 - KOLEJKA - 05.03.2017r.
KS Sokół Zwierzyniec : AZS UMCS II Lublin 10 : 2
UKS Optima I Zamość : MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 10 : 4
SMS II Włodawa : AUKS PWSZ Trefl II Zamość 10 : 1
UKS Optima II Zamość : KS GOK Trzydnik Duży 10 : 8

3 - KOLEJKA - 12.03.2017r.
KS GOK Trzydnik Duży : KS Sokół Zwierzyniec 0 : 10
AUKS PWSZ Trefl II Zamość : UKS Optima I Zamość 2 : 10
MUKS Roztocze Szczebrzeszyn : SMS II Włodawa 0 : 10
AZS UMCS II Lublin : UKS Optima II Zamość 8 : 10

4 - KOLEJKA - 19.03.2017r.
KS Sokół Zwierzyniec : AUKS PWSZ Trefl II Zamość 10 : 2
KS GOK Trzydnik Duży : UKS Optima I Zamość 10 : 7
AZS UMCS II Lublin : SMS II Włodawa 5 : 10
MUKS Roztocze Szczebrzeszyn : UKS Optima II Zamość 7 : 10

5 - KOLEJKA - 26.03.2017R
UKS Optima II Zamość : KS Sokół Zwierzyniec 2 : 10
SMS II Włodawa : UKS Optima I Zamość 6 : 10
AUKS PWSZ Trefl II Zamość : MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 10 : 8
AZS UMCS II Lublin : KS GOK Trzydnik Duży 4 : 10

6 - KOLEJKA - 02.04.2017r.
SMS II Włodawa : KS Sokół Zwierzyniec 10 : 7
UKS Optima I Zamość : UKS Optima II Zamość 10 : 3
AUKS PWSZ Trefl II Zamość : AZS UMCS II Lublin 10 : 7
KS GOK Trzydnik Duży : MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 10 : 1

7 - KOLEJKA - 09.04.2017r.
KS Sokół Zwierzyniec : UKS Optima I Zamość 10 : 5
UKS Optima II Zamość : SMS II Włodawa 4 : 10
KS GOK Trzydnik Duży : AUKS PWSZ Trefl II Zamość 9 : 9
MUKS Roztocze Szczebrzeszyn : AZS UMCS II Lublin 10 : 8

I RUNDA ROZGRYWEK

TABELA

Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. KS Sokół Zwierzyniec 7 14 70 14
2. UKS Optima I Zamość 7 12 63 24
3. SMS II Włodawa 7 8 50 44
4. UKS Optima II Zamość 7 8 46 44
5. AUKS PWSZ Trefl II Zamość 7 4 41 63
6. KS GOK Trzydnik Duży 7 4 37 60
7. AZS UMCS II Lublin 7 4 33 56
8. MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 7 2 30 65

SKŁADY DRUŻYN - IV LIGI MĘŻCZYZN GRUPA POŁUDNIOWA
RANKING INDYWIDUALNY - II RUNDA


1 - KOLEJKA - 30.10.2016 r.
AUKS PWSZ Trefl II Zamość : SMS II Włodawa 6 : 10
MUKS Roztocze Szczebrzeszyn : KS GOK Trzydnik Duży 10 : 5
AZS UMCS II Lublin : KS Sokół Zwierzyniec 5 : 10
UKS Optima II Zamość : UKS Optima I Zamość 2 : 10

 
2 - KOLEJKA - 13.11.2016r.
UKS Optima II Zamość : AUKS PWSZ Trefl II Zamość 10 : 5
UKS Optima I Zamość : SMS II Włodawa 10 : 2
AZS UMCS II Lublin : MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 10 : 0
KS Sokół Zwierzyniec : KS GOK Trzydnik Duży 10 : 2

 
3 - KOLEJKA - 27.11.2016r.
AUKS PWSZ Trefl II Zamość : KS Sokół Zwierzyniec 2 : 10
SMS II Włodawa : AZS UMCS II Lublin 10 : 0
MUKS Roztocze Szczebrzeszyn : UKS Optima I Zamość 5 : 10
KS GOK Trzydnik Duży : UKS Optima II Zamość 5 : 10

 
4 - KOLEJKA - 18.12.2016r.
AZS UMCS II Lublin : AUKS PWSZ Trefl II Zamość 10 : 6
KS Sokół Zwierzyniec : SMS II Włodawa 10 : 1
UKS Optima II Zamość : MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 10 : 2
UKS Optima I Zamość : KS GOK Trzydnik Duży 10 : 0

 
5 - KOLEJKA - 08.01.2017r.
AUKS PWSZ Trefl II Zamość : KS GOK Trzydnik Duży 10 : 5
SMS II Włodawa : MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 10 : 5
AZS UMCS II Lublin : UKS Optima I Zamość 3 : 10
KS Sokół Zwierzyniec : UKS Optima II Zamość 10 : 1

 
6 - KOLEJKA - 29.01.2017r.
MUKS Roztocze Szczebrzeszyn : AUKS PWSZ Trefl II Zamość 8 : 10
KS GOK Trzydnik Duży : SMS II Włodawa 10 : 7
UKS Optima II Zamość : AZS UMCS II Lublin 10 : 2
UKS Optima I Zamość : KS Sokół Zwierzyniec 3 : 10

 
7 - KOLEJKA - 05.02.2017r.
AUKS PWSZ Trefl II Zamość : UKS Optima I Zamość 2 : 10
MUKS Roztocze Szczebrzeszyn : KS Sokół Zwierzyniec 0 : 10
SMS II Włodawa : UKS Optima II Zamość 10 : 3
KS GOK Trzydnik Duży : AZS UMCS II Lublin 10 : 3

 

WSTECZ


lozts