ZARZAD KLUBY GALERIA

LOZTS
tenis stołowy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis stołowy
ROZGRYWKI DRUŻYNOWE
tenis stołowy
Ciekawe strony o tenisie stołowym
tenis stołowy
Strona Polskiego Związku Tenisa Stołowego
tenis stołowy
Extraklasa Mężczyzn Tenisa Stołowego

ŻACY   ŻACZKI
I WTKII WTKIII WTKMistrz. Woj.

KLASYFIKACJA GENERALNA ŻAKÓW 2016/2017
Klasyfikacja uwzględnia wyniki ze wszystkich dotychczas rozegranych turniejów

Miejs. Nazwisko i Imię Data Klub Punkty
1. Płachta Kamil 2006-11-03 KS Sygnał Lublin 150
2. Solis Aleksander 2006-04-14 LUKS Fala Piotrawin 144
3. Chrześcian Karol 2006-10-29 AZS UMCS Lublin 142
4. Różalski Damian 2006-05-26 LUKS Fala Piotrawin 139
5. Goszczyński Piotr 2006-07-11 AZS UMCS Lublin 139
6. Drzewiecki Jakub 2006-02-01 MKS Lewart Lubartów 113
7. Wójtowicz Bartosz 2007-05-26 MKS Lewart Lubartów 113
8. Smoliński Rafał 2006-01-12 SKS Junior Łucka 99
9. Kozioł Wiktor 2007-12-19 MKS Lewart Lubartów 95
10. Zawadewicz Bartosz 2006-07-14 SMS Włodawa 92
11. Banderski Adam 2006-05-12 SL Salos Kalina Lublin 85
12. Bujek Jan 2007-09-30 LUKS Kłos Wola Skromowska 79
13. Kaźmierak Szymon 2008-01-03 LUKS Stróża 77
14. Bednarowski Oliwer 2006-01-07 SKTS Dwójka Kraśnik 75
15. Nicpoń Jan 2007-11-04 LUKS Kłos Wola Skromowska 69
16. Wielgus Błażej 2008-01-08 LUKS Stróża 63
17. Jawoszek Sebastian 2006-10-14 UKS Dynamo Gózd 61
18. Matyjaszczyk Jan 2006-11-30 AZS UMCS Lublin 59
19. Szala Filip 2006-11-22 UKS Jedynka Hrubieszów 56
20. Sowa Szymon 2006-01-19 UKS Dynamo Gózd 52
21. Czajka Dawid 2008-05-13 LUKS Kłos Wola Skromowska 51
22. Mirosławski Bartosz 2006-03-30 MKS Lewart Lubartów 50
23. Zguczyński Szymon 2006-09-25 SMS Włodawa 45
24. Pożarowszczyk Maciej 2007-05-19 LUKS Kłos Wola Skromowska 43
25. Bielecki Maciej 2008-12-18 Heksa Niedrzwica Duża 41
26. Warząchowski Michał 2006-02-07 LUKS Kłos Wola Skromowska 41
27. Obroślak Kuba 200/-09-10 LUKS Kłos Wola Skromowska 41
28. Roztocki Jakub 2006-08-24 SKTS Dwójka Krasnik 39
29. Stawinoga Mateusz 2007-02-18 LUKS Kłos Wola Skromowska 37
30. Antosz Adrian 2008-04-24 KS Sokół Zwierzyniec 37
31. Borzecki Adam 2007-03-16 SKS Junior Łucka 35
32. Gałąska Mateusz 2006-05-08 UKS Dynamo Gózd 31
33. Wrona Krzysztof 2010-11-16 SL Salos Kalina Lublin 28
34. Joński Jakub 2009-10-14 UPKS Arka Ryki 28
35. Baran Kamil 30.04.06 UKS Żaczek Fajsławice 26
36. Wiciński Łukasz 2006-03-20 SKTS Dwójka Krasnik 23
37. Sałaga Szymon 2008-08-18 UKS Żaczekf Fajsławice 22
38. Mochol Oliwier 2007-12-24 UIKS Dzierzkowice 21
39. Korzeniewski Arkadiusz 2008-07-24 LUKS Kłos Wola Skromowska 20
40. Skrzypek Mikołaj 11.07 niestowarzyszony Lublin 19
41. Kolaja Szczepan 2007-03-05 AUKS Trefl Zamość 16
42. Topyła Michał 2006-03-10 LUKS Kłos Wola Skromowska 13
43. Godzisz Mikołaj 2007-06-04 KS Sokół Zwierzyniec 13
44. Pyła Szymon 2007-07-16 UKS Dystans Niedźwiada 12
45. Pawlina Wiktor 2007-06-08 SKS Junior Łucka 9
46. Paluch Kacper 2007-11-19 UKS Spartakus Dzwola 9
47. Sirko Krystian 2007-06-18 UKS Spartakus Dzwola 9
48. Krupa Kacper 2006-09-12 UKS Dystans Niedźwiada 8
49. Sałaga Szymon 2008-08-13 UKS Żaczek Fajsławice 8
50. Kowalczyk Antoni 2008-10-24 Heksa Niedrzwica Duża 8
51. Janasz Patryk 2008-07-01 UKS Dystans Niedźwiada 8
52. Ambroziak Marcin 2006-09-09 UKS Dynamo Gózd 8
53. Tetiurka Artur 2007-08-06 UKS MOSiR Włodawa 8
54. Baran Daniel 2007-02-28 UKS Żaczek Fajsławice 8
55. Konieczko Jakub 2007-03-14 AZS UMCS Lublin 5
56. Pożarowszczyk Maciej 2007-05-19 LUKS Kłos Wola Skromowska 4
57. Bieniek Maciej 2006-08-09 SKTS Dwójka Kraśnik 4
58. Wach Ernest 2009-01-01 UKS Dystans Niedźwiada 4
59. Mastalerz Maciej 2008-01-21 UKS Topspin 51 Lublin 4
60. Momot Marcel 2006-01-27 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 4
61. Wyłupek Kacper 2006-04-28 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 4
62. Topyła Tomasz 2006-03-10 LUKS Kłos Wola Skromowska 4

I WTKII WTKIII WTKMistrz. Woj.
ŻACY   ŻACZKI

WSTECZ


lozts