ZARZAD KLUBY GALERIA

LOZTS
tenis sto�owy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis sto�owy
ROZGRYWKI DRU�YNOWE
tenis sto�owy
Ciekawe strony o tenisie sto�owym
tenis sto�owy
Strona Polskiego Zwi�zku Tenisa Sto�owego
tenis sto�owy
Extraklasa M�czyzn Tenisa Sto�owego

SENIORZY   SENIORKI
II WTKIII WTKMistrz. Woj.

I WOJEWÓDZKI TURNIEJ KLASYFIKACYJNY
SENIORÓW 2016/2017


Miejs. Nazwisko i Imię Data Klub Punkty
1. Nowaliński Maciej 1990-01-18 AUKS Trefl Zamość 90
2. Kozieł Paweł 1993-04-10 AUKS Trefl Zamość 85
3. Litwiniuk Marcin 1990-11-03 AUKS Trefl Zamość 81
4. Jarocki Łukasz 1996-06-09 SMS Włodawa 77
5-6. Jóźwiak Norbert 1990-06-16 MKS Lewart Lubartów 73
  Żuk Arkadiusz 1999-08-31 SMS Włodawa 73
7-8. Krasucki Maciej 1998-05-28 LUKS Kłos Wola Skromowska 69
  Kubajka Adrian 1992-03-14 KS Ogniwo Chełm 69
9-12. Gawryołek Paweł 1991-06-12 UPKS Błękitni Leopoldów 62
  Szymanek Bartłomiej 1993-06-01 LKS Piaskovia Piaski 62
  Olek Krzysztof 1979-03-18 LUKS Kłos Wola Skromowska 62
  Drzewiecki Łukasz 2001-07-31 MKS Lewart Lubartów 62
13-16. Baranowski Mateusz 2000-01-31 MKS Lewart Lubartów 53
  Włoszek Sylwester 1999-07-09 SMS Włodawa 53
  Kostecki Patryk 1992-08-19 LUKS Kłos Wola Skromowska 53
  Rymczuk Zbigniew 1975-01-01 KSGCH Kłos Chełm 53
17-24. Baran Robert 1972-02-28 UKS Wola Osowinska 40
  Zięba Marek 1994-07-20 AZS UMCS Lublin 40
  Stachyra Adrian 1998-04-17 LUKS Kłos Wola Skromowska 40
  Trochim Marcin Daniel 1985-12-27 KS MOSIR Huragan Międzyrzec Podl. 40
  Drewienkowski Radosław 1999-10-14 LUKS Kłos Wola Skromowska 40
  Staniszewski Kamil 1999-04-11 SMS Włodawa 40
  Pawelec Filip 1999-08-29 KS Sygnał Lublin 40
  Chrześcian Radosław 2002-10-21 AZS UMCS Lublin 40
25-32. Kępa Robert 1994-08-10 LUKS Kłos Wola Skromowska 25
  Bernat Łukasz 1995-09-01 UKS Wola Osowińska 25
  Zguczyński Szymon 2006-09-25 SMS Włodawa 25
  Hamziuk Kamil 2000-08-26 SMS Włodawa 25
  Wardzyński Marian 1973-02-04 MOSiR Huragan Międzyrzec Podl. 25
  Baranowski Mariusz 1969-08-16 UKS Dystans Niedźwiada 25
  Majowec Rostislaw 1996-04-02 AUKS Trefl Zamość 25
  Kozłowski Jacek 1980-12-06 KS Ogniwo Chełm 25
33-48. Nowak Emil 2001-02-26 AZS UMCS Lublin 17
  Zawadewicz Bartosz 2006-07-14 SMS Włodawa 17
  Smoliński Filip 2005-07-09 SMS Włodawa 17
  Grzywna Szymon 2005-07-20 SMS Włodawa 17
  Zawadewicz Radosław 2002-04-10 SMS Włodawa 17
  Zguczyński Jakub 2002-12-04 SMS Włodawa 17
  Maciąg Kacper 2003-12-25 SMS Włodawa 17
  Płachta Norbert 2002-08-24 KS Sygnał Lublin 17
  Dyśko Tomasz 1998-06-16 SMS Włodawa 17
  Przybysławski Bartosz 1998-08-01 SMS Włodawa 17
  Domanski Jerzy 1964-04-24 LZS TUR Turze Rogi 17
  Ciołek Dariusz 1960-02-10 UPKS Błękitni Leopoldów 17
  Linde Piotr 1970-06-25 KSGCH Kłos Chełm 17
  Strycharczuk Szymon 2001-06-11 KS Ogniwo Chełm 17
  Błaszczyk Rafał 2000-10-01 SMS Włodawa 17
  Warpas Błażej 2001-07-27 MKS Lewart Lubartów 17
49-53. Trochim Mariusz 1975-03-01 LZS TUR Turze Rogi 15
  Bajko Kamil 1999-08-06 SMS Włodawa 15
  Skrzypek Marcin 2002-06-08 SMS Włodawa 15
  Chrzanowski Marcin 1997-04-23 KSGCH Kłos Chełm 15
  Bieliński Kacper 2000-04-22 SMS Włodawa 15

II WTKIII WTKMistrz. Woj.
SENIORZY   SENIORKI

WSTECZ


lozts