ZARZAD KLUBY GALERIA

LOZTS
tenis sto這wy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis sto這wy
ROZGRYWKI DRU玆NOWE
tenis sto這wy
Ciekawe strony o tenisie sto這wym
tenis sto這wy
Strona Polskiego Zwi您ku Tenisa Sto這wego
tenis sto這wy
Extraklasa M篹czyzn Tenisa Sto這wego

SENIORZY   SENIORKI
II WTKIII WTKMistrz. Woj.

I WOJEW笈ZKI TURNIEJ KLASYFIKACYJNY
SENIOR紟 2016/2017


Miejs. Nazwisko i Imi Data Klub Punkty
1. Nowali雟ki Maciej 1990-01-18 AUKS Trefl Zamo嗆 90
2. Kozie Pawe 1993-04-10 AUKS Trefl Zamo嗆 85
3. Litwiniuk Marcin 1990-11-03 AUKS Trefl Zamo嗆 81
4. Jarocki ㄆkasz 1996-06-09 SMS W這dawa 77
5-6. J騧wiak Norbert 1990-06-16 MKS Lewart Lubart闚 73
  真k Arkadiusz 1999-08-31 SMS W這dawa 73
7-8. Krasucki Maciej 1998-05-28 LUKS K這s Wola Skromowska 69
  Kubajka Adrian 1992-03-14 KS Ogniwo Che軛 69
9-12. Gawryo貫k Pawe 1991-06-12 UPKS B喚kitni Leopold闚 62
  Szymanek Bart這miej 1993-06-01 LKS Piaskovia Piaski 62
  Olek Krzysztof 1979-03-18 LUKS K這s Wola Skromowska 62
  Drzewiecki ㄆkasz 2001-07-31 MKS Lewart Lubart闚 62
13-16. Baranowski Mateusz 2000-01-31 MKS Lewart Lubart闚 53
  W這szek Sylwester 1999-07-09 SMS W這dawa 53
  Kostecki Patryk 1992-08-19 LUKS K這s Wola Skromowska 53
  Rymczuk Zbigniew 1975-01-01 KSGCH K這s Che軛 53
17-24. Baran Robert 1972-02-28 UKS Wola Osowinska 40
  Zi瑿a Marek 1994-07-20 AZS UMCS Lublin 40
  Stachyra Adrian 1998-04-17 LUKS K這s Wola Skromowska 40
  Trochim Marcin Daniel 1985-12-27 KS MOSIR Huragan Mi璠zyrzec Podl. 40
  Drewienkowski Rados豉w 1999-10-14 LUKS K這s Wola Skromowska 40
  Staniszewski Kamil 1999-04-11 SMS W這dawa 40
  Pawelec Filip 1999-08-29 KS Sygna Lublin 40
  Chrze軼ian Rados豉w 2002-10-21 AZS UMCS Lublin 40
25-32. K瘼a Robert 1994-08-10 LUKS K這s Wola Skromowska 25
  Bernat ㄆkasz 1995-09-01 UKS Wola Osowi雟ka 25
  Zguczy雟ki Szymon 2006-09-25 SMS W這dawa 25
  Hamziuk Kamil 2000-08-26 SMS W這dawa 25
  Wardzy雟ki Marian 1973-02-04 MOSiR Huragan Mi璠zyrzec Podl. 25
  Baranowski Mariusz 1969-08-16 UKS Dystans Nied德iada 25
  Majowec Rostislaw 1996-04-02 AUKS Trefl Zamo嗆 25
  Koz這wski Jacek 1980-12-06 KS Ogniwo Che軛 25
33-48. Nowak Emil 2001-02-26 AZS UMCS Lublin 17
  Zawadewicz Bartosz 2006-07-14 SMS W這dawa 17
  Smoli雟ki Filip 2005-07-09 SMS W這dawa 17
  Grzywna Szymon 2005-07-20 SMS W這dawa 17
  Zawadewicz Rados豉w 2002-04-10 SMS W這dawa 17
  Zguczy雟ki Jakub 2002-12-04 SMS W這dawa 17
  Maci庵 Kacper 2003-12-25 SMS W這dawa 17
  P豉chta Norbert 2002-08-24 KS Sygna Lublin 17
  Dy鄂o Tomasz 1998-06-16 SMS W這dawa 17
  Przybys豉wski Bartosz 1998-08-01 SMS W這dawa 17
  Domanski Jerzy 1964-04-24 LZS TUR Turze Rogi 17
  Cio貫k Dariusz 1960-02-10 UPKS B喚kitni Leopold闚 17
  Linde Piotr 1970-06-25 KSGCH K這s Che軛 17
  Strycharczuk Szymon 2001-06-11 KS Ogniwo Che軛 17
  B豉szczyk Rafa 2000-10-01 SMS W這dawa 17
  Warpas B豉瞠j 2001-07-27 MKS Lewart Lubart闚 17
49-53. Trochim Mariusz 1975-03-01 LZS TUR Turze Rogi 15
  Bajko Kamil 1999-08-06 SMS W這dawa 15
  Skrzypek Marcin 2002-06-08 SMS W這dawa 15
  Chrzanowski Marcin 1997-04-23 KSGCH K這s Che軛 15
  Bieli雟ki Kacper 2000-04-22 SMS W這dawa 15

II WTKIII WTKMistrz. Woj.
SENIORZY   SENIORKI

WSTECZ


lozts