ZARZAD KLUBY GALERIA

LOZTS
tenis sto這wy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis sto這wy
ROZGRYWKI DRU玆NOWE
tenis sto這wy
Ciekawe strony o tenisie sto這wym
tenis sto這wy
Strona Polskiego Zwi您ku Tenisa Sto這wego
tenis sto這wy
Extraklasa M篹czyzn Tenisa Sto這wego

SENIORZY   SENIORKI
II WTKIII WTKMistrz. Woj.

I WOJEW笈ZKI TURNIEJ KLASYFIKACYJNY
SENIOR紟 2017/2018


ZOBACZ PRZEBIEG TURNIEJU

Miejs. Nazwisko i Imi Data Klub Punkty
1. Litwiniuk Marcin 1990-11-03 AUKS Trefl Zamo嗆 90
2. Jurewicz Mateusz 1986-06-25 KS Ogniwo Che軛 85
3. Zi瑿a Marek 1994-07-20 KTS Optima Lublin 81
4. 真k Arkadiusz 1999-08-31 SMS W這dawa 77
5-6. J騧wiak Norbert 1990-06-16 MKS Lewart Lubart闚 73
  Warda Mateusz 1993-01-11 MKS Lewart Lubart闚 73
7-8. ζgo積y Adrian 1994-12-23 KTS Optima Lublin 69
  Chrze軼ian Rados豉w 2002-10-21 KTS Optima Lublin 69
9-12. Baranowski Mateusz 2000-01-31 UKS Wola Osowinska 62
  Jarocki ㄆkasz 1996-06-09 KTS Optima Lublin 62
  Majewski Tomasz 1991-01-03 KS Ogniwo Che軛 62
  W這darczyk Tomasz 1992-07-12 MLKS Wola Sernicka 62
13-16. Olek Krzysztof 1979-03-18 LUKS K這s Wola Skromowska 53
  Kisielewicz Daniel 1993-03-04 AUKS Trefl Zamo嗆 53
  Mayovets Rostyslav 1996-04-02 UKS Grot - Micha Werbkowice 53
  Wardzy雟ki Marian 1973-02-04 UKS Wola Osowi雟ka 53
17-24. Drewienkowski Rados豉w 1999-10-14 LUKS K這s Wola Skromowska 40
  Baran Robert 1972-02-28 UKS Wola Osowinska 40
  Kostecki Patryk 1992-08-19 LUKS K這s Wola Skromowska 40
  Piechnik Roman 1964-05-27 KS Sygna Lublin 40
  Pawelec Filip 1999-08-29 KS Sygna Lublin 40
  W這szek Sylwester 1999-07-09 SMS W這dawa 40
  Kowalczyk Bartosz 2002-05-12 MKS Lewart Lubart闚 40
  Jaszczuk Marcin 2001-04-24 MKS Lewart Lubart闚 40
25-32. Koz這wski Jacek 1980-12-06 KS Ogniwo Che軛 25
  Barszcz Krzysztof 1972-12-19 UKS Niemce 25
  Bernat ㄆkasz 1995-09-01 UKS Wola Osowi雟ka 25
  Nowak Emil 2001-02-26 KTS Optima Lublin 25
  Rogala Hubert 2002-03-27 KTS Optima Lublin 25
  Hamziuk Kamil 2000-08-26 SMS W這dawa 25
  Dadia Dominik 2001-05-21 AUKS PWSZ Trefl Zamo嗆 25
  Bednarz Patryk 1991-09-19 UKS Grot-Micha Werbkowice 25
33-48. S逝pski Tomasz 1988-06-28 UKS Grot-Micha Werbkowice 18
  Grzywna Szymon 2005-07-20 SMS W這dawa 18
  Gumienik Marek 2005-10-13 UKS Spartakus Dzwola 18
  Czapla Eryk 1999-08-07 LUKS Fala Piotrawin 18
  Wiejak Mariusz 1972-10-12 AUKS Trefl Zamo嗆 18
  Rafalski Piotr 1968-06-29 UKS Grot-Micha Werbkowice 18
  Jankowski Stanis豉w 1957-11-13 MLKS Wola Sernicka 18
  Kowalik Jakub 1990-09-02 MLKS Wola Sernicka 18
  Zalewski Wojciech 1990-0214 MKS STS Lubart闚 18
  Drzewiecki ㄆkasz 2001-07-31 MKS Lewart Lubart闚 18
  Modrzejewski Szymon 2001-11-28 KTS Optima Lublin 18
  Krzak Piotr 2000-10-18 KTS Optima Lublin 18
  Zguczy雟ki Jakub 2002-12-04 SMS W這dawa 18
  Strycharczuk Szymon 2001-06-11 KS Ogniwo Che軛 18
  Gumienik Patryk 2002-12-09 UKS Spartakus Dzwola 18
  Krasucki Maciej 1998-05-28 LUKS K這s Wola Skromowska 18
49-56. Zguczy雟ki Szymon 2006-09-25 SMS W這dawa 15
  Wasil Bogdan 1970-06-13 MLKS Wola Sernicka 15
  Szostak Damian 1999-04-16 UKS Niemce 15
  Serwin Andrzej 1998-09-18 UKS Niemce 15
  Bajko Kamil 1999-08-06 SMS W這dawa 15
  Bochniarz Tadeusz 1958-08-29 UKS 畝czek Fajs豉wice 15
  Wo幡iak Kamil 1987-06-21 UKS Niemce 15
  Bieli雟ki Kacper 2000-04-22 SMS W這dawa 15
57-58. Maci庵 Kacper 2003-12-25 SMS W這dawa 13
  Zawadewicz Bartosz 2006-07-14 SMS W這dawa 13

II WTKIII WTKMistrz. Woj.
SENIORZY   SENIORKI

WSTECZ


lozts