ZARZAD KLUBY GALERIA

LOZTS
tenis sto�owy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis sto�owy
ROZGRYWKI DRU�YNOWE
tenis sto�owy
Ciekawe strony o tenisie sto�owym
tenis sto�owy
Strona Polskiego Zwi�zku Tenisa Sto�owego
tenis sto�owy
Extraklasa M�czyzn Tenisa Sto�owego

SENIORZY   SENIORKI
II WTKIII WTKMistrz. Woj.

I WOJEWÓDZKI TURNIEJ KLASYFIKACYJNY
SENIORÓW 2017/2018


ZOBACZ PRZEBIEG TURNIEJU

Miejs. Nazwisko i Imię Data Klub Punkty
1. Litwiniuk Marcin 1990-11-03 AUKS Trefl Zamość 90
2. Jurewicz Mateusz 1986-06-25 KS Ogniwo Chełm 85
3. Zięba Marek 1994-07-20 KTS Optima Lublin 81
4. Żuk Arkadiusz 1999-08-31 SMS Włodawa 77
5-6. Jóźwiak Norbert 1990-06-16 MKS Lewart Lubartów 73
  Warda Mateusz 1993-01-11 MKS Lewart Lubartów 73
7-8. Łagożny Adrian 1994-12-23 KTS Optima Lublin 69
  Chrześcian Radosław 2002-10-21 KTS Optima Lublin 69
9-12. Baranowski Mateusz 2000-01-31 UKS Wola Osowinska 62
  Jarocki Łukasz 1996-06-09 KTS Optima Lublin 62
  Majewski Tomasz 1991-01-03 KS Ogniwo Chełm 62
  Włodarczyk Tomasz 1992-07-12 MLKS Wola Sernicka 62
13-16. Olek Krzysztof 1979-03-18 LUKS Kłos Wola Skromowska 53
  Kisielewicz Daniel 1993-03-04 AUKS Trefl Zamość 53
  Mayovets Rostyslav 1996-04-02 UKS Grot - Michał Werbkowice 53
  Wardzyński Marian 1973-02-04 UKS Wola Osowińska 53
17-24. Drewienkowski Radosław 1999-10-14 LUKS Kłos Wola Skromowska 40
  Baran Robert 1972-02-28 UKS Wola Osowinska 40
  Kostecki Patryk 1992-08-19 LUKS Kłos Wola Skromowska 40
  Piechnik Roman 1964-05-27 KS Sygnał Lublin 40
  Pawelec Filip 1999-08-29 KS Sygnał Lublin 40
  Włoszek Sylwester 1999-07-09 SMS Włodawa 40
  Kowalczyk Bartosz 2002-05-12 MKS Lewart Lubartów 40
  Jaszczuk Marcin 2001-04-24 MKS Lewart Lubartów 40
25-32. Kozłowski Jacek 1980-12-06 KS Ogniwo Chełm 25
  Barszcz Krzysztof 1972-12-19 UKS Niemce 25
  Bernat Łukasz 1995-09-01 UKS Wola Osowińska 25
  Nowak Emil 2001-02-26 KTS Optima Lublin 25
  Rogala Hubert 2002-03-27 KTS Optima Lublin 25
  Hamziuk Kamil 2000-08-26 SMS Włodawa 25
  Dadia Dominik 2001-05-21 AUKS PWSZ Trefl Zamość 25
  Bednarz Patryk 1991-09-19 UKS Grot-Michał Werbkowice 25
33-48. Słupski Tomasz 1988-06-28 UKS Grot-Michał Werbkowice 18
  Grzywna Szymon 2005-07-20 SMS Włodawa 18
  Gumienik Marek 2005-10-13 UKS Spartakus Dzwola 18
  Czapla Eryk 1999-08-07 LUKS Fala Piotrawin 18
  Wiejak Mariusz 1972-10-12 AUKS Trefl Zamość 18
  Rafalski Piotr 1968-06-29 UKS Grot-Michał Werbkowice 18
  Jankowski Stanisław 1957-11-13 MLKS Wola Sernicka 18
  Kowalik Jakub 1990-09-02 MLKS Wola Sernicka 18
  Zalewski Wojciech 1990-0214 MKS STS Lubartów 18
  Drzewiecki Łukasz 2001-07-31 MKS Lewart Lubartów 18
  Modrzejewski Szymon 2001-11-28 KTS Optima Lublin 18
  Krzak Piotr 2000-10-18 KTS Optima Lublin 18
  Zguczyński Jakub 2002-12-04 SMS Włodawa 18
  Strycharczuk Szymon 2001-06-11 KS Ogniwo Chełm 18
  Gumienik Patryk 2002-12-09 UKS Spartakus Dzwola 18
  Krasucki Maciej 1998-05-28 LUKS Kłos Wola Skromowska 18
49-56. Zguczyński Szymon 2006-09-25 SMS Włodawa 15
  Wasil Bogdan 1970-06-13 MLKS Wola Sernicka 15
  Szostak Damian 1999-04-16 UKS Niemce 15
  Serwin Andrzej 1998-09-18 UKS Niemce 15
  Bajko Kamil 1999-08-06 SMS Włodawa 15
  Bochniarz Tadeusz 1958-08-29 UKS Żaczek Fajsławice 15
  Woźniak Kamil 1987-06-21 UKS Niemce 15
  Bieliński Kacper 2000-04-22 SMS Włodawa 15
57-58. Maciąg Kacper 2003-12-25 SMS Włodawa 13
  Zawadewicz Bartosz 2006-07-14 SMS Włodawa 13

II WTKIII WTKMistrz. Woj.
SENIORZY   SENIORKI

WSTECZ


lozts