ZARZAD KLUBY GALERIA

LUBELSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK TENISA STOŁOWEGO - ARCHIWUM - SKŁADY DRUŻYN - IV LIGI MĘŻCZYZN - GRUPA POŁUDNIOWA 2016/2017
LOZTS
tenis stołowy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis stołowy
ROZGRYWKI DRUŻYNOWE
tenis stołowy
Ciekawe strony o tenisie stołowym
tenis stołowy
Strona Polskiego Związku Tenisa Stołowego
tenis stołowy
Extraklasa Mężczyzn Tenisa Stołowego

SKŁADY IV LIGA MĘŻCZYZN - GRUPA POŁUDNIOWA 2016/2017

AUKS PWSZ Trefl II Zamość
1. Majovec Rostislaw
2. Kisielewicz Daniel
3. Kostrubiec Piotr
4. Nowaliński Maciej
5. Bździuch Wojciech
6. Bździuch Weronika
7. Niedźwiecka Sandra
8. Dadia Dominik
9. Buczak Jakub
10. Kucharz Przemysław
11. Marcola Dominik
12. Szmit Piotr
13. Kozieł Paweł
14. Litwiniuk Marcin

AZS UMCS II Lublin
1. Zięba Marek
2. Głowinkowski Kamil
3. WU HUNG I
4. Szewczuk Michał
5. Łagoźny Adrian
6. Nowak Emil
7. Rogala Hubert
8. Chrześcian Radosław
9. Krzak Piotr
10. Modrzejewski Szymon
11. Chrześcian Karol
12. Goszczyński Piotr
13. Rutkowski Michał
14. Szewczuk Jacek

KS GOK Trzydnik Duży
1. Cebula Paweł
2. Uzarek Dariusz
3. Skwara Damian
4. Serafin Ryszard
5. Serafin Krzysztof
6. Szabat Sebastian
7. Staniec Hubert
8. Ożóg Paweł
9. Szymczyk Sebastian

KS Sokół Zwierzyniec
1. Godzisz Daniel
2. Bratkowski Robert
3. Dziuba Waldemar
4. Furlepa Edwart
5. Paleczny Łukasz
6. Mielnik Wiesław
7. Bury Kamil
8. Antosz Adrian
9. Godzisz Mikołaj

MUKS Roztocze Szczebrzeszyn
1. Gozdecki Grzegorz
2. Wieczorek Patryk
3. Rozwadowski Adam
4. Goch Krzysztof
5. Momot Daniel
6. Oszmaniec Paweł
7. Momot Mirosław
8. Kowalczyk Szymon
9. Tymczak Patryk
10. Chwiejczak Tadeusz
11. Szajba Maciej

SMS II Włodawa
1. Jarocki Łukasz
2. Żuk Arkadiusz
3. Włoszek Sylwester
4. Staniszewski Kamil
5. Hamziuk Kamil
6. Przybysławski Bartosz
7. Bieliński Kacper
8. Dyśko Tomasz
9. Bajko Kamil
10. Błaszczyk Rafał
11. Wierzbicki Marek
12. Zguczyźski Jakub
13. Zguczyński Szymon
14. Skrzypek Marcin
15. Boczuliński Mateusz
16. Maciąg Kacper
17. Grzywna Szymon
18. Zawadewicz Radosław
19. Zawadewicz Bartosz

UKS Optima I Zamość
1. Droździel Jacek
2. Droździel Daniel
3. Oberda Sławomir
4. Orłowski Artur
5. Pastuszak Zbigniew
6. Ryczek Henryk
7. Szczerbiński Tomasz

UKS Optima II Zamość
1. Krupiński Adam
2. Pilip Zbigniew
3. Sulikowski Mariusz
4. Szewczyk Józef
5. Świst Jan

WSTECZ