Po pierwszym WTK

11.09.2021

zpzts

Zakończyliśmy pierwszy cykl WTK 2021/2022 w naszym województwie. Kadeci i seniorzy wyłonili reprezentantów Lubelszczyzny na centralne zawody Grand Prix Polski. Ilość uczestników, szczególnie seniorów była zaskoczeniem.

Okazuje się, że potrzeba sportowej rywalizacji po dwóch sezonach twardego reżimu sanitarnego jest bardzo duża. Puste sale turniejowe i wczesne kończenie zawodów w poprzednich latach przyzwyczaiły trenerów i zawodników do wczesnego powrotu do domów. Szansę zdobycia pierwszych punktów na GPP będą mieli: Seniorzy – Marcin Litwiniuk ATS Akanza UMCS Lublin i Dagmara Wierzbicka MKS STS Lubartów, Kadeci – Maciej Bielecki „Heksa” Niedrzwica Duża i Maja Łakoma AZS Akanza UMCS Lublin. Trzymamy kciuki za wyniki i dobre występy na zawodach krajowych.

Jak widać na załączonej fotce w turnieju „uczestniczyła” najmłodsza tenisistka stołowa Polski Zosia Wierzbicka, córeczka Dagmary i Marka. Zosia pochodzi z tenisowej rodziny i już rodzice pokazują jej jak wyglądają zawody sportowe (Dagmara wygrała I WTK). Życzymy bardzo młodej jeszcze „tenisistce” tytułu Mistrzyni Polski w przyszłości.

Prezes LOZTS

Najnowsze artykuły

Kraśnik zaprasza na turniej!

Weterani i Żacy

Tenis stołowy w Liśniku - zapraszamy!

"Ku Niepodległości

Wyróżnienie dla Pana Zdzisława Waśkowskiego!

NDTS i I WTK

Rozmowa z Marcinem i Pawłem