Najnowsze artykuły

LZS zaprasza na V Grand Prix do Kłoczewa

20.10.2021
"Najbliższa impreza LZS odbędzie się 23 X 2021 r. Wszelkie informacje dotyczące zgłoszeń znajdziecie pod adresem: www.tenis.lubartow.eu"
Organizatorzy

Biała Podlaska zaprasza na turniej.

01.09.2021
"I Turniej Tenisa Stołowego im. Lotników Podlaskich Biała Podlaska, 23 X 2021 r. Udział w rywalizacji jest bezpłatny. Zadanie jest współfinansowane ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Absens Carens. Udział w turnieju może wziąć każdy, bez względu na wiek i poziom umiejętności. Rywalizacja będzie toczyła się w czterech kategoriach: - rocznik 2011 i młodsi, - - rocznik 2007-2010, - rocznik 2003-2006, - rocznik 2002 i starsi, przy podziale na dziewczęta i chłopców oraz kobiety i mężczyzn. Każdy z uczestników otrzyma pakiet startowy, który będzie się składał z: kanapki, wody, owocu oraz pamiątkowego medalu. Na najlepszych zawodników w swoich kategoriach będą czekały puchary oraz dodatkowe upominki. Gospodarzem tenisowych zmagań będzie Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białej Podlaskiej. Obiekt będzie odpowiednio zaaranżowany, a rywalizacja będzie się toczyć na 9 specjalnie przygotowanych stołach do gry w tenisa stołowego. Turniejowej rywalizacji towarzyszyć będzie wystawa tematyczna związana z historią lotnictwa podlaskiego, a dokładnie 61. Lotniczego Pułku Szkolno-Bojowego Biała Podlaska. Nad całością wydarzenia patronat honorowy objął Prezydent Miasta Biała Podlaska oraz Polski Związek Tenisa Stołowego. Patronat medialny Biała24 i LOZTS. Partnerami wydarzenia są Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białej Podlaskiej, Kino Merkury oraz Muzeum Południowego Podlasia w Białej Podlaskiej. Więcej informacji oraz możliwość zapisów na turniej na stronie absenscarens.org zakładka projekty." + "Więcej informacji pod adresem: absenscarens.org/i-turniej-tenisa-stolowego-biala-podlaska";
WGiD LOZTS

INFORMACJA DLA KLUBÓW TENISA STOŁOWEGO.

01.09.2021
Dnia 16 października 2021 r. w Kraśniku rozegrany będzie IV Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego. Gospodarze zawodów zapraszają żaków, młodzików i kadetów. W poniższym linku znajdziecie wszystkie informacje dotyczące imprezy. https://pl-pl.facebook.com/SKTS-Dwójka-Kraśnik-176584252722611"
WGiD LOZTS

INFORMACJA DLA KLUBÓW TENISA STOŁOWEGO.

01.09.2021
Mając na uwadze korekty w adresach klubów oraz godzinach rozpoczynania niektórych spotkań ligowych, bardzo proszę o przejrzenie zaktualizowanych danych w plikach ligowych.
Prezes LOZTS Dariusz Wierzchowski

INFORMACJA DLA KLUBÓW TENISA STOŁOWEGO.

01.09.2021
Inauguracja sezonu 2021/2022 odbędzie się 4 września 2021 w Szkole Podstawowej nr 1 w Lubartowie. Tego dnia rozegramy I WTK Żaków i Żaczek. Kolejną imprezą będzie I WTK Młodzików i Juniorów - 5 września 2021 r. Pierwszy cykl wojewódzkich turniejów kwalifikacyjnych zamknięty zostanie w dniu 11 września 2021 r. - I WTK Kadetów i Seniorów. Gospodarzem wszystkich imprez będzie MKS STS Lubartów. Komunikaty organizacyjne do wszystkich turniejów znajdują się w zakładce Aktualności - komunikaty.
Prezes LOZTS Dariusz Wierzchowski

INFORMACJA DLA KLUBÓW TENISA STOŁOWEGO.

26.08.2021
W dniu 26 sierpnia 2021 r. odbyło się Zebranie Zarządu LOZTS. Omówiono sprawy bieżące i letni obóz sportowy KW, który przebiegał bez żadnych niespodzianek i w sportowej atmosferze. Zatwierdzono regulaminy na rozpoczęty już sezon, które znajdują się w KOMUNIKATACH DO DRUKU - INNE IMPREZY. Uwzględniono wnioski klubów. Ze względu na zmiany w kalendarzu PZTS drugich GPP terminy imprez na październik - grudzień będą podane po 15 września. Rozgrywki ligowe planujemy rozpocząć 26 września 2021 r. (proszę o terminowe dostarczenie wszystkich dokumentów związanych z rozgrywkami ligowymi) W NDTS dzieci szkół podstawowych (BEZ LICENCJI) poza żakami I-go WTK będą przechodziły "ścieżki sprawności sportowej" - nie będą uczestniczyć w WTK. Zgłoszenia na maila lozts.poczta@onet.pl lub w dniu imprezy.'
Prezes LOZTS Dariusz Wierzchowski