Ciekawe strony o tenisie stołowym
Strona Polskiego Związku Tenisa Stołowego

JUNIORZY   JUNIORKI
I WTKII WTKIII WTKMistrz. Woj.

KLASYFIKACJA GENERALNA JUNIORÓW 2005/2006
Klasyfikacja uwzględnia wyniki ze wszystkich rozegranych turniejów

Miejs. Nazwisko i Imię Data Klub Punkty
1. Widyński Paweł 06.88 SKS Junior Łucka 308
2. Jóźwiak Norbert 06,90 MKS Lewart Lubartów 277
3. Litwiniuk Marcin 11.90 GLKS Felix Rossosz 238
4. Aleksandrowicz Łukasz 11.89 GLKS Felix Rossosz 189
5. Skulimowski Maciej 05.91 UKTS Alfa Rzdzyń Podlaski 179
6. Szymański Mateusz 05.88 MKS Lewart Łubartów 177
7. Żybura Kacper 03.93 UMKS Biłgoraj 163
8. Szuryga Michał 09.90 KKS Sygnał Lublin 163
9. Baran Maciej 11.90 SKS Junior Łucka 153
10. Kańkowski Jakub 12.88 LUKS Jawor Janów Lubelski 141
11. Kisielewicz Daniel 03.93 LUKS Jawor Janów Lubelski 129
12. Miłosz Marek 06.89 UPKS Arka Ryki 127
13. Wlizło Jakub 07.91 UMKS Biłgoraj 124
14. Grzyb Marcin 09.88 UKS Rytm Adamów 121
15. Wierzchowski Michał 01.91 UKTS Alfa Radzyń Podlaski 119
16. Szewczuk Michał 05.90 KKS Sygnał Lublin 116
17. Prażmo Bartosz 04.91 SKS Junior Łucka 112
18. Kuźnicki Artur 03.91 LUKS Jawor Janów Lubelski 111
19. Słupny Adrian 07.89 UKS Żaczek Fajsławice 109
20. Kozak Radosław 02.90 UKS Wola Osowińska 105
21. Dadej Michał 07.90 SKS Junior Łucka 105
22. Bańkowski Łukasz 05.90 MKS Lewart Lubartów 102
23. Kloc Bartosz 07.88 LKS Tęcza Kraśnik 96
24. Śledziński Przemysław 04.92 SKS Junior Łucka 95
25. Kudło Konrad 08.91 MKS Lewart Lubartów 84
26. Rojek Rafał 08.90 KKS Sygnał Lublin 82
27. Siedlczyński Maciej 12.89 UPKS Błękitni Leopoldów 79
28. Szlendak Daniel 05.91 UPKS Arka Ryki 72
29. Wałachowski Mariusz 08.91 UPKS Arka Ryki 71
30. Bakiera Piotr 09.91 UKS Bobry Bobrowniki 67
31. Wałachowski Tomasz 08.91 UPKS Arka Ryki 65
32. Reszka Łukasz 04.93 UKS Orlik Wólka Rokicka 61
33. Zaborowski Paweł 01.89 UKS Żaczek Fajsławice 60
34. Kowal Paweł 08.89 UKS Spartakus Dzwola 60
35. Dyjach Daniel 04.90 UKS Spartakus Dzwola 60
36. Chojniak Cezary 02.89 UPKS Arka Ryki 58
37. Flis Damian 07.89 UKS Spartakus Dzwola 58
38. Dyjach Michał 07.89 UKS Spartakus Dzwola 58
39. Tryniecki Grzegorz 05.90 KS Ogniwo Chełm 56
40. Skowron Mateusz 06.91 UKS Wola Osowińska 55
41. Kozieł Paweł 04.93 KKS Sygnał Lublin 55
42. Majewski Tomasz 01.91 KS Ogniwo Chełm 53
43. Zalewski Wojciech 02.90 MKS Lewart Lubartów 50
44. Miłosz Łukasz 12.90 UPKS Arka Ryki 50
45. Furmaga Dariusz 09.88 UKS Spartakus Dzwola 48
46. Dmowski Tomasz 07.89 SLKS Orlik Wola Bystrzycka 44
47. Manowiec Damian 10.90 UKS Rytm Adamów 44
48. Kubajka Adrian 03.92 KS Ogniwo Chełm 44
49. Góra Karol 07.89 UKS Spartakus Dzwola 40
50. Greczkowski Piotr 10.89 MUKS Dwójka Bełżyce 40
51. Kołodziej Paweł 01.92 UKS Bobry Bobrowniki 39
52. Koluch Konrad 02.91 UMKS Biłgoraj 34
53. Kurzyna Dawid 12.88 LKS Tęcza Kraśnik 34
54. Rzęzawa Paweł 04.91 SKTS PG 2 Kraśnik 32
55. Chodun Łukasz 05.92 GLKS Ludwiniak Ludwin 32
56. Michalec Piotr 05.89 ULKS Dzierzkowice 28
57. Wójciuk Wojciech 02.88 UKS Lider MOSIR Parczew 28
58. Brodowski Mateusz 01.89 ULKS Korona Modliborzyce 28
59. Bystrzycki Sebastian 02.93 UKS Orlik Wólka Rokicka 26
60. Świś Tomasz 03.89 UKS Spartakus Dzwola 26
61. Dziewa Janusz 08.89 ULKS Korona Modliborzyce 26
62. Serwatka Kamil 01.89 ULKS Korona Modliborzyce 26
63. Kostecki Patryk 08.92 LUKS Kłos Wola Skromowska 24
64. Bielak Mateusz 07.92 UKS Spartakus Dzwola 24
65. Jargiło Artur 07.90 UKS Spartakus Dzwola 24
66. Piasecki Bartosz 10.94 UKS Bobry Bobrowniki 20
67. Saganowski Tomasz 01.90 ULKS SP Blinów 20
68. Pataj Łukasz 05.91 UKS Bobry Bobrowniki 18
69. Kuźnicki Bartłomiej 02.92 LUKS Jawor Janów Lubelski 18
70. Gmurkowski Mateusz 11.91 SLKS Orlik Wola Bystrzycka 18
71. Jedut Krystian 12.91 LUKS Kłos Wola Skromowska 18
72. Bis Karol 09.91 UKS Żaczek Fajsławice 16
73. Ferens Błażej 01.93 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 16
74. Mularczyk Michał 01.90 ULKS SP Blinów 16
75. Kurzep Daniel 05.90 GUKS GP Stężyca 16
76. Dmowski Marcin 02.93 SKKS Orlik Wola Bystrzycka 16
77. Lach Bartłomiej 09.94 UPKS Arka Ryki 16
78. Piasecki Oskar 06.93 UKS Bobry Bobrowniki 16
79. Burdach Grzegorz 01.92 SLKS Orlik Wola Bystrzycka 16
80. Kojro Marcin 03.93 SKS Junior Łucka 14
81. Bernat Arkadiusz 11.93 SKS Junior Łucka 14
82. Gdula Piotr 05.93 SKS Junior Łucka 14
83. Kałasa Kamil 03.90 GUKS GP Stężyca 14
84. Jasek Sebastian 08.90 GUKS GP Stężyca 12
85. Baczkowski Konrad 05.93 SKS Junior Łucka 12
86. Gajos Bartosz 12.90 GLKS Ludwiniak Ludwin 10
87. Zapalski Grzegorz 10.91 ULKS Dzierzkowice 10
88. Grzesiak Michał 08.91 UKS Awans Żyrzyn 10
89. Dudek Dariusz 10.90 ULKS Dzierzkowice 10
90. Malec Arkadiusz 07.88 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 10
91. Balak Mateusz 09.93 SLKS Orlik Wola Bystrzycka 10
92. Raczkiewicz Damian 03.88 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 10
93. Gawryołek Paweł 06.91 UPKS Błękitni Leopoldów 10
94. Bądos Jarosław 08.89 UKS Ruch Lublin 10
95. Pacek Grzegorz 01.93 UPKS Arka Ryki 10
96. Skakuj Michał 04.93 UMKS Biłgoraj 10
97. Szewczak Artur 04.90 GLKS Ludwiniak Ludwin 10
98. Madeja Wojciech 10.90 UKS Żaczek Fajsławice 8
99. Jankowski Cezary 01.92 UKS Awans Żyrzyn 8
100. Bielak Marcin 08.91 UKS Spartakus Dzwola 8
101. Białek Hubert 09.92 ULKS SP Blinów 8
102. Kępa Robert 08.94 LUKS Kłos Wola Skromowska 8
103. Salak Damian 04.93 SLKS Orlik Wola Bystrzycka 6
104. Gorgol Radosław 06.91 CKFiS Bełżyce 6
105. Biały Jarosław 07.92 SKTS PG 2 Kraśnik 6
106. Miłosz Radosław 05.94 UPKS Arka Ryki 6
107. Wojciechowski Krzysztof 08.89 UKS Spartakus Dzwola 6
108. Filip Mateusz 04.93 SLKS Orlik Wola Bystrzycka 6
109. Patronowicz Adrian 03.92 UKS Ruch Lublin 6
110. Kapeluszny Przemysław 09.92 UKS Żaczek Fajsławice 6
111. Budzyński Rafał 05.89 UKS Ruch Lublin 6
112. Kołodziej Dawid 05.94 UKS Wola Osowińska 6
113. Maj Karol 10.92 UPKS Arka Ryki 6
114. Moskal Adrian 09.90 UKS Spartakus Dzwola 6
115. Moskal Mariusz 07.89 UKS Spartakus Dzwola 6
116. Małek Damian 02.88 UKS Spartakus Dzwola 6
117. Zapora Robert 12.90 UKS Spartakus Dzwola 6
118. Czułowski Michał 01.90 GUKS GP Stężyca 6
119. Dycha Paweł 03.90 UKS Spartakus Dzwola 6
120. Moskal Paweł 07.88 UKS Spartakus Dzwola 6
121. Gmurkowski Kamil 04.90 SLKS Orlik Wola Bystrzycka 6

I WTKII WTKIII WTKMistrz. Woj.
JUNIORZY   JUNIORKI

WSTECZ