Ciekawe strony o tenisie stołowym
Strona Polskiego Związku Tenisa Stołowego

JUNIORZY   JUNIORKI
I WTKII WTKIII WTKMistrz. Woj.

KLASYFIKACJA GENERALNA JUNIORÓW 2006/2007
Klasyfikacja uwzględnia wyniki ze wszystkich dotychczas rozegranych turniejów

Miejs. Nazwisko i Imię Data Klub Punkty
1. Wierzchowski Michał 01.91 UKTS Alfa Radzyń Podlaski 478
2. Litwiniuk Marcin 11.90 GLKS Felix Rossosz 306
3. Jóźwiak Norbert 06,90 MKS Lewart Lubartów 265
4. Aleksandrowicz Łukasz 11.89 GLKS Felix Rossosz 262
5. Skulimowski Maciej 05.91 UKTS Alfa Radzyń Podlaski 232
6. Wlizło Jakub 07.91 UMKS Biłgoraj 225
7. Szuryga Michał 09.90 KKS Sygnał Lublin 216
8. Baran Maciej 11.90 SKS Junior Łucka 208
9. Kuźnicki Artur 03.91 LUKS Jawor Janów Lubelski 172
10. Prażmo Bartosz 04.91 SKS Junior Łucka 153
11. Kozieł Paweł 04.93 KKS Sygnał Lublin 151
12. Dadej Michał 07.90 SKS Junior Łucka 146
13. Kudło Konrad 08.91 MKS Lewart Lubartów 142
14. Szewczuk Michał 05.90 KKS Sygnał Lublin 134
15. Bańkowski Łukasz 05.90 MKS Lewart Lubartów 132
16. Siedlczyński Maciej 12.89 UPKS Błękitni Leopoldów 124
17. Kozak Radosław 02.90 UKS Wola Osowińska 119
18. Lawenda Tomasz 07.91 LUKS Stróża 117
19. Zalewski Wojciech 02.90 MKS Lewart Lubartów 115
20. Skowron Mateusz 06.91 UKS Wola Osowińska 110
21. Żybura Kacper 03.93 UMKS Biłgoraj 108
22. Bigaj Michał 09.90 UKS Ruch Lublin 106
23. Kisielewicz Daniel 03.93 LUKS Jawor Janów Lubelski 102
24. Kubajka Adrian 03.92 KS Ogniwo Chełm 94
25. Dziewa Dariusz 12.89 UMKS Biłgoraj 94
26. Wałachowski Mariusz 08.91 UPKS Arka Ryki 87
27. Ferens Błażej 01.93 TUKS Sokół-Mech. Tomaszów Lubelski 86
28. Kostecki Patryk 08.92 LUKS Kłos Wola Skromowska 86
29. Reszka Łukasz 04.93 KKS Sygnał Lublin 84
30. Śledziński Przemysław 04.91 SKS Junior Łucka 83
31. Majewski Tomasz 01.91 KS Ogniwo Chełm 77
32. Pierzyniak Piotr 03.91 LUKS Stróża 76
33. Jedut Krystian 12.91 LUKS Kłos Wola Skromowska 66
34. Janiszewski Michał 08.91 Niezrzeszony Lublin 64
35. Cegiełka Mikołaj 03.89 UPKS Arka Ryki 63
36. Oboz Ignacy 06.89 SL Salos Kalina Lublin 62
37. Szumniak Marcin 12.89 LUKS Stróża 60
38. Łukasik Damian 11.90 LUKS Stróża 58
39. Dawidek Karol 02.89 MKS Lewart Lubartów 58
40. Wałachowski Tomasz 08.91 UPKS Arka Ryki 55
41. Markowski Michał 09.91 LUKS Stróża 54
42. Szlendak Daniel 05.91 UPKS Arka Ryki 54
43. Chojniak Cezary 02.89 UPKS Arka Ryki 50
44. Łagożny Adrian 12.94 UKS Ruch Lublin 47
45. Szymanek Bartłomiej 06.93 LUKS Kłos Wola Skromowska 42
46. Rojek Rafał 08.90 KKS Sygnał Lublin 38
47. Zaborowski Paweł 01.89 UKS Żaczek Fajsławice 38
48. Warda Mateusz 01.93 UKS Ruch Lublin 38
49. Bakiera Piotr 09.91 UKS Bobry Bobrowniki 36
50. Kulpa Konrad 12.94 UKS Ruch Lublin 36
51. Wierzchowski Jakub 10.93 UKTS Alfa Radzyń Podlaski 32
52. Bielak Mateusz 07.92 UKS Spartakus Dzwola 30
53. Kołodziej Paweł 01.92 UKS Bobry Bobrowniki 30
54. Gładysz Jarosław 07.91 LKS Piaskovia Piaski 26
55. Słupny Adrian 07.89 UKS Żaczek Fajsławice 26
56. Koluch Konrad 02.91 UMKS Biłgoraj 26
57. Ciba Mateusz 04.92 LUKS Stróża 24
58. Flis Damian 07.89 UKS Spartakus Dzwola 22
59. Kowal Paweł 08.89 UKS Spartakus Dzwola 22
60. Piasecki Oskar 06.93 UKS Bobry Bobrowniki 22
61. Bielak Łukasz 09.94 UKS Spartakus Dzwola 20
62. Skakuj Michał 04.93 UMKS Biłgoraj 20
63. Piekarz Mateusz 08.91 LUKS Stróża 20
64. Jasiński Sebastian 09.89 LKS Piaskovia Piaski 20
65. Miłosz Marek 06.89 UPKS Arka Ryki 18
66. Tryniecki Grzegorz 05.90 KS Ogniwo Chełm 18
67. Kowalik Jakub 09.90 MKS Lewart Lubartów 16
68. Bis Karol 09.91 UKS Żaczek Fajsławice 16
69. Pawelec Krzysztof 08.89 SL Salos Kalina Lublin 16
70. Chruściel Amadeusz 07.91 LUKS Stróża 16
71. Kępa Robert 08.94 LUKS Kłos Wola Skromowska 16
72. Kapeluszny Przemysław 09.92 UKS Żaczek Fajsławice 16
73. Świrgoń Adam 05.94 KKS Sygnał Lublin 16
74. Budkowski Patryk 02.92 ULKS SP Blinów 14
75. Białek Hubert 09.92 ULKS SP Blinów 14
76. Kuźnicki Bartłomiej 02.92 LUKS Jawor Janów Lubelski 14
77. Świś Tomasz 03.89 UKS Spartakus Dzwola 14
78. Piasecki Bartosz 10.94 UKS Bobry Bobrowniki 14
79. Kutnik Kamil 03.89 SL Salos Kalina Lublin 12
80. Zaręba Mateusz 07.92 LUKS Stróża 12
81. Zduńczyk Paweł 12.93 KS Ogniwo Chełm 11
82. Dziewa Janusz 08.89 ULKS Korona Modliborzyce 10
83. Brodowski Mateusz 01.89 ULKS Korona Modliborzyce 10
84. Jaguś Michał 03.93 UKS Bobry Bobrowniki 10
85. Miłosz Łukasz 12.90 UPKS Arka Ryki 10
86. Kazimierczak Mateusz 12.92 UKS Wola Osowińska 10
87. Koźlak Damian 10.90 UPKS Arka Ryki 10
88. Pachucki Jarosław 02.89 ULPKS Promyk Siemień 10
89. Baczkowski Konrad 05.93 SKS Junior Łucka 8
90. Bernat Arkadiusz 11.93 SKS Junior Łucka 8
91. Prażmo Sylwester 08.90 UPKS Arka Ryki 8
92. Lesisz Rafał 05.94 SKS Junior Łucka 8
93. Szych Daniel 02.93 MKS Lewart Lubartów 8
94. Pataj Łukasz 05.91 UKS Bobry Bobrowniki 8
95. Wesołowski Robert 03.93 UKS Ruch Lublin 8
96. Pacek Grzegorz 01.93 UPKS Arka Ryki 8
97. Sobczak Adrian 04.95 UPKS Błękitni Leopoldów 8
98. Todys Łukasz 07.92 PKS Samson Lubycza Królewska 8
99. Jakubiak Konrad 02.94 UKS Bobry Bobrowniki 8
100. Łukiewicz Mateusz 12.93 KS Ogniwo Chełm 8
101. Szaniawski Michał 02.93 UKTS Alfa Radzyń Podlaski 8
102. Droździel Łukasz 10.91 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 8
103. Góra Mateusz 07.91 UKS Spartakus Dzwola 6
104. Serwatka Kamil 01.89 ULKS Korona Modliborzyce 6
105. Jaszczyk Przemysław 03.90 UPKS Arka Ryki 6
106. Dąbrowski Paweł 05.91 GLKS Felix Rossosz 6
107. Moskal Mariusz 07.89 UKS Spartakus Dzwola 6
108. Krzywiec Łukasz 05.90 UPKS Arka Ryki 6
109. Dyjach Michał 07.89 UKS Spartakus Dzwola 6
110. Olek Arkadiusz 06.90 UPKS Arka Ryki 6
111. Maj Karol 10.92 UKS Bobry Bobrowniki 6
112. Gogacz Michał 07.90 UPKS Arka Ryki 6
113. Dubiel Adrian 11.90 UKS Spartakus Dzwola 6
114. Rodak Bartłomiej 01.95 SKS Junior Łucka 6
115. Szałacki Paweł 06.91 PKS Samson Lubycza Królewska 6
116. Włoch Dawid 07.95 SKS Junior Łucka 6
117. Gdula Piotr 05.93 SKS Junior Łucka 6
118. Todys Wojciech 04.91 PKS Samson Lubycza Królewska 6
119. Jaguś Piotr 08.95 UKS Bobry Bobrowniki 6
120. Cięciara Adrian 03.95 UPKS Błękitni Leopoldów 6
121. Rodak Tomasz 07.91 UPKS Błękitni Leopoldów 6
122. Kacperski Adrian 09.93 UPKS Błękitni Leopoldów 6
123. Okunowski Michał 11.93 UPKS Błękitni Leopoldów 6
124. Tylus Patryk 08.93 ULKS SP Blinów 6
125. Sobczak Bartłomiej 01.92 UPKS Błękitni Leopoldów 6
126. Woś Krzysztof 03.92 ULKS SP Blinów 6
127. Lach Maciej 04.92 UPKS Arka Ryki 6
128. Madeja Wojciech 10.90 UKS Żaczek Fajsławice 6
129. Miłosz Radosław 05.94 UPKS Arka Ryki 6
130. Reszka Marcin 07.96 KKS Sygnał Lublin 6
131. Mitura Tomasz 06.91 LUKS Kłos Wola Skromowska 6
132. Brodecki Adam 11.91 UKTS Alfa Radzyń Podlaski 6
133. Wójcik Łukasz 08.92 UPKS Błękitni Leopoldów 6
134. Góra Karol 07.89 UKS Spartakus Dzwola 6
135. Rodak Wojciech 09.95 UPKS Błękitni Leopoldów 6
136. Lach Bartłomiej 09.94 UPKS Arka Ryki 6
137. Kleczkowski Kamil 06.94 KKS Sygnał Lublin 3
138. Łopuszyński Jarosław 04.93 UKS Ruch Lublin 3
139. Białek Błażej 02.94 UPKS Arka Ryki 3

I WTKII WTKIII WTKMistrz. Woj.
JUNIORZY   JUNIORKI


WSTECZ