zarząd kluby galeria
LOZTS
tenis stołowy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis stołowy
ROZGRYWKI DRUŻYNOWE
tenis stołowy
Ciekawe strony o tenisie stołowym
tenis stołowy
Strona Polskiego Związku Tenisa Stołowego

JUNIORZY   JUNIORKI
I WTKII WTKIII WTKMistrz. Woj.

KLASYFIKACJA GENERALNA JUNIORÓW 2007/2008
Klasyfikacja uwzględnia wyniki ze wszystkich rozegranych turniejów

Miejs. Nazwisko i Imię Data Klub Punkty
1. Litwiniuk Marcin 11.90 GLKS Felix Rossosz 305
2. Wierzchowski Michał 01.91 UKTS Alfa Radzyń Podlaski 300
3. Wlizło Jakub 07.91 LUKS Jawor Janów Lubelski 291
4. Jóźwiak Norbert 06,90 UKS Ruch Lublin 224
5. Zalewski Wojciech 02.90 MKS Lewart Lubartów 222
6. Kudło Konrad 08.91 MKS Lewart Lubartów 194
7. Szuryga Michał 09.90 UKS Ruch Lublin 194
8. Szewczuk Michał 05.90 KKS Sygnał Lublin 193
9. Kubajka Adrian 03.92 KS Ogniwo Chełm 183
10. Kozieł Paweł 04.93 KKS Sygnał Lublin 181
11. Skulimowski Maciej 05.91 UKTS Alfa Radzyń Podlaski 174
12. Majewski Tomasz 01.91 KS Ogniwo Chełm 172
13. Prażmo Bartosz 04.91 SKS Junior Łucka 142
14. Kulpa Konrad 12.94 KKS Sygnał Lublin 136
15. Bigaj Michał 09.90 UKS Ruch Lublin 134
16. Kisielewicz Daniel 03.93 KKS Sygnał Lublin 134
17. Żybura Kacper 03.93 UMKS Biłgoraj 134
18. Bańkowski Łukasz 05.90 MKS Lewart Lubartów 121
19. Kostecki Patryk 08.92 LUKS Kłos Wola Skromowska 117
20. Baran Maciej 11.90 SKS Junior Łucka 117
21. Szlendak Daniel 05.91 UPKS Arka Ryki 113
22. Bielak Mateusz 07.92 UKS Spartakus Dzwola 112
23. Tryniecki Grzegorz 05.90 KS Ogniwo Chełm 112
24. Jedut Krystian 12.91 LUKS Kłos Wola Skromowska 106
25. Reszka Łukasz 04.93 KKS Sygnał Lublin 102
26. Kowalik Jakub 09.90 MKS Lewart Lubartów 101
27. Kołodziej Paweł 01.92 UKS Bobry Bobrowniki 97
28. Kapeluszny Przemysław 09.92 UKS Żaczek Fajsławice 93
29. Łagożny Adrian 12.94 KKS Sygnał Lublin 84
30. Lawenda Tomasz 07.91 LUKS Stróża 81
31. Pierzyniak Piotr 03.91 LUKS Stróża 75
32. Ferens Błażej 01.93 TUKS Sokół-Mech. Tomaszów Lubelski 73
33. Warda Mateusz 01.93 KKS Sygnał Lublin 71
34. Skowron Mateusz 06.91 UKS Wola Osowińska 70
35. Piasecki Oskar 06.93 UPKS Arka Ryki 67
36. Kozak Radosław 02.90 UKS Wola Osowińska 66
37. Janiszewski Michał 08.91 UKS Ruch Lublin 62
38. Łukasik Damian 11.90 LUKS Stróża 55
39. Szymanek Bartłomiej 06.93 LUKS Kłos Wola Skromowska 53
40. Kępa Robert 08.94 LUKS Kłos Wola Skromowska 53
41. Powroźniak Jarosław 03.91 UKS Tramp Zamość 52
42. Gałka Damian 05.92 TUKS Sokół-Mechanik Tomaszów Lubelski 50
43. Targoński Konrad 07.92 LUKS Stróża 50
44. Flis Paweł 01.91 UKS Spartakus Dzwola 50
45. Dubiel Adrian 11.90 UKS Spartakus Dzwola 50
46. Kaproń Michał 04.92 UKS Spartakus Dzwola 50
47. Śledziński Przemysław 04.91 SKS Junior Łucka 48
48. Moskal Adrian 09.90 UKS Spartakus Dzwola 42
49. Stepuch Radosław 05.95 UKS Gościeradów 36
50. Ciba Mateusz 04.92 LUKS Stróża 28
51. Kleczkowski Kamil 06.94 KKS Sygnał Lublin 28
52. Kosior Karol 01.91 MKS Lewart Lubartów 26
53. Diadik Rafał 10.93 UKS Hetman Sosnówka 24
54. Karpiuk Łukasz 07.92 UKS Hetman Sosnówka 24
55. Bernat Łukasz 09.95 UKS Wola Osowińska 24
56. Reszka Marcin 07.96 KKS Sygnał Lublin 20
57. Dadej Michał 07.90 SKS Junior Łucka 20
58. Stepuch Dominik 05.95 UKS Gościeradów 20
59. Sztender Daniel 12.91 KS GOK Trzydnik Duży 18
60. Świrgoń Adam 05.94 KKS Sygnał Lublin 18
61. Wierzchowski Jakub 10.93 UKTS Alfa Radzyń Podlaski 18
62. Łopuszyński Jarosław 04.93 niestowrzyszony Lublin 18
63. Kuźnicki Artur 03.91 LUKS Jawor Janów Lubelski 16
64. Pataj Łukasz 05.91 UKS Bobry Bobrowniki 16
65. Zaręba Mateusz 07.92 LUKS Stróża 16
66. Bańkowski Kamil 08.91 MKS Lewart Lubartów 16
67. Jaskowski Mateusz 11.92 ULKS Korona Modliborzyce 16
68. Góra Mateusz 07.91 UKS Spartakus Dzwola 14
69. Wołynczuk Kamil 04.92 UKS Hetman Sosnówka 14
70. Kazimierczak Mateusz 12.92 UKS Wola Osowińska 14
71. Jaszczuk Bartłomiej 05.93 UKTS Alfa Radzyń Podlaski 14
72. Kamiński Artur 10.92 ULKS Korona Modliborzyce 14
73. Gzik Grzegorz 10.92 UKS Spartakus Dzwola 14
74. Furmaga Tomasz 10.94 UKS Spartakus Dzwola 10
75. Wawryszczuk Piotr 11.92 niestowarzyszony Krzywowierzba 10
76. Grabowski Karol 09.90 UKS Ruch Lublin 10
77. Pluta Kamil 03.90 UKS Żaczek Fajsławice 10
78. Chodon Kamil 03.93 GLKS Ludwiniak Ludwin 10
79. Pacek Grzegorz 01.93 UPKS Arka Ryki 10
80. Maj Karol 10.92 UKS Bobry Bobrowniki 10
81. Bernat Arkadiusz 11.93 SKS Junior Łucka 10
82. Koluch Konrad 02.91 UMKS Biłgoraj 10
83. Jargieło Piotr 03.95 UKS Spartakus Dzwola 8
84. Tylus Patryk 08.93 ULKS SP Blinów 8
85. Zduńczyk Paweł 12.93 KS Ogniwo Chełm 8
86. Baczkowski Konrad 05.93 SKS Junior Łucka 8
87. Jargiło Dariusz 08.95 UKS Spartakus Dzwola 8
88. Wawryszczuk Artur 02.94 Niezrzeszony Krzywowierzba 8
89. Małek Arkadiusz 04.94 UKS Spartakus Dzwola 8
90. Król Sławomir 10.98 UKS Spartakus Dzwola 8
91. Rząd Piotr 96 UKS Spartakus Dzwola 8
92. Kufera Arkadiusz 04.95 UKS Spartakus Dzwola 8
93. Siemczyk Wojciech 03.95 UKS Spartakus Dzwola 8
94. Nurzyński Krzysztof 02.91 ULKS Dębowica 8
95. Kisielewicz Patryk 09.91 GLKS Ludwiniak Ludwin 8
96. Lach Bartłomiej 09.94 UPKS Arka Ryki 8
97. Lesisz Rafał 05.94 SKS Junior Łucka 8
98. Woś Krzysztof 03.92 ULKS SP Blinów 8
99. Olszewski Mateusz 03.94 ULKS Dębowica 8
100. Budkowski Patryk 02.92 ULKS SP Blinów 8
101. Blacha Arkadiusz 03.94 UKS Spartakus Dzwola 6
102. Skóra Jakub 02.96 ULKS Korona Modliborzyce 6
103. Grabowski Maciej 10.92 UKS Tramp Zamość 6
104. Brodecki Adam 11.91 UKTS Alfa Radzyń Podlaski 6
105. Niekra Piotr 03.93 LUKS Stróża 6
106. Gąska Mateusz 02.97 UPKS Arka Ryki 6
107. Garbacz Mateusz 04.93 UKS Spartakus Dzwola 6
108. Białek Hubert 09.92 ULKS SP Blinów 6
109. Blacha Tomasz 09.92 UKS Spartakus Dzwola 6
110. Jargiło Artur 07.90 UKS Spartakus Dzwola 6
111. Widz Damian 04.93 ULKS SP Blinów 6
112. Szostek Daniel 07.96 ULKS Korona Modliborzyce 6
113. Tomala Jakub 07.96 ULKS Korona Modliborzyce 6
114. Nurzyński Mariusz 01.95 ULKS Dębowica 6
115. Wegera Mateusz 09.93 UKS Hetman Sosnówka 6

I WTKII WTKIII WTKMistrz. Woj.
JUNIORZY   JUNIORKI


WSTECZ