Ciekawe strony o tenisie stołowym
Strona Polskiego Związku Tenisa Stołowego

KADECI   KADETKI
I WTKII WTKIII WTKMistrz. Woj.

KLASYFIKACJA GENERALNA KADETÓW 2005/2006
Klasyfikacja uwzględnia wyniki ze wszystkich rozegranych turniejów

Miejs. Nazwisko i Imię Data Klub Punkty
1. Wierzchowski Michał 01.91 UKTS Alfa Radzyń Podlaski 466
2. Majewski Tomasz 01.91 KS Ogniwo Chełm 303
3. Skulimowski Maciej 05.91 UKTS Alfa Rzdzyń Podlaski 296
4. Kuźnicki Artur 03.91 LUKS Jawor Janów Lubelski 233
5. Wlizło Jakub 07.91 UMKS Biłgoraj 202
6. Prażmo Bartosz 04.91 SKS Junior Łucka 199
7. Kudło Konrad 08.91 MKS Lewart Lubartów 196
8. Bielak Mateusz 07.92 UKS Spartakus Dzwola 165
9. Kozieł Paweł 04.93 KKS Sygnał Lublin 150
10. Lawenda Tomasz 07.91 LUKS Stróża 148
11. Skowron Mateusz 06.91 UKS Wola Osowińska 146
12. Żybura Kacper 03.93 UMKS Biłgoraj 146
13. Szlendak Daniel 05.91 UPKS Arka Ryki 142
14. Kisielewicz Daniel 03.93 LUKS Jawor Janów Lubelski 141
15. Kuźnicki Bartłomiej 02.92 LUKS Jawor Janów Lubelski 139
16. Kołodziej Paweł 01.92 UKS Bobry Bobrowniki 137
17. Bakiera Piotr 09.91 UKS Bobry Bobrowniki 128
18. Wałachowski Tomasz 08.91 UPKS Arka Ryki 112
19. Kostecki Patryk 08.92 LUKS Kłos Wola Skromowska 101
20. Śledziński Przemysław 04.92 SKS Junior Łucka 100
21. Wałachowski Mariusz 08.91 UPKS Arka Ryki 81
22. Koluch Konrad 02.91 UMKS Biłgoraj 81
23. Reszka Łukasz 04.93 UKS Orlik Wólka Rokicka 76
24. Chruściel Amadeusz 07.91 LUKS Stróża 75
25. Kapeluszny Przemysław 09.92 UKS Żaczek Fajsławice 70
26. Robak Mateusz 06.91 GOK Trzydnik Duży 70
27. Bielecki Michał 03.92 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 67
28. Jedut Krystian 12.91 LUKS Kłos Wola Skromowska 65
29. Pataj Łukasz 05.91 UKS Bobry Bobrowniki 65
30. Rzęzawa Paweł 04.91 SKTS PG 2 Kraśnik 58
31. Gmurkowski Mateusz 11.91 SLKS Orlik Wola Bystrzycka 57
32. Pacek Grzegorz 01.93 UPKS Arka Ryki 54
33. Kamiński Artur 10.92 ULKS Korona Modliborzyce 49
34. Lach Maciej 04.92 UPKS Arka Ryki 46
35. Ciba Mateusz 04.92 LUKS Stróża 46
36. Kazimierczak Mateusz 12.92 UKS Wola Osowińska 46
37. Piasecki Bartosz 10.94 UKS Bobry Bobrowniki 45
38. Kępa Robert 08.94 LUKS Kłos Wola Skromowska 44
39. Bis Karol 09.91 UKS Żaczek Fajsławice 42
40. Piekarz Mateusz 08.91 LUKS Stróża 39
41. Targoński Konrad 07.92 LUKS Stróża 39
42. Bielak Łukasz 09.94 UKS Spartakus Dzwola 38
43. Gąska Wojciech 01.93 LKS Stok Zakrzówek 37
44. Lach Bartłomiej 09.94 UPKS Arka Ryki 37
45. Kubajka Adrian 03.92 KS Ogniwo Chełm 34
46. Ferens Błażej 01.93 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 33
47. Piasecki Oskar 06.93 UKS Bobry Bobrowniki 31
48. Szymanek Bartłomiej 06.93 LUKS Kłos Wola Skromowska 29
49. Maj Karol 10.92 UPKS Arka Ryki 29
50. Białek Hubert 09.92 ULKS SP Blinów 28
51. Kot Kacper 10.92 LUKS Kłos Wola Skromowska 28
52. Woś Krzysztof 03.92 ULKS SP Blinów 23
53. Wierzchowski Jakub 10.93 UKTS Alfa Radzyń Podlaski 23
54. Węgiełek Kamil 10.93 LUKS Kłos Wola Skromowska 22
55. Mitura Tomasz 06.91 LUKS Kłos Wola Skromowska 22
56. Blacha Bartłomiej 07.91 UKS Spartakus Dzwola 21
57. Zaręba Mateusz 07.92 LUKS Stróża 20
58. Bielak Marcin 08.91 UKS Spartakus Dzwola 19
59. Góra Mateusz 07.91 UKS Spartakus Dzwola 17
60. Burdach Grzegorz 01.92 SLKS Orlik Wola Bystrzycka 16
61. Kołodziej Dawid 05.94 UKS Wola Osowińska 15
62. Budkowski Patryk 02.92 ULKS SP Blinów 15
63. Jankowski Cezary 01.92 UKS Awans Żyrzyn 15
64. Markowski Michał 09.91 LUKS Stróża 15
65. Surowiecki Maciej 11.92 LUKS Stróża 14
66. Robak Damian 08.92 GOK Trzydnik Duży 14
67. Grzesiak Kamil 11.92 UKS Awans Żyrzyn 14
68. Czerski Michał 02.93 UKS Bobry Bobrowniki 13
69. Droździel Łukasz 10.91 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 13
70. Bystrzycki Sebastian 02.93 UKS Orlik Wólka Rokicka 13
71. Pataj Mateusz 95 UKS Bobry Bobrowniki 13
72. Łopuszyński Jarosław 04.93 UKS Ruch Lublin 13
73. Biały Jarosław 07.92 SKTS PG 2 Kraśnik 13
74. Grzesiak Michał 08.91 UKS Awans Żyrzyn 12
75. Łagożny Adrian 12.94 UKS Ruch Lublin 8
76. Zaborowski Rafał 12.91 UKS Żaczek Fajsławice 8
77. Widz Damian 04.93 ULKS SP Blinów 8
78. Wajler Paweł 03.92 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 8
79. Warda Mateusz 01.93 UKS Ruch Lublin 8
80. Kajdzik Tomasz 06.91 LUKS Stróża 8
81. Kulpa Konrad 12.94 UKS Ruch Lublin 8
82. Skakuj Michał 04.93 UMKS Biłgoraj 8
83. Jaskowski Mateusz 11.92 ULKS Korona Modliborzyce 8
84. Zioło Łukasz 08.91 LUKS Stróża 8
85. Kubera Krzysztof 01.92 MKS Lewart Lubartów 8
86. Rusinek Piotr 03.93 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 8
87. Guziak Wojciech 09.92 UKS Wola Osowińska 7
88. Bernat Łukasz 95 UKS Wola Osowińska 7
89. Kułak Wojciech 04.91 UKS Ruch Lublin 7
90. Grobel Marek 10.92 UKS Bobry Bobrowniki 7
91. Miłosz Radosław 05.94 UPKS Arka Ryki 7
92. Patronowicz Adrian 03.92 UKS Ruch Lublin 7
93. Rozwadowski Paweł 95 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 7
94. Jaguś Michał 03.93 UKS Bobry Bobrowniki 7
95. Janik Bartosz 06.91 ULKS Korona Modliborzyce 7
96. Samborski Daniel 03.91 GOK Trzydnik Duży 7
97. Świrgoń Adam 05.94 KKS Sygnał Lublin 5
98. Stepuch Radosław 95 UKS Gościeradów 5
99. Stacharski Andrzej 09.93 UKS Żaczek Fajsławice 5
100. Mazur Arkadiusz 06.93 UKS Spartakus Dzwola 5
101. Sulowski Krzysztof 04.93 ULKS SP Blinów 5
102. Czuk Paweł 10.92 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 5
103. Nagajek Dawid 03.92 GOK Trzydnik Duży 5
104. Błaziak Dominik 09.91 UKS Żaczek Fajsławice 5
105. Rojek Mariusz 05.92 UKS Koala Trzydnik Duży 5
106. Słowiński Tomasz 03.92 UKS Koala Trzydnik Duży 5
107. Pierzyniak Piotr 03.91 LUKS Stróża 5
108. Morszczyzna Patryk 10.92 SKTS PG 2 Kraśnik 5
109. Kiełb Marcin 04.93 ULKS SP Blinów 5
110. Kojro Marcin 03.93 SKS Junior Łucka 5
111. Baczkowski Konrad 05.93 SKS Junior Łucka 5
112. Jakubiak Konrad 02.94 UKS Bobry Bobrowniki 5
113. Tylus Patryk 08.93 ULKS SP Blinów 5
114. Bańka Jakub 02.92 UKS Koala Trzydnik Duży 5
115. Stepuch Dominik 95 UKS Gościeradów 5

I WTKII WTKIII WTKMistrz. Woj.
KADECI   KADETKI

WSTECZ