Ciekawe strony o tenisie stołowym
Strona Polskiego Związku Tenisa Stołowego

KADECI   KADETKI
I WTKII WTKIII WTKMistrz. Woj.

KLASYFIKACJA GENERALNA KADETÓW 2006/2007
Klasyfikacja uwzględnia wyniki ze wszystkich dotychczas rozegranych turniejów

Miejs. Nazwisko i Imię Data Klub Punkty
1. Kozieł Paweł 04.93 KKS Sygnał Lublin 333
2. Żybura Kacper 03.93 UMKS Biłgoraj 326
3. Ferens Błażej 01.93 TUKS Sokół-Mech. Tomaszów Lubelski 231
4. Kisielewicz Daniel 03.93 LUKS Jawor Janów Lubelski 222
5. Kubajka Adrian 03.92 KS Ogniwo Chełm 220
6. Reszka Łukasz 04.93 KKS Sygnał Lublin 191
7. Kostecki Patryk 08.92 LUKS Kłos Wola Skromowska 175
8. Kapeluszny Przemysław 09.92 UKS Żaczek Fajsławice 171
9. Kołodziej Paweł 01.92 UKS Bobry Bobrowniki 161
10. Bielak Mateusz 07.92 UKS Spartakus Dzwola 150
11. Szymanek Bartłomiej 06.93 LUKS Kłos Wola Skromowska 143
12. Warda Mateusz 01.93 UKS Ruch Lublin 126
13. Maj Karol 10.92 UKS Bobry Bobrowniki 125
14. Piasecki Oskar 06.93 UKS Bobry Bobrowniki 123
15. Jaguś Michał 03.93 UKS Bobry Bobrowniki 118
16. Łagożny Adrian 12.94 UKS Ruch Lublin 104
17. Pacek Grzegorz 01.93 UPKS Arka Ryki 103
18. Lach Bartłomiej 09.94 UPKS Arka Ryki 99
19. Lach Maciej 04.92 UPKS Arka Ryki 95
20. Kuźnicki Bartłomiej 02.92 LUKS Jawor Janów Lubelski 91
21. Gąska Wojciech 01.93 LKS Stok Zakrzówek 90
22. Kulpa Konrad 12.94 UKS Ruch Lublin 79
23. Chodon Kamil 03.93 UPKS Arka Ryki 69
24. Balak Mateusz 09.93 ULKS Dragon Wojcieszków 66
25. Kępa Robert 08.94 LUKS Kłos Wola Skromowska 65
26. Białek Hubert 09.92 ULKS SP Blinów 62
27. Wierzchowski Jakub 10.93 UKTS Alfa Radzyń Podlaski 59
28. Lalak Mateusz 09.94 KKS Sygnał Lublin 57
29. Kazimierczak Mateusz 12.92 UKS Wola Osowińska 53
30. Bielak Łukasz 09.94 UKS Spartakus Dzwola 51
31. Łukiewicz Mateusz 12.93 KS Ogniwo Chełm 48
32. Piasecki Bartosz 10.94 UKS Bobry Bobrowniki 48
33. Woś Krzysztof 03.92 ULKS SP Blinów 46
34. Jaszczuk Bartłomiej 05.93 UKTS Alfa Radzyń Podlaski 46
35. Bernat Arkadiusz 11.93 SKS Junior Łucka 45
36. Stepuch Radosław 05.95 UKS Gościeradów 45
37. Łozowski Jarosław 07.92 UKS Wola Osowińska 45
38. Budkowski Patryk 02.92 ULKS SP Blinów 45
39. Gdula Piotr 05.93 SKS Junior Łucka 44
40. Kacperski Adrian 09.93 UPKS Błękitni Leopoldów 41
41. Czerski Michał 02.93 UKS Bobry Bobrowniki 38
42. Wesołowski Robert 03.93 UKS Ruch Lublin 38
43. Tucki Karol 06.93 TUKS Sokół-Mechanik Tomaszów Lubelski 37
44. Salak Damian 04.93 ULKS Dragon Wojcieszków 37
45. Tylus Patryk 08.93 ULKS SP Blinów 37
46. Pataj Mateusz 01.95 UKS Bobry Bobrowniki 33
47. Reszka Marcin 07.96 KKS Sygnał Lublin 32
48. Miłosz Radosław 05.94 UPKS Arka Ryki 28
49. Wójcik Łukasz 08.92 UPKS Błękitni Leopoldów 26
50. Rozwadowski Paweł 01.95 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 24
51. Bielecki Michał 03.92 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 24
52. Stepuch Dominik 05.95 UKS Gościeradów 24
53. Ziółkowski Michał 07.93 UKS Ruch Lublin 24
54. Robak Mateusz 05.93 UKS Wola Osowińska 22
55. Kleczkowski Kamil 06.94 KKS Sygnał Lublin 21
56. Szadziuk Patryk 05.95 KS Ogniwo Chełm 21
57. Zabielski MareK 09.93 UKTS Alfa Radzyń Podlaski 19
58. Baczkowski Konrad 05.93 SKS Junior Łucka 19
59. Zduńczyk Paweł 12.93 KS Ogniwo Chełm 18
60. Sobczak Bartłomiej 01.92 UPKS Błękitni Leopoldów 16
61. Świrgoń Adam 05.94 KKS Sygnał Lublin 16
62. Cięciara Adrian 03.95 UPKS Błękitni Leopoldów 16
63. Madej Dawid 10.92 ULKS Dragon Wojcieszków 16
64. Sobczak Adrian 04.95 UPKS Błękitni Leopoldów 15
65. Jaśkowski Kamil 09.94 UKS Kępa Piotrawińska Kępa Piotrawińska 15
66. Rodak Wojciech 09.95 UPKS Błękitni Leopoldów 15
67. Bernat Łukasz 09.95 UKS Wola Osowińska 15
68. Kominek Marcin 01.93 UPKS Błękitni Leopoldów 14
69. Białek Błażej 02.94 UPKS Arka Ryki 14
70. Widz Damian 04.93 ULKS SP Blinów 14
71. Szaniawski Michał 02.93 UKTS Alfa Radzyń Podlaski 13
72. Janik Dariusz 12.93 ULKS Korona Modliborzyce 13
73. Okunowski Michał 11.93 UPKS Błękitni Leopoldów 12
74. Lipa Kamil 02.93 UKS Kępa Piotrawińska Kępa Piotrawińska 12
75. Kapusta Adrian 02.96 UKS Legion Grabów Szlachecki 12
76. Szuba Adam 01.93 UKS Spartakus Dzwola 12
77. Antol Igor 07.93 ULKS Dragon Wojcieszków 12
78. Wieleba Rocco 08.95 ULKS SP Blinów 12
79. Dmowski Marcin 02.93 ULKS Dragon Wojcieszków 12
80. Dąbrowski Domenico 01.95 ULKS SP Blinów 12
81. Filip Mateusz 04.93 ULKS Dragon Wojcieszków 12
82. Łopuszyński Jarosław 04.93 UKS Ruch Lublin 10
83. Gzik Grzegorz 10.92 UKS Spartakus Dzwola 10
84. Korbus Emil 05.93 LKS Piaskovia Piaski 10
85. Jędrych Piotr 05.96 UKS Legion Grabów Szlachecki 10
86. Kalbarczyk Krystian 10.95 UPKS Błękitni Leopoldów 10
87. Szewczyk Karol 09.94 UKS Kępa Piotrawińska Kępa Piotrawińska 10
88. Mazur Arkadiusz 06.93 UKS Spartakus Dzwola 9
89. Ciba Mateusz 04.92 LUKS Stróża 8
90. Skakuj Michał 04.93 UMKS Biłgoraj 8
91. Wolniarczyk Rafał 06.97 UKS Bobry Bobrowniki 8
92. Tkaczyk Igor 06.94 UKS Ruch Lublin 8
93. Karpiuk Łukasz 07.92 UKS Hetman Sosnówka 8
94. Węgrzyn Michał 04.93 UKS Żaczek Fajsławice 8
95. Wajler Paweł 03.92 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 8
96. Zięba Marek 07.94 SL Salos Kalina Lublin 8
97. Wójcicki Wojciech 04.93 UPKS Błękitni Leopoldów 8
98. Leleń Paweł 05.93 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 8
99. Stacharski Andrzej 09.93 UKS Żaczek Fajsławice 7
100. Sternik Rafał 10.93 MKS Lewart Lubartów 7
101. Sobczak Łukasz 06.93 UPKS Błękitni Leopoldów 7
102. Reda Adrian 95 UPKS Błękitni Leopoldów 7
103. Podolak Karol 04.93 UKS Ruch Lublin 7
104. Łukiewicz Jakub 11.94 KS Ogniwo Chełm 7
105. Zięba Jacek 08.92 SL Salos Kalina Lublin 7
106. Rachoń Tomasz 07.94 UKS Ruch Lublin 7
107. Pawlak Grzegorz 02.96 UKS Legion Grabów Szlachecki 7
108. Nita Jakub 05.93 UKS Kępa Piotrawińska Kępa Piotrawińska 7
109. Gancarek Grzegorz 10.96 UPKS Błękitni Leopoldów 5
110. Zaroda Jarosław 07.94 UKS Gościeradów 5
111. Baran Tomasz 02.96 ULKS Korona Modliborzyce 5
112. Wołynczuk Kamil 04.92 UKS Hetman Sosnówka 5
113. Nojek Radosław 10.93 UKS Bobry Bobrowniki 5
114. Grobel Marek 10.92 UKS Bobry Bobrowniki 5
115. Rodak Bartłomiej 01.95 SKS Junior Łucka 5
116. Powroźnik Przemysław 02.95 UKS Dystans Niedźwiada 5
117. Kominek Krystian 08.93 UPKS Błękitni Leopoldów 5
118. Barszcz Mateusz 10.93 ULKS Dragon Wojcieszków 5
119. Kamiński Artur 10.92 ULKS Korona Modliborzyce 5
120. Pcionek Bartłomiej 07.93 LKS Stok Zakrzówek 5
121. Szklarczyk Marcin 08.92 UPKS Błękitni Leopoldów 5
122. Włoch Dawid 07.95 SKS Junior Łucka 5
123. Gmurkowski Adam 12.95 SLKS Orlik Wola Bystrzycka 5
124. Rachański Michał 02.94 Sokół - Mechanik Tomaszów Lubelski 5
125. Papierz Paweł 10.92 UKS Spartakus Dzwola 5
126. Jaguś Piotr 08.95 UKS Bobry Bobrowniki 5
127. Drozd Mateusz 01.94 SL Salos Kalina Lublin 5
128. Świątek Artur 04.94 ULKS Korona Modliborzyce 2
129. Jaskowski Mateusz 11.92 ULKS Korona Modliborzyce 2
130. Małek Mateusz 09.92 UKS Spartakus Dzwola 2
131. Robak Łukasz 07.93 UKS Spartakus Dzwola 2
132. Lesisz Rafał 05.94 SKS Junior Łucka 2
133. Antol Mateusz 05.94 SLKS Orlik Wola Bystrzycka 2

I WTKII WTKIII WTKMistrz. Woj.
KADECI   KADETKI

WSTECZ