zarząd kluby galeria
LOZTS
tenis stołowy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis stołowy
ROZGRYWKI DRUŻYNOWE
tenis stołowy
Ciekawe strony o tenisie stołowym
tenis stołowy
Strona Polskiego Związku Tenisa Stołowego

KADECI   KADETKI
I WTKII WTKIII WTKMistrz. Woj.

KLASYFIKACJA GENERALNA KADETÓW 2007/2008
Klasyfikacja uwzględnia wyniki ze wszystkich rozegranych turniejów

Miejs. Nazwisko i Imię Data Klub Punkty
1. Kozieł Paweł 04.93 KKS Sygnał Lublin 338
2. Żybura Kacper 03.93 UMKS Biłgoraj 265
3. Ferens Błażej 01.93 TUKS Sokół-Mech. Tomaszów Lubelski 245
4. Kulpa Konrad 12.94 KKS Sygnał Lublin 245
5. Kisielewicz Daniel 03.93 KKS Sygnał Lublin 230
6. Warda Mateusz 01.93 KKS Sygnał Lublin 209
7. Łagożny Adrian 12.94 KKS Sygnał Lublin 207
8. Szymanek Bartłomiej 06.93 LUKS Kłos Wola Skromowska 197
9. Lach Bartłomiej 09.94 UPKS Arka Ryki 183
10. Jaguś Michał 03.93 UKS Bobry Bobrowniki 159
11. Świrgoń Adam 05.94 KKS Sygnał Lublin 151
12. Kępa Robert 08.94 LUKS Kłos Wola Skromowska 148
13. Pacek Grzegorz 01.93 UPKS Arka Ryki 129
14. Piasecki Oskar 06.93 UPKS Arka Ryki 128
15. Kleczkowski Kamil 06.94 KKS Sygnał Lublin 119
16. Bernat Arkadiusz 11.93 SKS Junior Łucka 115
17. Reszka Łukasz 04.93 KKS Sygnał Lublin 104
18. Gąska Wojciech 01.93 LKS Stok Zakrzówek 82
19. Łukiewicz Mateusz 12.93 UKS Arka Wojsławice 81
20. Kacperski Adrian 09.93 UPKS Błękitni Leopoldów 80
21. Stepuch Dominik 05.95 UKS Gościeradów 78
22. Stepuch Radosław 05.95 UKS Gościeradów 78
23. Czerski Michał 02.93 UKS Bobry Bobrowniki 75
24. Reszka Marcin 07.96 KKS Sygnał Lublin 74
25. Rozwadowski Paweł 01.95 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 70
26. Jaguś Piotr 08.95 UKS Bobry Bobrowniki 66
27. Szadziuk Patryk 05.95 UKS Arka Wojsławice 61
28. Bernat Łukasz 09.95 UKS Wola Osowińska 61
29. Diadik Rafał 10.93 UKS Hetman Sosnówka 59
30. Leleń Paweł 05.93 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 57
31. Rachoń Damian 04.94 ULKS Dzierzkowice 53
32. Łopuszyński Jarosław 04.93 niestowrzyszony Lublin 49
33. Lesisz Rafał 05.94 SKS Junior Łucka 48
34. Wawryszczuk Artur 02.94 Niezrzeszony Krzywowierzba 46
35. Garbacz Mateusz 04.93 UKS Spartakus Dzwola 45
36. Wegera Mateusz 09.93 UKS Hetman Sosnówka 41
37. Rachański Michał 02.94 Sokół - Mechanik Tomaszów Lubelski 40
38. Ulicki Cezary 02.94 UKS Tramp Zamość 39
39. Blacha Arkadiusz 03.94 UKS Spartakus Dzwola 39
40. Małek Arkadiusz 04.94 UKS Spartakus Dzwola 33
41. Jakubiak Konrad 02.94 UKS Bobry Bobrowniki 32
42. Powroźnik Przemysław 02.95 UKS Dystans Niedźwiada 32
43. Piśkiewicz Paweł 08.95 UKS Żaczek Fajsławice 32
44. Węgrzyn Karol 04.94 UKS Żaczek Fajsławice 30
45. Łukiewicz Jakub 11.94 UKS Arka Wojsławice 26
46. Banaś Łukasz 10.94 UKS Arka Wojsławice 26
47. Rachoń Tomasz 07.94 UKS Ruch Lublin 24
48. Reda Adrian 08.95 UPKS Błękitni Leopoldów 24
49. Kowalczyk Konrad 03.97 UPKS Arka Ryki 24
50. Latoch Wojciech 02.94 UKS Wola Osowińska 24
51. Jaśkowski Kamil 09.94 UKS Kępa Piotrawińska Kępa Piotrawińska 21
52. Bis Karol 07.95 ULKS Dzierzkowice 21
53. Sawczuk Tomasz 03.95 ULKS Dzierzkowice 21
54. Madeja Dawid 10.95 UKS Żaczek Fajsławice 21
55. Skrzyński Mateusz 02.96 UKS Sosnówka 20
56. Szewczyk Karol 09.94 UKS Kępa Piotrawińska Kępa Piotrawińska 16
57. Gąska Mateusz 02.97 UPKS Arka Ryki 15
58. Kufera Arkadiusz 04.95 UKS Spartakus Dzwola 15
59. Rzęsa Patryk 04.97 ULKS Dzierzkowice 15
60. Bąk Robert 10.95 ULKS Dzierzkowice 15
61. Moskal Dariusz 03.95 UKS Spartakus Dzwola 14
62. Dzikowski Damian 05.93 ULKS Dzierzkowice 14
63. Król Sławomir 10.98 UKS Spartakus Dzwola 14
64. Blacha Paweł 08.95 UKS Spartakus Dzwola 13
65. Cięciara Adrian 03.95 UPKS Błękitni Leopoldów 13
66. Szymaniak Bartłomiej 04.93 UKS Amicus Łopiennik Górny 13
67. Biały Łukasz 06.96 ULKS Korona Modliborzyce 13
68. Wolniarczyk Rafał 06.97 UKS Bobry Bobrowniki 13
69. Niedabylski Marcin 07.93 UKS Tramp Zamość 13
70. Baczkowski Konrad 05.93 SKS Junior Łucka 13
71. Urban Mateusz 01.95 UKS Orlik Wólka Rokicka 13
72. Bańka Łukasz 06.95 SKTS Dwójka Kraśnik 13
73. Jargiło Dariusz 08.95 UKS Spartakus Dzwola 12
74. Blacha Tomasz 12.95 UKS Spartakus Dzwola 12
75. Gładkowski Jakub 03.97 ULKS Dzierzkowice 12
76. Jargieło Piotr 03.95 UKS Spartakus Dzwola 12
77. Popek Arkadiusz 06.94 UKS Arka Wojsławice 8
78. Tychoniewicz Grzegorz 10.94 UKS Hetman Sosnówka 8
79. Żarkiewicz Emil 07.94 UKS Hetman Sosnówka 8
80. Wójcik Paweł 06.97 UKS Dystans Niedźwiada 8
81. Zygmunt Patryk 03.95 UKS Arka Wojsławice 8
82. Gdula Piotr 05.93 SKS Junior Łucka 8
83. Skrzyński Damian 03.97 UKS Sosnówka 8
84. Lipa Kamil 02.93 UKS Kępa Piotrawińska Kępa Piotrawińska 8
85. Pataj Mateusz 01.95 UKS Bobry Bobrowniki 8
86. Tylus Patryk 08.93 ULKS SP Blinów 8
87. Baran Tomasz 02.96 ULKS Korona Modliborzyce 8
88. Kominek Marcin 01.93 UPKS Błękitni Leopoldów 8
89. Jedliński Grzegorz 05.96 UKS Panda Liśnik Duży 8
90. Żmuda Maciej 02.95 UPKS Błękitni Leopoldów 8
91. Piwoński Patryk 05.95 UPKS Błękitni Leopoldów 8
92. Toczony Szymon 07.93 UKS Amicus Łopiennik Górny 8
93. Borowski Bartosz 06.95 UKS Panda Liśnik Duży 8
94. Szostek Daniel 07.96 ULKS Korona Modliborzyce 8
95. Skóra Jakub 02.96 ULKS Korona Modliborzyce 8
96. Bojar Paweł 08.94 UKS Tramp Zamość 7
97. Kominek Krystian 08.93 UPKS Błękitni Leopoldów 7
98. Furmaga Tomasz 10.94 UKS Spartakus Dzwola 7
99. Kuśnierz Adrian 04.94 UKS Panda Liśnik Duży 7
100. Rybak Łukasz 11.96 UKS Amicus Łopiennik Górny 7
101. Wilkos Michał 09.96 UKS Spartakus Dzwola 7
102. Grądziel Cezary Arkadiusz 08.97 UKS Kępa Piotrawińska Kępa Piotrawińska 5
103. Sadura Michał 04.96 UPKS Błękitni Leopoldów 5
104. Rząd Piotr 96 UKS Spartakus Dzwola 5
105. Wilkos Patryk 09.96 UKS Spartakus Dzwola 5
106. Igras Karol 10.96 SKTS Dwójka Kraśnik 5

I WTKII WTKIII WTKMistrz. Woj.
KADECI   KADETKI


WSTECZ