zarząd kluby galeria
LOZTS
tenis stołowy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis stołowy
ROZGRYWKI DRUŻYNOWE
tenis stołowy
Ciekawe strony o tenisie stołowym
tenis stołowy
Strona Polskiego Związku Tenisa Stołowego

KADECI   KADETKI
I WTKII WTKIII WTKMistrz. Woj.

KLASYFIKACJA GENERALNA KADETÓW 2008/2009
Klasyfikacja uwzględnia wyniki ze wszystkich dotychczas rozegranych turniejów

Miejs. Nazwisko i Imię Data Klub Punkty
1. Kulpa Konrad 12.94 KKS Sygnał Lublin 498
2. Rozwadowski Paweł 01.95 LUKS Trefl Zawada 320
3. Łagożny Adrian 12.94 KKS Sygnał Lublin 286
4. Kleczkowski Kamil 06.94 KKS Sygnał Lublin 229
5. Stepuch Radosław 05.95 UKS Gościeradów 224
6. Stepuch Dominik 05.95 UKS Gościeradów 218
7. Lach Bartłomiej 09.94 UPKS Arka Ryki 206
8. Świrgoń Adam 05.94 KKS Sygnał Lublin 189
9. Kępa Robert 08.94 LUKS Kłos Wola Skromowska 185
10. Jaguś Piotr 08.95 UKS Bobry Bobrowniki 165
11. Kozłowski Dawid 04.95 LUKS Stróża 146
12. Reszka Marcin 07.96 KKS Sygnał Lublin 146
13. Bernat Łukasz 09.95 UKS Wola Osowińska 144
14. Zięba Marek 07.94 SL Salos Kalina Lublin 127
15. Wójcik Paweł 06.97 UKS Dystans Niedźwiada 99
16. Plichta Adrian 12.97 LUKS Stróża 97
17. Wolniarczyk Rafał 06.97 UKS Bobry Bobrowniki 91
18. Gąska Mateusz 02.97 UPKS Arka Ryki 88
19. Powroźnik Przemysław 02.95 MKS Lewart Lubartów 80
20. Kopeć Aleksander 09.95 LUKS Trefl Zawada 79
21. Rzemieniuk Patryk 10.95 UKS Skorpion Zamość 78
22. Olszewski Mateusz 03.94 ULKS Dębowica 64
23. Madeja Dawid 10.95 UKS Żaczek Fajsławice 64
24. Latoch Wojciech 02.94 UKS Wola Osowińska 64
25. Pawłowski Artur 10.95 UKS Kępa Piotrawińska Kępa Piotrawińska 61
26. Urban Mateusz 01.95 KS Perła Rokitno 61
27. Piśkiewicz Paweł 08.95 UKS Żaczek Fajsławice 61
28. Kozłowski Marcin 01.97 LUKS Stróża 56
29. Żuk Aron 12.95 GLKS Felix Rossosz 55
30. Kowalczyk Konrad 03.97 UPKS Arka Ryki 53
31. Ulicki Cezary 02.94 UKS Skorpion Zamość 52
32. Hodun Bartłomiej 04.97 UKS Legion Grabów Szlachecki 50
33. Bojar Paweł 08.94 UKS Skorpion Zamość 47
34. Mroczka Michał 01.95 TUKS Sok-Mech. Tomaszów Lubelski 40
35. Ciba Łukasz 09.94 LUKS Stróża 39
36. Wajs Krystian 09.95 UKS Ruch Lublin 38
37. Dudek Przemysław 06.94 ULKS Dzierzkowice 38
38. Kalicki Marcin 05.95 UKS Wola Osowińska 38
39. Piasecki Bartosz 10.94 UKS Bobry Bobrowniki 37
40. Nurzyński Mariusz 01.95 ULKS Dębowica 37
41. Grądziel Cezary Arkadiusz 08.97 UKS Kępa Piotrawińska Kępa Piotrawińska 34
42. Woliński Hubert 06.95 ULPKS EKO Jelnica 34
43. Żuk Wojciech 07.94 KTS Pantera Parczew 33
44. Jaśkowski Kamil 09.94 UKS Kępa Piotrawińska Kępa Piotrawińska 33
45. Wysokiński Sebastian 07.95 ULPKS Siemień 32
46. Miłosz Hubert 03.98 UKS Legion Grabów Szlachecki 31
47. Gąska Bartłomiej 03.98 UPKS Arka Ryki 28
48. Węgrzyn Karol 04.94 UKS Żaczek Fajsławice 28
49. Michaluk Piotr 10.94 ULPKS EKO Jelnica 28
50. Janiszek Rafał 04.95 UKS Legion Grabów Szlachecki 25
51. Włodek Patryk 06.95 MKS Lewart Lubartów 22
52. Baranowski Mateusz 01.00 UKS Dystans Niedźwiada 22
53. Rymuszko Konrad 07.96 ULPKS Siemień 22
54. Kulik Marek 01.96 UKS Wola Osowińska 22
55. Wąsik Mateusz 05.99 UPKS Arka Ryki 21
56. Bartoś Michał 10.97 UKS Kępa Piotrawińska Kępa Piotrawińska 20
57. Kulbaka Krzysztof 09.95 UKS Żaczek Fajsławice 19
58. Stasiewicz Zbigniew 06.96 UPKS Dawid Tarnogród 18
59. Rachoń Damian 04.94 ULKS Dzierzkowice 16
60. Skrzyński Mateusz 02.96 UKS Sosnówka 15
61. Koza Patryk 05.97 UPKS Dawid Tarnogród 15
62. Woliński Krystian 02.97 ULPKS EKO Jelnica 15
63. Gancarz Mateusz 09.97 UPKS Dawid Tarnogród 14
64. Kowalczyk Radosław 09.94 UKS Legion Grabów Szlachecki 14
65. Kowalczyk Bartłomiej 03.98 UPKS Arka Ryki 14
66. Antolak Michał 06.99 UPKS Arka Ryki 13
67. Zieliński Paweł 03.97 MKS Lewart Lubartów 13
68. Pioterczak Artur 12.97 UKS Legion Grabów Szlachecki 12
69. Gancarek Grzegorz 10.96 UPKS Błękitni Leopoldów 9
70. Kupiec Andrzej 11.96 UPKS Błękitni Leopoldów 9
71. Mikitiuk Adrian 09.96 UKS Tajfun Miłków 9
72. Gładkowski Jakub 09.97 ULKS Dzierzkowice 9
73. Chodorowski Michał 04.96 UKS Ruch Lublin 9
74. Reda Adrian 08.95 UPKS Błękitni Leopoldów 9
75. Rodak Wojciech 95 UPKS Błękitni Leopoldów 9
76. Włoch Dawid 07.95 SKS Junior Łucka 8
77. Smyk Dawid 01.99 MKS Lewart Lubartów 8
78. Igras Karol 10.96 SKTS Dwójka Kraśnik 8
79. Jedliński Grzegorz 05.96 UKS Panda Liśnik Duży 8
80. Drózd Kamil 01.98 UKS Legion Grabów Szlachecki 8
81. Mazurek Rafał 01.96 UPKS Dawid Tarnogród 8
82. Szabat Mateusz 05.96 UPKS Dawid Tarnogród 8
83. Bis Karol 07.95 ULKS Dzierzkowice 8
84. Pietrasik Krystian 08.99 UPKS Arka Ryki 8
85. Bańka Łukasz 06.95 SKTS Dwójka Kraśnik 8
86. Gajaszek Kamil 09.97 UKS Legion Grabów Szlachecki 8
87. Żuk Arkadiusz 08.99 ULPKS Promyk Siemień 8
88. Saba Kacper 01.96 UKS Tajfun Miłków 7
89. Paziak Paweł 04.96 UKS Skorpion Zamość 7
90. Kot Damian 03.96 UKS Wola Osowińska 7
91. Skowron Sebastian 01.97 UKS Wola Osowińska 7
92. Kopeć Krystian 05.98 UKS Tajfun Miłków 7
93. Dołężka Mateusz 03.97 UKS Legion Grabów Szlachecki 7
94. Kapusta Adrian 02.96 UKS Legion Grabów Szlachecki 7
95. Madras Kacper 07.96 SKTS Dwójka Kraśnik 7
96. Sergiel Adrian 10.98 UKS Legion Grabów Szlachecki 7
97. Bańka Piotr 05.97 SKTS Dwójka Kraśnik 7
98. Rzęsa Patryk 04.97 ULKS Dzierzkowice 7
99. Borowski Adrian 01.96 UKS Panda Liśnik Duży 7
100. Bernat Przemysław 11.98 SKS Junior Łucka 7
101. Lesisz Rafał 05.94 SKS Junior Łucka 7
102. Rydz Kacper 06.97 KKS Sygnał Lublin 7
103. Pacek Albert 08.97 UKS Legion Grabów Szlachecki 5
104. Jędrych Piotr 05.96 UKS Legion Grabów Szlachecki 5
105. Zaborski Paweł 05.96 UKS Tajfun Miłków 5
106. Węgrzyn Dariusz 02.97 UKS Żaczek Fajsławice 5
107. Osiak Maciej 06.98 UPKS Arka Ryki 5

I WTKII WTKIII WTKMistrz. Woj.
KADECI   KADETKI

WSTECZ



lozts