zarz眃 kluby galeria
LOZTS
tenis sto硂wy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis sto硂wy
ROZGRYWKI DRU痀NOWE
tenis sto硂wy
Ciekawe strony o tenisie sto硂wym
tenis sto硂wy
Strona Polskiego Zwi眤ku Tenisa Sto硂wego
tenis sto硂wy
Extraklasa M昕czyzn Tenisa Sto硂wego

KADECI   KADETKI
I WTKII WTKIII WTK

KLASYFIKACJA GENERALNA KADET覹 2011/2012
Klasyfikacja uwzgl阣nia wyniki ze wszystkich dotychczas rozegranych turniej體

Miejs. Nazwisko i Imi Data Klub Punkty
1. Wolniarczyk Rafa 06.97 UKS Bobry Bobrowniki 177
2. G硂winkowski Kamil 06.97 KTS Sygna Lublin 170
3. G眘ka Mateusz 02.97 UPKS Arka Ryki 143
4. Walaszek Przemys砤w 05.00 UKS Bobry Bobrowniki 142
5. Plichta Adrian 12.97 LUKS Str罂a 133
6. 痷k Arkadiusz 08.99 UKTS Alfa Radzy Podlaski 127
7. W硂szek Sylwester 07.99 KTS Sygna Lublin 122
8. Kami駍ki Tomasz 10.97 KTS Sygna Lublin 118
9. Sikora Emil 05.97 LUKS Str罂a 111
10. Chrzanowski Marcin 04.97 KS Ogniwo Che砿 109
11. Rawski Micha 08.97 UKS Spartakus Dzwola 107
12. Koz硂wski Marcin 01.97 LUKS Str罂a 106
13. Bia砮k Tomasz 08.98 UKS Dynamo Gozd 102
14. Kowalczyk Konrad 03.97 UPKS Arka Ryki 94
15. Stachyra Adrian 04.98 MKS Lewart Lubart體 90
16. Jaszczuk Marcin 04.01 MKS Lewart Lubart體 88
17. Bartosiak Jakub 07.97 UKS K阷a Piotrawi駍ka 88
18. Krasucki Maciej 05.98 LUKS K硂s Wola Skromowska 77
19. Kr髄 S砤womir 07.98 UKS Spartakus Dzwola 62
20. Zdyb Micha 08.97 LUKS Str罂a 61
21. G眘ka Bart硂miej 03.98 UPKS Arka Ryki 59
22. Kowalski Szymon 05.99 ULKS Dzierzkowice 56
23. Ochnik Jakub 02.01 UKS Dynamo G髗d 53
24. Gancarz Mateusz 09.97 UPKS Dawid Tarnogr骴 48
25. Witnicki Konrad 03.97 KS Ogniwo Che砿 48
26. Drzewiecki Adam 12.98 MKS Lewart Lubart體 45
27. Kita Patryk 09.97 UMKS Bi砱oraj 41
28. Zieli駍ki Pawe 03.97 MKS Lewart Lubart體 41
29. Py Damian 01.97 LUKS Trefl Zamo舵 40
30. Dr髗d Kamil 01.98 UKS Legion Grab體 Szlachecki 40
31. Podko Mateusz 02.98 KS Ogniwo Che砿 40
32. Baranowski Mateusz 01.00 MKS Lewart Lubart體 40
33. Wachnik Przemys砤w 04.98 UKS Dynamo Gozd 39
34. Witek Kacper 01.97 LUKS K硂s Wola Skromowska 37
35. Kowalczyk Bartosz 05.02 MKS Lewart Lubart體 34
36. Opieka Arkadiusz 05.00 UKS Legion Grab體 Szlachecki 34
37. Bajko Kamil 08.99 MLKS W硂dawianka W硂dawa 31
38. Rz阺a Patryk 04.97 ULKS Dzierzkowice 29
39. W眘ik Mateusz 05.99 UPKS Arka Ryki 29
40. G砤dkowski Jakub 09.97 ULKS Dzierzkowice 28
41. Ochnik Dominik 04.98 UKS Dynamo Gozd 28
42. Koza Patryk 05.97 UPKS Dawid Tarnogr骴 26
43. Zarzycki Sylwester 11.98 KS LCEZ L:ublin 24
44. Kryczka Patryk 03.98 UKS Dynamo Gozd 23
45. Gierula Wojciech 07.00 UPKS Dawid Tarnogr骴 22
46. Grabczak Kacper 09.98 KS LCEZ Lublin 22
47. Mazur Przemys砤w 02.97 ULKS Dzierzkowice 21
48. Blacha Micha 08.99 UKS Spartakus Dzwola 21
49. Wo糿iak Kacper 04.00 UKS K阷a Piotrawi駍ka 20
50. Momot Karol 08.98 UMKS Bi砱oraj 19
51. B砤szczyk Rafa 10.00 LUKS Str罂a 18
52. Pietrasiak Mateusz 03.97 UKS Amicus piennik G髍ny 18
53. Wieczorek Patryk 09.97 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 17
54. Kowal Damian 01.98 UMKS Bi砱oraj 17
55. Gr眃ziel Cezary Arkadiusz 08.97 UKS K阷a Piotrawi駍ka 16
56. Pacek Albert 08.97 UKS Legion Grab體 Szlachecki 16
57. Nowak Emil 02.01 UKS Topspin 51 Lublin 15
58. Konowa Dominik 09.98 UKS Optima-Albert Zamo舵 15
59. Przybys砤wski Bartosz 08.98 MLKS W硂dawianka W硂dawa 15
60. Koc Krzysztof 10.97 UKS 痑czek Fajslawice 15
61. Barczak Mateusz 09.99 SKS Junior cka 15
62. Bernat Przemys砤w 11.98 SKS Junior cka 14
63. Sowa Adam 10.99 UKS Dynamo G髗d 14
64. Szczeklik Marcel 03.98 UKS 痑czek Fajs砤wice 14
65. Szewczyk Patryk 03.97 UKS Amicus piennik G髍ny 14
66. Robak Rafa 09.97 UKS 痑czek Fajs砤wice 14
67. Kozak Adrian 06.97 MKS Lewart Lubart體 14
68. Stola Krystian 04.98 UKS Panda Li秐ik Du縴 14
69. Buryta Bart硂miej 04.01 UKS Spartakus Dzwola 14
70. K阷a Mateusz 09.98 UKS Bobry Bobrowniki 13
71. Surma Bart硂miej 08.97 痑czek Fajs砤wice 13
72. Kapusta Jakub 06.99 UKS Legion Grab體 Szlachecki 13
73. Augustyn B砤縠j 01.98 UKS Optima-Albert Zamo舵 13
74. Kad硊bowski Jakub 04.98 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 13
75. Grabowski Jakub 02.99 KS LCEZ Lublin 13
76. Papierz Bogdan 05.00 UKS Spartakus Dzwola 12
77. Surma Dominik 07.97 痑czek Fajs砤wice 12
78. Bielecki Damian 04.01 UKS Spartakus Dzwola 10
79. Czajka Bart硂miej 01.98 UKS 痑czek Fajs砤wice 10
80. Samborski Maciej 06.98 KS LCEZ Lublin 10
81. Ma砮k Radoslaw 09.00 UKS Spartakus Dzwola 10
82. G髍a Bart硂miej 10.99 UKS Spartakus Dzwola 10
83. Owczarkiewicz Miko砤j 06.01 UKS Topspin 51 Lublin 10
84. Bartosik Sylwester 03.97 TUKS Sok蟪-Mech. Tomasz體 Lub. 9
85. Kowalczuk kasz 02.98 UKS Og髄niak Hrubiesz體 9
86. Drzewiecki kasz 10.01 MKS Lewart Lubart體 8
87. Morszczyzna Damian 06.97 ULKS Dzierzkowice 8
88. Robak Kamil 07.98 UKS Panda Li秐ik Du縴 8
89. Seroka Szymon 11.01 UPKS Dawid Tarnogr骴 8
90. Janeczko Kamil 05.97 UKS Bobry Bobrowniki 8
91. Belka Patryk 04.01 UPKS Arka Ryki 8
92. Sadowski Jakub 07.98 MLKS W硂dawianka W硂dawa 7
93. Doroszuk Wiktor 10.98 MLKS W硂dawianka W硂dawa 7
94. Banach Wiktor 10.99 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 7
95. Borzemski Daniel 02.97 UKS Amicus piennik G髍ny 7
96. Dy秌o Tomasz 06.98 MLKS W硂dawianka W硂dawa 7
97. Nilipiuk Maciej 02.98 MLKS W硂dawianka W硂dawa 7
98. Hamziuk Kamil 08.00 MLKS W硂dawianka W硂dawa 7
99. Bajuk Micha 03.98 MLKS W硂dawianka W硂dawa 7
100. Furmaniuk Rados砤w 08.97 UKS Amicus piennik G髍ny 7
101. Stefaniak Jakub 01.98 UKS 痑czek Fajs砤wice 5
102. Czapla Eryk 08.99 UKS K阷a Piotrawi駍ka 5
103. Obsza駍ki Pawe 11.00 UPKS Dawid Tarnogr骴 5
104. Piwo駍ki kasz 12.02 UPKS Arka Ryki 5
105. Szczecki Jacek 03.02 LUKS Jawor Jan體 Lubelski 5
106. Mazur Wiktor 02.01 LUKS Jawor Jan體 Lubelski 5
107. Policha Rados砤w 12.97 UKS 痑czek Fajs砤wice 5
108. Sza砤chwij Bartosz 01.98 UKS Amicus piennik G髍ny 5
109. Koz硂wski Daniel 07.99 LUKS Str罂a 5
110. Bielak Micha 04.97 UKS Spartakus Dzwola 5
111. Czerwi駍ki Damian 11.98 LUKS Str罂a 5
112. Tylus Daniel 01.98 LUKS Str罂a 5
113. Ro縩owski Micha 02.01 UKS Topspin 51 Lublin 5
114. D硊gosz Arkadiusz 01.99 UKS Spartakus Dzwola 5
115. Madro Bart硂miej 11.98 UKS Skorpion Zamo舵 5
116. Kulik Bart硂miej 02.01 UPKS Arka Ryki 5

I WTKII WTKIII WTK
KADECI   KADETKI

WSTECZ



lozts