ZARZAD KLUBY GALERIA

LOZTS
tenis sto這wy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis sto這wy
ROZGRYWKI DRU玆NOWE
tenis sto這wy
Ciekawe strony o tenisie sto這wym
tenis sto這wy
Strona Polskiego Zwi您ku Tenisa Sto這wego
tenis sto這wy
Extraklasa M篹czyzn Tenisa Sto這wego

stycze - 2017
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
07sobota I liga m PWSZ Zamo嗆 - UKS Dwunastka - Betard Wroc豉w Zamo嗆
08niedziela II, III, IV liga M W/g terminarza
08niedziela I liga k AZS UMCS OPTIMA Lublin - KSTS MOSIR KARPATY Krosno Lublin
09poniedz. Ek k KU AZS UE Wroc豉w - AZS UMCS OPTIMA Lublin Wroc豉w
13pi徠ek Ek k GLKS WANCL SCANIA Nadarzyn - AZS UMCS OPTIMA Lublin Nadarzyn
14sobota Ek k AZS UMCS OPTIMA Lublin - POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmi雟ki Lublin
14sobota I liga m WITMAR PODWAWELSKI Krakow - PWSZ Zamo嗆 Krak闚14
14sobota I liga k AZS UMCS OPTIMA II Lublin - RKS CUKROWNIK OKA Chybie Lublin
14-15sob.-nd. 5 Grand Prix Polski Weteran闚 Krapkowice
15niedziela III WTK seniorek i senior闚 Bi貪oraj
16-27poniedz. Ferie zimowe -
21sobota Elim. wojew鏚zkie Pucharu Polski kobiet i m篹czyzn Bi貪oraj
21sobota I liga k AZS UMCS OPTIMA II Lublin - Klub AZS PWSZ Nysa g. 16 Lublin
21-22sob.-nd. II Grand Prix Polski 瘸czek i 瘸k闚 Gda雟k
22niedziela II, III, IV liga m篹czyzn - termin rezerwowy21-22 -
27-29pt.-nd. 3 Grand Prix Polski seniorek i senior闚 υm瘸
28sobota IMW weteran闚 - kat. 40-49 lat,50-59 lat, 60 i starsi m, kobiety open Tomasz闚 Lubelski
29niedziela II, III , IV liga m W/g terminarza
luty - 2017
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
04sobota 3 WTK juniorek i junior闚 W這dawa
04sobota I liga m PWSZ Zamo嗆 - TTS POLONIA II Bytom Zamo嗆
05niedziela II, III, IV liga m w/g terminarza
11sobota I liga k KU AZS UE Wroc豉w - AZS UMCS OPTIMA Lublin Wroc豉w
11sobota I liga m ZKS MAZEL Zielona G鏎a - PWSZ Zamo嗆 Zielona G鏎a
11sobota Ek k AZS UMCS OPTIMA Lublin - SKTS Sochaczew Lublin
12niedziela II, III liga m w/g terminarza
13poniedz. Ek k KTS Tarnobrzed - AZS UMCS OPTIMA Lublin Tarnobrzeg
18sobota I liga k MLKS UKS 吉IE烤IK Stronie 奸御kie - AZS UMCS II Lublin Stronie 奸御kie
18sobota I liga m PWSZ Zamo嗆 - BISTS Bielsko-Bia豉 Zamo嗆
18-19sob.-nd. 6 Grand Prix weteran闚 Jastrz瑿ie Zdr鎩
19niedziela IMW seniorek i senior闚 + elim. do IMP Tomasz闚 Lubelski
25sobota 3 WTK m這dzik闚 + M這dziezowe Mistrzostwa Wojew鏚ztwa Zamo嗆
25-26sob.-nd. 3 Grand Prix Polski juniorek i junior闚 Krosno
marzec - 2017
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
02-05czw.-nd. IMP seniorek i senior闚 Cz瘰tochowa
04sobota 3 WTK kadetek i kadet闚 Tomasz闚 Lubelski
05niedziela II, III liga m w/g terminarza
10-12pt.-nd. 3 Grand Prix Polski m這dziczek i m這dzik闚 Gda雟k
11sobota Ek k AZS UMCS OPTIMA Lublin - UKS CHROBRY Mi璠zyzdroje Lublin
11sobota I liga m PWSZ Zamo嗆 - UKS VILLA VERDE Olesno Zamo嗆
11sobota I liga k AZS UMCS OPTIMA Lublin - LZS VICTORIA Chr騥cice Lublin
12niedziela II, III,IV liga k + m w/g terminarza
18sobota 3 WTK 瘸czek i 瘸k闚; 3 WTK skrzatek i skrzat闚 Zamo嗆
18sobota Ek k AZS UMCS OPTIMA Lublin - KS BRONOWIANKA Krak闚 Lublin
18-19sob.-nd. 7 Grand Prix Polski Weteran闚 Warszawa
19niedziela II, III, IV liga k + m w/g terminarza
25sobota IMW junior闚 + DMW m這dzik闚闚 W這dawa
25sobota Ek k AZS UMCS OPTIMA Lublin - BEBETTO AZS AJD Cz瘰tochowa Lublin
25sobota I liga k AZS UMCS OPTIMA II Lublin - KS BRONOWIANKA II Krak闚 Lublin
25sobota I liga m IKTS BRO Radom - PWSZ Zamo嗆 Radom
26niedziela I liga m PWSZ Zamo嗆 - LKS ODRA METRACO SA Mi瘯inia Zamo嗆
26niedziela II, III, IV liga k + m w/g terminarza
kwiecie - 2017
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
01sobota DMW junior闚 + DMW skrzat闚 Tomasz闚 Lubelski
01sobota Ek k MKS JEDYNKS 鏚 - AZS UMCS OPTIMA Lublin
01-02sob.-nd. 3 Grand Prix Polski kadetek i kadet闚 Lubo
02niedziela II, III liga K + M, IV liga M w/g terminarza
07pi徠ek Eliminacje wojew鏚zkie - Memorial Andrzeja Grubby ㄆcka
07-09pt.-nd. M這dzie穎we Mistrzostwa Polski Bia造stok
08sobota IMW m這dziczek i m這dzik闚 + el. woj. do MP junior闚 Bi貪oraj
09niedziela II, III liga K + M, IV liga M w/g terminarza
22sobota I liga k KS GORCE Nowy Targ - AZS UMCS OPTIMA II Lublin Nowy Targ
22sobota IMW kadetek i kadet闚 Kocudza
22-23sob.-nd. 8 Grand Prix Polski Weteran闚 Radom
22-23sob.-nd. 3 Grand Prix Polski 瘸czek i 瘸k闚 Kwidzy
23niedziela Bara瞠 o III lig i prawo gry o I lig (1) -
23niedziela DMW kadetek i kadet闚 Kocudza
27-30czw.-nd. IMP + DMP juniorek i junior闚 Wa豚rzych
29sobota El. woj. do IMP 瘸k闚, m這dzik闚, kadet闚 + IMW skrzat闚 Ryki
30niedziela DMW 瘸czek i 瘸k闚 Ryki
30niedziela Bara瞠 o III lig i prawo gry o I lig -
maj - 2017
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
04-07czw.-nd. IMP i DMP m這dzik闚 Krosno
06sobota IMW 瘸czek i 瘸k闚 ㄆcka
06sobota I liga m GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak - PWSZ Zamo嗆 Frysztak
06sobota I liga k MKS SKARBEK Tarnowskie G鏎y - AZS UMCS OPTIMA II Lublin Tarnowskie G鏎y
07niedziela Bara瞠 o III lig i prawo gry o I lig - termin rezerwowy -
11-14czw.-nd. IMP i DMP kadet闚 (OOM) Drzonk闚
13sobota MW m這dzik闚 m這dszych Kocudza
20-21sob.-nd. 9 Grand Prix Polski weteran闚 υm瘸
27sobota Lubelszczyzna TOP-8; 瘸cy i kadeci -
28niedziela Lubelszczyzna TOP-8; m這dzicy i juniorzy -
czerwiec - 2017
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
03-04sob.-nd. IMP 瘸czek i 瘸k闚 Krak闚
09-11sob.-nd. IMP weteran闚 Wa豚rzych

IIIIIIIVVVI

UWAGA:
Kalendarz mo瞠 by zmieniony w zale積o軼i od zmian wprowadzanych przez PZTS
o czym kluby zostan powiadomione z odpowiednim wyprzedzeniem.