Ciekawe strony o tenisie stołowym
Strona Polskiego Związku Tenisa Stołowego

KALENDARZ IMPREZ 2005/2006

wrzesień - 2005
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
24-25sob.-nd. Półfinały do I OTK Młodzików, Kadetów i Juniorów Ciechanów
18niedziela I WTK Juniorów Kocudza
17sobota I WTK Młodzików Kocudza
10sobota I WTK Kadetów Szczebrzeszyn
11niedziela I WTK Seniorów - Memoriał im. Adama Sawickiego Tomaszów Lub.
październik - 2005
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
1sobota I OTK Kadetów Limanowa
2niedziela I OTK Seniorów Nowa Ruda
8sobota I OTK Młodzików Tomaszów Lub.
9niedziela I OTK Juniorów Kraków
16niedziela I WTK Żaków Lublin
22sobota DMW Uczniowskich Klubów Sportowych Szczebrzeszyn
23niedziela III i IV liga kobiet i mężczyzn (1) -
29sobota Półfinały Pucharu PZTS dla UKS Kocudza
30niedziela III i IV liga kobiet i mężczyzn (2) -
listopad - 2005
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
5sobota II WTK Młodzików Niedźwiada
6niedziela III i IV liga kobiet i mężczyzn (3) -
12sobota II WTK Kadetów Biłgoraj
13niedziela III i IV liga kobiet i mężczyzn (4) -
19sobota II WTK Juniorów, Finał Pucharu PZTS dla UKS Łucka, Kraków
20niedziela III i IV liga kobiet i mężczyzn (5) -
26sobota II WTK Seniorów Biłgoraj
27niedziela III i IV liga kobiet i mężczyzn (6) -
grudzień - 2005
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
3sobota II OTK Młodzików Gdańsk
4niedziela II OTK Juniorów, III i IV liga kobiet i mężczyzn (7) Gdańsk
10sobota II OTK Kadetów, I WTK Skrzatów Niedźwiada
11niedziela II OTK Seniorów, III i IV liga kobiet i mężczyzn (8) Zawiercie
17sobota II WTK Żaków Ludwin
18niedziela Turniej pamięci Adama Sawickiego Piaski
styczeń - 2006
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
7sobota III WTK Żaków Niedźwiada
8niedziela III i IV liga kobiet i mężczyzn (9) -
14sobota III WTK Młodzików Ludwin
15niedziela III i IV liga kobiet i mężczyzn (10) -
21sobota III WTK Seniorów Rossosz
22niedziela III i IV liga kobiet i mężczyzn (11) -
28sobota Eliminacje Wojew. Pucharu Polski kobiet i mężczyzn Kocudza
29niedziela Młodzieżowe Mistrzostwa Województwa Kocudza
luty - 2006
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
4-5sob.-nd. III OTK Seniorów Kraków
11sobota III WTK Kadetów Trzydnik Duży
12niedziela VI Olimpiada o Puchar Marszałka Woj. Lubelskiego Kocudza
18sobota Elim. Woj. o Puchar PS i PZTS, III OTK Kadetów Łucka, Wałcz
19niedziela III i IV liga kobiet i mężczyzn (12) -
25sobota Mistrzostwa Woj. Seniorów - ind., deble, mixty Kocudza
26niedziela III i IV liga kobiet i mężczyzn (13) Radzyń Podl.
marzec - 2006
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
4sobota MW Kadetów (ind., mixty, deble), IMP Seniorów Wola Osowińska
5niedziela III i IV liga kobiet i mężczyzn (14) -
11sobota III WTK Juniorów Łucka
12niedziela III i IV liga kobiet i mężczyzn (15) -
18sobota Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Czarnków
19niedziela III OTK Młodzików, II WTK Skrzatów (ind., deble) Zielona G., Lublin
25sobota MW Młodzików (ind., deble, mixty), III OTK Juniorów Łucka, Brzeg Dol.
26niedziela III i IV liga kobiet i mężczyzn (16) -
kwiecień - 2006
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
1sobota DMW Kadetów i Młodzików Stróża
2niedziela MW Weteranów, III WTK Skrzatów Siemień, Polichna
8sobota MW Juniorów (ind., debel, mixty), Finał PS i PZTS Lublin, Gdańsk
22sobota DMW Juniorów i Żaków Łucka
23niedziela MW Skrzatów - gry pojedyncze i drużynowe Stróża
29sobota Półfinały do IMP i DMP Młodzików, Kadetów i Juniorów Ciechanów
maj - 2006
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
4-7czw.-nd. OOM Kadetów (ind., deble, mixty i drużynowe) Ostróda
6sobota Eliminacje Wojewódzkie Mini Olimpic Games Kocudza
12-14pt.-nd. MP Młodzików Jastrzębie
18-21czw.-nd. MP Juniorów (ind., deble, mixty i drużynowe), MM Młodzików Kraków, Łomża
26-28pt.-nd. Półfinały MOG, wyjazd kadry do Brześcia do ustalenia
27-28sob.-nd. Półfinały Pucharu Polski do ustalenia

WSTECZ