zarz眃 kluby galeria
LOZTS
tenis sto硂wy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis sto硂wy
ROZGRYWKI DRU痀NOWE
tenis sto硂wy
Ciekawe strony o tenisie sto硂wym
tenis sto硂wy
Strona Polskiego Zwi眤ku Tenisa Sto硂wego
tenis sto硂wy
Extraklasa M昕czyzn Tenisa Sto硂wego

wrzesie - 2009
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
05sobota I WTK m硂dzik體 Str罂a
06niedziela I WTK junior體 Tomasz體 Lubelski
12sobota I WTK kadet體 Str罂a
13niedziela I WTK senior體 Bi砱oraj
19sobota P蟪fina硑 do I OTK m硂dzik體, kadet體 i junior體 Pi眛nica
26sobota I WTK 縜k體 cka
26sobota I liga m昕czyzn:Alfa Bank Sp蟪dzielczy - Granit Strzelin Radzy Podlaski
27niedziela II, III i IV liga kibiet i m昕czyzn kluby
27niedziela I liga m昕czyzn: Dawid Trefl Optima Zamo舵 Tarnogr骴 - Alfa Bank Sp蟪dzielczy Radzy Podl. Zamo舵
pa糳ziernik - 2009
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
03sobota Mistrzostwa wojew骴ztwa UKS Str罂a
04niedziela II, III, IV liga kobiet i m昕czyzn kluby
10-11sob.-nd. I OTK m硂dzik體 i junior體 Gda駍k
11niedziela II, III i IV liga kobiet i m昕czyzn kluby
17-18sob.-nd. I OTK senior體 Nowa Ruda
17-18sob.-nd. I OTK kadet體 Radomsko
18niedziela II, III i IV liga kobiet i m昕czyzn kluby
24sobota II WTK 縜k體 Str罂a
24sobota I liga m昕czyzn: Alfa Bank Sp蟪dzielczy - Krotosz Krotoszyn Radzy Podl.
25niedziela I liga m昕czyzn: Dawid Trefl Optima Zamo舵 Tarnogr骴 - Polsport Bielsko Bia砤 Zamo舵
25niedziela I liga m昕czyzn: Alfa Bank Sp蟪dzielczy - MOSiR Krosno Radzy Podl.
25niedziela II, III i IV liga kobiet i m昕czyzn kluby
31sobota II WTK m硂dzik體 Wola Osowi駍ka
listopad - 2009
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
07sobota P蟪fina Uczniowskich Klub體 Sportowych Kocudza
07sobota I liga m昕czyzn: Alfa Bank Sp蟪dzielczy - Polsport Bielsko Bia砤 Radzy Podl.
08niedziela II WTK senior體 Radzy Podl.
11秗oda II, III i IV liga kobiet i m昕czyzn kluby
14sobota II WTK kadet體 Tomasz體 Lub.
14sobota I liga m昕czyzn: Dawid Trefl Optima Zamo舵 Tarnogr骴 - Stomil Be砪hat體 Zamo舵
14sobota I liga m昕czyzn: Alfa Bank Sp蟪dzielczy - Kolping Jaros砤w Radzy Podl.
15niedziela Eliminacje wojew骴zkie Pucharu Polski kibiet i m昕czyzn Radzy Podl.
21sobota II WTK junior體 Wola Osowi駍ka
21sobota I liga m昕czyzn: Dawid Trel Optima Zamo舵 Tarnogr骴 - Granit Strzelin Zamo舵
21-22sob.-nd. Fina Pucharu Polski UKS Stronie Sl眘kie
21-22sob.-nd. I OTK weteran體 Jastrz阞ie Zdr骿
22niedziela II, III i IV liga kobiet i m昕czyzn kluby
26-29czw.-nd. Polih Open - ITTF Pro Tour Polska Warszawa
29niedziela II, III i IV liga kobiet i m昕czyzn kluby
grudzie - 2009
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
05-06sob.-nd. II OTK m硂dzik體 Radzy Podl.
06niedziela II, III, IV liga kobiet i m昕czyzn kluby
12-13sob.-nd. II OTK junior體 Brzeg Dolny
13niedziela II , III i IV liga kobiet i m昕czyzn kluby
19-20sob.-nd. II OTK senior體 Zawiercie
19-20sob.-nd. II OTK kadet體 Nadarzyn
20niedziela II, III i IV liga kobiet i m昕czyzn kluby
stycze - 2010
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
02sobota I WTK skrzat體 Dzierzkowice
03sobota III WTK 縜k體 Dzierzkowice
03niedziela II liga m昕czyzn kluby
09sobota I liga m昕czyzn: w/g terminarza
09sobota III WTK junior體 Hrubiesz體
10niedziela II, III i IV liga kobiet i m昕czyzn kluby
16sobota III WTK m硂dzik體 Bi砱oraj
16sobota I liga m昕czyzn: w/g terminarza
17niedziela II, III i IV liga kibiet i m昕czyzn kluby
23sobota I liga m昕czyzn: w/g terminarza
23sobota III WTK senior體 Bi砱oraj
24niedziela II, III i IV liga kobiet i m昕czyzn kluby
30sobota I liga m昕czyzn: w/g terminarza
30sobota III WTK kadet體 Wola Osowi駍ka
31niedziela Elim. woj. MOG Kocudza
luty - 2010
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
06sobota Elim. woj. PS i PZTS cka
06-07sob.-nd. III OTK senior體 Krak體
07niedziela II, III i IV liga kobiet i m昕czyzn kluby
13sobota Parafiada - Lubart體 2010 Lubart體
13sobota I liga m昕czyzn w/g terminarza
13-14sob.-nd. II OTK weteran體 -
14niedziela II, III i IV liga kobiet i m昕czyzn kluby
20sobota IMW senior體 (gry poj. i podw.) Radzy Podlaski
21niedziela II liga m昕czyzn kluby
27sobota I liga m昕czyzn: w/g terminarza
27sobota II WTK skrzat體 Dzwola
27-28sob.-nd. III OTK kadet體 Czarnk體
28niedziela IMW 縜k體 Str罂a
marzec - 2010
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
05-07pt.-nd. IMP senior體 Sosnowiec
06sobota Olimpiada o Puchar Marsza砶a Wojew骴ztwa Kocudza
07niedziela Bara縠 o III lig do ustalenia
07niedziela II liga m昕czyzn kluby
13sobota IMW kadet體 (gry poj. i podw.) Wola Osowi駍ka
13sobota I liga m昕czyzn w/g terminarza
13-14sobota III OTK m硂dzik體 m縜
14niedziela II liga m昕czyzn kluby
20sobota IMW junior體 (gry poj. i podw.) Zamo舵
20sobota M硂dzie縪we Mistrzostwa Wojew骴ztwa Zamo舵
21niedziela II liga m昕czyzn kluby
27-28sob.-nd. III OTK junior體 Drzonk體
27-28sob.-nd. Fina PS i PZTS -
kwiecie - 2010
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
10sobota I liga m昕czyzn w/g terminarza
10sobota III WTK skrzat體 Tarnogr骴
10-11sob.-nd. III OTK weteran體 Radzy Podlaski
17sobota I liga m昕czyzn: w/g terminarza
17sobota DMW ( m硂dzik + kadet) Tomasz體 Lubelski
18niedziela II liga m昕czyzn kluby
24sobota DMW ( 縜k + junior) Kocudza
25niedziela IMW m硂dzik體 (gry poj. i podw.) Str罂a
25niedziela I bara o L lig -
maj - 2010
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
01sobota P蟪fina do MP m硂dzik體, kadet體 i junior體 -
01sobota DMW skrzat體 Dzwola
02niedziela Mi阣zywojew骴zkie Mistrzostwa M硂dzik體 Bia硑stok
02niedziela Bara o I lig kluby
06-09czw.-nd. MP kadet體 (OOM) Ciechan體
08sobota MW skrzat體 G髗d
08sobota 1/2 Pucharu Polski senior體 kluby
13-16czw.-nd. MP junior體 Lidzbark Warmi駍ki
13-16czw.-nd. Puchar Polski m硂dzik體 Brzeg Dolny
22-23sob.-nd. Turniej Lubelszczyzna TOP - 8 Lublin
26-30czw.-nd. Polish Junior Open Cetniewo
czerwiec - 2010
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
04-06pt.-nd. MP weteran體 Ostr骴a
05-06sob.-nd. Fina MOG -
05-06sob.-nd. Fina Pucharu Polski senior體 kluby
13-16czw.-nd. MP pion體 sportowych do ustalenia
19-20sob.-nd. TOP - 8 縜k體, m硂dzik體, kadet體 i junior體 Lublin
28poniedz. Podsumowanie sezonu sportowego 2009/2010 termin i miejsce do ustalenia

UWAGA:
Kalendarz mo縠 by zmieniony w zale縩o禼i od zmian wprowadzanych przez PZTS
o czym kluby zostan powiadomione z odpowiednim wyprzedzeniem.


WSTECZ