zarz眃 kluby galeria
LOZTS
tenis sto硂wy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis sto硂wy
ROZGRYWKI DRU痀NOWE
tenis sto硂wy
Ciekawe strony o tenisie sto硂wym
tenis sto硂wy
Strona Polskiego Zwi眤ku Tenisa Sto硂wego
tenis sto硂wy
Extraklasa M昕czyzn Tenisa Sto硂wego

wrzesie - 2011
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
03.09sobota Ekstraklasa K (1), I liga K (1), I liga M (1) w/g terminarza
06.09wtorek Superliga M (1) w/g terminarza
10.09sobota I WTK kadet體 Radzy Podlaski
10.09sobota Ekstraklasa K (2), I liga K (2), I liga M (2) w/g terminarza
11.09niedziela I WTK seniorow Radzy Podlaski
13.09wtorek Superliga M (2) w/g terminarza
17-18sob.-nd. I OTK senior體 Nowa Ruda
17.09sobota I WTK m硂dzik體 Kocudza
18.09niedziela I WTK junior體 Kocudza
20.09wtorek Superliga M (3) w/g terminarza
24.09sobota I WTK 縜k體 W硂dawa
25.09niedziela P蟪fina硑 przed I OTK mlodzik體, kadet體 i junior體 Radzy Podlaski
pa糳ziernik - 2011
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
01-02sob.-nd. I OTK kadet體 Radomsko
02.10niedziela II ,III i IV liga kobiet i m昕czyzn (1) w/g terminarza
07-08pt.-nd. I OTK m硂dzik體 Gda駍k
07-08pt.-nd. I OTK junior體 Gda駍k
08-16sob.-nd. Mistrzostwa Europy senior體 Gda駍k
22.10sobota Wojew骴zkie eliminacje turnieju UKS o Puchar PZTS Kocudza
22.10sobota Ekstraklasa K (4), I liga K (4), I liga M (4) w/g terminarza
23.10niedziela II, III i IV liga (2) w/g terminarza
25.10wtorek Superliga M (4) w/g terminarza
29.10sobota Ekstraklasa K (5), I liga M(5), I liga K (5) w/g terminarza
29.10sobota II WTK junior體 Wola Osowi駍ka
30.10niedziela II, III i IV liga (3) w/g terminarza
listopad - 2011
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
05sobota Ekstraklasa K (6), I liga M (6), I liga K (6) w/g terminarza
05sobota II WTK m硂dzik體 Lubart體
06niedziela II, III i IV liga (4) w/g terminarza
08wtorek Superliga M (5) w/g terminarza
11pi眛ek II, III i IV liga (5) w/g terminarza
12sobota Ekstraklasa K (7), I liga M (7), I liga K (7) w/g terminarza
12sobota II WTK kadet體 Str罂a
13niedziela II, III,i IV liga (6) w/g terminarza
15wtorek Superliga M (6) w/g terminarza
19sobota P蟪fina Pucharu UKS Kocudza
20niedziela II WTK senior體 Tomasz體 Lubelski
22wtorek Superliga M (7) w/g terminarza
26sobota Ekstraklasa K (8), I liga M (8), I liga K (8) w/g terminarza
26sobota I WTK skrzat體 Kra秐ik
26-27sob.-nd. II OTK m硂dzik體 Krak體
27niedziela II, III i IV liga (7) w/g kalendarza
29wtorek Superliga M (8) w/g kalendarza
grudzie - 2011
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
03sobota II WTK 縜k體 Kocudza
03-04sob.-nd. II OTK junior體 Drzonk體
04niedziela II, III i IV liga (8) w/g terminarza
06wtorek Superliga M (9) w/g terminarza
10sobota Ekstraklasa K (9), I liga M (9), I liga K (9) w/g terminarza
10-11sob.-nd. Fina Pucharu UKS -
11niedziela II, III i IV liga (9) w/g terminarza
17-18sob.-nd. II OTK kadet體 Radzy Podlaski
17-18sob.-nd. II OTK senior體 Rzesz體
18niedziela II, III i IV liga (10) w/g kalendarza
stycze - 2012
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
07sobota Ekstraklasa K (10), I liga M (10), I liga K (10) w/g terminarza
08poniedz. II, III i IV liga (11) w/g terminarza
10sobota Superliga M (10) w/g terminarza
14sobota III WTK senior體 Bi砱oraj
14sobota Ekstraklasa K (11), I liga M (11), I liga K (11) w/g terminarza
15niedziela II, III i IV liga (12) w/g terminarza
17wtorek Superliga M (11) w/g terminarza
21sobota Ekstraklasa K (12), I liga M (12), I liga K (12) w/g terminarza
22niedziela II, III i IV liga (13) w/g kalendarza
24niedziela Superliga M (12) w/g kalendarza
28sobota III WTK kadet體 Bi砱oraj
29niedziela Puchar Polski kobiet i m昕czyzn Zamo舵
luty - 2012
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
04-05sob.-nd. III OTK senior體 m縜
11sobota Ekstraklasa K (13), I liga M (13), I liga K (13) w/g terminarza
14wtorek Superliga M (13) w/g terminarza
18sobota Indywidualne mistrzostwa wojew骴ztwa senior體 Radzy Podlaski
19niedziela II, III i IV liga (14) w/g terminarza
21wtorek Superliga M (14) w/g terminarza
25sobota Ekstraklasa K (14), w/g terminarza
25sobota III WTK 縜k體 cka
25-26sob.-nd. III OTK kadet體 Brzeg Dolny
26niedziela II WTK skrzat體 Grab體 Szlachecki
marzec - 2012
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
01-04pt.-nd. Indywidualne Mistrzostwa Polski senior體 Wieliczka
03sobota IMW kadet體 Kocudza
04niedziela III WTK m硂dzik體 Wola Osowi駍ka
06wtorek Superliga M (15) w/g terminarza
10sobota Ekstraklasa K (15), I liga M (15), I liga K (15) w/g terminarza
10sobota Eliminacje wojew骴zkie Turnieju o Puchar PS i PZTS cka
11niedziela II, III i IV liga (15) w/g terminarza
13wtorek Superliga M (16) w/g terminarza
17sobota Ekstraklasa K (16), I liga M (16), I liga K (16) w/g terminarza
17sobota Olimpiada o Puchar Marsza砶a Wojew骴ztwa Kocudza
17-18sob.-nd. III OTK m硂dzik體 -
18niedziela III WTK skrzat體 Li秐ik Du縴
18niedziela II, III i IV liga (16) w/g kalendarza
22czwartek Memoria Andrzeja Grubby Radzyn Podlaski
24sobota M硂dzierzowe Mistrzostwa Wojew骴ztwa Wola Osowi駍ka
24sobota DMW skrzat體 Grab體 Szlachecki
24-25sob.-nd. Fina Turnieju o Puchar PS Gda駍k
25niedziela III WTK junior體 Tomasz體 Lubelski
30-31pt.-nd. M硂dzie縪we Mistrzostwa Polski Brzeg Dolny
31sob.-nd. III OTK junior體 m縜
31sobota IMW skrzat體 Li秐ik Du縴
kwiecie - 2012
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
01niedziela II, III i IV liga (17) w/g terminarza
03wtorek Ekstraklasa K (17), I liga M (17), I liga K (17) w/g terminarza
10wtorek Superliga M (17) -
14sobota Ekstraklasa K (18), I liga M (18), I liga K (18) w/g terminarza
14sobota DMW kadet體 i junior體 Tomasz體 Lubelski
15niedziela II, III i IV liga (18) w/g terminarza
17wtorek Superliga M (18) w/g terminarza
21sobota IMW m硂dzik體 i DMW 縜k體 Str罂a
22niedziela IMW junior體 i DMW m硂dzik體 Tomasz體 Lubelski
29niedziela P蟪fina硑 przed IMP i DMP m硂dzik體, kadet體 i junior體 -
maj - 2012
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
01wtorek Mi阣zywojew骴zkie Mistrzostwa M硂dzik體 Grajewo
05sobota Elim. woj. MOG Wola Osowi駍ka
05sobota Bara縠 o ekstraklas i I lig oraz play down I liga w/g terminarza
05sobota Ekstraklasa K i M (p蟪fina硑 play off) 1 termin w/g terminarza
08wtorek Ekstraklasa K i Superliga (p蟪fina硑 play off ) 2 termin w/g terminarza
09秗oda Ekstraklasa K i Superliga (p蟪fina硑 play off) 3 termin w/g terminarza
10-13czw.-nd. DMP i IMP junior體 Toru
12sobota Mistrzostwa wojew骴ztwa 縜k體 Kocudza
18-20pt.-nd. Dru縴nowy i Indywidualny Puchar Polski m硂dzik體 Rzesz體
19sobota Bara縠 o skstraklas i I lig w/g kalendarza
19sobota Ekstraklasa K i Superliga M (fina play off) 1 w/g terminarza
22wtorek Ekstraklasa K i Superliga M ( fina play off) 2 w/g terminarza
23秗oda Ekstraklasa K i Superliga M (fina play pff) 3 w/g terminarza
26sobota P蟪fina硑 Pucharu Polski -
27niedziela P蟪fina MOG -
29-31czw.-nd. Mi阣zynarodowe Mistrzostwa Polski kadet體 i junior體 W砤dys砤wowo
czerwiec - 2012
DATA NAZWA IMPREZY MIEJSCE
02-03sob.-nd. Fina MOG -
09-10sob.-nd. Fina Pucharu Polski -
09-10sob.-nd. Fina Memoria硊 Andrzeja Grubby Sopot
16-17sob.-nd. Mistrzostwa Pion體 (LZS, SZS) -
23-24sob.-nd. Lubelszczyzna TOP - 8 Lublin
28-01czw.-nd. Og髄nopolska Olimpiada M硂dzie縴 Ma硂polska

WSTECZ