zarząd kluby galeria
LOZTS
tenis stołowy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis stołowy
ROZGRYWKI DRUŻYNOWE
tenis stołowy
Ciekawe strony o tenisie stołowym
tenis stołowy
Strona Polskiego Związku Tenisa Stołowego
tenis stołowy
Extraklasa Mężczyzn Tenisa Stołowego

KOMUNIKATY Z ROZGRYWEK SEZON 2009/2010

SKRZACI SKRZATKI ŻACY ŻACZKI
Klasyfikacja końcowa sezonu 2009/2010
Wyniki DMW skrzatów - Kocudza 2010
Klasyfikacja końcowa sezonu 2009/2010
Wyniki IMW skrzatów - Gózd 2010
DMW żaków - Kocudza 2010
Klasyfikacja końcowa sezonu 2009/2010
MW Zakow - Stroza
Wyniki Turnieju Lubelszczyzna TOP-8 2010
Klasyfikacja końcowa sezonu 2009/2010
Wyniki Turnieju Lubelszczyzna TOP-8 2010
MŁODZICY MŁODZICZKI KADECI KADETKI
Karta kolonijna - 2010
Klasyfikacja końcowa sezonu 2009/2010
Obóz kadry wojewódzkiej młodzików - 15-24.02.2010 w Nałęczowie...
Wyniki mistrzostw województwa młodzików - gra mieszana Stróża 2010
Wyniki mistrzostw województwa młodzików - gra podwójna Stróża 2010
Wyniki MMM - Grajewo 2010
Wyniki MMM - Grajewo 2010
Wyniki Turnieju Lubelszczyzna TOP-8 2010
Klasyfikacja końcowa sezonu 2009/2010
Wyniki DMW młodziczek, młodzików, kadetek i kadetów - Stróża 2010
Wyniki mistrzostw województwa młodziczek - gra podwójna Stróża 2010
Wyniki MMM - Grajewo 2010
Wyniki MMM - Grajewo 2010
Wyniki Turnieju Lubelszczyzna TOP-8 2010
Gry podwojne-MW Kadetow-2010r.
Klasyfikacja końcowa sezonu 2009/2010
Wyniki Turnieju Lubelszczyzna TOP-8 2010
Klasyfikacja końcowa sezonu 2009/2010
Wyniki Turnieju Lubelszczyzna TOP-8 2010
JUNIORZY JUNIORKI SENIORZY SENIORKI
Klasyfikacja końcowa sezonu 2009/2010
Mistrzostwa województwa juniorów w Sitańcu - gry podwojne i mieszane
Wyniki DMW juniorów - Kocudza 2010
Wyniki Turnieju Lubelszczyzna TOP-8 2010
Klasyfikacja końcowa sezonu 2009/2010
Wyniki Turnieju Lubelszczyzna TOP-8 2010
Klasyfikacja końcowa sezonu 2009/2010
Mistrzostwa województwa młodzieżowców w Sitańcu - wszystkie kategorie
MW seniorów 2010 - gra mieszana
MW seniorów 2010 - gra podwójna
Klasyfikacja końcowa sezonu 2009/2010
MW seniorek 2010 - gra podwójna
I LIGA MĘŻCZYZN II LIGA KOBIET II LIGA MĘŻCZYZN
-Adresy klubów II ligi kobiet 2009/2010
Protokół meczu II ligi 2009/2010
Ranking indywidualny po I rundzie sezonu 2009/2010...
Ranking deblowy II ligi klasyfikacja końcowa sezonu 2009/2010
Ranking końcowy II ligi kobiet - sezon 2009/2010
Terminarz II rundy 2009-2010
Weryfikacja rozgrywek II ligi kobiet sezon 2009/2010
Adresy klubów II ligi mężczyzn 2009/2010
Protokół meczu II ligi 2009/2010
Ranking indywidualny po I rundzie sezonu 2009/2010...
Ranking deblowy II ligi - klasyfikacja końcowa sezonu 2009/2010
Ranking końcowy II ligi mężczyzn - sezon 2009/2010
Terminarz II rundy Gr. awansowa 2009-2010
Terminarz II rundy Gr. spadkowa 2009-2010
Weryfikacja rozgrywek II ligi mężczyzn sezon 2009/2010
Wyniki szczegółowe barażu w Siedlcach
III LIGA KOBIET III LIGA MĘŻCZYZN IV LIGA MĘŻCZYZN PN IV LIGA MĘŻCZYZN PD
-Adresy klubów III ligi mężczyzn 2009/2010
Protokół meczu III ligi 2009/2010
Ranking deblowy po sezonu 2009/2010...
Ranking indywidualny po I rundzie sezonu 2009/2010...
Ranking końcowy III ligi mężczyzn - sezon 2009/2010
Terminarz II rundy 2009-2010
Weryfikacja rozgrywek III ligi mężczyzn sezon 2009/2010
Adresy klubów IV ligi Gr. Pn mężczyzn 2009/2010
Protokół meczu IV ligi 2009/2010
Ranking deblowy po sezonu 2009/2010...
Ranking końcowy IV ligi mężczyzn - sezon 2009/2010
Terminarz II rundy 2009-2010
Weryfikacja rozgrywek IV ligi mężczyzn sezon 2009/2010
Adresy klubów IV ligi Gr. Pd mężczyzn 2009/2010
Protokół meczu IV ligi 2009/2010
Ranking deblowy po sezonu 2009/2010...
Ranking końcowy IV ligi mężczyzn - sezon 2009/2010
Terminarz II rundy 2009-2010
Weryfikacja rozgrywek IV ligi mężczyzn sezon 2009/2010
INNE IMPREZY
DMW UKS - Stróża 2009
Eliminacje wojewódzkie MOG - Kocudza 2010
Festiwal
Festiwal 2009
Grand Prix LZS - Ludwin 26.09.2009r.
I Grand Prix LZS 2010 - wyniki
III Grand Prix LZS w Niedzwiadzie - wyniki oraz klasyfikacja po III turniejach
Imienny wykaz klas sportowych za sezon 2009/2010
Klasyfikacja końcowa klubów po sezonie 2009/2010
Komunikat organizacyjny Finału MOG - Wiśniowa Góra 18-19.06.2010r.
Komunikat organizacyjny półfinałów do IMP i DMP młodzików, kadetów i juniorów - Lidzbark Warmiński 2
Komunikat organizacyjny półfinału MOG - Kocudza 2010
Komunikat z II Grand Prix w Woli Osowińskiej 2010
Logo Mistrzostw Europy GDAŃSK-SOPOT 2010 w tenisie stołowym
Memoriał A.Grubby - regulamin Lublin 12.04.2010
MW LZS - Kocudza 2010
Olimpiada o Puchar Marszałka
Parafiada 2010
Parafiada 2010 - wyniki
Plakat turnieju "Lubelszczyzna TOP-8" Lublin 19-20.06.2010
POLFINALY UKS
Proponowany kalendarz na I część sezonu 2010/2011
Regulamin turnieju Lubelszczyzna TOP - 8 - 2010 oraz wykaz osób uprawnionych do startu.
Turniej barażowy o wejście do III ligi - 2010
VIII Grand Prix LZS - Bełżyce 2009
Wyniki IV turnieju Grand Prix LZS - 2010 w Zakrzówku...
Wyniki półfinałów do MP - Lidzbark Warmiński 01.05.2010r.
Wyniki VII Grand Prix LZS w tenisie stołowym w Kocudzy
Wyniki finału MOG i Turnieju PKOL - Wiśniowa Góra 18-19.06.2010r.
Wyniki IV Memoriału A. Grubby - Lublin 2010
Wyniki półfinału MOG - Kocudza 2010
Wyniki Pucharu Polski - 2009

 

WSTECZ