Ciekawe strony o tenisie stołowym
Strona Polskiego Związku Tenisa Stołowego

MŁODZICY   MŁODZICZKI
I WTKII WTKIII WTKMistrz. Woj.

KLASYFIKACJA GENERALNA MŁODZIKÓW 2005/2006
Klasyfikacja uwzględnia wyniki ze wszystkich rozegranych turniejów

Miejs. Nazwisko i Imię Data Klub Punkty
1. Kisielewicz Daniel 03.93 LUKS Jawor Janów Lubelski 364
2. Żybura Kacper 03.93 UMKS Biłgoraj 265
3. Kozieł Paweł 04.93 KKS Sygnał Lublin 217
4. Reszka Łukasz 04.93 UKS Orlik Wólka Rokicka 208
5. Pacek Grzegorz 01.93 UPKS Arka Ryki 185
6. Ferens Błażej 01.93 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 181
7. Bielak Łukasz 09.94 UKS Spartakus Dzwola 165
8. Balak Mateusz 09.93 SLKS Orlik Wola Bystrzycka 164
9. Lach Bartłomiej 09.94 UPKS Arka Ryki 146
10. Kępa Robert 08.94 LUKS Kłos Wola Skromowska 131
11. Piasecki Bartosz 10.94 UKS Bobry Bobrowniki 130
12. Salak Damian 04.93 SLKS Orlik Wola Bystrzycka 122
13. Warda Mateusz 01.93 UKS Ruch Lublin 119
14. Jaguś Michał 03.93 UKS Bobry Bobrowniki 118
15. Piasecki Oskar 06.93 UKS Bobry Bobrowniki 115
16. Skakuj Michał 04.93 UMKS Biłgoraj 105
17. Łagożny Adrian 12.94 UKS Ruch Lublin 102
18. Pataj Mateusz 95 UKS Bobry Bobrowniki 96
19. Lalak Mateusz 09.94 KKS Sygnał Lublin 88
20. Mikitiuk Damian 03.93 UKS Tajfun Miłków 88
21. Bystrzycki Sebastian 02.93 UKS Orlik Wólka Rokicka 87
22. Gąska Wojciech 01.93 LKS Stok Zakrzówek 76
23. Wierzchowski Jakub 10.93 UKTS Alfa Radzyń Podlaski 68
24. Szymanek Bartłomiej 06.93 LUKS Kłos Wola Skromowska 65
25. Chodon Kamil 03.93 GLKS Ludwiniak Ludwin 60
26. Markowski Damian 02.93 UKS Tajfun Miłków 53
27. Kojro Marcin 03.93 SKS Junior Łucka 53
28. Miłosz Radosław 05.94 UPKS Arka Ryki 52
29. Tucki Karol 06.93 TUKS Sokół-Mechanik Tomaszów Lubelski 51
30. Łopuszyński Jarosław 04.93 UKS Ruch Lublin 47
31. Kacperski Adrian 09.93 UPKS Błękitni Leopoldów 45
32. Czerski Michał 02.93 UKS Bobry Bobrowniki 44
33. Capała Damian 05.94 UKS Bobry Bobrowniki 37
34. Kołodziej Dawid 05.94 UKS Wola Osowińska 37
35. Filip Mateusz 04.93 SLKS Orlik Wola Bystrzycka 34
36. Stepuch Dominik 95 UKS Gościeradów 33
37. Toczony Szymon 07.93 UKS Amicus Łopiennik Górny 32
38. Kulpa Konrad 12.94 UKS Ruch Lublin 31
39. Białek Błażej 03.94 GLKS Ludwiniak Ludwin 30
40. Niekra Piotr 03.93 LUKS Stróża 29
41. Tylus Patryk 08.93 ULKS SP Blinów 28
42. Antol Igor 07.93 SLKS Orlik Wola Bystrzycka 28
43. Świrgoń Adam 05.94 KKS Sygnał Lublin 28
44. Baczkowski Konrad 05.93 SKS Junior Łucka 26
45. Olszewski Dawid 11.94 KS Ogniwo Chełm 21
46. Niekra Mateusz 08.94 LUKS Stróża 20
47. Stepuch Radosław 95 UKS Gościeradów 18
48. Bernat Arkadiusz 11.93 SKS Junior Łucka 18
49. Poznański Piotr 07.94 KS Ogniwo Chełm 17
50. Żelazowski Kacper 06.94 UKS Lider MOSIR Parczew 17
51. Ciba Łukasz 09.94 LUKS Stróża 16
52. Węgiełek Kamil 10.93 LUKS Kłos Wola Skromowska 14
53. Kuszplak Kamil 02.94 UKS Orlik Wólka Rokicka 14
54. Antol Mateusz 05.94 SLKS Orlik Wola Bystrzycka 13
55. Krysa Kacper 95 UKS Żaczek Fajsławice 13
56. Gdula Piotr 05.93 SKS Junior Łucka 13
57. Kiełb Marcin 04.93 ULKS SP Blinów 12
58. Kaznowski Marcin 96 SLKS Orlik Wola Bystrzycka 12
59. Kamola Bartłomiej 01.93 UKS Awans Żyrzyn 11
60. Jakubiak Konrad 02.94 UKS Bobry Bobrowniki 11
61. Tkaczyk Mateusz 06.94 UKS Lider MOSIR Parczew 10
62. Wesołowski Robert 03.93 UKS Ruch Lublin 10
63. Reszka Marcin 96 UKS Orlik Wólka Rokicka 10
64. Tkaczyk Igor 06.94 UKS Ruch Lublin 9
65. Madej Jakub 04.94 SLKS Orlik Wola Bystrzycka 9
66. Bernat Łukasz 95 UKS Wola Osowińska 9
67. Bogusz Bartłomiej 04.94 UKS Awans Żyrzyn 9
68. Gmurkowski Józef Piotr 04.94 SLKS Orlik Wola Bystrzycka 9
69. Furmaga Tomasz 10.94 UKS Spartakus Dzwola 9
70. Mazur Arkadiusz 06.93 UKS Spartakus Dzwola 9
71. Pochwatka Tomasz 05.93 UKS Awans Żyrzyn 9
72. Wolniarczyk Rafał 97 UPKS Arka Ryki 8
73. Mochol Bartłomiej 11.94 LUKS Stróża 8
74. Widz Damian 04.93 ULKS SP Blinów 8
75. Krawczak Mateusz 01.94 UKS Awans Żyrzyn 7
76. Wawryszczak Artur 02.94 UKS Lider MOSIR Parczew 7
77. Urban Mateusz 95 UKS Orlik Wólka Rokicka 7
78. Piśkiewicz Paweł 95 UKS Żaczek Fajsławice 7
79. Matras Paweł 03.93 UKS Awans Żyrzyn 7
80. Matras Przemysław 11.94 UKS Awans Żyrzyn 7
81. Żołnacz Mateusz 07.94 KS Ogniwo Chełm 7
82. Kuchta Patryk 11.94 KS Ogniwo Chełm 7
83. Wójcicki Wojciech 04.93 UPKS Błękitni Leopoldów 7
84. Sulowski Krzysztof 04.93 ULKS SP Blinów 7
85. Chomiarczuk Bartosz 01.94 KS Ogniwo Chełm 7
86. Podolak Karol 04.93 UKS Ruch Lublin 6
87. Czupryna Adrian 01.93 LUKS Stróża 6
88. Wojtaszek Krzysztof 09.94 LUKS Stróża 6
89. Studziński Mateusz 04.93 UKS Ruch Lublin 6
90. Stacharski Andrzej 09.93 UKS Żaczek Fajsławice 6
91. Kawka Bartłomiej 02.94 UPKS Arka Ryki 6
92. Dmowski Marcin 02.93 SKKS Orlik Wola Bystrzycka 6
93. Tomasiak Paweł 04.93 UKS Orlik Wólka Rokicka 6
94. Tomas Maciej 95 UKS Ruch Lublin 6
95. Rozwadowski Paweł 95 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 6
96. Klassek Michał 96 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 6
97. Kawka Dominik 96 UPKS Arka Ryki 6
98. Rachański Michał 02.94 Sokół - Mechanik Tomaszów Lubelski 4
99. Klassek Filip 09.94 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 4
100. Rogowski Michał 02.94 UKS Gościeradów 4
101. Wolniarczyk Rafał 97 UKS Żaczek Ryki 4
102. Rachoń Tomasz 07.94 UKS Ruch Lublin 4
103. Chomiarczuk Przemysław 95 KS Ogniwo Chełm 4
104. Jędrych Marcin 04.94 UPKS Arka Ryki 4
105. Węgrzyn Michał 04.93 UKS Żaczek Fajsławice 3
106. Kawa Mateusz 06.94 UKS Gościeradów 3
107. Węgrzyn Karol 07.94 UKS Żaczek Fajsławice 3
108. Okunowski Michał 11.93 UPKS Błękitni Leopoldów 3
109. Gorzkowski Grzegorz 02.93 UKS Żaczek Fajsławice 3
110. Mazur Marcin 06.95 UKS Spartakus Dzwola 3
111. Sternik Rafał 10.93 MKS Lewart Lubartów 3
112. Poznański Emil 95 KS Ogniwo Chełm 3
113. Warowny Arkadiusz 07.94 UPKS Arka Ryki 3
114. Nita Jakub 05.93 UKS Kępa Piotrawińska Kępa Piotrawińska 3
115. Szymaniak Bartłomiej 04.93 UKS Amicus Łopiennik Górny 3
116. Janik Dariusz 10.94 UKS Spartakus Dzwola 3
117. Jaśkowski Kamil 09.94 UKS Kępa Piotrawińska Kępa Piotrawińska 3
118. Świątek Artur 12.94 UKS Spartakus Dzwola 3

I WTKII WTKIII WTKMistrz. Woj.
MŁODZICY   MŁODZICZKI

WSTECZ