Ciekawe strony o tenisie stołowym
Strona Polskiego Związku Tenisa Stołowego

MŁODZICY   MŁODZICZKI
I WTKII WTKIII WTKMistrz. Woj.

KLASYFIKACJA GENERALNA MŁODZIKÓW 2006/2007
Klasyfikacja uwzględnia wyniki ze wszystkich dotychczas rozegranych turniejów

Miejs. Nazwisko i Imię Data Klub Punkty
1. Kępa Robert 08.94 LUKS Kłos Wola Skromowska 185
2. Kulpa Konrad 12.94 UKS Ruch Lublin 180
3. Lach Bartłomiej 09.94 UPKS Arka Ryki 175
4. Stepuch Dominik 05.95 UKS Gościeradów 171
5. Rozwadowski Paweł 01.95 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 168
6. Stepuch Radosław 05.95 UKS Gościeradów 155
7. Łagożny Adrian 12.94 UKS Ruch Lublin 154
8. Pataj Mateusz 01.95 UKS Bobry Bobrowniki 147
9. Bielak Łukasz 09.94 UKS Spartakus Dzwola 141
10. Świrgoń Adam 05.94 KKS Sygnał Lublin 137
11. Miłosz Radosław 05.94 UPKS Arka Ryki 126
12. Reszka Marcin 07.96 KKS Sygnał Lublin 95
13. Piasecki Bartosz 10.94 UKS Bobry Bobrowniki 94
14. Jakubiak Konrad 02.94 UKS Bobry Bobrowniki 93
15. Poznański Piotr 07.94 KS Ogniwo Chełm 88
16. Rachoń Tomasz 07.94 UKS Ruch Lublin 87
17. Lalak Mateusz 09.94 KKS Sygnał Lublin 84
18. Banaś Łukasz 10.94 KS Ogniwo Chełm 82
19. Łukiewicz Jakub 11.94 KS Ogniwo Chełm 81
20. Szadziuk Patryk 05.95 KS Ogniwo Chełm 80
21. Cyran Patryk 04.94 ULKS Korona Modliborzyce 79
22. Tkaczyk Igor 06.94 UKS Ruch Lublin 65
23. Kołodziej Dawid 05.94 UKS Wola Osowińska 64
24. Jaguś Piotr 08.95 UKS Bobry Bobrowniki 63
25. Olszewski Mateusz 03.94 ULKS Dębowica 62
26. Zięba Marek 07.94 SL Salos Kalina Lublin 60
27. Bernat Łukasz 09.95 UKS Wola Osowińska 57
28. Dudek Kamil 03.94 ULKS Dzierzkowice 53
29. Żołnacz Mateusz 07.94 KS Ogniwo Chełm 48
30. Dąbrowski Domenico 01.95 ULKS SP Blinów 46
31. Chomiarczuk Bartosz 01.94 KS Ogniwo Chełm 43
32. Capała Damian 05.94 UKS Bobry Bobrowniki 40
33. Kaznowski Marcin 03.96 SLKS Orlik Wola Bystrzycka 40
34. Nurzyński Mariusz 01.95 ULKS Dębowica 39
35. Niekra Mateusz 08.94 LUKS Stróża 37
36. Wolniarczyk Rafał 06.97 UKS Bobry Bobrowniki 32
37. Jaworski Mateusz 08.94 SL Salos Kalina Lublin 31
38. Piśkiewicz Paweł 08.95 UKS Żaczek Fajsławice 30
39. Zaborski Paweł 05.96 UKS Tajfun Miłków 26
40. Ciba Łukasz 09.94 LUKS Stróża 23
41. Kawa Mateusz 06.94 UKS Gościeradów 23
42. Wróbel Damian 11.94 ULKS Dzierzkowice 23
43. Chudzik Damian 11.94 SLKS Orlik Wola Bystrzycka 22
44. Krysa Kacper 02.95 UKS Żaczek Fajsławice 21
45. Powroźnik Przemysław 02.95 UKS Dystans Niedźwiada 20
46. Mikitiuk Adrian 09.96 UKS Tajfun Miłków 20
47. Drozd Mateusz 01.94 SL Salos Kalina Lublin 20
48. Świątek Artur 12.94 UKS Spartakus Dzwola 20
49. Kuchta Patryk 11.94 KS Ogniwo Chełm 17
50. Biały Łukasz 06.96 ULKS Korona Modliborzyce 15
51. Chomiarczuk Przemysław 12.95 KS Ogniwo Chełm 15
52. Kamola Tomasz 09.94 UKS Awans Żyrzyn 15
53. Jaśkowski Kamil 09.94 UKS Kępa Piotrawińska Kępa Piotrawińska 14
54. Poznański Emil 04.95 KS Ogniwo Chełm 14
55. Lesisz Rafał 05.94 SKS Junior Łucka 13
56. Zaroda Jarosław 07.94 UKS Gościeradów 13
57. Szewczyk Karol 09.94 UKS Kępa Piotrawińska Kępa Piotrawińska 12
58. Wieleba Rocco 08.95 ULKS SP Blinów 12
59. Białek Błażej 02.94 UPKS Arka Ryki 12
60. Mochol Bartłomiej 11.94 LUKS Stróża 12
61. Rachoń Damian 04.94 ULKS Dzierzkowice 12
62. Węgrzyn Karol 04.94 UKS Żaczek Fajsławice 11
63. Powroźnik Przemysław 95 UKS Dystans Niedźwiada 11
64. Kozłowski Marcin 01.97 LUKS Stróża 11
65. Kozłowski Dawid 04.95 LUKS Stróża 11
66. Dudek Przemysław 06.94 ULKS Dzierzkowice 11
67. Nita Bartłomiej 07.95 UKS Kępa Piotrawińska Kępa Piotrawińska 10
68. Tomala Jakub 07.96 ULKS Korona Modliborzyce 10
69. Celiński Michał 01.95 ULKS Dębowica 10
70. Kuryś Patryk 07.95 UKS Kępa Piotrawińska Kępa Piotrawińska 10
71. Czerniej Paweł 10.95 KS Ogniwo Chełm 10
72. Grądziel Cezary Arkadiusz 08.97 UKS Kępa Piotrawińska Kępa Piotrawińska 10
73. Gąska Mateusz 02.97 UPKS Arka Ryki 9
74. Gmurkowski Adam 12.95 SLKS Orlik Wola Bystrzycka 9
75. Bąk Robert 10.95 ULKS Dzierzkowice 9
76. Futera Rafał 02.95 SLKS Orlik Wola Bystrzycka 9
77. Sawczuk Tomasz 03.95 ULKS Dzierzkowice 9
78. Pawłowski Artur 10.95 UKS Kępa Piotrawińska Kępa Piotrawińska 9
79. Urbanik Krzysztof 08.95 UMKS Biłgoraj 9
80. Kawa Krystian 10.95 UKS Gościeradów 9
81. Włoch Dawid 07.95 SKS Junior Łucka 8
82. Baran Tomasz 02.96 ULKS Korona Modliborzyce 8
83. Kleczkowski Kamil 06.94 KKS Sygnał Lublin 8
84. Saba Kacper 01.96 UKS Tajfun Miłków 7
85. Madeja Dawid 10.95 UKS Żaczek Fajsławice 7
86. Ziółkowski Albert 05.95 UKS Gościeradów 7
87. Bartosiak Jakub Krzysztof 07.97 UKS Kępa Piotrawińska Kępa Piotrawińska 7
88. Bis Karol 07.95 ULKS Dzierzkowice 7
89. Chodoła Damian 04.95 UKS Kępa Piotrawińska Kępa Piotrawińska 7
90. Szostek Daniel 07.96 ULKS Korona Modliborzyce 7
91. Antol Dominik 09.96 SLKS Orlik Wola Bystrzycka 7
92. Rodak Bartłomiej 01.95 SKS Junior Łucka 7
93. Madej Jakub 04.94 SLKS Orlik Wola Bystrzycka 7
94. Kapusta Adrian 02.96 UKS Legion Grabów Szlachecki 6
95. Świątek Artur 04.94 ULKS Korona Modliborzyce 6
96. Skóra Jakub 02.96 ULKS Korona Modliborzyce 6
97. Pawlak Grzegorz 02.96 UKS Legion Grabów Szlachecki 6
98. Pizoń Mateusz 02.94 ULKS Korona Modliborzyce 6
99. Wójcik Paweł 06.97 UKS Dystans Niedźwiada 6
100. Zygmunt Patryk 03.95 KS Ogniwo Chełm 6
101. Rogowski Michał 02.94 UKS Gościeradów 6
102. Bartoś Michał 10.97 UKS Kępa Piotrawińska Kępa Piotrawińska 6
103. Furmaga Tomasz 10.94 UKS Spartakus Dzwola 6
104. Sudak Mateusz 05.94 KS Ogniwo Chełm 6
105. Małek Mariusz 08.94 UKS Spartakus Dzwola 6
106. Dycha Szymon 07.95 UKS Orzeł Potoczek 6
107. Kruczek Damian 07.96 SLKS Orlik Wola Bystrzycka 4
108. Kawka Dominik 01.96 UPKS Arka Ryki 4
109. Borkowski Łukasz 03.95 ULKS Dębowica 4
110. Konopka Paweł 11.94 ULKS Dzierzkowice 4
111. Wieleba Artur 04.96 ULKS Korona Modliborzyce 4
112. Pawłowski Konrad 08.95 UKS Gościeradów 3
113. Świeboda Damian 08.95 UKS Gościeradów 3
114. Poweska Jakub 03.96 LKS Stok Zakrzówek 3
115. Breś Robert 03.96 LKS Stok Zakrzówek 3
116. Jarosz Bartosz 02.96 LKS Stok Zakrzówek 3
117. Czerniak Damian 02.96 LKS Stok Zakrzówek 3
118. Wawer Bartosz 03.95 KS Ogniwo Chełm 3
119. Serwatka Łukasz 10.96 ULKS Korona Modliborzyce 3
120. Miłosz Daniel 03.96 UPKS Arka Ryki 3
121. Dycha Przemysław 06.94 UKS Orzeł Potoczek 3
122. Urban Sylwester 12.94 UKS Orzeł Potoczek 3
123. Łukiewicz Kacper 08.98 KS Ogniwo Chełm 3
124. Wawer Bartłomiej 04.97 UKS Awans Żyrzyn 3
125. Kamola Mikołaj 09.96 UKS Awans Żyrzyn 3
126. Wielgus Jarosław 01.96 ULKS Korona Modliborzyce 3
127. Janusz Michał 10.95 UKS Awans Żyrzyn 3
128. Bieniek Karol 05.96 ULKS Korona Modliborzyce 3
129. Szaja Kamil 08.96 ULKS Korona Modliborzyce 3
130. Matras Przemysław 11.94 UKS Awans Żyrzyn 3

I WTKII WTKIII WTKMistrz. Woj.
MŁODZICY   MŁODZICZKI

WSTECZ