zarząd kluby galeria
LOZTS
tenis stołowy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis stołowy
ROZGRYWKI DRUŻYNOWE
tenis stołowy
Ciekawe strony o tenisie stołowym
tenis stołowy
Strona Polskiego Związku Tenisa Stołowego

MŁODZICY   MŁODZICZKI
I WTKII WTKIII WTKMistrz. Woj.

KLASYFIKACJA GENERALNA MŁODZIKÓW 2007/2008
Klasyfikacja uwzględnia wyniki ze wszystkich rozegranych turniejów

Miejs. Nazwisko i Imię Data Klub Punkty
1. Rozwadowski Paweł 01.95 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 274
2. Stepuch Dominik 05.95 UKS Gościeradów 236
3. Stepuch Radosław 05.95 UKS Gościeradów 216
4. Reszka Marcin 07.96 KKS Sygnał Lublin 201
5. Bernat Łukasz 09.95 UKS Wola Osowińska 131
6. Pataj Mateusz 01.95 UKS Bobry Bobrowniki 128
7. Nurzyński Mariusz 01.95 ULKS Dębowica 119
8. Skóra Jakub 02.96 ULKS Korona Modliborzyce 114
9. Jaguś Piotr 08.95 UKS Bobry Bobrowniki 113
10. Mikitiuk Adrian 09.96 UKS Tajfun Miłków 113
11. Madeja Dawid 10.95 UKS Żaczek Fajsławice 112
12. Rodak Wojciech 09.95 UPKS Błękitni Leopoldów 109
13. Wolniarczyk Rafał 06.97 UKS Bobry Bobrowniki 106
14. Urban Mateusz 01.95 UKS Orlik Wólka Rokicka 104
15. Cięciara Adrian 03.95 UPKS Błękitni Leopoldów 95
16. Zieliński Paweł 03.97 MKS Lewart Lubartów 88
17. Nowak Rafał 05.96 UPKS Dawid Tarnogród 85
18. Piśkiewicz Paweł 08.95 UKS Żaczek Fajsławice 83
19. Gąska Mateusz 02.97 UPKS Arka Ryki 79
20. Chodorowski Michał 04.96 UKS Ruch Lublin 78
21. Tomala Jakub 07.96 ULKS Korona Modliborzyce 76
22. Jarocki Łukasz 06.96 UKS Ruch Lublin 71
23. Powroźnik Przemysław 02.95 UKS Dystans Niedźwiada 70
24. Biały Łukasz 06.96 ULKS Korona Modliborzyce 70
25. Kapusta Adrian 02.96 UKS Legion Grabów Szlachecki 66
26. Bis Karol 07.95 ULKS Dzierzkowice 64
27. Rachfalski Dawid 01.96 UPKS Dawid Tarnogród 57
28. Reda Adrian 08.95 UPKS Błękitni Leopoldów 55
29. Kowalczyk Konrad 03.97 UPKS Arka Ryki 54
30. Żuk Aron 12.95 GLKS Felix Rossosz 48
31. Kulbaka Krzysztof 09.95 UKS Żaczek Fajsławice 43
32. Pawlak Grzegorz 02.96 UKS Legion Grabów Szlachecki 41
33. Kozłowski Marcin 01.97 LUKS Stróża 40
34. Alikowski Kamil 07.97 KS Ogniwo Chełm 38
35. Wójcik Paweł 06.97 UKS Dystans Niedźwiada 34
36. Kozłowski Dawid 04.95 LUKS Stróża 31
37. Rzemieniuk Patryk 10.95 UKS Tramp Zamość 31
38. Kot Damian 03.96 UKS Wola Osowińska 29
39. Obszański Tomasz 06.95 UPKS Dawid Tarnogród 24
40. Szabat Mateusz 05.96 UPKS Dawid Tarnogród 23
41. Sobczak Adrian 04.95 UPKS Błękitni Leopoldów 22
42. Kopeć Aleksander 09.95 UKS Tramp Zamość 22
43. Bąk Robert 10.95 ULKS Dzierzkowice 21
44. Głowinkowski Kamil 06.97 UKS Ruch Lublin 20
45. Pieczywek Janusz 09.96 UKS Orlik Wólka Rokicka 20
46. Zygmunt Patryk 03.95 UKS Arka Wojsławice 20
47. Drózd Kamil 01.98 UKS Legion Grabów Szlachecki 18
48. Zdyb Michał 08.97 UKS Gościeradów 18
49. Poznański Emil 04.95 KS Ogniwo Chełm 17
50. Pacek Albert 08.97 UKS Legion Grabów Szlachecki 17
51. Sawczuk Tomasz 03.95 ULKS Dzierzkowice 16
52. Baran Tomasz 02.96 ULKS Korona Modliborzyce 15
53. Szostek Daniel 07.96 ULKS Korona Modliborzyce 13
54. Marzec Rafał 04.96 MKS Lewart Lubartów 13
55. Janiszek Rafał 04.95 UKS Legion Grabów Szlachecki 12
56. Rzęsa Patryk 04.97 ULKS Dzierzkowice 12
57. Kudło Jakub 05.96 MKS Lewart Lubartów 12
58. Witnicki Konrad 03.97 KS Ogniwo Chełm 12
59. Ziółkowski Albert 05.95 UKS Gościeradów 11
60. Bartosik Kornel 05.97 KS Ogniwo Chełm 10
61. Szaja Kamil 08.96 ULKS Korona Modliborzyce 10
62. Dolecki Jakub 03.97 ULKS Korona Modliborzyce 10
63. Kostecki Kamil 01.96 UKS Żaczek Fajsławice 10
64. Serwatka Łukasz 10.96 ULKS Korona Modliborzyce 10
65. Gładkowski Jakub 03.97 ULKS Dzierzkowice 9
66. Młynarczyk Kamil 04.98 UKS Gościeradów 9
67. Skrzyński Mateusz 02.96 UKS Sosnówka 8
68. Smyk Dawid 01.99 MKS Lewart Lubartów 8
69. Wilkos Patryk 09.96 UKS Spartakus Dzwola 7
70. Rząd Piotr 96 UKS Spartakus Dzwola 7
71. Chomiarczuk Przemysław 12.95 KS Ogniwo Chełm 7
72. Wilkos Michał 09.96 UKS Spartakus Dzwola 7
73. Piwoński Patryk 05.95 UPKS Błękitni Leopoldów 6
74. Zaroda Damian 03.98 UKS Gościeradów 6
75. Klassek Michał 05.95 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 6
76. Czerniej Paweł 10.95 UKS Arka Wojsławice 6
77. Winiarski Kamil 10.97 UKS Piaski 6
78. Szadziuk Patryk 05.95 UKS Arka Wojsławice 6
79. Świeboda Damian 08.95 UKS Gościeradów 6
80. Wajs Krystian 09.95 UKS Ruch Lublin 6
81. Gajaszek Kamil 09.97 UKS Legion Grabów Szlachecki 6
82. Skrzyński Damian 03.97 UKS Sosnówka 6
83. Borowski Bartosz 06.95 UKS Panda Liśnik Duży 6
84. Wielgus Jarosław 01.96 ULKS Korona Modliborzyce 6
85. Tkaczyk Rafał 06.95 MKS Lewart Lubartów 6
86. Blacha Paweł 08.95 UKS Spartakus Dzwola 6
87. Jędorowski Maciej 07.97 ULKS Korona Modliborzyce 4
88. Pietrasiak Krystian 08.99 UPKS Arka Ryki 4
89. Zalewski Bartłomiej 06.98 UPKS Błękitni Leopoldów 4
90. Antolak Michał 06.99 UPKS Arka Ryki 4
91. Baranowski Mateusz 04.00 UKS Dystans Niedźwiada 4
92. Rydz Kacper 06.97 UKS Piaski 4
93. Pienkosz Damian 01.95 UKS Legion Grabów Szlachecki 4
94. Wąsik Mateusz 05.99 UPKS Arka Ryki 4
95. Kaliszyk Karol 95 UKS ZS Niemce 4
96. Borowski Adrian 01.96 UKS Panda Liśnik Duży 4
97. Żmuda Mateusz 04.96 UPKS Błękitni Leopoldów 4
98. Mroczek Karol 95 UKS Gościeradów 4
99. Bańka Łukasz 06.95 SKTS Dwójka Kraśnik 4
100. Skowron Sebastian 01.97 UKS Wola Osowińska 4
101. Bieniek Karol 05.96 ULKS Korona Modliborzyce 4
102. Pawłowski Konrad 08.95 UKS Gościeradów 4
103. Magiełda Kamil 05.97 UKS Gościeradów 3
104. Jargiło Dariusz 08.95 UKS Spartakus Dzwola 3
105. Żmuda Maciej 02.95 UPKS Błękitni Leopoldów 3
106. Blacha Tomasz 12.95 UKS Spartakus Dzwola 3
107. Igras Karol 10.96 SKTS Dwójka Kraśnik 3
108. Jurkowski Łukasz 02.96 UKTS Alfa Radzyń Podlaski 3
109. Stachurski Adrian 03.98 UPKS Błękitni Leopoldów 3
110. Bany Michał 03.97 UPKS Błękitni Leopoldów 3
111. Moskal Dariusz 03.95 UKS Spartakus Dzwola 3
112. Kupiec Andrzej 11.96 UPKS Błękitni Leopoldów 3
113. Stasiewicz Zbigniew 06.96 UPKS Dawid Tarnogród 3
114. Plichta Adrian 12.97 LUKS Stróża 3
115. Kowalczyk Bartosz 03.98 UPKS Arka Ryki 3
116. Kawa Krystian 10.95 UKS Gościeradów 3
117. Król Sławomir 10.98 UKS Spartakus Dzwola 3
118. Malinowski Eryk 09.97 KS Ogniwo Chełm 3
119. Kamiński Emil 07.98 UPKS Błękitni Leopoldów 3
120. Żmuda Szymon 03.98 UPKS Błękitni Leopoldów 3
121. Dusiński Daniel 05.97 UPKS Błękitni Leopoldów 3
122. Dyguś Mateusz 05.96 UKS Panda Liśnik Duży 1
123. Kufera Arkadiusz 04.95 UKS Spartakus Dzwola 1
124. Węgrzyn Dariusz 02.97 UKS Żaczek Fajsławice 1

I WTKII WTKIII WTKMistrz. Woj.
MŁODZICY   MŁODZICZKI


WSTECZ