zarząd kluby galeria
LOZTS
tenis stołowy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis stołowy
ROZGRYWKI DRUŻYNOWE
tenis stołowy
Ciekawe strony o tenisie stołowym
tenis stołowy
Strona Polskiego Związku Tenisa Stołowego

MŁODZICY   MŁODZICZKI
I WTKII WTKIII WTKMistrz. Woj.

KLASYFIKACJA GENERALNA MŁODZIKÓW 2008/2009
Klasyfikacja uwzględnia wyniki ze wszystkich dotychczas rozegranych turniejów

Miejs. Nazwisko i Imię Data Klub Punkty
1. Reszka Marcin 07.96 KKS Sygnał Lublin 260
2. Wójcik Paweł 06.97 UKS Dystans Niedźwiada 205
3. Wolniarczyk Rafał 06.97 UKS Bobry Bobrowniki 180
4. Plichta Adrian 12.97 LUKS Stróża 159
5. Jarocki Łukasz 06.96 UKS Ruch Lublin 147
6. Kozłowski Marcin 01.97 LUKS Stróża 145
7. Biszczanik Tomasz 02.96 GLKS Granica Lubycza Królewska 141
8. Gąska Mateusz 02.97 UPKS Arka Ryki 140
9. Chodorowski Michał 04.96 UKS Ruch Lublin 137
10. Skóra Jakub 02.96 ULKS Korona Modliborzyce 136
11. Nowak Rafał 05.96 UPKS Dawid Tarnogród 136
12. Zieliński Paweł 03.97 MKS Lewart Lubartów 130
13. Mikitiuk Adrian 09.96 UKS Tajfun Miłków 120
14. Gąska Bartłomiej 03.98 UPKS Arka Ryki 117
15. Kita Patryk 09.97 UMKS Biłgoraj 112
16. Głowinkowski Kamil 06.97 UKS Ruch Lublin 112
17. Tomala Jakub 07.96 ULKS Korona Modliborzyce 106
18. Rachfalski Dawid 01.96 UPKS Dawid Tarnogród 89
19. Kapusta Adrian 02.96 UKS Legion Grabów Szlachecki 83
20. Zdyb Michał 08.97 UKS Gościeradów 74
21. Saba Kacper 01.96 UKS Tajfun Miłków 66
22. Kupiec Andrzej 11.96 UPKS Błękitni Leopoldów 63
23. Bartosiak Jakub 07.97 UKS Ruch Lublin 60
24. Sikora Emil 05.97 LUKS Stróża 49
25. Bartoś Michał 10.97 UKS Kępa Piotrawińska Kępa Piotrawińska 47
26. Gajaszek Kamil 09.97 UKS Legion Grabów Szlachecki 46
27. Kot Damian 03.96 UKS Wola Osowińska 46
28. Puchała Jakub 03.97 Niestowarzyszony Lublin 44
29. Rymuszko Konrad 07.96 ULPKS Siemień 40
30. Kowalczyk Konrad 03.97 UPKS Arka Ryki 40
31. Pawlak Grzegorz 02.96 UKS Legion Grabów Szlachecki 39
32. Kulik Marek 01.96 UKS Wola Osowińska 37
33. Magiełda Kamil 04.97 UKS Gościeradów 35
34. Gancarz Mateusz 09.97 UPKS Dawid Tarnogród 35
35. Kopeć Krystian 05.98 UKS Tajfun Miłków 34
36. Mazurek Rafał 01.96 UPKS Dawid Tarnogród 34
37. Wąsik Mateusz 05.99 UPKS Arka Ryki 34
38. Walaszek Przemysław 05.00 UKS Bobry Bobrowniki 31
39. Baranowski Mateusz 01.00 UKS Dystans Niedźwiada 30
40. Szostek Daniel 07.96 ULKS Korona Modliborzyce 30
41. Hodun Bartłomiej 04.97 UKS Legion Grabów Szlachecki 29
42. Klassek Michał 05.1996 UKS SKORPION ZAMOŚĆ 28
43. Koza Patryk 05.97 UPKS Dawid Tarnogród 27
44. Biały Łukasz 06.96 ULKS Korona Modliborzyce 27
45. Rzęsa Patryk 04.97 ULKS Dzierzkowice 26
46. Miłosz Hubert 03.98 UKS Legion Grabów Szlachecki 23
47. Stępniak Bartosz 10.98 UKS Kępa Piotrawińska 23
48. Drózd Kamil 01.98 UKS Legion Grabów Szlachecki 22
49. Szabat Mateusz 05.96 UPKS Dawid Tarnogród 22
50. Jedliński Grzegorz 05.96 UKS Panda Liśnik Duży 20
51. Bańka Piotr 05.97 SKTS Dwójka Kraśnik 20
52. Grądziel Cezary Arkadiusz 08.97 UKS Kępa Piotrawińska Kępa Piotrawińska 19
53. Pietrasik Krystian 08.99 UPKS Arka Ryki 19
54. Dudek Patryk 04.97 ULKS Dzierzkowice 19
55. Szczuka Albert 07.97 LUKS Stróża 18
56. Stasiewicz Zbigniew 06.96 UPKS Dawid Tarnogród 17
57. Wojtak Robert 01.97 ULKS Dzierzkowice 17
58. Wójcik Aleksander 07.97 KKS Sygnal Lublin 17
59. Rydz Kacper 06.97 KKS Sygnał Lublin 14
60. Skowron Sebastian 01.97 UKS Wola Osowińska 13
61. Witnicki Konrad 03.97 KS Ogniwo Chełm 13
62. Gładkowski Jakub 09.97 ULKS Dzierzkowice 13
63. Morszczyzna Damian 06.97 ULKS Dzierzkowice 12
64. Smoluch Piotr 12.96 UKS Skorpion Zamość 12
65. Skrzyński Damian 03.97 UKS Sosnówka 11
66. Sikora Eryk 05.97 LUKS Stróża 11
67. Król Sławomir 07.98 UKS Spartakus Dzwola 11
68. Paziak Paweł 04.96 UKS Skorpion Zamość 10
69. Dudek Radosław 09.97 ULKS Dzierzkowice 10
70. Stachulski Norbert 05.98 ULKS Dzierzkowice 10
71. Nowak Błażej 09.97 ULKS Dzierzkowice 10
72. Chawryło Konrad 06.97 Niestowarzyszony Lublin 9
73. Kowalczyk Bartłomiej 03.98 UPKS Arka Ryki 9
74. Rakwał Paweł 07.97 ULKS Dzierzkowice 9
75. Węgrzyn Dariusz 02.97 UKS Żaczek Fajsławice 9
76. Zaroda Damian 03.98 UKS Gościeradów 8
77. Koc Krzysztof 10.97 UKS Żaczek Fajslawice 8
78. Zaborski Paweł 05.96 UKS Tajfun Miłków 8
79. Burda Szymon 04.97 UPKS Dawid Tarnogród 7
80. Gancarek Grzegorz 10.96 UPKS Błękitni Leopoldów 7
81. Gozdecki Grzegorz 01.96 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 7
82. Naborczyk Adrian 10.98 ULKS Dzierzkowice 7
83. Naborczyk Kamil 09.97 ULKS Dzierzkowice 6
84. Kapica Paweł 03.98 UKS Gościeradów 6
85. Gołąb Rafał 07.97 UKS Gościeradów 6
86. Kamieniarz Kacper 05.98 UKS Gościeradów 6
87. Pastuszak Patryk 02.97 Niestowarzyszony Lublin 6
88. Chmura Kamil 05.97 UKS Gościeradów 6
89. Rodak Daniel 09.97 UKS Legion Grabów Szlachecki 5
90. Kowalski Szymon 05.99 ULKS Dzierzkowice 5
91. Osiak Maciej 06.98 UPKS Arka Ryki 5
92. Sykut Andrzej 09.96 UKS Jantar Kazimierz Dolny 5
93. Brodowski Arkadiusz 10.97 ULKS Korona Modliborzyce 5
94. Sankowski Dawid 02.97 UKS Hetman Sosnówka 5
95. Chmura Damian 03.97 ULKS Korona Modliborzyce 5
96. Gac Karol 08.97 UKS Panda Liśnik Duży 5
97. Igras Karol 10.96 SKTS Dwójka Kraśnik 5
98. Dołężka Mateusz 03.97 UKS Legion Grabów Szlachecki 5
99. Drwal Jakub 08.96 GLKS Głusk 5
100. Żuk Arkadiusz 08.99 ULPKS Promyk Siemień 5
101. Antolak Michał 06.99 UPKS Arka Ryki 5
102. Madras Kacper 07.96 SKTS Dwójka Kraśnik 5
103. Sadura Szymon 03.1997 UPKS ARKA RYKI 4
104. Wójcicki Marcin 02.96 UPKS Błękitni Leopoldów 4
105. Makarczuk Karol 09.97 UKS Ruch Lublin 4
106. Pioterczak Maciej 05.97 UPKS Błękitni Leopoldów 4
107. Gierula Wojciech 07.00 UPKS Dawid Tarnogród 4
108. Sidor Mateusz 01.97 UKS Żaczek Fajsławice 4
109. Waseńczuk Rafał 09.97 KKS Sygnał Lublin 4
110. Pacek Albert 08.97 UKS Legion Grabów Szlachecki 4
111. Mazur Przemysław 02.97 ULKS Dzierzkowice 4
112. Pioterczak Artur 12.97 UKS Legion Grabów Szlachecki 3
113. Rodzonek Łukasz 10.97 ULKS Dzierzkowice 3
114. Kramek Konrad 07.96 UKS Panda Liśnik Duży 3
115. Buda Sebastian 06.97 UKS Panda Liśnik Duży 3
116. Dyguś Mateusz 05.96 UKS Panda Liśnik Duży 3
117. Skrzyński Mateusz 02.96 UKS Sosnówka 3
118. Nyk Mikołaj 12.99 UKS Gościeradów 3
119. Seroka Szymon 11.01 UPKS Dawid Tarnogród 3
120. Krupa Rafał 17.11.1997 Niestowarzyszony Lublin 3
121. Florek Michał 26.03.97 UKS Ruch Lublin 3
122. Bernat Przemysław 11.98 SKS Junior Łucka 3
123. Sergiel Adrian 10.98 UKS Legion Grabów Szlachecki 3
124. Zapalski Daniel 10.98 ULKS Dzierzkowice 3
125. Filipek Jakub 02.00 UPKS Arka Ryki Ryki 3
126. Pielacha Bartłomiej 03.99 UPKS Arka Ryki 3
127. Obszański Paweł 11.00 UPKS Dawid Tarnogród 2
128. Banach Wiktor 10.99 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 2
129. Kadłubowski Jakub 04.98 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 2
130. Surma Bartłomiej 08.1997 ŻACZEK FAJSŁAWICE 2
131. Surma Dominik 07.1997 ŻACZEK FAJSŁAWICE 2
132. Szajewski Jakub 06.97 UKS Ruch Lublin 2
133. Stępniak Szymon 04.97 UKS Żaczek Fajsławice 2
134. Jędrych Piotr 05.96 UKS Legion Grabów Szlachecki 2

I WTKII WTKIII WTKMistrz. Woj.
MŁODZICY   MŁODZICZKI

WSTECZ



lozts