zarz眃 kluby galeria
LOZTS
tenis sto硂wy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis sto硂wy
ROZGRYWKI DRU痀NOWE
tenis sto硂wy
Ciekawe strony o tenisie sto硂wym
tenis sto硂wy
Strona Polskiego Zwi眤ku Tenisa Sto硂wego
tenis sto硂wy
Extraklasa M昕czyzn Tenisa Sto硂wego

MDZICY   MDZICZKI
I WTKII WTKIII WTKMistrz. Woj.

KLASYFIKACJA GENERALNA MDZIK覹 2009/2010
Klasyfikacja uwzgl阣nia wyniki ze wszystkich dotychczas rozegranych turniej體

Miejs. Nazwisko i Imi Data Klub Punkty
1. Wolniarczyk Rafa 06.97 UKS Bobry Bobrowniki 203
2. Kita Patryk 09.97 UMKS Bi砱oraj 175
3. G硂winkowski Kamil 06.97 UKS Ruch Lublin 175
4. Pucha砤 Jakub 03.97 KKS Sygna Lublin 169
5. G眘ka Mateusz 02.97 UPKS Arka Ryki 167
6. Chomiuk Kacper 05.98 UKS Tajfun Mi砶體 150
7. W骿cik Pawe 06.97 UKS Dystans Nied紈iada 149
8. Zdyb Micha 08.97 LUKS Str罂a 145
9. Kowalczyk Konrad 03.97 UPKS Arka Ryki 145
10. Zieli駍ki Pawe 03.97 MKS Lewart Lubart體 130
11. Plichta Adrian 12.97 LUKS Str罂a 129
12. Baranowski Mateusz 01.00 UKS Dystans Nied紈iada 125
13. Koz硂wski Marcin 01.97 LUKS Str罂a 114
14. Sikora Emil 05.97 LUKS Str罂a 105
15. Witnicki Konrad 03.97 KS Ogniwo Che砿 89
16. Kope Krystian 05.98 UKS Tajfun Mi砶體 87
17. Bartosik Sylwester 03.97 TUKS Sok蟪-Mech. Tomasz體 Lub. 84
18. Walaszek Przemys砤w 05.00 UKS Bobry Bobrowniki 83
19. Py Damian 01.97 LUKS Trefl Zawada 80
20. Gr眃ziel Cezary Arkadiusz 08.97 UKS K阷a Piotrawi駍ka K阷a Piotrawi駍ka 79
21. Matlakowski Daniel 10.97 UKS Ruch Lublin 74
22. Bajko Kamil 08.99 GLKS Felix Rossosz 68
23. Barto Micha 10.97 UKS K阷a Piotrawi駍ka K阷a Piotrawi駍ka 67
24. Urban Bartosz 02.98 UKS Orlik W髄ka Rokicka 60
25. B砤szczyk Rafa 10.00 LUKS Str罂a 57
26. Stachyra Adrian 04.98 MKS Lewart Lubart體 55
27. Sadura Szymon 03.1997 UPKS ARKA RYKI 46
28. Chrzanowski Marcin 04.97 KS Ogniwo Che砿 46
29. Wojtak Robert 01.97 ULKS Dzierzkowice 45
30. Kalata Piotr 07.98 UKS Jantar Kazimierz Dolny 42
31. Mi硂sz Hubert 03.98 UKS Legion Grab體 Szlachecki 38
32. G眘ka Bart硂miej 03.98 UPKS Arka Ryki 37
33. Drzewiecki Adam 12.98 UKS Orlik W髄ka Rokicka 37
34. W眘ik Mateusz 05.99 UPKS Arka Ryki 34
35. Kapusta Jakub 06.99 UKS Legion Grab體 Szlachecki 33
36. Dr髗d Kamil 01.98 UKS Legion Grab體 Szlachecki 33
37. Rawski Micha 08.97 UKS Spartakus Dzwola 31
38. K砤k Kamil 06.98 TUKS Sok蟪-Mech. Tomasz體 Lub. 31
39. Kr髄 S砤womir 07.98 UKS Spartakus Dzwola 30
40. Przybys砤wski Bartosz 08.98 GLKS Felix Rossosz 27
41. Stasiak Adam 01.00 KS Ogniwo Che砿 27
42. G砤dkowski Jakub 09.97 ULKS Dzierzkowice 22
43. Kami駍ki Tomasz 10.97 KKS Sygna Lublin 21
44. Gancarz Mateusz 09.97 UPKS Dawid Tarnogr骴 20
45. Gajaszek Kamil 09.97 UKS Legion Grab體 Szlachecki 20
46. Sergiel Adrian 10.98 UKS Legion Grab體 Szlachecki 19
47. Magie砫a Kamil 04.97 UKS Go禼ierad體 17
48. Antolak Micha 06.99 UPKS Arka Ryki 17
49. Skowron Sebastian 01.97 UKS Wola Osowi駍ka 17
50. Potyra Tomasz 06.98 UKS Bobry Bobrowniki 15
51. Dudek Rados砤w 09.97 ULKS Dzierzkowice 14
52. Nowak B砤縠j 09.97 ULKS Dzierzkowice 14
53. Rz阺a Patryk 04.97 ULKS Dzierzkowice 13
54. Kowalski Szymon 05.99 ULKS Dzierzkowice 13
55. Kamieniarz Kacper 05.98 UKS Go禼ierad體 12
56. Pacek Albert 08.97 UKS Legion Grab體 Szlachecki 12
57. St阷niak Bartosz 10.98 UKS K阷a Piotrawi駍ka 12
58. Filipek Jakub 02.00 UPKS Arka Ryki Ryki 11
59. Rydz Kacper 06.97 KKS Sygna Lublin 11
60. Borzemski Daniel 02.97 UKS Amicus piennik G髍ny 11
61. Dudek Patryk 04.97 ULKS Dzierzkowice 11
62. Szczuka Albert 07.97 LUKS Str罂a 11
63. Bielak Rafa 06.97 UMKS Bi砱oraj 10
64. Opieka Arkadiusz 05.00 UKS Legion Grab體 Szlachecki 10
65. Le秐iak Mateusz 01.97 UKS Go禼ierad體 10
66. Kwiatek kasz 06.98 UKS K阷a Piotrawi駍ka 10
67. Mazur Przemys砤w 02.97 ULKS Dzierzkowice 10
68. Sidor Mateusz 01.97 UKS 痑czek Fajs砤wice 9
69. Janik Karol 09.97 UKS Amicus piennik G髍ny 9
70. Szkutnik Marek 01.98 UKS K阷a Piotrawi駍ka 9
71. Jakubik Dominik 11.97 UKS Bobry Bobrowniki 9
72. Koz硂wski Daniel 07.99 LUKS Str罂a 9
73. Mroczkowski Daniel 02.99 TUKS Sok蟪-Mech. Tomasz體 Lubelski 9
74. Surma Bart硂miej 08.1997 疉CZEK FAJSWICE 8
75. Koc Krzysztof 10.97 UKS 痑czek Fajslawice 8
76. Do酬縦a Mateusz 03.97 UKS Legion Grab體 Szlachecki 8
77. Pietrasiak Mateusz 03.97 UKS Amicus piennik G髍ny 7
78. Wydra Jakub 03.00 UKS Jantar Kazimierz Dolny 7
79. Czerwi駍ki Damian 11.98 LUKS Str罂a 7
80. Smyk Dawid 01.99 MKS Lewart Lubart體 7
81. W硂szek Sylwester 07.99 KKS Sygna Lublin 7
82. Janeczko Kamil 05.97 UKS Jantar Kazimierz Dolny 7
83. Mazurek kasz 07.97 UKS Wola Osowi駍ka 7
84. Fedec Jakub 10.98 UMKS Bi砱oraj 6
85. Barszczuk Norbert 06.99 UKS Ruch Lublin 6
86. Jaszczuk Krzysztof 04.97 UKS Orlik W髄ka Rokicka 6
87. Hejduk Damian 02.98 UKS Legion Grab體 Szlachecki 6
88. Osiak Maciej 06.98 UPKS Arka Ryki 6
89. Kapica Pawe 03.98 UKS Go禼ierad體 6
90. Sawa Hubert 01.97 UKS Amicus piennik G髍ny 6
91. Surma Dominik 07.1997 疉CZEK FAJSWICE 6
92. Dudek Wojciech 02.99 LUKS Str罂a 6
93. Pietrasiak Krystian 08.99 UPKS Arka Ryki 5
94. Witek Kacper 01.97 LUKS K硂s Wola Skromowska 5
95. Bartosiak Jakub 07.97 UKS Ruch Lublin 5
96. Naborczyk Adrian 10.98 ULKS Dzierzkowice 4
97. Rodak Daniel 09.97 UKS Legion Grab體 Szlachecki 4
98. Szewczyk Patryk 03.97 UKS Amicus piennik G髍ny 4
99. Koza Patryk 05.97 UPKS Dawid Tarnogr骴 4
100. Cybul Krystian 03.97 LUKS K硂s Wola Skromowska 4
101. Banach Wiktor 10.99 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 4
102. Ruszniak Kamil 12.97 UKS 痑czek Fajs砤wice 3
103. Morszczyzna Damian 06.97 ULKS Dzierzkowice 3
104. Stefaniak Jakub 01.98 UKS 痑czek Fajs砤wice 3
105. Moskal Adam 10.97 UKS Spartakus Dzwola 3
106. Wieczorek Patryk 09.97 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 3
107. Gilas Arkadiusz 09.98 UKS Spartakus Dzwola 3
108. Boczek Grzegorz 09.98 KKS Sygna Lublin 3
109. Grosman Pawe 09.01 LUKS Trefl Zawada 3
110. Dobrza駍ki Rafa 05.99 UKS Go禼ierad體 3
111. Swacha Norbert 09.99 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 3
112. istek Marek 06.99 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 3
113. Godzisz Bart硂miej 06.99 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 3
114. Gierula Wojciech 07.00 UPKS Dawid Tarnogr骴 3
115. Mazurek Kamil 02.99 痑czek Fajs砤wice 3
116. Obsza駍ki Pawe 11.00 UPKS Dawid Tarnogr骴 3
117. Kwietniewski Maciej 02.99 KKS Sygna Lublin 3
118. Madej Adrian 05.98 UMKS Bi砱oraj 3
119. Flis Pawe 04.97 UKS Spartakus Dzwola 3
120. Furmaniak Rados砤w 08.97 UKS Amicus piennik G髍ny 3
121. Barczak Micha 06.97 MKS Lewart Lubart體 3
122. bianka Krystian 06.99 UKS Legion Grab體 Szlachecki 3
123. Pleskot Dawid 01.99 UKS Legion Grab體 Szlachecki 3
124. Stachulski Norbert 05.98 ULKS Dzierzkowice 3
125. Kosty砤 Piotr 04.97 UKS ZS Niemce 3
126. Chmura Kamil 05.97 UKS Go禼ierad體 3
127. Koz硂wski Dominik 06.98 UKS ZS Niemce 3
128. Pioterczak Artur 12.97 UKS Legion Grab體 Szlachecki 3
129. Siwek Krzysztof 06.98 LUKS K硂s Wola Skromowska 3
130. Nyk Miko砤j 12.99 UKS Go禼ierad體 3
131. Pielacha Bart硂miej 03.99 UPKS Arka Ryki 3
132. Rodzonek kasz 10.97 ULKS Dzierzkowice 3
133. Kami駍ki Emil 07.98 UPKS B酬kitni Leopold體 3
134. Grosman Pawe 09.98 LUKS Trefl Zawada 3
135. Waga Jakub 09.98 UKS ZS Niemce 3
136. Wasak Miko砤j 25.98 UKS Orlik W髄ka Rokicka 3
137. Typa Kacper 02.97 KKS Sygna Lublin 1
138. Robak Rafa 09.97 UKS 痑czek Fajs砤wice 1
139. Bielak Micha 09.98 UKS Spartakus Dzwola 1
140. Kaznowski Patryk 07.99 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 1

I WTKII WTKIII WTKMistrz. Woj.
MDZICY   MDZICZKI

WSTECZ



lozts