zarz眃 kluby galeria
LOZTS
tenis sto硂wy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis sto硂wy
ROZGRYWKI DRU痀NOWE
tenis sto硂wy
Ciekawe strony o tenisie sto硂wym
tenis sto硂wy
Strona Polskiego Zwi眤ku Tenisa Sto硂wego
tenis sto硂wy
Extraklasa M昕czyzn Tenisa Sto硂wego

MDZICY   MDZICZKI
I WTKII WTK

KLASYFIKACJA GENERALNA MDZIK覹 2011/2012
Klasyfikacja uwzgl阣nia wyniki ze wszystkich dotychczas rozegranych turniej體

Miejs. Nazwisko i Imi Data Klub Punkty
1. W硂szek Sylwester 07.99 KTS Sygna Lublin 94
2. W眘ik Mateusz 05.99 UPKS Arka Ryki 86
3. B砤szczyk Rafa 10.00 LUKS Str罂a 76
4. Bajko Kamil 08.99 MLKS W硂dawianka W硂dawa 76
5. Filipek Jakub 02.00 UPKS Arka Ryki 73
6. Kowalski Szymon 05.99 ULKS Dzierzkowice 72
7. Jaszczuk Marcin 04.01 MKS Lewart Lubart體 71
8. Kapusta Jakub 06.99 UKS Legion Grab體 Szlachecki 71
9. Opieka Arkadiusz 05.00 UKS Legion Grab體 Szlachecki 67
10. Barczak Mateusz 09.99 SKS Junior cka 61
11. Ochnik Jakub 02.01 UKS Dynamo G髗d 61
12. Grabowski Jakub 02.99 KS LCEZ Lublin 61
13. Drzewiecki kasz 10.01 MKS Lewart Lubart體 59
14. Nowak Emil 02.01 UKS Topspin 51 Lublin 56
15. Seroka Szymon 11.01 UPKS Dawid Tarnogr骴 53
16. 痷k Arkadiusz 08.99 UKTS Alfa Radzy Podlaski 50
17. Baranowski Mateusz 01.00 MKS Lewart Lubart體 50
18. Banach Wiktor 10.99 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 48
19. Ro縩owski Micha 02.01 UKS Topspin 51 Lublin 40
20. Wo糿iak Kacper 04.00 UKS K阷a Piotrawi駍ka 40
21. Dadia Dominik 01.01 LUKS Trefl Zamo舵 40
22. Sowa Adam 10.99 UKS Dynamo G髗d 33
23. Dyjak Pawe 01.01 LUKS Trefl Zamo舵 31
24. Koz硂wski Daniel 07.99 LUKS Str罂a 31
25. Kowalczyk Bartosz 05.02 MKS Lewart Lubart體 31
26. Mi硂sz Przemyslaw 07.01 UKS Legion Grab體 Szlachecki 26
27. Buryta Bart硂miej 04.01 UKS Spartakus Dzwola 22
28. Filipek Szymon 08.00 UPKS Arka Ryki 20
29. Gierula Wojciech 07.00 UPKS Dawid Tarnogr骴 20
30. Antolak Micha 06.99 UPKS Arka Ryki 20
31. Bielecki Damian 04.01 UKS Spartakus Dzwola 17
32. Blacha Micha 08.99 UKS Spartakus Dzwola 17
33. Sergiel Maciej 06.01 UKS Legion Grab體 Szlachecki 17
34. Paw硂wski Micha 08.01 MLKS W硂dawianka W硂dawa 17
35. ch Dominik 08.99 ULKS Blin體 17
36. Mroczkowski Daniel 02.99 TUKS Sok蟪-Mech. Tomasz體 Lubelski 17
37. Obsza駍ki Pawe 11.00 UPKS Dawid Tarnogr骴 17
38. Hamziuk Kamil 08.00 MLKS W硂dawianka W硂dawa 17
39. Wr骲lewski Jakub 04.00 UKS Topspin 51 Lublin 15
40. Papierz Bogdan 05.00 UKS Spartakus Dzwola 12
41. Owczarkiewicz Miko砤j 06.01 UKS Topspin 51 Lublin 12
42. Sob髏ka kasz 06.99 ULKS Blin體 12
43. Paw硂wski Kamil 08.99 UKS Dynamo G髗d 12
44. Szostak Damian 04.99 SKS Junior cka 12
45. Belka Patryk 04.01 UPKS Arka Ryki 11
46. J阣rych Piotr 11.99 UKS Dynamo G髗d 11
47. Krawczyk Mateusz 02.99 ULKS Blin體 10
48. Ma砮k Radoslaw 09.00 UKS Spartakus Dzwola 10
49. Kulik Bart硂miej 02.01 UPKS Arka Ryki 10
50. Beczek Jakub 05.01 UKS Legion Grab體 Szlachecki 10
51. tka Artur 06.00 ULKS Blin體 10
52. Micha砮k kasz 04.00 ULKS Blin體 8
53. Niezgoda Daniel 09.00 ULKS Dzierzkowice 8
54. G髍a Bart硂miej 10.99 UKS Spartakus Dzwola 8
55. Pop硂駍ki Wiktor 05.00 ULKS Dzierzkowice 8
56. Piwo駍ki kasz 12.02 UPKS Arka Ryki 8
57. Biszczanik Rafa 08.01 TUKS Sok蟪 - Mechanik Tomasz體 Lubelski 8
58. Buczak Jakub 05.01 LUKS Trefl Zamo舵 6
59. Grosman Pawe 09.01. LUKS Trefl Zamo舵 6
60. Drewienkowski Rados砤w 10.99 LUKS K硂s Wola Skromowska 6
61. Basara Kacper 10.99 UKS Skorpion Zamo舵 6
62. Prz眃ka Szymon 09.02. UKS Legion Grab體 Szlachecki 6
63. Pomara駍ki Patryk 05.00 UKS Skorpion Zamo舵 6
64. Mikuli駍ki Bart硂miej 04.01 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 6
65. Grosman Pawe 09.98 LUKS Trefl Zamo舵 6
66. Sok蟪 Jakub 06.01 UKS SP Blin體 4
67. D硊gosz Arkadiusz 01.99 UKS Spartakus Dzwola 4
68. G硂秐iak Adrian 02.99 UKS Dynamo G髗d 4
69. Mianowany Mateusz 09.00 UKS Topspin 51 Lublin 4

I WTKII WTK
MDZICY   MDZICZKI

WSTECZ



lozts