ZARZAD KLUBY GALERIA

LOZTS
tenis sto硂wy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis sto硂wy
ROZGRYWKI DRU痀NOWE
tenis sto硂wy
Ciekawe strony o tenisie sto硂wym
tenis sto硂wy
Strona Polskiego Zwi眤ku Tenisa Sto硂wego
tenis sto硂wy
Extraklasa M昕czyzn Tenisa Sto硂wego

ROZGRYWKI II LIGI M石CZYZN
SEZON SPORTOWY 2018/2019

II RUNDA ROZGRYWEK

GRUPA AWANSOWA

Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. MKS Lewart I Lubart體 11 22 84 26
2. KS Ogniwo Che砿 11 18 78 32
3. ATS Lublin 11 17 76 34
4. UKS Grot-Micha I Werbkowice 11 16 75 35
5. KS Heksa Niedrzwica Du縜 11 16 67 43
6. UPKS B酬kitni Leopold體 11 9 55 55

GRUPA SPADKOWA

Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. KS Sygna Meblohurt II Lublin 11 7 39 71
2. LUKS K硂s I Wola Skromowska 11 7 41 69
3. UKS Wola Osowi駍ka 11 6 36 74
4. KSGCH K硂s Che砿 11 6 40 70
5. KS Sygna Meblohurt I Lublin 11 5 36 74
6. SMS W硂dawa 11 3 33 77

SKDY DRU痀N - II LIGI M石CZYZN
PO I RUNDZIE ROZGRYWEK
RANKING INDYWIDUALNY - II RUNDA


1 - KOLEJKA - 03.03.2019 r.
UPKS B酬kitni Leopold體 : MKS Lewart I Lubart體 0 : 0
KS Heksa Niedrzwica Du縜 : KS Ogniwo Che砿 0 : 0
ATS Lublin : UKS Grot-Micha I Werbkowice 0 : 0
KSGCH K硂s Che砿 : SMS W硂dawa 0 : 0
UKS Wola Osowi駍ka : LUKS K硂s I Wola Skromowska 0 : 0
KS Sygna Meblohurt II Lublin : KS Sygna Meblohurt I Lublin 0 : 0

I RUNDA ROZGRYWEK


Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. MKS Lewart I Lubart體 11 22 84 26
2. KS Ogniwo Che砿 11 18 78 32
3. ATS Lublin 11 17 76 34
4. UKS Grot-Micha I Werbkowice 11 16 75 35
5. KS Heksa Niedrzwica Du縜 11 16 67 43
6. UPKS B酬kitni Leopold體 11 9 55 55
7. KS Sygna Meblohurt II Lublin 11 7 39 71
8. LUKS K硂s I Wola Skromowska 11 7 41 69
9. UKS Wola Osowi駍ka 11 6 36 74
10. KSGCH K硂s Che砿 11 6 40 70
11. KS Sygna Meblohurt I Lublin 11 5 36 74
12. SMS W硂dawa 11 3 33 77

SKDY DRU痀N - II LIGI M石CZYZN
RANKING INDYWIDUALNY

1 - KOLEJKA - 07.10.2018 r.
UKS Grot-Micha I Werbkowice : ATS Lublin 2 : 8
LUKS K硂s I Wola Skromowska : UKS Wola Osowi駍ka 8 : 2
MKS Lewart I Lubart體 : SMS W硂dawa 9 : 1
KS Sygna Meblohurt I Lublin : KS Sygna Meblohurt II Lublin 4 : 6
KS Heksa Niedrzwica Du縜 : UPKS B酬kitni Leopold體 6 : 4
KSGCH K硂s Che砿 : KS Ogniwo Che砿 2 : 8

 
2 - KOLEJKA - 21.10.2018r.
ATS Lublin : KS Ogniwo Che砿 5 : 5
UPKS B酬kitni Leopold體 : KSGCH K硂s Che砿 8 : 2
KS Sygna Meblohurt II Lublin : KS Heksa Niedrzwica Du縜 3 : 7
SMS W硂dawa : KS Sygna Meblohurt I Lublin 5 : 5
UKS Wola Osowi駍ka : MKS Lewart I Lubart體 3 : 7
UKS Grot-Micha I Werbkowice : LUKS K硂s I Wola Skromowska 9 : 1

 
3 - KOLEJKA - 28.10.2018r.
LUKS K硂s I Wola Skromowska : ATS Lublin 1 : 9
MKS Lewart I Lubart體 : UKS Grot-Micha I Werbkowice 6 : 4
KS Sygna Meblohurt I Lublin : UKS Wola Osowi駍ka 5 : 5
KS Heksa Niedrzwica Du縜 : SMS W硂dawa 8 : 2
KSGCH K硂s Che砿 : KS Sygna Meblohurt II Lublin 6 : 4
KS Ogniwo Che砿 : UPKS B酬kitni Leopold體 6 : 4

 
4 - KOLEJKA - 25.11.2018 r.
ATS Lublin : UPKS B酬kitni Leopold體 6 : 4
KS Sygna Meblohurt II Lublin : KS Ogniwo Che砿 0 : 10
SMS W硂dawa : KSGCH K硂s Che砿 3 : 7
UKS Wola Osowi駍ka : KS Heksa Niedrzwica Du縜 1 : 9
UKS Grot-Micha I Werbkowice : KS Sygna Meblohurt I Lublin 9 : 1
LUKS K硂s I Wola Skromowska : MKS Lewart I Lubart體 1 : 9

 
5 - KOLEJKA - 09.12.2018 r.
MKS Lewart I Lubart體 : ATS Lublin 7 : 3
KS Sygna Meblohurt I Lublin : LUKS K硂s I Wola Skromowska 6 : 4
KS Heksa Niedrzwica Du縜 : UKS Grot-Micha I Werbkowice 4 : 6
KSGCH K硂s Che砿 : UKS Wola Osowi駍ka 4 : 6
KS Ogniwo Che砿 : SMS W硂dawa 8 : 2
UPKS B酬kitni Leopold體 : KS Sygna Meblohurt II Lublin 8 : 2

 
6 - KOLEJKA - 16.12.2018 r.
ATS Lublin : KS Sygna Meblohurt II Lublin 8 : 2
SMS W硂dawa : UPKS B酬kitni Leopold體 6 : 4
UKS Wola Osowi駍ka : KS Ogniwo Che砿 2 : 8
UKS Grot-Micha I Werbkowice : KSGCH K硂s Che砿 8 : 2
LUKS K硂s I Wola Skromowska : KS Heksa Niedrzwica Du縜 3 : 7
MKS Lewart I Lubart體 : KS Sygna Meblohurt I Lublin 9 : 1

 
7 - KOLEJKA - 06.01.2019 r. .
KS Sygna Meblohurt I Lublin : ATS Lublin 2 : 8
KS Heksa Niedrzwica Du縜 : MKS Lewart I Lubart體 3 : 7
KS Ogniwo Che砿 : UKS Grot-Micha I Werbkowice 7 : 3
UPKS B酬kitni Leopold體 : UKS Wola Osowi駍ka 9 : 1
KSGCH K硂s Che砿 : LUKS K硂s I Wola Skromowska 4 : 6
KS Sygna Meblohurt II Lublin : SMS W硂dawa 6 : 4

 
8 - KOLEJKA - 13.01.2019 r.
ATS Lublin : SMS W硂dawa 9 : 1
UKS Wola Osowi駍ka : KS Sygna Meblohurt II Lublin 5 : 5
UKS Grot-Micha I Werbkowice : UPKS B酬kitni Leopold體 9 : 1
LUKS K硂s I Wola Skromowska : KS Ogniwo Che砿 2 : 8
MKS Lewart I Lubart體 : KSGCH K硂s Che砿 8 : 2
KS Sygna Meblohurt I Lublin : KS Heksa Niedrzwica Du縜 3 : 7

 
9 - KOLEJKA - 20.01.2019 r.
KS Heksa Niedrzwica Du縜 : ATS Lublin 6 : 4
KSGCH K硂s Che砿 : KS Sygna Meblohurt I Lublin 5 : 5
KS Ogniwo Che砿 : MKS Lewart I Lubart體 4 : 6
UPKS B酬kitni Leopold體 : LUKS K硂s I Wola Skromowska 5 : 5
KS Sygna Meblohurt II Lublin : UKS Grot-Micha I Werbkowice 2 : 8
SMS W硂dawa : UKS Wola Osowi駍ka 4 : 6

 
10 - KOLEJKA - 27.01.2019 r.
ATS Lublin : UKS Wola Osowi駍ka 7 : 3
UKS Grot-Micha I Werbkowice : SMS W硂dawa 9 : 1
LUKS K硂s I Wola Skromowska : KS Sygna Meblohurt II Lublin 4 : 6
MKS Lewart I Lubart體 : UPKS B酬kitni Leopold體 9 : 1
KS Sygna Meblohurt I Lublin : KS Ogniwo Che砿 1 : 9
KS Heksa Niedrzwica Du縜 : KSGCH K硂s Che砿 5 : 5

 
11 - KOLEJKA - 03.02.2019 r.
KSGCH K硂s Che砿 : ATS Lublin 1 : 9
KS Ogniwo Che砿 : KS Heksa Niedrzwica Du縜 5 : 5
UPKS B酬kitni Leopold體 : KS Sygna Meblohurt I Lublin 7 : 3
KS Sygna Meblohurt II Lublin : MKS Lewart I Lubart體 3 : 7
SMS W硂dawa : LUKS K硂s I Wola Skromowska 4 : 6
UKS Wola Osowi駍ka : UKS Grot-Micha I Werbkowice 2 : 8

 

lozts