ZARZAD KLUBY GALERIA

LOZTS
tenis sto�owy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis sto�owy
ROZGRYWKI DRU�YNOWE
tenis sto�owy
Ciekawe strony o tenisie sto�owym
tenis sto�owy
Strona Polskiego Zwi�zku Tenisa Sto�owego
tenis sto�owy
Extraklasa M�czyzn Tenisa Sto�owego

ROZGRYWKI II LIGI MĘŻCZYZN
SEZON SPORTOWY 2020/2021

I RUNDA ROZGRYWEK


Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. SMS I Włodawa 12 24 102 18
2. ATS AKANZA UMCS Lublin 12 22 96 24
3. KS CKFiS I Bełżyce 12 17 72 48
4. KS Ogniwo Chełm 12 17 75 45
5. UPKS Błękitni Leopoldów 12 16 72 48
6. MKS STS I Lubartów 12 14 71 49
7. UKS Wola Osowińska 12 12 62 58
8. KS Sygnał LALAK Lublin 12 11 58 62
9. KSGCH Kłos Chełm 12 8 45 75
10. LUKS Kłos Wola Skromowska 12 7 39 81
11. SMS II Włodawa 12 6 39 81
12. UKS Grot-Michał i Werbkowice 12 2 29 91
13. UKS Żaczek I Fajsławice 12 0 20 100

SKŁADY DRUŻYN - II LIGI MĘŻCZYZN
RANKING INDYWIDUALNY

1 - KOLEJKA - 04.10.2020 r.
KS Ogniwo Chełm : KSGCH Kłos Chełm 8 : 2
UKS Wola Osowińska : MKS STS I Lubartów 3 : 7
SMS I Włodawa : SMS II Włodawa 9 : 1
KS Sygnał LALAK Lublin : UKS Żaczek I Fajsławice 10 : 0
KS CKFiS I Bełżyce : UKS Grot-Michał i Werbkowice 9 : 1
ATS AKANZA UMCS Lublin : LUKS Kłos Wola Skromowska 10 : 0
UPKS Błękitni Leopoldów - PAUZUJE

 
2 - KOLEJKA - 11.10.2020 r.
UPKS Błękitni Leopoldów : KS Ogniwo Chełm 4 : 6
KSGCH Kłos Chełm : UKS Wola Osowińska 3 : 7
MKS STS I Lubartów : SMS I Włodawa 4 : 6
SMS II Włodawa : KS Sygnał LALAK Lublin 10 : 0
UKS Żaczek I Fajsławice : KS CKFiS I Bełżyce 2 : 8
UKS Grot-Michał i Werbkowice : ATS AKANZA UMCS Lublin 0 : 10
LUKS Kłos Wola Skromowska - PAUZUJE

 
3 - KOLEJKA - 18.10.2020 r.
UKS Wola Osowińska : UPKS Błękitni Leopoldów 4 : 6
SMS I Włodawa : KSGCH Kłos Chełm 10 : 0
KS Sygnał LALAK Lublin : MKS STS I Lubartów 7 : 3
KS CKFiS I Bełżyce : SMS II Włodawa 8 : 2
ATS AKANZA UMCS Lublin : UKS Żaczek I Fajsławice 10 : 0
LUKS Kłos Wola Skromowska : UKS Grot-Michał i Werbkowice 6 : 4
KS Ogniwo Chełm - PAUZUJE

 
4 - KOLEJKA - 25.10.2020 r.
UPKS Błękitni Leopoldów : SMS I Włodawa 4 : 6
KS Ogniwo Chełm : UKS Wola Osowińska 8 : 2
KSGCH Kłos Chełm : KS Sygnał LALAK Lublin 5 : 5
MKS STS I Lubartów : KS CKFiS I Bełżyce 7 : 3
SMS II Włodawa : ATS AKANZA UMCS Lublin 1 : 9
UKS Żaczek I Fajsławice : LUKS Kłos Wola Skromowska 2 : 8
UKS Grot-Michał i Werbkowice - PAUZUJE

 
5 - KOLEJKA - 08.11.2020 r.
ATS AKANZA UMCS Lublin : UPKS Błękitni Leopoldów 9 : 1
KS CKFiS I Bełżyce : KS Ogniwo Chełm 5 : 5
KS Sygnał LALAK Lublin : UKS Wola Osowińska 3 : 7
LUKS Kłos Wola Skromowska : KSGCH Kłos Chełm 5 : 5
UKS Grot-Michał i Werbkowice : MKS STS I Lubartów 1 : 9
UKS Żaczek I Fajsławice : SMS II Włodawa 4 : 6
SMS I Włodawa - PAUZUJE

 
6 - KOLEJKA - 15.11.2020 r.
KS Sygnał LALAK Lublin : UPKS Błękitni Leopoldów 4 : 6
SMS I Włodawa : KS Ogniwo Chełm 10 : 0
KS CKFiS I Bełżyce : KSGCH Kłos Chełm 7 : 3
ATS AKANZA UMCS Lublin : MKS STS I Lubartów 7 : 3
LUKS Kłos Wola Skromowska : SMS II Włodawa 8 : 2
UKS Grot-Michał i Werbkowice : UKS Żaczek I Fajsławice 6 : 4
UKS Wola Osowińska - PAUZUJE

 
7 - KOLEJKA - 22.11.2020 r.
UPKS Błękitni Leopoldów : KS CKFiS I Bełżyce 4 : 6
KS Ogniwo Chełm : KS Sygnał LALAK Lublin 4 : 6
UKS Wola Osowińska : SMS I Włodawa 1 : 9
KSGCH Kłos Chełm : ATS AKANZA UMCS Lublin 2 : 8
MKS STS I Lubartów : LUKS Kłos Wola Skromowska 7 : 3
SMS II Włodawa : UKS Grot-Michał i Werbkowice 6 : 4
UKS Żaczek I Fajsławice - PAUZUJE

 
8 - KOLEJKA - 29.11.2020 r.
UPKS Błękitni Leopoldów : LUKS Kłos Wola Skromowska 8 : 2
KS Ogniwo Chełm : ATS AKANZA UMCS Lublin 3 : 7
UKS Wola Osowińska : KS CKFiS I Bełżyce 3 : 7
SMS I Włodawa : KS Sygnał LALAK Lublin 9 : 1
KSGCH Kłos Chełm : UKS Grot-Michał i Werbkowice 6 : 4
MKS STS I Lubartów : UKS Żaczek I Fajsławice 10 : 0
SMS II Włodawa - PAUZUJE

 
9 - KOLEJKA - 06.12.2020 r.
UKS Grot-Michał i Werbkowice : UPKS Błękitni Leopoldów 2 : 8
LUKS Kłos Wola Skromowska : KS Ogniwo Chełm 1 : 9
ATS AKANZA UMCS Lublin : UKS Wola Osowińska 8 : 2
KS CKFiS I Bełżyce : SMS I Włodawa 2 : 8
UKS Żaczek I Fajsławice : KSGCH Kłos Chełm 3 : 7
SMS II Włodawa : MKS STS I Lubartów 2 : 8
KS Sygnał LALAK Lublin - PAUZUJE

 
10 - KOLEJKA - 20.12.2020 r.
UPKS Błękitni Leopoldów : UKS Żaczek I Fajsławice 9 : 1
KS Ogniwo Chełm : UKS Grot-Michał i Werbkowice 8 : 2
UKS Wola Osowińska : LUKS Kłos Wola Skromowska 9 : 1
SMS I Włodawa : ATS AKANZA UMCS Lublin 6 : 4
KS Sygnał LALAK Lublin : KS CKFiS I Bełżyce 2 : 8
KSGCH Kłos Chełm : SMS II Włodawa 6 : 4
MKS STS I Lubartów - PAUZUJE

 
11 - KOLEJKA - 21.02.2021 r.
SMS II Włodawa : UPKS Błękitni Leopoldów 3 : 7
UKS Żaczek I Fajsławice : KS Ogniwo Chełm 1 : 9
UKS Grot-Michał i Werbkowice : UKS Wola Osowińska 3 : 7
LUKS Kłos Wola Skromowska : SMS I Włodawa 0 : 10
ATS AKANZA UMCS Lublin : KS Sygnał LALAK Lublin 7 : 3
MKS STS I Lubartów : KSGCH Kłos Chełm 7 : 3
KS CKFiS I Bełżyce - PAUZUJE

 
12 - KOLEJKA - 28.02.2021 r.
UPKS Błękitni Leopoldów : MKS STS I Lubartów 8 : 2
KS Ogniwo Chełm : SMS II Włodawa 9 : 1
UKS Wola Osowińska : UKS Żaczek I Fajsławice 8 : 2
SMS I Włodawa : UKS Grot-Michał i Werbkowice 10 : 0
KS Sygnał LALAK Lublin : LUKS Kłos Wola Skromowska 9 : 1
KS CKFiS I Bełżyce : ATS AKANZA UMCS Lublin 3 : 7
KSGCH Kłos Chełm - PAUZUJE

 
13 - KOLEJKA - 07.03.2021 r.
KSGCH Kłos Chełm : UPKS Błękitni Leopoldów 3 : 7
MKS STS I Lubartów : KS Ogniwo Chełm 4 : 6
SMS II Włodawa : UKS Wola Osowińska 1 : 9
UKS Żaczek I Fajsławice : SMS I Włodawa 1 : 9
UKS Grot-Michał i Werbkowice : KS Sygnał LALAK Lublin 2 : 8
LUKS Kłos Wola Skromowska : KS CKFiS I Bełżyce 4 : 6
ATS AKANZA UMCS Lublin - PAUZUJE

 

lozts