ZARZAD KLUBY GALERIA

LOZTS
tenis stołowy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis stołowy
ROZGRYWKI DRUŻYNOWE
tenis stołowy
Ciekawe strony o tenisie stołowym
tenis stołowy
Strona Polskiego Związku Tenisa Stołowego
tenis stołowy
Extraklasa Mężczyzn Tenisa Stołowego

ROZGRYWKI III LIGI MĘŻCZYZN
SEZON SPORTOWY 2018/2019

II RUNDA ROZGRYWEK

GRUPA AWANSOWA

Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. KS CKFiS Bełżyce 16 30 109 51
2. UKS Żaczek Fajsławice 16 28 114 46
3. MKS MOW Puławy 16 22 104 56
4. UKS Baczyński Biała Podlaska 16 17 86 74
5. UMKS Biłgoraj 16 16 79 81
6. LUKS Kłos II Wola Skromowska 16 10 61 99

GRUPA SPADKOWA

Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. KS Sokół Zwierzyniec 16 15 88 72
2. UKS Grot-Michał II Werbkowice 16 14 75 85
3. TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub. 16 14 64 96
4. MLKS Wola Sernicka 16 13 76 84
5. KTS Topspin Kurów 16 10 70 90
6. MLKTS LOB Dęblin 16 3 34 126

SKŁADY DRUŻYN - III LIGI MĘŻCZYZN
PO I RUNDZIE ROZGRYWEK
RANKING INDYWIDUALNY - II RUNDA


1 - KOLEJKA - 03.03.2019 r.
UKS Żaczek Fajsławice : LUKS Kłos II Wola Skromowska 9 : 1
KS CKFiS Bełżyce : UKS Baczyński Biała Podlaska 6 : 4
MKS MOW Puławy : UMKS Biłgoraj 7 : 3
MLKTS LOB Dęblin : MLKS Wola Sernicka 6 : 4
TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub. : UKS Grot-Michał II Werbkowice 6 : 4
KS Sokół Zwierzyniec : KTS Topspin Kurów 8 : 2

2 - KOLEJKA - 10.03.2019 r.
UKS Żaczek Fajsławice : UKS Baczyński Biała Podlaska 7 : 3
KS CKFiS Bełżyce : UMKS Biłgoraj 7 : 3
LUKS Kłos II Wola Skromowska : MKS MOW Puławy 0 : 10
MLKS Wola Sernicka : TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub. 4 : 6
KS Sokół Zwierzyniec : UKS Grot-Michał II Werbkowice 4 : 6
MLKTS LOB Dęblin : KTS Topspin Kurów 3 : 7

3 - KOLEJKA - 17.03.2019 r.
UMKS Biłgoraj : UKS Żaczek Fajsławice 2 : 8
KS CKFiS Bełżyce : MKS MOW Puławy 7 : 3
UKS Baczyński Biała Podlaska : LUKS Kłos II Wola Skromowska 9 : 1
KS Sokół Zwierzyniec : MLKS Wola Sernicka 6 : 4
KTS Topspin Kurów : UKS Grot-Michał II Werbkowice 3 : 7
MLKTS LOB Dęblin : TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub. 3 : 7

4 - KOLEJKA - 24.03.2019 r.
UKS Żaczek Fajsławice : MKS MOW Puławy 6 : 4
UKS Baczyński Biała Podlaska : UMKS Biłgoraj 8 : 2
LUKS Kłos II Wola Skromowska : KS CKFiS Bełżyce 2 : 8
KTS Topspin Kurów : MLKS Wola Sernicka 4 : 6
KS Sokół Zwierzyniec : TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub. 7 : 3
UKS Grot-Michał II Werbkowice : MLKTS LOB Dęblin 10 : 0

5 - KOLEJKA - 14.04.2019 r.
UKS Żaczek Fajsławice : KS CKFiS Bełżyce 4 : 6
UMKS Biłgoraj : LUKS Kłos II Wola Skromowska 8 : 2
MKS MOW Puławy : UKS Baczyński Biała Podlaska 7 : 3
MLKS Wola Sernicka : UKS Grot-Michał II Werbkowice 6 : 4
MLKTS LOB Dęblin : KS Sokół Zwierzyniec 0 : 10
KTS Topspin Kurów : TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub. 4 : 6

I RUNDA ROZGRYWEK

TABELA

Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. UKS Żaczek Fajsławice 11 20 80 30
2. KS CKFiS Bełżyce 11 20 75 35
3. MKS MOW Puławy 11 16 73 37
4. UMKS Biłgoraj 11 14 61 49
5. UKS Baczyński Biała Podlaska 11 13 59 51
6. LUKS Kłos II Wola Skromowska 11 10 55 55
7. MLKS Wola Sernicka 11 9 52 58
8. UKS Grot-Michał II Werbkowice 11 8 44 66
9. KTS Topspin Kurów 11 8 50 60
10. KS Sokół Zwierzyniec 11 7 53 57
11. TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub. 11 6 36 74
12. MLKTS LOB Dęblin 11 1 22 88

SKŁADY DRUŻYN - III LIGI MĘŻCZYZN
RANKING INDYWIDUALNY

1 - KOLEJKA - 07.10.2018 r.
KS CKFiS Bełżyce : UKS Żaczek Fajsławice 5 : 5
KTS Topspin Kurów : KS Sokół Zwierzyniec 4 : 6
MKS MOW Puławy : UKS Grot-Michał II Werbkowice 8 : 2
LUKS Kłos II Wola Skromowska : MLKTS LOB Dęblin 7 : 3
UKS Baczyński Biała Podlaska : TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub. 7 : 3
MLKS Wola Sernicka : UMKS Biłgoraj 3 : 7

 
2 - KOLEJKA - 21.10.2018r.
UKS Żaczek Fajsławice : UMKS Biłgoraj 8 : 2
TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub. : MLKS Wola Sernicka 3 : 7
MLKTS LOB Dęblin : UKS Baczyński Biała Podlaska 1 : 9
UKS Grot-Michał II Werbkowice : LUKS Kłos II Wola Skromowska 2 : 8
KS Sokół Zwierzyniec : MKS MOW Puławy 4 : 6
KS CKFiS Bełżyce : KTS Topspin Kurów 7 : 3

 
3 - KOLEJKA - 28.10.2018r.
KTS Topspin Kurów : UKS Żaczek Fajsławice 2 : 8
MKS MOW Puławy : KS CKFiS Bełżyce 4 : 6
LUKS Kłos II Wola Skromowska : KS Sokół Zwierzyniec 7 : 3
UKS Baczyński Biała Podlaska : UKS Grot-Michał II Werbkowice 9 : 1
MLKS Wola Sernicka : MLKTS LOB Dęblin 7 : 3
UMKS Biłgoraj : TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub. 8 : 2

 
4 - KOLEJKA - 25.11.2018 r.
UKS Żaczek Fajsławice : TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub. 10 : 0
MLKTS LOB Dęblin : UMKS Biłgoraj 2 : 8
UKS Grot-Michał II Werbkowice : MLKS Wola Sernicka 3 : 7
KS Sokół Zwierzyniec : UKS Baczyński Biała Podlaska 4 : 6
KS CKFiS Bełżyce : LUKS Kłos II Wola Skromowska 6 : 4
KTS Topspin Kurów : MKS MOW Puławy 5 : 5

 
5 - KOLEJKA - 09.12.2018 r.
MKS MOW Puławy : UKS Żaczek Fajsławice 5 : 5
LUKS Kłos II Wola Skromowska : KTS Topspin Kurów 7 : 3
UKS Baczyński Biała Podlaska : KS CKFiS Bełżyce 2 : 8
MLKS Wola Sernicka : KS Sokół Zwierzyniec 5 : 5
UMKS Biłgoraj : UKS Grot-Michał II Werbkowice 5 : 5
TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub. : MLKTS LOB Dęblin 9 : 1

 
6 - KOLEJKA - 16.12.2018 r.
UKS Żaczek Fajsławice : MLKTS LOB Dęblin 10 : 0
UKS Grot-Michał II Werbkowice : TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub. 8 : 2
KS Sokół Zwierzyniec : UMKS Biłgoraj 7 : 3
KS CKFiS Bełżyce : MLKS Wola Sernicka 6 : 4
KTS Topspin Kurów : UKS Baczyński Biała Podlaska 7 : 3
MKS MOW Puławy : LUKS Kłos II Wola Skromowska 6 : 4

 
7 - KOLEJKA - 06.01.2019 r. .
LUKS Kłos II Wola Skromowska : UKS Żaczek Fajsławice 3 : 7
UKS Baczyński Biała Podlaska : MKS MOW Puławy 1 : 9
MLKS Wola Sernicka : KTS Topspin Kurów 2 : 8
UMKS Biłgoraj : KS CKFiS Bełżyce 5 : 5
TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub. : KS Sokół Zwierzyniec 6 : 4
MLKTS LOB Dęblin : UKS Grot-Michał II Werbkowice 5 : 5

 
8 - KOLEJKA - 13.01.2019 r.
UKS Żaczek Fajsławice : UKS Grot-Michał II Werbkowice 7 : 3
KS Sokół Zwierzyniec : MLKTS LOB Dęblin 8 : 2
KS CKFiS Bełżyce : TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub. 10 : 0
KTS Topspin Kurów : UMKS Biłgoraj 5 : 5
MKS MOW Puławy : MLKS Wola Sernicka 7 : 3
LUKS Kłos II Wola Skromowska : UKS Baczyński Biała Podlaska 3 : 7

 
9 - KOLEJKA - 20.01.2019 r.
UKS Baczyński Biała Podlaska : UKS Żaczek Fajsławice 4 : 6
MLKS Wola Sernicka : LUKS Kłos II Wola Skromowska 8 : 2
UMKS Biłgoraj : MKS MOW Puławy 6 : 4
TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub. : KTS Topspin Kurów 7 : 3
MLKTS LOB Dęblin : KS CKFiS Bełżyce 2 : 8
UKS Grot-Michał II Werbkowice : KS Sokół Zwierzyniec 6 : 4

 
10 - KOLEJKA - 27.01.2019 r.
UKS Żaczek Fajsławice : KS Sokół Zwierzyniec 6 : 4
KS CKFiS Bełżyce : UKS Grot-Michał II Werbkowice 8 : 2
KTS Topspin Kurów : MLKTS LOB Dęblin 7 : 3
MKS MOW Puławy : TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub. 9 : 1
LUKS Kłos II Wola Skromowska : UMKS Biłgoraj 3 : 7
UKS Baczyński Biała Podlaska : MLKS Wola Sernicka 6 : 4

 
11 - KOLEJKA - 03.02.2019 r.
MLKS Wola Sernicka : UKS Żaczek Fajsławice 2 : 8
UMKS Biłgoraj : UKS Baczyński Biała Podlaska 5 : 5
TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub. : LUKS Kłos II Wola Skromowska 3 : 7
MLKTS LOB Dęblin : MKS MOW Puławy 0 : 10
UKS Grot-Michał II Werbkowice : KTS Topspin Kurów 7 : 3
KS Sokół Zwierzyniec : KS CKFiS Bełżyce 4 : 6

 

lozts