ZARZAD KLUBY GALERIA

LOZTS
tenis stołowy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis stołowy
ROZGRYWKI DRUŻYNOWE
tenis stołowy
Ciekawe strony o tenisie stołowym
tenis stołowy
Strona Polskiego Związku Tenisa Stołowego
tenis stołowy
Extraklasa Mężczyzn Tenisa Stołowego

ROZGRYWKI III LIGI MĘŻCZYZN
SEZON SPORTOWY 2019/2020

II RUNDA ROZGRYWEK

GRUPA AWANSOWA

Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. MKS STS I Lubartów 14 26 122 18
2. KSGCH Kłos Chełm 14 24 106 34
3. PWSZ II Zamość 14 16 77 63
4. U-MKTS LOB Dęblin 14 16 62 78
5. UMKS Biłgoraj 14 14 67 73
6. MLKS Wola Sernicka 14 13 59 81

GRUPA SPADKOWA

Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. MKS Lewart II Lubartów 14 16 72 68
2. KS Sokół Zwierzyniec 14 13 64 76
3. UKS Baczyński Biała Podlaska 14 11 63 77
4. TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub. 14 9 60 80
5. UKS Grot-Michał II Werbkowice 14 5 44 96
6. KS GOK Trzydnik Duży 14 5 44 96

SKŁADY DRUŻYN - III LIGI MĘŻCZYZN
PO I RUNDZIE ROZGRYWEK
RANKING INDYWIDUALNY - II RUNDA


1 - KOLEJKA - 09.02.2020 r.
MKS STS I Lubartów : U-MKTS LOB Dęblin 10 : 0
KSGCH Kłos Chełm : UMKS Biłgoraj 7 : 3
PWSZ II Zamość : MLKS Wola Sernicka 2 : 8
UKS Baczyński Biała Podlaska : MKS Lewart II Lubartów 4 : 6
KS Sokół Zwierzyniec : KS GOK Trzydnik Duży 6 : 4
UKS Grot-Michał II Werbkowice : TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub. 6 : 4

2 - KOLEJKA - 23.02.2020 r.
MLKS Wola Sernicka : MKS STS I Lubartów 0 : 10
U-MKTS LOB Dęblin : KSGCH Kłos Chełm 2 : 8
PWSZ II Zamość : UMKS Biłgoraj 4 : 6
MKS Lewart II Lubartów : UKS Grot-Michał II Werbkowice 7 : 3
KS Sokół Zwierzyniec : UKS Baczyński Biała Podlaska 4 : 6
TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub. : KS GOK Trzydnik Duży 5 : 5

3 - KOLEJKA - 01.03.2020 r.
PWSZ II Zamość : MKS STS I Lubartów 3 : 7
KSGCH Kłos Chełm : MLKS Wola Sernicka 8 : 2
UMKS Biłgoraj : U-MKTS LOB Dęblin 4 : 6
MKS Lewart II Lubartów : TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub. 7 : 3
UKS Grot-Michał II Werbkowice : KS Sokół Zwierzyniec 5 : 5
UKS Baczyński Biała Podlaska : KS GOK Trzydnik Duży 10 : 0

I RUNDA ROZGRYWEK

TABELA

Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. MKS STS I Lubartów 11 20 95 15
2. KSGCH Kłos Chełm 11 18 83 27
3. PWSZ II Zamość 11 16 68 42
4. U-MKTS LOB Dęblin 11 14 54 56
5. UMKS Biłgoraj 11 12 54 56
6. MLKS Wola Sernicka 11 11 49 61
7. MKS Lewart II Lubartów 11 10 52 58
8. KS Sokół Zwierzyniec 11 10 49 61
9. TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub. 11 8 48 62
10. UKS Baczyński Biała Podlaska 11 7 43 67
11. KS GOK Trzydnik Duży 11 4 35 75
12. UKS Grot-Michał II Werbkowice 11 2 30 80

SKŁADY DRUŻYN - III LIGI MĘŻCZYZN
RANKING INDYWIDUALNY

1 - KOLEJKA - 13.10.2019 r.
KSGCH Kłos Chełm : MKS Lewart II Lubartów 7 : 3
UKS Grot-Michał II Werbkowice : MKS STS I Lubartów 1 : 9
KS GOK Trzydnik Duży : UKS Baczyński Biała Podlaska 5 : 5
U-MKTS LOB Dęblin : MLKS Wola Sernicka 5 : 5
PWSZ II Zamość : KS Sokół Zwierzyniec 8 : 2
TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub. : UMKS Biłgoraj 4 : 6

 
2 - KOLEJKA - 20.10.2019r.
MKS Lewart II Lubartów : UMKS Biłgoraj 5 : 5
KS Sokół Zwierzyniec : TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub. 6 : 4
MLKS Wola Sernicka : PWSZ II Zamość 6 : 4
UKS Baczyński Biała Podlaska : U-MKTS LOB Dęblin 5 : 5
MKS STS I Lubartów : KS GOK Trzydnik Duży 10 : 0
KSGCH Kłos Chełm : UKS Grot-Michał II Werbkowice 10 : 0

 
3 - KOLEJKA - 27.10.2019r.
UKS Grot-Michał II Werbkowice : MKS Lewart II Lubartów 5 : 5
KS GOK Trzydnik Duży : KSGCH Kłos Chełm 3 : 7
U-MKTS LOB Dęblin : MKS STS I Lubartów 1 : 9
PWSZ II Zamość : UKS Baczyński Biała Podlaska 7 : 3
TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub. : MLKS Wola Sernicka 7 : 3
UMKS Biłgoraj : KS Sokół Zwierzyniec 6 : 4

 
4 - KOLEJKA - 03.11.2019r.
MKS Lewart II Lubartów : KS Sokół Zwierzyniec 7 : 3
MLKS Wola Sernicka : UMKS Biłgoraj 5 : 5
UKS Baczyński Biała Podlaska : TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub. 7 : 3
MKS STS I Lubartów : PWSZ II Zamość 4 : 6
KSGCH Kłos Chełm : U-MKTS LOB Dęblin 8 : 2
UKS Grot-Michał II Werbkowice : KS GOK Trzydnik Duży 5 : 5

 
5 - KOLEJKA - 11.11.2019 r.
KS GOK Trzydnik Duży : MKS Lewart II Lubartów 5 : 5
U-MKTS LOB Dęblin : UKS Grot-Michał II Werbkowice 7 : 3
PWSZ II Zamość : KSGCH Kłos Chełm 6 : 4
TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub. : MKS STS I Lubartów 2 : 8
UMKS Biłgoraj : UKS Baczyński Biała Podlaska 7 : 3
KS Sokół Zwierzyniec : MLKS Wola Sernicka 7 : 3

 
6 - KOLEJKA - 17.11.2019r.
MKS Lewart II Lubartów : MLKS Wola Sernicka 5 : 5
UKS Baczyński Biała Podlaska : KS Sokół Zwierzyniec 5 : 5
MKS STS I Lubartów : UMKS Biłgoraj 9 : 1
KSGCH Kłos Chełm : TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub. 10 : 0
UKS Grot-Michał II Werbkowice : PWSZ II Zamość 2 : 8
KS GOK Trzydnik Duży : U-MKTS LOB Dęblin 4 : 6

 
7 - KOLEJKA - 24.11.2019 r.
U-MKTS LOB Dęblin : MKS Lewart II Lubartów 6 : 4
PWSZ II Zamość : KS GOK Trzydnik Duży 8 : 2
TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub. : UKS Grot-Michał II Werbkowice 7 : 3
UMKS Biłgoraj : KSGCH Kłos Chełm 1 : 9
KS Sokół Zwierzyniec : MKS STS I Lubartów 1 : 9
MLKS Wola Sernicka : UKS Baczyński Biała Podlaska 6 : 4

 
8 - KOLEJKA - 01.12.2019 r.
MKS Lewart II Lubartów : UKS Baczyński Biała Podlaska 7 : 3
MKS STS I Lubartów : MLKS Wola Sernicka 9 : 1
KSGCH Kłos Chełm : KS Sokół Zwierzyniec 8 : 2
UKS Grot-Michał II Werbkowice : UMKS Biłgoraj 3 : 7
KS GOK Trzydnik Duży : TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub. 1 : 9
U-MKTS LOB Dęblin : PWSZ II Zamość 7 : 3

 
9 - KOLEJKA - 08.12.2019 r.
PWSZ II Zamość : MKS Lewart II Lubartów 4 : 6
TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub. : U-MKTS LOB Dęblin 3 : 7
UMKS Biłgoraj : KS GOK Trzydnik Duży 9 : 1
KS Sokół Zwierzyniec : UKS Grot-Michał II Werbkowice 6 : 4
MLKS Wola Sernicka : KSGCH Kłos Chełm 1 : 9
UKS Baczyński Biała Podlaska : MKS STS I Lubartów 0 : 10

 
10 - KOLEJKA - 15.12.2019 r.
MKS Lewart II Lubartów : MKS STS I Lubartów 1 : 9
KSGCH Kłos Chełm : UKS Baczyński Biała Podlaska 10 : 0
UKS Grot-Michał II Werbkowice : MLKS Wola Sernicka 2 : 8
KS GOK Trzydnik Duży : KS Sokół Zwierzyniec 5 : 5
U-MKTS LOB Dęblin : UMKS Biłgoraj 6 : 4
PWSZ II Zamość : TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub. 7 : 3

 
11 - KOLEJKA - 22.12.2019 r.
TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub. : MKS Lewart II Lubartów 6 : 4
UMKS Biłgoraj : PWSZ II Zamość 3 : 7
KS Sokół Zwierzyniec : U-MKTS LOB Dęblin 8 : 2
MLKS Wola Sernicka : KS GOK Trzydnik Duży 6 : 4
UKS Baczyński Biała Podlaska : UKS Grot-Michał II Werbkowice 8 : 2
MKS STS I Lubartów : KSGCH Kłos Chełm 9 : 1

 

lozts