ZARZAD KLUBY GALERIA

LOZTS
tenis stołowy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis stołowy
ROZGRYWKI DRUŻYNOWE
tenis stołowy
Ciekawe strony o tenisie stołowym
tenis stołowy
Strona Polskiego Związku Tenisa Stołowego
tenis stołowy
Extraklasa Mężczyzn Tenisa Stołowego

ROZGRYWKI IV LIGI MĘŻCZYZN GRUPA POŁUDNIOWA
SEZON SPORTOWY 2016/2017

II RUNDA ROZGRYWEK

TABELA

Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. KS Sokół Zwierzyniec 12 24 120 22
2. UKS Optima I Zamość 12 20 110 46
3. SMS II Włodawa 12 16 96 63
4. UKS Optima II Zamość 12 14 86 87
5. KS GOK Trzydnik Duży 12 8 68 101
6. AUKS PWSZ Trefl II Zamość 12 8 66 109
7. AZS UMCS II Lublin 12 4 52 106
8. MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 12 2 51 115

SKŁADY DRUŻYN - IV LIGI MĘŻCZYZN GRUPA POŁUDNIOWA
PO I RUNDZIE ROZGRYWEK
RANKING INDYWIDUALNY - II RUNDA


1 - KOLEJKA - 12.02.2017 r.
KS Sokół Zwierzyniec : MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 10 : 2
UKS Optima I Zamość : AZS UMCS II Lublin 10 : 0
SMS II Włodawa : KS GOK Trzydnik Duży 10 : 3
AUKS PWSZ Trefl II Zamość : UKS Optima II Zamość 10 : 8

2 - KOLEJKA - 05.03.2017r.
KS Sokół Zwierzyniec : AZS UMCS II Lublin 10 : 2
UKS Optima I Zamość : MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 10 : 4
SMS II Włodawa : AUKS PWSZ Trefl II Zamość 10 : 1
UKS Optima II Zamość : KS GOK Trzydnik Duży 10 : 8

3 - KOLEJKA - 12.03.2017r.
KS GOK Trzydnik Duży : KS Sokół Zwierzyniec 0 : 10
AUKS PWSZ Trefl II Zamość : UKS Optima I Zamość 2 : 10
MUKS Roztocze Szczebrzeszyn : SMS II Włodawa 0 : 10
AZS UMCS II Lublin : UKS Optima II Zamość 8 : 10

4 - KOLEJKA - 19.03.2017r.
KS Sokół Zwierzyniec : AUKS PWSZ Trefl II Zamość 10 : 2
KS GOK Trzydnik Duży : UKS Optima I Zamość 10 : 7
AZS UMCS II Lublin : SMS II Włodawa 5 : 10
MUKS Roztocze Szczebrzeszyn : UKS Optima II Zamość 7 : 10

5 - KOLEJKA - 26.03.2017R
UKS Optima II Zamość : KS Sokół Zwierzyniec 2 : 10
SMS II Włodawa : UKS Optima I Zamość 6 : 10
AUKS PWSZ Trefl II Zamość : MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 10 : 8
AZS UMCS II Lublin : KS GOK Trzydnik Duży 4 : 10

6 - KOLEJKA - 02.04.2017r.
SMS II Włodawa : KS Sokół Zwierzyniec 0 : 0
UKS Optima I Zamość : UKS Optima II Zamość 0 : 0
AUKS PWSZ Trefl II Zamość : AZS UMCS II Lublin 0 : 0
KS GOK Trzydnik Duży : MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 0 : 0

I RUNDA ROZGRYWEK

TABELA

Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry
+
Gry
1. KS Sokół Zwierzyniec 7 14 70 14
2. UKS Optima I Zamość 7 12 63 24
3. SMS II Włodawa 7 8 50 44
4. UKS Optima II Zamość 7 8 46 44
5. AUKS PWSZ Trefl II Zamość 7 4 41 63
6. KS GOK Trzydnik Duży 7 4 37 60
7. AZS UMCS II Lublin 7 4 33 56
8. MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 7 2 30 65

SKŁADY DRUŻYN - IV LIGI MĘŻCZYZN GRUPA POŁUDNIOWA
RANKING INDYWIDUALNY


1 - KOLEJKA - 30.10.2016 r.
AUKS PWSZ Trefl II Zamość : SMS II Włodawa 6 : 10
MUKS Roztocze Szczebrzeszyn : KS GOK Trzydnik Duży 10 : 5
AZS UMCS II Lublin : KS Sokół Zwierzyniec 5 : 10
UKS Optima II Zamość : UKS Optima I Zamość 2 : 10

 
2 - KOLEJKA - 13.11.2016r.
UKS Optima II Zamość : AUKS PWSZ Trefl II Zamość 10 : 5
UKS Optima I Zamość : SMS II Włodawa 10 : 2
AZS UMCS II Lublin : MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 10 : 0
KS Sokół Zwierzyniec : KS GOK Trzydnik Duży 10 : 2

 
3 - KOLEJKA - 27.11.2016r.
AUKS PWSZ Trefl II Zamość : KS Sokół Zwierzyniec 2 : 10
SMS II Włodawa : AZS UMCS II Lublin 10 : 0
MUKS Roztocze Szczebrzeszyn : UKS Optima I Zamość 5 : 10
KS GOK Trzydnik Duży : UKS Optima II Zamość 5 : 10

 
4 - KOLEJKA - 18.12.2016r.
AZS UMCS II Lublin : AUKS PWSZ Trefl II Zamość 10 : 6
KS Sokół Zwierzyniec : SMS II Włodawa 10 : 1
UKS Optima II Zamość : MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 10 : 2
UKS Optima I Zamość : KS GOK Trzydnik Duży 10 : 0

 
5 - KOLEJKA - 08.01.2017r.
AUKS PWSZ Trefl II Zamość : KS GOK Trzydnik Duży 10 : 5
SMS II Włodawa : MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 10 : 5
AZS UMCS II Lublin : UKS Optima I Zamość 3 : 10
KS Sokół Zwierzyniec : UKS Optima II Zamość 10 : 1

 
6 - KOLEJKA - 29.01.2017r.
MUKS Roztocze Szczebrzeszyn : AUKS PWSZ Trefl II Zamość 8 : 10
KS GOK Trzydnik Duży : SMS II Włodawa 10 : 7
UKS Optima II Zamość : AZS UMCS II Lublin 10 : 2
UKS Optima I Zamość : KS Sokół Zwierzyniec 3 : 10

 
7 - KOLEJKA - 05.02.2017r.
AUKS PWSZ Trefl II Zamość : UKS Optima I Zamość 2 : 10
MUKS Roztocze Szczebrzeszyn : KS Sokół Zwierzyniec 0 : 10
SMS II Włodawa : UKS Optima II Zamość 10 : 3
KS GOK Trzydnik Duży : AZS UMCS II Lublin 10 : 3

 

lozts