ZARZAD KLUBY GALERIA

LOZTS
tenis sto這wy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis sto這wy
ROZGRYWKI DRU玆NOWE
tenis sto這wy
Ciekawe strony o tenisie sto這wym
tenis sto這wy
Strona Polskiego Zwi您ku Tenisa Sto這wego
tenis sto這wy
Extraklasa M篹czyzn Tenisa Sto這wego

JUNIORZY   JUNIORKI
I WTK

KLASYFIKACJA GENERALNA JUNIOR紟
Klasyfikacja uwzgl璠nia wyniki ze wszystkich dotychczas rozegranych turniej闚

Miejs. Nazwisko i Imi Data Klub Punkty
1. Chrze軼ian Rados豉w 2002-10-21 ATS Lublin 70
2. Drzewiecki ㄆkasz 2001-07-31 MKS Lewart Lubart闚 66
3. Jaszczuk Marcin 2001-04-24 MKS Lewart Lubart闚 62
4. P豉chta Norbert 2002-08-24 KS Sygna Lublin 59
5. Rogala Hubert 2002-03-27 ATS Lublin 57
6. Maci庵 Dominik 2003-07-19 KS Heksa Niedrzwica Du瘸 Be鹵yce 55
7. Plewik Mi這sz 2004-11-15 KS CKFiS Be鹵yce 53
8. Warpas B豉瞠j 2001-07-27 ATS Lublin 51
9. Zdybel Stanis豉w 2003-08-13 KS Sygna Lublin 47
10. Nowak Emil 2001-02-26 ATS Lublin 47
11. Maci庵 Kacper 2003-12-25 SMS W這dawa 47
12. Zguczy雟ki Jakub 2002-12-04 SMS W這dawa 47
13. Misiarz Pawe 2003-11-07 UKS Grot-Micha Werbkowice 39
14. Strycharczuk Szymon 2001-06-11 KS Ogniwo Che軛 39
15. Dadia Dominik 2001-05-21 AUKS Trefl Zamo嗆 39
16. S這mka Artur 2005-07-09 KS Heksa Niedrzwica Du瘸 39
17. Korzeniowski Konrad 2002-01-30 UKS 畝czek Fajs豉wice 28
18. P豉chta Kamil 2006-11-03 KS Sygna Lublin 28
19. Szczecki Jacek 2002-03-01 KS Sok馧 Zwierzyniec 28
20. Zawadewicz Rados豉w 2002-04-10 SMS W這dawa 28
21. Korol Jakub 2002-03-11 UKS Grot - Micha Werbkowice 28
22. Kosiewski Jan-Tytus 2003-12-16 ATS Lublin 28
23. Doma雟ki Marcel 2003-01-08 SKTS Dw鎩ka Kra郾ik 28
24. Modrzejewski Szymon 2001-11-28 ATS Lublin 28
25. Grzywna Szymon 2005-07-20 SMS W這dawa 16
26. Kowalczyk Marcin 2005-05-05 KTS Optima Lublin 16
27. Tkaczyk Bartosz 2004-08-01 KS Sygna Lublin 16
28. Borcuch Dominik 2004-07-19 SL SALOS KALINA Lublin 16
29. Oszmaniec Pawe 2004-01-19 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 16
30. Mroczek Daniel 2003-03-29 UKS Dynamo G霩d 16
31. Wrona Hubert 2002-03-13 SL Kalina Salos Lublin 16
32. Chodorowski Kacper 2004-08-04 SL SALOS KALINA Lublin 16
33. Szafranek Marcin 2002-06-17 SL SALOS KALINA Lublin 10
34. Pozna雟ki Wiktor 2005-07-12 KTS Optima Lublin 10
35. G璚a Adam 2004-07-04 KTS Optima Lublin 10
36. Stonio Aleksander 2004-12-02 UKS Dynamo G霩d 10
37. Stonio Fabian 2005-11-20 UKS Dynamo G霩d 10
38. Zdybel Antoni 2002-04-05 SL SALOS KALINA Lublin 10
39. Momot Daniel 2002-08-06 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 10
40. Le郾y Jaros豉w 2003-07-01 KTS Optima Lublin 10
41. Palonka Gabriel 2003-10-08 SL Salos Kalina Lublin 10
42. Kita Karol 2003-08-30 SL Salos Kalina Lublin 10
43. Kowalczyk Szymon 2001-04-15 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 10
44. Knysz Rafa 2003-05-01 UKS Grot-Micha Werbkowice 10

I WTK
JUNIORZY   JUNIORKI

 

lozts