ZARZAD KLUBY GALERIA

LOZTS
tenis sto這wy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis sto這wy
ROZGRYWKI DRU玆NOWE
tenis sto這wy
Ciekawe strony o tenisie sto這wym
tenis sto這wy
Strona Polskiego Zwi您ku Tenisa Sto這wego
tenis sto這wy
Extraklasa M篹czyzn Tenisa Sto這wego

JUNIORZY   JUNIORKI
I WTKII WTKIII WTK

KLASYFIKACJA GENERALNA JUNIOR紟
Klasyfikacja uwzgl璠nia wyniki ze wszystkich dotychczas rozegranych turniej闚

Miejs. Nazwisko i Imi Data Klub Punkty
1. Chrze軼ian Rados豉w 2002 ATS Lublin 198
2. P豉chta Norbert 2002 KS Sygna Lublin 171
3. Warpas B豉瞠j 2001 ATS Lublin 163
4. Drzewiecki ㄆkasz 2001 MKS Lewart Lubart闚 161
5. Rogala Hubert 2002 ATS Lublin 155
6. Nowak Emil 2001 ATS Lublin 151
7. Kowalczyk Bartosz 2002 MKS Lewart Lubart闚 136
8. Zdybel Stanis豉w 2003 KS Sygna Lublin 134
9. Jaszczuk Marcin 2001 MKS Lewart Lubart闚 130
10. Korol Jakub 2002 UKS Grot - Micha Werbkowice 121
11. Dadia Dominik 2001 AUKS Trefl Zamo嗆 112
12. Plewik Mi這sz 2004 KS CKFiS Be鹵yce 112
13. Maci庵 Dominik 2003 KS Heksa Niedrzwica Du瘸 107
14. Modrzejewski Szymon 2001 ATS Lublin 106
15. S這mka Artur 2005 KS Heksa Niedrzwica Du瘸 106
16. Misiarz Pawe 2003 UKS Grot-Micha Werbkowice 106
17. Maci庵 Kacper 2003 SMS W這dawa 103
18. Zguczy雟ki Szymon 2006 SMS W這dawa 101
19. Zguczy雟ki Jakub 2002 SMS W這dawa 91
20. Korzeniowski Konrad 2002 UKS 畝czek Fajs豉wice 84
21. Zawadewicz Rados豉w 2002 SMS W這dawa 73
22. Tkaczyk Bartosz 2004 KS Sygna Lublin 72
23. Bielecki Patryk 2004 KS Heksa Niedrzwica Du瘸 70
24. Kosiewski Jan-Tytus 2003 ATS Lublin 66
25. Doma雟ki Marcel 2003 SKTS Dw鎩ka Kra郾ik 54
26. G璚a Adam 2004 KTS Optima Lublin 54
27. Paw這wski Rafa 2005 MKS Lewart Lubart闚 50
28. Mroczek Daniel 2003 UKS Dynamo G霩d 44
29. Szczecki Jacek 2002 KS Sok馧 Zwierzyniec 44
30. P豉chta Kamil 2006 KS Sygna Lublin 44
31. Borcuch Dominik 2004 SL SALOS KALINA Lublin 42
32. Strycharczuk Szymon 2001 KS Ogniwo Che軛 39
33. Skrzypek Szymon 2003 ATS Lublin 39
34. Palonka Gabriel 2003 SL Salos Kalina Lublin 38
35. Plis Jan 2005 KS CKFiS Be鹵yce 28
36. Kozio Wiktor 2007 MKS Lewart Lubart闚 28
37. Kowalczyk Marcin 2005 KTS Optima Lublin 26
38. Mr霩 ㄆkasz 2003 KS Ogniwo Che軛 26
39. Stonio Aleksander 2004 UKS Dynamo G霩d 26
40. Szafranek Marcin 2002 SL SALOS KALINA Lublin 26
41. Le郾y Jaros豉w 2003 KTS Optima Lublin 26
42. Chodorowski Kacper 2004 SL SALOS KALINA Lublin 26
43. Wrona Hubert 2002 SL Kalina Salos Lublin 26
44. Kita Karol 2003 SL Salos Kalina Lublin 20
45. Chrze軼ian Adrian 2004 KTS Optima Lublin 16
46. Bernat Adrian 2003-02-23 UKS Wola Osowinska 16
47. W鎩towicz Bartosz 2007 MKS Lewart Lubart闚 16
48. Grzywna Szymon 2005 SMS W這dawa 16
49. Karczmarz Maksymilian 2006 MKS Lewart Lubart闚 16
50. Oszmaniec Pawe 2004 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 16
51. Ga喚zowski Gabriel 2002 KTS Optima Lublin 11
52. Banderski Adam 2006 SL Salos Kalina Lublin 10
53. Tomasiak Jakub 2006 SL SALOS KALINA Lublin 10
54. Pozna雟ki Wiktor 2005 KTS Optima Lublin 10
55. Stonio Fabian 2005 UKS Dynamo G霩d 10
56. Momot Daniel 2002 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 10
57. Kowalczyk Szymon 2001 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 10
58. Knysz Rafa 2003 UKS Grot-Micha Werbkowice 10

I WTKII WTKIII WTK
JUNIORZY   JUNIORKI

 

lozts