ZARZAD KLUBY GALERIA

LOZTS
tenis stołowy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis stołowy
ROZGRYWKI DRUŻYNOWE
tenis stołowy
Ciekawe strony o tenisie stołowym
tenis stołowy
Strona Polskiego Związku Tenisa Stołowego
tenis stołowy
Extraklasa Mężczyzn Tenisa Stołowego

KADECI   KADETKI
I WTKII WTKIII WTKMistrz. Woj.

KLASYFIKACJA GENERALNA KADETÓW
Klasyfikacja uwzględnia wyniki ze wszystkich dotychczas rozegranych turniejów

Miejs. Nazwisko i Imię Data Klub Punkty
1. Plewik Miłosz 2004-11-15 KS CKFiS Bełżyce 251
2. Maciąg Dominik 2003-07-19 KS CKFiS Bełżyce 236
3. Zdybel Stanisław 2003-08-13 KS Sygnał Lublin 225
4. Maciąg Kacper 2003-12-25 SMS Włodawa 187
5. Tkaczyk Bartosz 2004-08-01 KS Sygnał Lublin 164
6. Borzęcki Damian 2003-06-06 MKS Lewart Lubartów 160
7. Zguczyński Szymon 2006-09-25 SMS Włodawa 156
8. Kosiewski Jan-Tytus 2003-12-16 KTS Optima Lublin 156
9. Plis Jan 2005-03-13 KS CKFiS Bełżyce 143
10. Słomka Artur 2005-07-09 KS Heksa Niedrzwica Duża 139
11. Płachta Kamil 2006-11-03 KS Sygnał Lublin 126
12. Mroczek Daniel 2003-03-29 UKS Dynamo Gózd 119
13. Oszmaniec Paweł 2004-01-19 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 104
14. Stonio Aleksander 2004-12-02 UKS Dynamo Gózd 104
15. Misiarz Paweł 2003-11-07 UKS Grot-Michał Werbkowice 89
16. Leśny Jarosław 2003-07-01 KTS Optima Lublin 87
17. Domański Marcel 2003-01-08 SKTS Dwójka Kraśnik 84
18. Chrześcian Adrian 2004-05-25 KTS Optima Lublin 83
19. Gęca Adam 2004-07-04 KTS Optima Lublin 80
20. Bielecki Patryk 2004-12-06 KS Heksa Niedrzwica Duża 75
21. Marzec Dawid 2003-06-02 MKS Lewart Lubartów 74
22. Chodorowski Kacper 2004-08-04 SL SALOS KALINA Lublin 73
23. Goszczyński Piotr 2006-07-11 KTS Optima Lublin 71
24. Borczuch Dominik 2004-07-19 SL SALOS KALINA Lublin 69
25. Kozioł Wiktor 2007-12-19 MKS Lewart Lubartów 68
26. Palonka Gabriel 2003-10-08 SL Salos Kalina Lublin 67
27. Hejduk Jakub 2004-11-29 UKS Dynamo Gózd 62
28. Poleszak Kacper 2004-12-25 KS Heksa Niedrzwica Duża 55
29. Zdunek Szymon 2004-02-20 GUKS Bobry Bobrowniki 52
30. Chrześcian Karol 2006-10-29 KTS Optima Lublin 51
31. Wesołowski Paweł 2004-09-19 GLUKS Bobry Bobrowniki 48
32. Grzywna Szymon 2005-07-20 SMS Włodawa 47
33. Nowak Kamil 2004-08-03 MKS Lewart Lubartów 40
34. Drzewiecki Jakub 2006-02-01 MKS Lewart Lubartów 35
35. Ciempiel Krystian 2003-10-02 ULKS Dzierzkowice 34
36. Matyjaszczyk Piotr 2004-07-02 KTS Optima Lublin 33
37. Czerniec Mikołaj 2004-03-29 UKS Dynamo Gózd 33
38. Czusz Tomasz 2004-09-14 SL SALOS KALINA Lublin 32
39. Gumienik Marek 2005-10-13 UKS Spartakus Dzwola 29
40. Wójtowicz Bartosz 2007-05-26 MKS Lewart Lubartów 28
41. Górny Mikołaj 2003-11-11 SL SALOS KALINA Lublin 24
42. Kantoch Piotr 2003-10-11 SL SALOS KALINA Lublin 24
43. Kostkowski Piotr 2004-03-06 KS Ogniwo Chełm 24
44. Ciempiel Marcel 2005-02-11 ULKS Dzierzkowice 24
45. Kowalczyk Marcin 2005-05-05 KTS Optima Lublin 23
46. Tomasiak Jakub 2006-05-25 SL SALOS KALINA Lublin 21
47. Banderski Adam 2006-05-12 SL Salos Kalina Lublin 18
48. Zięba Jakub 2005-10-19 UKS Spartakus Dzwola 17
49. Cielepała Dominik 200502-28 ULKS Dzierzkowice 13
50. Smoliński Rafał 2006-01-12 SKS Junior Łucka 13
51. Roczon Norbert 2005-01-23 KSGCH Kłos Chełm 13
52. Kaźmierak Szymon 2008-01-03 LUKS Stróża 13
53. Bernat Adrian 2003-02-23 UKS Wola Osowinska 11
54. Flis Szymon 2004-04-01 UKS Spartakus Dzwola 11
55. Flis Łukasz 2004-05-10 UKS Spartakus Dzwola 9
56. Łakomy Aleksander 2005-12-01 SKTS Dwójka Kraśnik 8
57. Wiciński Łukasz 2006-03-20 SKTS Dwójka Krasnik 8
58. Roztocki Jakub 2006-08-24 SKTS Dwójka Krasnik 8
59. Budzyński Dominik 2004-07-20 `SKS Junior Łucka 8
60. Wielgus Błażej 2008-01-08 LUKS Stróża 8
61. Wielgus Dominik 2004-10-11 LUKS Stróża 8
62. Bałasz Mateusz 2003-06-30 LUKS Stróża 8

I WTKII WTKIII WTKMistrz. Woj.
KADECI   KADETKI

 

lozts