ZARZAD KLUBY GALERIA

LOZTS
tenis sto這wy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis sto這wy
ROZGRYWKI DRU玆NOWE
tenis sto這wy
Ciekawe strony o tenisie sto這wym
tenis sto這wy
Strona Polskiego Zwi您ku Tenisa Sto這wego
tenis sto這wy
Extraklasa M篹czyzn Tenisa Sto這wego

MΜDZICY   MΜDZICZKI
I WTKII WTKIII WTK

KLASYFIKACJA GENERALNA MΜDZIK紟
Klasyfikacja uwzgl璠nia wyniki ze wszystkich dotychczas rozegranych turniej闚

Miejs. Nazwisko i Imi Data Klub Punkty
1. Bielecki Maciej 2008 KS Heksa Niedrzwica Du瘸 147
2. W鎩towicz Bartosz 2007 MKS Lewart AGS Lubart闚 133
3. Ko豉cz Jacek 2008 KS Sygna Lublin 130
4. Kuta B豉瞠j 2008 MKS Lewart AGS Lubart闚 120
5. Kondracki B豉瞠j 2007 MKS Lewart AGS Lubart闚 115
6. Szaba豉 Dawid 2007 SKTS Dw鎩ka Kra郾ik 105
7. Kowalczyk Antoni 2008 KS Heksa Niedrzwica Du瘸 105
8. Borzecki Adam 2007 SKS Junior ㄆcka 103
9. Kozio Wiktor 2007 MKS Lewart AGS Lubart闚 97
10. Mochol Oliwier 2007 UIKS Dzierzkowice 81
11. Kuta Micha 2009 MKS Lewart AGS Lubart闚 71
12. Antosz Adrian 2008 KS Sok馧 Zwierzyniec 70
13. Mindowicz Mateusz 2008 SKTS Dw鎩ka Kra郾ik 68
14. Gwiazdowski Igor 2008 TUKS Sok馧 Mechanik Tomasz闚 Lubelski 65
15. Chmiel Jakub 2008 ULKS Dzierzkowice 63
16. Wnuk Dawid 2008 SKS Junior ㄆcka 63
17. Czajka Dawid 2008 LUKS K這s Wola Skromowska 61
18. Okruch Pawe 2007 TUKS Sok馧 Mechanik Tomasz闚 Lubelski 61
19. Obro郵ak Kuba 2007 LUKS K這s Wola Skromowska 61
20. Majerowski Dawid 2007 SKTS Dw鎩ka Kra郾ik 59
21. Janasz Patryk 2008 MKS STS Lubart闚 57
22. Stawinoga Mateusz 2007 LUKS K這s Wola Skromowska 57
23. Godzisz Miko豉j 2007 KS Sok馧 Zwierzyniec 53
24. K璠zierski Grzegorz 2009 SKTS Dw鎩ka Kra郾ik 48
25. Pawlina Wiktor 2007 SKS Junior ㄆcka 39
26. Firlej Kornel 2008 ULKS Dzierzkowice 34
27. Bujek Jan 2007-09-30 LUKS K這s Wola Skromowska 31
28. Korzeniewski Arkadiusz 2008 LUKS K這s Wola Skromowska 31
29. Nicpo Jakub 2007 LUKS K這s Wola Skromowska 28
30. Rezmer Jakub 2007 KS Ogniwo Che軛 28
31. Rozwadowski Marcin 2009 LUKS K這s Wola Skromowska 20
32. Piasecki ㄆkasz 2008 KS Ogniwo Che軛 11
33. Kondej Pawe 07.02 UPKS B喚kitni Leopold闚 11
34. Capa豉 Miko豉j 2007- UKS Bobry Bobrowniki 11
35. St瘼ie Makdymilian 2008 LUKS Fala Piotrawin 7
36. Bajon Albert 2010 LUKS Fala Piotrawin 7
37. Selmaj Adrian 2009 LUKS Fala Piotrawin 7

I WTKII WTKIII WTK
MΜDZICY   MΜDZICZKI

 

lozts