ZARZAD KLUBY GALERIA

LOZTS
tenis sto這wy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis sto這wy
ROZGRYWKI DRU玆NOWE
tenis sto這wy
Ciekawe strony o tenisie sto這wym
tenis sto這wy
Strona Polskiego Zwi您ku Tenisa Sto這wego
tenis sto這wy
Extraklasa M篹czyzn Tenisa Sto這wego

MΜDZICY   MΜDZICZKI
I WTKII WTK

KLASYFIKACJA GENERALNA MΜDZIK紟
Klasyfikacja uwzgl璠nia wyniki ze wszystkich dotychczas rozegranych turniej闚

Miejs. Nazwisko i Imi Data Klub Punkty
1. Kozio Wiktor 2007 MKS Lewart Lubart闚 94
2. Goszczy雟ki Piotr 2006-07-11 ATS Lublin 94
3. R騜alski Damian 2006-05-26 LUKS Fala Piotrawin 83
4. W鎩towicz Bartosz 2007 MKS Lewart Lubart闚 81
5. Szala Filip 2006-11-22 UKS Grot - Micha Werbkowice 79
6. Solis Aleksander 2006-04-14 LUKS Fala Piotrawin 78
7. Kondracki B豉瞠j 2007 MKS Lewart Lubart闚 74
8. Bielecki Maciej 2008 KS Heksa Niedrzwica Du瘸 70
9. Banderski Adam 2006-05-12 SL Salos Kalina Lublin 67
10. Zawadewicz Bartosz 2006 SMS W這dawa 55
11. Smoli雟ki Rafa 2006-01-12 SKS Junior ㄆcka 53
12. Ko豉cz Jacek 2008 KS Sygna Lublin 53
13. Roztocki Jakub 2006 FKS Stal Krasnik 51
14. P豉chta Kamil 2006 KS Sygna Lublin 50
15. Kowalczyk Antoni 2008 KS Heksa Niedrzwica Du瘸 48
16. Antosz Adrian 2008 KS Sok馧 Zwierzyniec 48
17. Kolaja Szczepan 2007-03-05 AUKS Trefl Zamo嗆 48
18. Borzecki Adam 2007-03-16 SKS Junior ㄆcka 48
19. Kalinowski Przemys豉w 2009 KS Ogniwo Che軛 39
20. Pawlina Wiktor 2007-06-08 SKS Junior ㄆcka 31
21. Szaba豉 Dawid 2007-06-21 SKTS Dw鎩ka Kra郾ik 31
22. Karczmarz Maksymilian 2006 MKS Lewart Lubart闚 31
23. Strojek Miko豉j 2007-03-02 SL Salos Kalina Lublin 31
24. Tomasiak Jakub 2006-05-25 SL SALOS KALINA Lublin 31
25. Mochol Oliwier 2007-12-24 UIKS Dzierzkowice 31
26. Konieczko Jakub 2007 SL Salos Kalina Lublin 28
27. Judczyc Bartosz 2006-06-28 KSGCH K這s Che軛 28
28. Iwa鎍zyk Hubert 2006 UMKS Bi貪oraj 28
29. Godzisz Miko豉j 2007-06-04 KS Sok馧 Zwierzyniec 22
30. Sa豉ga Szymon 2008 UKS 畝czekf Fajs豉wice 20
31. Krzywanowski Jakub 2006-06-28 KSGCH K這s Che軛 20
32. Drzewiecki Jakub 2006-02-01 MKS Lewart Lubart闚 20
33. Majerowski Dawid 2007-12-24 SKTS Dw鎩ka Kra郾ik 18
34. P貫cha Marcin 2006 ULKS Dzierzkowice 18
35. Zarzycki Karol 2006 ULKS Dzierzkowice 18
36. Gr康ziel Szymon 2006-02-26 SL Salos Kalina Lublin 11
37. Romanowski Damian 2007-05-20 ULKS Dzierzkowice 11
38. Tylec Gabriel 2008 UKS 畝czek Fajs豉wice 11
39. 安istowski Antoni 2007 UKS 畝czek Fajs豉wice 7
40. Ostrowski Mateusz 2007 SL Salos Kalina Lublin 7
41. Baran Daniel 2007 UKS 畝czek Fajs豉wice 7
42. Tylec Nikodem 2008 UKS 畝czek Fajs豉wice 7
43. Malec ㄆkasz 2006 KTS Optima Lublin 7

I WTKII WTK
MΜDZICY   MΜDZICZKI

 

lozts